Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#96851) mrider

mrider
(kezdő)

A Most egy 30 naponta megújuló opció, nem tarifacsomag, ezért szvsz nem kell 30 nappal korábban bejelenteni az esetleges megszűnését.
Kérdés, hogy 30 múlva megújul-e megint vagy szép lassan megszűnik mindenkinél a 30. napon?

[ Szerkesztve ]

(#96852) St3ven válasza mrider (#96851) üzenetére

St3ven
(addikt)

Az de szép lenne. :(

"Ultimate Windows Phone megoldás: factory reset" 😈

(#96853) Pirko30 válasza Black_Raven (#96849) üzenetére

Pirko30
(újonc)

MMS is be van allitva, ezt nem is lehet torolni.
Ezzel egyutt sem mukodik :(:(:(:(

[ Szerkesztve ]

(#96854) M3aN

M3aN
(aktív tag)

Sziasztok!

Már második maraton szolgáltatásra fizettem elő, és nézem, hogy kiírja a határidőt, miszerint még 5 hónapig használható fel. A Telekom szerint bármeddig használható. Hogy van ez akkor? :-)

(#96855) #08205312 válasza M3aN (#96854) üzenetére

(törölt tag)

a kártya érvényességi idejénél (egyenlegfelhasználási idő) nem lehet hosszabb a maraton érvényessége

(#96856) M3aN válasza #08205312 (#96855) üzenetére

M3aN
(aktív tag)

Az lehet, mert az is addig van. De ha feltöltöm a kártyát, ami úgyis lassan időszerű, akkor a maraton is hosszabbodik?

(#96857) Zeki válasza M3aN (#96856) üzenetére

Zeki
(veterán)

Igen.

9 hónapos, alig használt hoverboard + kiegészítők eladó!

(#96858) #08205312 válasza M3aN (#96856) üzenetére

(törölt tag)

igen.
1500 Ft 180 nap
2500 Ft-tól 366 nap

(#96859) M3aN válasza Zeki (#96857) üzenetére

M3aN
(aktív tag)

Köszönöm nektek a válaszokat!

(#96860) G@ben válasza G@ben (#96839) üzenetére

G@ben
(őstag)

Erre senki? Vagy az üzletben meg tudják mondani részletesen, hogy mire ment el?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96861) Black_Raven válasza Pirko30 (#96853) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Sajnálom. Ezt a Telekommal kell megoldanod, főleg amit írtál arra mutat : "betették a saját telefonjukba a kártyát és ott is csak az alkalmazások mentek."

Powered by Huawei>> P30..Black&.FreebudsL&.HB4......Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#96862) ElektrikusDE válasza Pirko30 (#96853) üzenetére

ElektrikusDE
(tag)

Ha nincs megoldás, akkor el is hordozhatod a számod másik szolgáltatóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#96863) vzoli1987

vzoli1987
(aktív tag)

Haver nem tud kapcsolódni win10 rendszeren , laptoppal stickkel, eddig működött , most nem

Annyi biztos térerő van mert tud messengerezni mobilkapcsolattal, nem rakott sem idegen lemezt, pent bele szóval aggódom hogy hardver probléma lesz

Huawei P9 Standard Edition | EVA-L09 EMUI 5 | TP-Link WDR4300 (openwrt CC) | rooted // Samsung Smart TV UE40F5300 (SamyGo rooted) // VU+ DUO 2 Kodi 17.6 Krypton :)

(#96864) vzoli1987 válasza vzoli1987 (#96863) üzenetére

vzoli1987
(aktív tag)

ja még annyi hogy a mailben látni hogy 3.29-én volt egy lejárt díjtartozás, de adatkapcsolat meg van a telefonon, innestől nem tudom melyik jogszabály vonatkozik akkor rá

Huawei P9 Standard Edition | EVA-L09 EMUI 5 | TP-Link WDR4300 (openwrt CC) | rooted // Samsung Smart TV UE40F5300 (SamyGo rooted) // VU+ DUO 2 Kodi 17.6 Krypton :)

(#96865) rfszabi válasza Zeki (#96845) üzenetére

rfszabi
(tag)

szép is lenne, ha havidíja lenne a MOST-nak, ami a másik 2 szolgáltatónál alapból jár.

(#96866) Lackooo84

Lackooo84
(addikt)

Behalok ezeken a szolgáltatókon... Vodafone: kitöltöm az adategyeztetéshez szükséges összes adatot, rányomok az adatok elküldése gombra, és semmi nem történik, nem lép tovább az oldal.... Ok, akkor Telekom: Ott meg nem tudok bejelentkezni a fiókomba... Menjenek ezek a jó any....kba oda... Lenne időm meg energiám b*szakodni vele, de egykinél sem lehet elintézni, röhej.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#96867) EmberXY válasza Lackooo84 (#96866) üzenetére

EmberXY
(addikt)

Pedig a webes felületen a legegyszerűbb, telefonon keresztül megöregszel, mire kapcsolnak valakit.
Ha hibát nem írt ki, akkor nem kizárt, hogy a böngészővel van valami bibi, valamilyen tiltás, blokkolás megy, esetleg összeakadt valami (cookie, cache törlés sem árt).

Up the Irons!

(#96868) overclockerr

overclockerr
(tag)

Sziasztok!

Eladtam a telefonomat, így most a régi pót készülékemre támaszkodnék egy pár napig, ami még Telekom függő. (Azóta Vodás lettem) Megcsináltam az imei számos függetlenítést, de a rendes számomat adtam meg, ami most nincs semmilyen készülékben. Azt írták, további teendőkről sms-ben tájékoztatnak...
Aki csinált már ilyet megmondaná, most nagy probléma, hogy nem kaptam meg az sms-t. Nincs amin megkapjam jelenleg azaz igazság, mert függő a készülék... Pár napig telefon nélkül vagyok/leszek.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#96869) Ateszpapa válasza overclockerr (#96868) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Szia!
Hacsak nem iPhone-t akarsz függetleníteni akkor gond.
Arra a számra küldik SMS-ben a feloldó kodot amit be kell majd írnod a függő készülékbe...

(#96870) overclockerr válasza Ateszpapa (#96869) üzenetére

overclockerr
(tag)

Android-ot szeretnék függetleníteni, nem tudom hogyan valamit kitalálok. Ismerőst megkérem akkor. Simán csak indítsak egy új igénylést más mobilszámmal? Az a baj, senki sincs most a közelemben...

[ Szerkesztve ]

(#96871) Ateszpapa válasza overclockerr (#96870) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Nem tudsz addig szerezni valami működő készüléket addig amíg megkapod az SMS-t?
Ha nem, akkor adj le egy új rendelést valamelyik ismerősöd számára, aztán majd ő tovább küldni neked a kódot akár emailben is, vagy Viber..stb

[ Szerkesztve ]

(#96872) overclockerr válasza Ateszpapa (#96871) üzenetére

overclockerr
(tag)

Valamit megpróbálok intézni, remélem sikerrel járok.

(#96873) hr2

hr2
(őstag)

Üdv.
A korlátlan böngészés és email opciónál nem törthavi számlázás van?
Március 2.-án kikapcsoltattam és mégis teljes hónapot számláztak. (1562Ft)

(#96874) dptrsk válasza hr2 (#96873) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Nem, féltörthavi.
Azaz bekapcsoláskor törthavi, kikapcsoláskor teljes hónap, de egész hónapban használhattad is.

(#96875) vwpolopg válasza Soulfly842 (#96607) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Akkor így 11 nappal előtte elengedem a dolgot és megveszem máshol amit akartam... Btw kapják be :D

(#96876) vwpolopg válasza vwpolopg (#96875) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Szerk: Király, az mondjuk eszembe nem jutott volna, hogy van akció, csak a főoldalra derogál kirakni... Szóval íme az idei vivicittá ,,akciók" (lol) :

vivicittá akciók

[ Szerkesztve ]

(#96877) zsoltzsolt

zsoltzsolt
(addikt)

Ha a telefonom elromlott, a TMX szerint nem javítható, cserére való jogosultságot állapított meg, akkor kérhetem az eddig részletekben befizetett összeget is? Az kp-ban visszafizetik?
Az adott készüléket már nem forgalmazzák.

[ Szerkesztve ]

(#96878) lugosi válasza overclockerr (#96870) üzenetére

lugosi
(félisten)

Alapvetően bármilyen (hazai?) számra kérheted a függetlenítő kódot, kérd egy másikra.

(#96879) dptrsk válasza zsoltzsolt (#96877) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Igen, a szerződés előtti állapotot kell visszaállítani.
Szerintem visszautalást tudsz kérni bankszámlaszámra.

(#96880) btudos válasza vwpolopg (#96876) üzenetére

btudos
(veterán)

Nem vagyok benne biztos, hogy ezek már az akciós árak (szerk.: kizártnak tartom, hogy azok legyenek, mindig volt ha nem is nagy, de látható mértékű árcsökkentés a futáshoz kapcsolódó termékekre), inkább azt tartom valószínűnek, hogy az akció ezekre fog majd vonatkozni, nem véletlenül nem került még ki a főoldalra.

[ Szerkesztve ]

Az igazi pultos a hosszúból csak a lépést érti.

(#96881) zsoltzsolt válasza dptrsk (#96879) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

:R
Köszi szépen!
1. Mennyi ennek az átfutása? Vagyis mikor lesz a számlámon a pénz?
2. Kérhetem, hogy a hűség is megszűnjön és egy anélküli díjcsomagom legyen, vagyis válthatok bármerre (ez egy arany tárkártyás csomag)?
3. Átválthatom akár dominóra is? (van egy céges simem is, így szinte sose használom már a sajátomat).

Köszi előre is, ha tudod a választ!

[ Szerkesztve ]

(#96882) dptrsk válasza zsoltzsolt (#96881) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

1, szerintem hivatalosan 30 nap, de nem vagyok benne 100%ig biztos.
2, vásárlás előtti állapotra áll vissza, oda váltasz a folyamat után ahova akarsz.
3, akár dominora is lehet, tán 2000 forint a díja, ami tartalmazza a kezdeti lebeszélhetőséget.

(#96883) zsoltzsolt válasza dptrsk (#96882) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Nagyon szépen köszönöm!

(#96884) MittuDomain_

MittuDomain_
(senior tag)

Sziasztok!

Ugye ha bolti készleten lévő telefont rendelek Dominoval (meglévő előfizu mellé), és a státusz "jóváhagyásra vár", lehet érte menni egyből, és adategyeztetés boltban megcsinálható?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#96885) #08205312 válasza MittuDomain_ (#96884) üzenetére

(törölt tag)

Más készlet.
Az általad rendeltet a GLS fogja a boltba vinni.

(#96886) MittuDomain_ válasza #08205312 (#96885) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Honor 8. Már kifutó, csak a bolti készletet lehet venni.
Garantáltan ott van az üzletben.

Most ért véget a békéltetős kaland, ki kell fizetni teljes áron, és a különbözetet jóváírják.

Szerk:
Csak azért sietős, mert minél gyorsabban átvesszük és lesz számla, annál hamarabb lezárul végre teljesen ez a dolog 3 hónap után.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#96887) zsoltzsolt válasza dptrsk (#96882) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Ma el is intéztem, nagyon rendesek voltak, és kezembe nyomták az eddig befizetett részleteket, kp-ban!
Le a kalappal előttük!

[ Szerkesztve ]

(#96888) St3ven válasza zsoltzsolt (#96887) üzenetére

St3ven
(addikt)

Jó hallani ezt a rugalmasságot.

[ Szerkesztve ]

"Ultimate Windows Phone megoldás: factory reset" 😈

(#96889) vwpolopg válasza btudos (#96880) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Kikerült főoldalra, maradtak a vicc árak :D

(#96890) GeneraL_XTX

GeneraL_XTX
(veterán)

sziasztok!

lenne egy kérdésem. Megjött a múlt havi számla, meglepően sokra sikeredett, ezért kicsit utánanéztem a számlán, hogy ennek mi lehet az oka. Mobil L csomagom van, és azt vettem észre, hogy felszámlázásra került 30 perc nemzetközi hívás is 140ft/perc-ért. :U

Ez elég érdekes, mert külföldöt nem hívtam, bár volt itt a hónap elején angliából egy barátom, Ő vele beszéltem elég sokat, a kinti +44 es előtagú számát használta, de mondta, hogy ő végig a telenor hálózatán volt, szóval nem igazán értem, hogy ha ezt számlázták ki nemzetközi hívásként, akkor miért? Hiszen itthon volt, roamingolt.

Normális ez szerintetek? :F

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#96891) #08205312 válasza GeneraL_XTX (#96890) üzenetére

(törölt tag)

Te a szerint fizetsz, hogy milyen számot hívsz, és nem a szerint, hogy az a szám hol tartózkodik.
Az Egyesült Királyságot hívtad, ennek megfelelően fogsz fizetni.

(#96892) dptrsk válasza GeneraL_XTX (#96890) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Normális
Az számít belföldi hívásnak, ha +36 vagy 06 előhívójú számot hívsz.
A +44 hiába volt Magyarországon, nemzetközi telefonszám.

(#96893) lugosi válasza GeneraL_XTX (#96890) üzenetére

lugosi
(félisten)

Ez egyértelműen nemzetközi hívás sajnos.

(#96894) GeneraL_XTX válasza lugosi (#96893) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

ok, köszönöm a választ mindenkinek :R Akkor nem reklamálok, hanem lenyelem, bár mondjuk továbbra se tartom ezt túl logikus dolognak.

De legalább már ezt is tudom, így legközelebb ha itthon is van, maradunk a facetime hang hívásnál inkább :D

[ Szerkesztve ]

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#96895) jozsi968 válasza GeneraL_XTX (#96894) üzenetére

jozsi968
(tag)

Én pedig azt nem tartom logikusnak, hogy valaki még ma, gsm hívást indít külföldi telefonszámra! Pláne, hogy az előfizetése tartalmaz netet.
Én csak egyszerű mezei feltöltőkártyás vagyok, de még nem fizettem sacc/kb. 4 ft-ot hazai mobil és 2 ft-ot angol mobil hívásáért.
Javaslom nézz egy kicsit szét a voip topicban! :K
Voip topic

(#96896) GeneraL_XTX válasza jozsi968 (#96895) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

talán azért, mert a haveromnak nem volt itthon nete? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96897) jozsi968 válasza GeneraL_XTX (#96896) üzenetére

jozsi968
(tag)

Ahhoz, hogy te tudd őt hívni, ahhoz neki nem kell net. Pont ez a lényege a voipnak. :)

(#96898) anadroid válasza GeneraL_XTX (#96896) üzenetére

anadroid
(aktív tag)

Ahhoz, hogy VoIP-on át hívj egy bármilyen számot, a hívottnál nem kell net. (Sőt, bizonyos konstrukciókban a hívónál sem.)

Kérd privát üzenetben a Revolut regisztrációs kódot 2222 Ft, a Curve reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) és a Monese reg. kódot 15 angol font (kb. 5700 Ft) beköszöntő ajándékhoz. A kártyák ingyen postával érkeznek.

(#96899) GeneraL_XTX válasza jozsi968 (#96897) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

ahha...ezt is jó tudni :)

(#96900) alpenwetter válasza GeneraL_XTX (#96894) üzenetére

alpenwetter
(aktív tag)

Egyébként egy reklamációt megér, miért ne?
Bár a telekom nem a jófejségről híres, ha első ilyen eseted és bemondod hogy nem tudtál erről, akkor akár még egy kis jóváírás is jöhet a számládra. Nem szabad az ilyeneket hagyni, neked nem kerül semmibe (csak idő), próba cseresznye. Ezután meg már tisztában leszel vele.

Parkolj bármely zónában appból, vagy akár privát garázsokban! PARKL.NET +1000Ft regisztrációs kuponkód MJX7WG

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.