Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96551) 8


8
senior tag

Ha élek a 14 napon belüli elállási jogommal, akkor csak visszaküldeni lehet a terméket? (csak ezt a lehetőséget említik az online shop felhasználási feltételeiben - ezért a kérdés)
Vagy személyesen is visszavihetem telekom kirendeltségbe, esetleg partnerüzletbe?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#96552) kali válasza 8 (#96551) üzenetére


kali
legenda

Üzletben is leadhatod, de érdemes nem partnerhez vinni, viszont ott sem sem mindenhol szeretik átvenni.

(#96553) atosan válasza 8 (#96551) üzenetére


atosan
addikt

Partnerhez nem ajánlom. Oda vittem, azt mondták nem vehetik át, de az üzletvezető kér engedélyt. Meg is kapta, csak időközben lejárt a 14 nap. Nem lett volna gond ha az első nap mikor ott voltam, nem felejtik el az igényem rögzíteni.

Maine coon

(#96554) Soulfly842 válasza 8 (#96551) üzenetére


Soulfly842
addikt

Aranyosabban és elégedettebben fognak viszont ránézni, ha a papírmunka rád eső részét elvégzed :)

(hiszen ők csak a postázás részében segítenek a belső postázásással jófejségből :) - bár azért ált. szívesen teszik ezt (főleg, ha ezt a papírt is előkészítetted :D))
[link]

[ Szerkesztve ]

(#96555) Nikaré válasza atosan (#96553) üzenetére


Nikaré
őstag

Sosem figyeltem azt, hogy melyik a partner. Azon kívül, hogy megkérdezem a helyszínen, van más módon való megkülönböztetés?

(#96556) 4Grider válasza Nikaré (#96555) üzenetére


4Grider
nagyúr

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/elerhetosegek/uzleteink/uzletkereso

Kiírja, hogy Telekom partner az adott üzlet.

Így:
Budapest, XV. kerület
Telekom üzlet
Pólus Center galéria

Telekom Partner
Sasvári Kft. (Pólus Center)

[ Szerkesztve ]

(#96557) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Kaptam egy ilyen sms-t ami nonszensz mert nem hasznaltam ilyen opciot. Szoval miert kaptam?

(#96558) 4Grider válasza -secret- (#96557) üzenetére


4Grider
nagyúr

Korlátlan tematikus net opció pl. a korlátlan böngészés- és e-mail opció, vagy a TV Go nézéséhez a korlátlan tv és film opció.

(#96559) Indiant


Indiant
addikt

Sziasztok Domino Fix (netes 990Ft) -ra szeretnék Blue mobile-os számot hordozni. Miképp tehetem ezt meg?
Ahogy látom a boltban kell intézni, nem lehet online. Viszont ott duplája a sim. (1990Ft)

[ Szerkesztve ]

(#96560) -secret- válasza 4Grider (#96558) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

TVGO lehetséges mert Magenta van. Köszi!

(#96561) r3dsnake válasza -secret- (#96557) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk ez már bőven nem március 9-től változott, úgyhogy elég félrevezető, és számlák alján sem volt tájékoztatás róla.

(#96562) kovacsmi_74 válasza r3dsnake (#96561) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Itt azt írja, adott fordulónaptól lép érvénybe.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#96563) dptrsk válasza Indiant (#96559) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Így igaz, számhordozás/márkaváltás csak személyesen.

(#96564) zoltanz


zoltanz
nagyúr

2GB csomagban ugye korlátlan a Facebook, de a massanger nem. Ha böngészőből indítom a massangert, miután leforgalmaztam a keretem mennifog? Köszi!

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#96565) anadroid


anadroid
senior tag

Miért van az, hogy egyes számokra hiába végzem el az adategyeztetést (van, amelyikre most végeztem el harmadszor), csak az alábbi üzenet a válasz:

Köszönjük, a megadott adatokat rögzítettük.

A sikeres adategyeztetést követően SMS-t küldünk a megadott telefonszám(ok)ra.

Amennyiben az adatok nem teljes mértékben egyeznek a hatósági nyilvántartásban szereplőkkel, úgy szintén SMS értesítést küldünk telefonszámodra.

Az első egyeztetési kísérlet február 22-e körül volt.

Ezekre most már harmadszor jön olyan SMS, hogy május 1-én "felakasztanak", ha nem egyeztetek. Az elmúlt órában hármat is kaptam. Más számokra meg azonnal jön a minden rendben tartalmú SMS.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#96566) Nikaré válasza 4Grider (#96556) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszi, e szerint fogok keresni üzletet! :C

(#96567) Zeki válasza zoltanz (#96564) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha ellőtted a 2 gigádat, ellőtted a neted is!
Új szabály a telekomnál!
Mindegy mi van amúgy korlátlanba.

(#96568) zoltanz válasza Zeki (#96567) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Köszi!
Már bocsánat, biztos én vagyok a hülye, de akkor mitől korlátlan?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#96569) Zeki válasza zoltanz (#96568) üzenetére


Zeki
nagyúr

Úgy korlátlan, hogy amíg tart az alap neted, nem azt fogyasztja. De amint nincs, bambi neki.

(#96570) kory24 válasza zoltanz (#96568) üzenetére


kory24
őstag

Amíg van a kereted-ből (pl 2gb) addig korlátlanul használhatod, nem csökkenti kereted

(#96571) lugosi válasza zoltanz (#96568) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a korlátozottan korlátlan. :D

(#96572) zoltanz válasza lugosi (#96571) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Hívnák korlátlan alkalmazások helyett nem adatcsökkentő alkalmazásoknak, sokkal kevésbé előfizető megtévesztő lenne. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#96573) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Vettem hétfőn egy Note 8 típusú készúléket, az Alleban lévő T-pontban. Sajnos gyári hibás a kijelző. Holnap viszem vissza, hogy a 3 munkanapos cserejogommal élni tudjak.

Azt szeretném kerdezni, hogy:

Mi a menet, ha nincs raktáron az adott modell, de én mégis ragaszkodnék hozzá?

Esetleg ha másik modellt választanék, az ár függvényében változik a törlesztőrészlet is?

Előre is köszi.

(#96574) lugosi válasza Oposzumtoszó (#96573) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Még az a nicknév 🤣 :DDD

(#96575) Oposzumtoszó válasza lugosi (#96574) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

:DDD

(#96576) kali válasza Oposzumtoszó (#96573) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Amennyiben fogyasztói minőségben vásároltál (tehát nem cégre...stb.) és van náluk készleten adott típusú készülék, valamint a hiba/meghibásodás egyértelmű, ami akadályozza a rendeltetésszerű használatot - tehát indokolt a kicserélés -, úgy cserélniük kellene, ha pedig nincs készleten, akkor berendelik és a 15 napra törekedéses jogszabályi rész következik (ami a kijavításra is vonatkozik).
Mivel üzletben vetted, így nem adott a 14 napos elállás, ezért más típusú készülékre elállással áttérni direktben nem tudsz - hacsak az ügyintéző be nem vállalja, hogy saját szakállára lepapírozza valahogy -, hivatalosan csak akkor tudnál, ha azt mondanák, hogy nem csak készleten nincs náluk, hanem rendelni sem tudnak már abból a típusból, ami miatt át kellene térni a normál jótállási/szavatossági körbe és nem csak a kicserélés, hanem a kijavítás sem menne, illetve árleszállításban sem tudnátok megegyezni, mert a sorrend; kijavítás, kicserélés, árleszállítás és elállás.

[ Szerkesztve ]

(#96577) Oposzumtoszó válasza kali (#96576) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Ha nincs raktáron, akkor amig be nem rendelik telefon nelkül maradok? Mindenképpen ott kell hagynom a keszüléket?

Annyi a hiba, hogy rózsaszín a kijelző.

(#96578) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nekem március 29.-én jár le a hűségem és szeretnék számhordozással átmenni a Telenorhoz, akkor csak április 3.-án tudom megtenni az első lépéseket ez ügyben igaz?
Ha igen, akkor arra a 3 napra törthavi számlát kapok vagy egész havit?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96579) kali válasza Oposzumtoszó (#96577) üzenetére


kali
legenda

Olvastam tegnap a Note 8 topikban a problémádat.
Ahogy nézem, a webshop készlete alapján abban az üzletben pont nincs jelenleg Note 8.
Amennyiben elfogadják a kicserélési igényt, próbáld megbeszélni az ügyintézővel, hogy addig maradjon nálad a készülék, amíg nekik le nem szállítják az újat, hátha belemegy.

gyuromoj: 30-án már nyomhatod a honlapon a Visszahívást kérek gombot az üggyel kapcsolatban, vagy 31-én mehetsz olyan üzletbe elindítani a számhordozást, amelyik azon a napon (szombaton) nyitva van.

[ Szerkesztve ]

(#96580) Oposzumtoszó válasza kali (#96579) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Rendben, így teszek, köszönöm a tanácsot.

Bár halkan megjegyezném, hogy a webshop készlet alapján hetfőn se volt abban az üzletben Note 8, mégis onnan hoztam el. :)

(#96581) kali válasza Oposzumtoszó (#96580) üzenetére


kali
legenda

Akkor lehet, hogy most is szerencséd lesz a készlettel kapcsolatban, többen is írtak már ilyen tapasztalatot, így biztos előfordul néha, hogy a webshop készlet nem jelzi - mert még nem vitték fel, vagy a fene tudja -, de van raktáron.

(#96582) gyuromoj válasza kali (#96579) üzenetére


gyuromoj
veterán

Most néztem hogy a helyi üzlet szombaton is nyitva tart.
Jövőhéten beszaladok, mert ismerem az egyik dolgozót aztán megbeszélem vele a dolgokat.
Köszi a segítséget. :R

(#96583) dptrsk
Köszi neked is. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96583) dptrsk válasza gyuromoj (#96578) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Március 31-én be tudsz menni a Telenorhoz és tudod kezdeményezni a számhordozást.
Mivel nem azonnali a számhordozás, így arra a pár napra törthavi számlát fogsz kapni május elején.

[ Szerkesztve ]

(#96584) #86564352


#86564352
törölt tag

Április 27-én pénteken jár le a hűségem, gondolkozom átváltom Domino Fix Most Maraton kombinációra. Ezt el tudom intézni ott a napokban rögtön, vagy van valamilyen átfutási idő és májusra még kapok egy átcsúszott tört számlát? Ha jól tudom SIM cserével is jár a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#96585) dptrsk válasza #86564352 (#96584) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen, SIM cserével jár.
28 mehetsz Telekom üzletbe átváltani, így csak május elején kapsz számlát az áprilisról, a váltás azonnal megtörténik.

(#96586) #86564352 válasza dptrsk (#96585) üzenetére


#86564352
törölt tag

Köszi! Akkor sima ügy lesz ez azonnal, szuper. (lejár az egyedi kedvezményes előfizetésem és azt számolgattam Domino Fix Most Maraton 4GB jobban megfelel a használati szokásaimhoz, azt hiszem csak a VOLTE funkciót bukom)

[ Szerkesztve ]

(#96587) petipetya


petipetya
nagyúr

Mi az a 4560 perc a jobb oldalon?

"nincs rá lezsóidő"

(#96588) kali válasza petipetya (#96587) üzenetére


kali
legenda

Másodperc akarna lenni, a 80 percből.

[ Szerkesztve ]

(#96589) petipetya válasza kali (#96588) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szóval még 76 perc van hátra belőle. Stimmel, mert 3:38-at beszéltem a minap, ami 4 perc. Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#96590) lugosi válasza kali (#96588) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ász, ezt még mindig nem javították?

(#96591) kali válasza lugosi (#96590) üzenetére


kali
legenda

A jelek szerint nem.

(#96592) lugosi válasza kali (#96591) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Komoly munka lehet ezt leprogramozni azért 😀

(#96593) betyarr válasza lugosi (#96592) üzenetére


betyarr
veterán

meg azt is,hogy az app is mutassa a fennmaradó adategyenleget.mert nekem jó ideje nullát mutat és arra biztat,hogy vegyek.persze van még,csak képtelenek (többek között ezt is) helyre hozni :U :W :(((

(#96594) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Ha novemberben jár le az előfizetésre vállalt hűségem, akkor addig nem válthatok díjcsomagot és nem vehetek új készüléket?

(#96595) dptrsk válasza rayoliviero (#96594) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Válthatsz díjcsomagot, a vállalt tarifa hűség feltételeit figyelembe véve.
Készüléket a lejárat előtti 3. hónaptól tudsz venni.

(#96596) rayoliviero válasza dptrsk (#96595) üzenetére


rayoliviero
veterán

Maguk ellenségei, ha lejárat előtt három hónappal lehet készüléket venni. Az előzőt is kp-ra vettem, az előfizetés hűség miatt kaptam valami nevetséges összegű kedvezményt. Már úgy látom, hogy a Telekomnál nem éri meg készüléket venni, olyan feltételei vannak, plusz kedvezményt alig ad, sokszor függetlenül jobban megéri megvenni.

(#96597) dptrsk válasza rayoliviero (#96596) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Készüléket régóta nem éri meg szolgáltatótól venni...
(esetleg, ha kihasználod a Magenta1 vagy teljesen korlátlan csomagokat)

(#96598) kali válasza rayoliviero (#96596) üzenetére


kali
legenda

Pedig van benne ráció, jól kitalálták, mert egyrészt csak arany/platina kiemeltséggel lehet a 24 hónapos hűség esetén hűséget hosszabbítani és úgy készüléket venni 21 letelt hónaptól, másrészt ez a kedvezmény csak az előfizetésre vonatkozik, a költési szintre nem, utóbbinál marad a 24 hónap.
Az meg a készülék pontos típusának, aktuális árának és a költési szintnek a függvénye lehet, hogy megéri a szolgáltatónál venni vagy sem, néha olcsóbban adják, mint bármely más hivatalos viszonteladó, máskor meg drágábban.
A függetlenség nem lehet szempont, mivel a Telekom egyrészt már szinte minden készüléket hálózati zár nélkül forgalmaz, másrészt díjmentesen függetlenít a vásárlási konstrukciótól függetlenül, hűség alatt és még részletfizetés esetén is.

[ Szerkesztve ]

(#96599) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Kicseréltettem ma a Note 8-at, egy másikra. Az Alleeban kezdtünk, de nem volt nekik raktáron. Nagyon rendes volt az ügyintéző és a MOM parkban félrerakatott nekem egyet, azt mondta menjünk át és soron kívül fogadnak.

Ott már nem voltak ilyen kedvesek. Először belekötöttek, hogy mivel hétfőn vettük a készüléket letelt a 72 óra. Közöltem velük, hogy csütörtök munkaszüneti nap volt és a jogszabály munkanapra vonatkozik.
Felhívták a boltvezetőt, mert nem hitték el. Kiderült, hogy nekem van igazam, innentől kezdtek csak el igazán bunkózni. Főleg a samsung által odaküldött hülyegyerek, aki ott okoskodott, hogy ilyen beállítás, meg olyan beállítás.

Végül lezártam annyival, hogy nem azért vásárolok majd háromszaz ezer forintért telefont, hogy állítgatnom kelljen a kijelző színét.

(#96600) dawez


dawez
tag

Sziasztok telekomos telefon rendelése után mennyi idő alatt írják jóvá a rendelést kb?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.