Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96951) prozodus válasza thomas77 (#96950) üzenetére


prozodus
őstag

Igen. Majd szólnak, ha nem.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#96952) thomas77 válasza prozodus (#96951) üzenetére


thomas77
senior tag

Legalább akkor még használható.
Hosszútávon nem lesz versenyképes a 25 Ft-os ár. A t oldala meg arra bíztat, hogy váltsak előfizetésre. A 35 Ft még annyira sem versenyképes.
Remélem ettől okosabbat is kitalálnak...

(#96953) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Elsősorban nem a tudakozóból érik el, hanem ha korábban megadtad sok helyen neten a számodat, illetve a szolgáltatót kell felhívni és teljeskörű marketing tiltást kérni a telefonszámodra... Valószínűleg alapértelmezés szerint az volt beállítva, hogy marketing célra kiadható..

(#96954) prozodus


prozodus
őstag

A mostról azt írja a honlap, h: "Mi az a Domino Most opció? Ez egy olyan díjmentes opció, amellyel meglévő Domino díjcsomagod belföldi és EU-s percdíjait és SMS díjait csökkentheted." Lent viszont szó sincs az EU-s percdíjak csökkentéséről, csak a roamingról az EU-ban: "Percenként és SMS-ként más belföldi hálózatba belföldön, és az EU-ban". Már megint nem tudott vki magyarul?... (Még a vesszó is felesleges, v ha már, akkor nem oda kell.)

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#96955) thomas77 válasza prozodus (#96954) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem kívánom a mondatot elemezni, de azt akarta írni, hogy ha van most opciód, akkor 19 Ft minden normál díjas EU-s hívás roaming helyzetben, ha nincs akkor meg 25 Ft.

(#96956) goop


goop
őstag

Ezt a volte javítást nem kapkodják el...

(#96957) fornettisuti válasza goop (#96956) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hát nem.😧

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#96958) szabogabor10 válasza goop (#96956) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem igazán...
Nekem már furcsa, hogy dög lassan épülnek fel a hívások.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96959) N0R válasza szabogabor10 (#96958) üzenetére


N0R
csendes tag

Ma írták: Szia! A VoLTE ideiglenesen nem elérhető, így lassabb a hívás felépülése, elnézésedet kérjük a kellemetlenségért igyekszünk mielőbb megoldani a gondot.

(#96960) prozodus válasza thomas77 (#96955) üzenetére


prozodus
őstag

Elóször én is ezt gondoltam volna, de ennek teljesen ellentmond, amit lent ír, ott csak a belföldi hívásokra mondja ezt a percdíjat.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#96961) prozodus válasza prozodus (#96960) üzenetére


prozodus
őstag

Ászf 9 jelenleg:
Domino Most opció (lezárt akció):
Területi hatálya: oszágos.
Új, időszakosan megrendelhető Domino kedvezmény, mellyel a hálózaton belül 9 Ft és a hálózaton kívűl 19 Ft a belföldön a belföldi előfizetők irányába indított hívások percdíja és küldött SMS-ek díja, az ajánlat elérhető minden (értékesíthető és lezárt) Domino díjcsomagban.

Az ászf-változásokban meg nem is említik...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#96962) tsteve válasza prozodus (#96961) üzenetére


tsteve
senior tag

természetesen említik a változások közt.. ki is beszéltük ezt március 31-én este már elég alaposan itt...

[ Szerkesztve ]

(#96963) Zeki válasza thomas77 (#96952) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amíg a Digi nem indít, vagy más nem lép, addig szerintem nem lesz itt semmi extra. A Most opció lezárása pláne ezt jelenti. A nagyok nyugalmával pancsi a langyi vízben.

(#96964) #86564352 válasza Zeki (#96963) üzenetére


#86564352
törölt tag

Sokatmondó milyen gyorsan a fű alatt intézték a MOST végét. Talán nem véletlenül Húsvétkor történt. Ne vegye észre a nép! Visszanézve ebben a topikban is csak 31-én volt info. április végén jár le a hűségem, már olyan szépen elterveztem a Fix, Most, Maraton dominozást :O
Pár éve előfizetést kötöttem, mert a domino percdíjaknál jónak tűnt egy kis S-es havidíjas csomag kényelme Spotify opcióval. Közben megszűnt az is. Aztán elfogadtam havi egy ezres kedvezménnyel az újabb hűséget idén áprilisig. Eleinte még örültem mert változatlanul 1500-ért vettem az 1 GB mobilnetet a tavaly "megújult" kétezer forintos helyett. Aztán levitték a Domino percdíjakat, behozták a nem elvesző Maraton netet és még a Most opciót is. Hirtelen a kis előfizetés csomagom rosszul nézett ki! Az én formám most megyek váltani Dominora, beszólnak majd eltűnik a Maraton is! :D

(#96965) thomas77 válasza prozodus (#96960) üzenetére


thomas77
senior tag

1-2 hónapja próbáltam is. 19 Ft-ot von le eu roaming helyzetben. Mindegy hogy mit és hogyan ír. Egyébként a leírás szerintem sem teljesen egyértelmű.
Azóta nem próbáltam. Az angol three kártyámmal telefonálok külföldről. Az lényegesen kedvezőbb.

(#96966) Black_Raven válasza #86564352 (#96964) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sajnos pont rosszul jön ki a lépés a Dominóra váltáskor.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#96967) lugosi válasza Zeki (#96963) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, a Digi... :U

(#96968) thomas77


thomas77
senior tag

A VoLTÉ-re visszatérve... vasárnap reggel még mindig nem megy...
Közben eszembejutott, hogy másfél évvel ezelőtt, amikor vodafone-os voltam és nem ment a HD hang a hordozott számok hívása esetén, az ottani technikus kolléga azt mondta, hogy össze kell drótozniuk a szolgáltatóknak a HD hang megoldást legkésőbb 2018 májusig. Lehet, hogy pont ezt heggesztik és azért van kiesés a VoLTE szolgáltatásban.
Ez persze csak feltételezés, de jó lenne, ha ez is működne végre!

(#96969) fornettisuti válasza thomas77 (#96968) üzenetére


fornettisuti
veterán

Délután sem, lehet ebben a hónapban már nem is lesz VoLTE!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#96970) goop válasza fornettisuti (#96969) üzenetére


goop
őstag

Beb@szna. :D
Ezért jöttem vissza a telekomhoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#96971) N0R válasza goop (#96970) üzenetére


N0R
csendes tag

Engem az zavar, hogy nulla az ezzel kapcsolatos kommunikációjuk. Ha meg rákérdezek ellentmondó választ adnak: Twitteren elismerték, hogy a VoLTE ideiglenesen nem üzemel, Facebook Messengeren már azt írták, hogy nincs tudomásuk központi hibáról. 🐒

[ Szerkesztve ]

(#96972) Soulfly842 válasza thomas77 (#96965) üzenetére


Soulfly842
addikt

Teljesen jó a leírás és józan ésszel is tetten érhető. ;)

Hálózaton belül 9 Ft, Hálózaton kívül 19.

Amikor külföldön vagy és egy 30 -as telekomos számot akarsz hívni, akkor az nem hálózaton belüli hívás.

Idegen hálózatról egy magyar szám hívása az értelemszerűen hálózaton kívüli hívás. Eszerint 19 Ft/perc.

Mától egy kicsit szabadabban fogok fogalmazni, de a józan ész és a titoktartás keretein nem lépek át. Saját elhatározásból úgy döntöttem, hogy elválunk egymástól a Magyar Telekomtól függetlenül más irányba haladok tovább. :)

(#96973) Zeki válasza Soulfly842 (#96972) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gratula! :)
Egy ottani kapcsolattal kevesebb. :(

(#96974) lugosi válasza Soulfly842 (#96972) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Telekommunikációs szektoron belül maradsz egyébként?

(#96975) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Még mozgás van a zerőben :) Ez az elkövetkező napok krónikája lesz. :)

Az értékesítés, a kereskedelem marad. A telekommunikáció jelen állás szerint nem biztos. :)

(#96976) lugosi válasza Soulfly842 (#96975) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem aggódok miattad. Az itt megismertek alapján értékes ember vagy, máshol is megállod majd a helyed!

(#96977) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! A telekom.hu-n hol tudom hozzáadni a dominós kártyámat, hogy lássam hogy áll adat és percdíjban. El vagyok veszve a lapon :B Pedig tavaly sikerült egyet hozzáadnom :)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#96978) kali válasza nyikszi (#96977) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Belépsz a Telekom fiókba és a főoldalon alul: Előfizetés hozzáadása -> Csatolás Telekom fiókhoz / Előfizetés Hozzáadása -> Hozzáadás

[ Szerkesztve ]

(#96979) nyikszi válasza kali (#96978) üzenetére


nyikszi
őstag

Szia! Kösz, de most meg nem bírok belépni, a sz@r telekomba :( Amúgy is egy nagy trágyahalom az egész, én nem értem milyen informatikusok ülnek ott, de "monggyon le" :) Chrome-ban sikerült.

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#96980) farkas63


farkas63
aktív tag

Ma valami ritka xar a mobilnet, szinte netezni se lehet, csomó live adást nézni se lehet. :((( :o :W

[ Szerkesztve ]

(#96981) kali válasza farkas63 (#96980) üzenetére


kali
legenda

Hol van ilyen probléma?
Újpesten nincs gond, de hamarosan indulok itthonról több helyre és távolabb is és nem szeretnék csapdába esni, mert nagyon kelleni fog a mobilinternet.
Mondjuk van másodlagos Vodafone-os SIM kártyám, de azon nincs korlátlan mobilinternet, csak a Telekomosom olyan.

[ Szerkesztve ]

(#96982) thomas77 válasza kali (#96981) üzenetére


thomas77
senior tag

Nekem reggel 7 előtt ment rendesen. Igaz, nem forgalmaztam több 100 MB-ot, de semmi problémát nem vettem észre...

[ Szerkesztve ]

(#96983) farkas63 válasza kali (#96981) üzenetére


farkas63
aktív tag

Szekszard es kornyeke, Tolna-megye.
Eleg lassucska ma szegeny.

[ Szerkesztve ]

(#96984) fornettisuti válasza farkas63 (#96980) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha csak a net lenne pocsék, a telefonálási élmény valahol a 2000-es évek eleje belit idézi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#96985) thomas77 válasza fornettisuti (#96984) üzenetére


thomas77
senior tag

Egy hete az usában hasonló élményben volt részem. At&t és T-mobile-os kártyákkal tarottuk a kapcsolatot. A kapcsolás ideje 15 és 20 mp között volt teljesen konstans módon. Sosem kapcsolt előbb. A hangminőség pedig a legalja. Pedig ott állítólag működik a hd hang a szolgáltatók között is. Hát ezt nem tudnám megerősíteni. Bár erre lehet hogy csak 2 VoLTE hívás esetén van lehetőség. Sajnos ezt nem tudtam kipróbálni.
Ha legközelebb megyek, akkor csak T-mobile-os kártyákkal fogunk nyomulni...
Szóval máshol sem fenékig tejfel az élet. Remélem, hamar megoldják ezt a VoLTE kérdést itthon. Főként én is ezért váltottam. Szeretném használni is!

(#96986) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, most olvas itt a fórumot felbuzdulva be is kapcsoltattam a VoLTE-t. Bár most ha jól olvasom nem elérhető. Az lenne a kérdés hogy a Sony Xperia XZ-mel működni fog, elvileg támogatja a VoLTE-t de Telekom támogatási listájában nincs benne.

(#96987) kali válasza thomas77 (#96982) üzenetére


kali
legenda

Amerre mozogtam, azokon a helyeken én sem.

farkas63: A fővárosban és Pest megyében amerre megfordultam, nincs gond.

(#96988) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Telekom oldalán azt írják, hogy az adategyeztetést a legegyszerűbben a felhasználói fiókomban tudom elvégezni.

Csakhogy ha belépek a felhasználói fiókomba, akkor ott nyomát se látom olyan menüpontnak, ami az adategyeztetésre utalna :(

Merre keressem a felhasználói fiókban az adategyeztetés lehetőségét?

Meg azt is jó lenne tudni, hogy a különböző előfizetések esetében mikor kötöttem az előfizetői szerződést, vagyis mikor esedékes az adategyeztetés. Hol lehet azt megnézni a felhasználói fiókban, hogy mikor esedékes az adategyeztetés?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#96989) kali válasza Donki Hóte (#96988) üzenetére


kali
legenda

Legyen hozzárendelve a Telekom fiókhoz adott Domino előfizetés, utána bejelentkezel oda, majd úgy irány a Domino adategyeztetés: Link -> Megadom az adataimat -> ezt kell látnod: Link

(#96990) Derek V.


Derek V.
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy Huawei E3372h-153 típusú USB Stick függetlenítéssel kapcsolatban.
Telekom függő, kértem hozzá függetlenítő kódot, amit meg is küldött a Telekom.

Ez alapján próbáltam függetleníteni, de nekem nem ugrik fel semmilyen ablak ahova a kódot be kellene írni!

[link]

( Vodafonos kártyát tettem bele "idegen" kártyaként. )

Egyébként ennek a modemnek nem kellene alapból függetlennek lennie? Hol tudom megnézni, hogy hálózatfüggő vagy sem?

A szakmai segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#96991) taki01 válasza Derek V. (#96990) üzenetére


taki01
őstag

Miután beütöd a pinkódot után kellene felugrania egy ablaknak és kérni-e a hálózat függetlenítőkódot.

(#96992) Derek V. válasza taki01 (#96991) üzenetére


Derek V.
tag

Pontosan, csak hogy nem ugrik fel semmilyen ablak! Máshol nem lehet beírni a kódot? Beállításokban nem találtam ilyen opciót.

(#96993) taki01 válasza Derek V. (#96992) üzenetére


taki01
őstag

Nekem akkor ugrott fel pedig miután beírtam a pin kódot. Vidd be T-be hátha tudnak vele kezdeni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#96994) Derek V. válasza taki01 (#96993) üzenetére


Derek V.
tag

Ma megvolt, de azzal se volt tisztába a "T-szolga", hogy ilyen modemet hogyan kell függetleníteni. Nem tudták megcsinálni egy fél óra után sem!

(#96995) Donki Hóte válasza kali (#96989) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Megadom az adataimat -> ezt kell látnod: Link

Köszi a tanácsot, arrafelé már próbálkoztam, de nekem egyfolytában ez jön föl:

Akkor próbálkozom kitartóan :K

Egyébként a Vodánál jött egy SMS, arra válaszoltam, hogy OK, aztán ennyi volt az adategyeztetés. A Telekom meg itt szívatja a jónépet mindenféle sz@r használhatatlan weblapos felülettel :W

SZERK: hosszas küzdelem után bejött az adategyeztetős lap, természetesen nekem nincsenek olyan adatok, mint amilyeneket neked mutatott :O

Komolyan mondom, hogy szánalmas a Telekom weboldala :Y

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#96996) 8 válasza Derek V. (#96994) üzenetére


8
senior tag

Tehát egyáltalán nem jelentkezik fel a voda hálózatára (ha feljelentkezik és van térerő, attól függetlenül hogy van mobilnet vagy nincs, akkor nyilván független) és felugró ablakot sem kapsz a függetlenítőkódról?

Próbáltad frissíteni, újratelepíteni a programot és újraindítani a gépet? Másik usb portba dugni? Esetleg másik gépben megpróbálni? Másik sim kártyával? Biztosan működik a voda sim kártya?

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#96997) dugynok


dugynok
senior tag

Sziasztok,

Tudtok a Dél-budai környéken olyan üzletet, ami nem viszonteladói, hanem sajàt (ha van még ilyen) üzlet. A viszonteladói ügyintézőkkel mindíg meggyűlt a bajom... Van egy céges-flottàs előfizetésem sajàt néven (2 szàm) amit munkahelyvàltàs miatt szeretnék àtiratni pàromra, ő marad a cégnél.

(#96998) dptrsk válasza dugynok (#96997) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Allee

(#96999) dugynok válasza dptrsk (#96998) üzenetére


dugynok
senior tag

Köszönöm :)

(#97000) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

5000 Ft-os Domino feltöltési bónusz 14 napig használható fel (50 perc hálózaton belül és 200 MB adatforgalom belföldön): ilyenkor ez a 200 mb fogy először, vagy a normál adatkeretem?

Illetve nem tudok sms-t küldeni, de fogadni igen (Ressurection Remix Rom-ot használok).
A telekom oldalán ezt találtam, de ettől nem lettem okosabb!
Van valami olyan lehetőség, hogy küldenek valami beállítást és ettől megjavul?

(^)(>.<)(^)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.