Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96651) kali válasza betyarr (#96649) üzenetére


kali
legenda

Itt, illetve így:Link

(#96652) Top cat


Top cat
őstag

Sziasztok!

Telekom fiókba más se tud belépni vagy csak én?

(#96653) Szólista válasza Top cat (#96652) üzenetére


Szólista
senior tag

Az előbb simán beléptem.

Lenne 1 kérdésem a többiekhez:
ha ma rendelek tv-t mobilelőfizetés hosszabbitással részletre kb mikorra várható a házhozszállitás?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#96654) betyarr válasza kali (#96651) üzenetére


betyarr
veterán

itt néztem,de nekem nem írja az időpontokat.pedig már 2 számra elvégeztem az adategyeztetést.és nem jött róla sem sms,sem pedig email,hogy sikeres volt-e :(

(#96655) Top cat válasza Szólista (#96653) üzenetére


Top cat
őstag

Köszi
Akkor ezek szerint itt van valami bibi. Próbáltam e-mail cím és MT ügyfélazonosító-val is de nem ad semmi hibaüzenetet hanem csak visszadob a belépési kezdő oldalra :W

(#96656) anadroid válasza 4Grider (#96638) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem látható. Több böngészővel megnézve sem.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#96657) csako válasza Top cat (#96655) üzenetére


csako
veterán

Sütik törlése megoldhatja a problémát (elég csak a telekom.hu-hoz tartozóakat törölni).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#96658) Top cat válasza csako (#96657) üzenetére


Top cat
őstag

Nem tudom ez hogy nem jutott eszembe :DDD :R

(#96659) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok. Olvastam erről az új szabályozásról hogy akinek korlátlan opciója van (nekem pl Tv Go) az csakbaddig tudja használni a szolgáltatást amíg van nete vagy nem lassítják le. Marhara mérges vagyok de ez van ez a jövő. Egy kérdésem lenne ha a netem lassítják de wi-fi n akarom nézni ott is lassítva lessz?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#96660) Ateszpapa válasza mirci18 (#96659) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A wifidet nem tudja lassítani a Telekom.
:C

(#96661) Bogyó bá' válasza Ateszpapa (#96660) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Még szerencse.... :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#96662) 4Grider válasza anadroid (#96656) üzenetére


4Grider
nagyúr

A https://www.telekom.hu/shop/adategyeztetes oldalra lépve kiírja a Telekom fiókodba regisztrált Domino kártyáid hívószámait? Mert nekem a hívószámok mögött ott van, hogy meddig volt adategyeztetve.

(#96663) anadroid válasza 4Grider (#96662) üzenetére


anadroid
senior tag

Igen, kiírja. Amelyik el van nevezve, ott a nevet és a számot is, a legalján meg a "Másik szám azonosítása" pont is megjelenik.

Egyébként a legutóbb azonosítani próbált számok közül 2 kapott SMS-t, hogy rendben (és a weben is az jelent meg), a többi csak azt kapta, hogy majd értesítenek, akár jó, akár nem. Ezeket viszont 3 nappal később törölte a fiókomból. Ugyanezt játszották tavaly is.

Az értesítésről meg csak annyit, hogy a február 22-i egyeztetés visszajelzését még mindig várom (nem annyira, mert végigmentem szombaton az összesen újra).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#96664) radio100jozs válasza mirci18 (#96659) üzenetére


radio100jozs
őstag

A WiFi az a műholdról jön, mert a TV-t onnan adják, ezért annak nincs köze a lassításhoz.

(#96665) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Ha van még maraton netem és rendelek rá újat, akkor összeadódik vagy az új lép életbe? Gondolom az utóbbi.

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#96666) Bogyó bá' válasza olloczky (#96665) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én úgy értelmeztem, hogy összeadódik.... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#96667) kali válasza olloczky (#96665) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Összeadódik, mivel több Maraton csomag is lehet egyszerre.

(#96668) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Ha jól emlékszem volt itt valaki aki tudott raktárkészlet infokat mondani.

Rendeltem még 12.-én egy HTC U11-et otthoni előfizetéshez, de azóta is szórakoznak a berögzítéssel, viszont ma már azt látom a honlapon hogy kifutó a dolog és már azon izgulok hogy addig szórakoznak amíg a végén már nem lesz (ok nyílvánvalóan nem a legkelendőbb telefon).

Szóval az a valaki tudna nekem mondani egy készlet infot?

köszi

(#96669) olloczky válasza Bogyó bá' (#96666) üzenetére


olloczky
senior tag

és kali: bitte danke

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#96670) gabe_ válasza radio100jozs (#96664) üzenetére


gabe_
őstag

"A WiFi az a műholdról jön,"

Hogy is van ez? :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#96671) Bogyó bá' válasza gabe_ (#96670) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ja, ilyenről:

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#96672) Varszegig válasza gabe_ (#96670) üzenetére


Varszegig
veterán

Átolvasva az előzményeket, én értem, hogy mit akart mondani, de ez így valóban elég hülyén hangzik:)

(#96673) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Ugye csak szivat a Telekom megrendelem az S9-et havidíj 11 993Ft/hó + készülék törlesztő (Magenta 1esek vagyunk) erre a rendelésnél 15 990Ft/hó havidíj van....akkor most mi történt?
Előfizetéseimnél ez jelenik meg:Mobil Korlátlan +Mobilinternet 6 GB 11 993Ft/hó Telekom kedvezménnyel (16 990 Ft vállalt minimum havi díj)
:Y

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#96674) dptrsk válasza gyarmatinic (#96673) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A 25% Telekom kedvezmény ebből kerül levonásra, mivel az nem biztos, hogy a hűség alatt végig fenn áll.
Ha pl. 1 év múlva felmondasz minden otthoni szolgáltatást, mert azokra nincs hűség, a mobil havidíjad a 15990 lesz, amíg van 3 otthoni szolgáltatásod, addig 15990-25%=11992,5~11993 lesz

(#96675) gyarmatinic válasza dptrsk (#96674) üzenetére


gyarmatinic
tag

Értem :) Nagyon szépen köszönöm a választ! :R

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#96676) btudos válasza gyarmatinic (#96673) üzenetére


btudos
veterán

Tárgytalan

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#96677) gabe_ válasza Varszegig (#96672) üzenetére


gabe_
őstag

Valóban :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#96678) MájMekk


MájMekk
tag

Szánalmas, ahogy a Telekom a pártunk és kormányunk által kitalált, a terrorizmus elleni küzdelem jegyében elrendelt feltöltőkártyás azonosítást végzi. Azonosítás rég megtörtént online, ennek ellenére folyamatosan jönnek a felszólító sms-ek, az online felületen a régi érvényesség jelenik meg, a telefonos hölgyike meg tehetetlen. Gratulálok! :C

(#96679) anadroid válasza MájMekk (#96678) üzenetére


anadroid
senior tag

Náluk is a régi jelenik meg, vagy legalább bekerült a rendszerükbe a frissítés?

Apró megjegyzés: eggyel több dolog, amit április második vasárnapját követően ebben a formájában le kell küzdeni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#96680) Nordik válasza MájMekk (#96678) üzenetére


Nordik
őstag

Nálunk is ez a helyzet. :U

(#96681) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Tegnap egyeztettem 2 Dominos kártyát egyből megjelent, hogy 2019ben kell legközelebb egyeztetni

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#96682) betyarr válasza gyarmatinic (#96681) üzenetére


betyarr
veterán

jó neked.én ezt sem igazán értem,hogy miért nem jelenik meg mindenkinek ez a dátum :F mitől függ vajon?miért van ez a megkülönböztetés előfizető és előfizető között :U :W

(#96683) Bferibörs válasza gyarmatinic (#96681) üzenetére


Bferibörs
addikt

én még sms-t sem kaptam a kb. 1 hete adat egyeztetett karimról. :N

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#96684) DFlash válasza MájMekk (#96678) üzenetére


DFlash
tag

Dettó, jött az sms, hogy egyeztetni kell. Megcsináltam erre másnap megint az egyeztetős sms jött. :)
Másik két számra 19-ben kell újra.

(#96685) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Ha a telekom honlapján vettem kiegészítőt, ami tönkrement (eltört a kábele), akkor garancia kapcsán kihez kell fordulni? A Telekomhoz vagy az importőrhöz? Köszönöm válaszotok!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#96686) lugosi válasza Melack (#96685) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A telekomhoz.

(#96687) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Egy igen kényes ügyben szeretném a tanácsotokat kérni.

Párom örökölt egy céget. A cég nevén van kettő darab mobil előfizetés.
A párom az ügyvezető, az aláírási címpéldány is az ő nevére szól, tehát jogilag ügyet csak ő intézhet.
A testvére használja az egyik előfizetést, fizeti a terheit, viszont meghatalmazása, egyébb jogköre nincs!
Felmerült a gyanú, hogy elhozott egy készüléket szerződéshosszabbítással az előfizetésre, a párom engedélye nélkül.
(Ennek délután személyesen utánajárunk, azért érdeklődnék, mert felkészülten szeretnénk odamenni).

Ha a fent leírt gyanú beigazolódik, a rendőrségi feljelentésen kívűl mit tudunk tenni? Lehet kérni a Telekomot, hogy törölje az előfizetést? Ebben az esetben az ügyintéző is bűncselekményt követett el, ha jól gondolom.

(#96688) Soulfly842 válasza Oposzumtoszó (#96687) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az ügyintéző? Nem feltétlenül.. Mi van, ha gyártott egy meghatalmazást, amire dobott egy bélyegzőt is?

A testvérével egyeztetettek? Lehet egyszerűbb lenne előtte egymásközt megbeszélni.

Neki van esetleg cége, vagy működik mint jogi személy? (egyéni vállalkozás)

Ha igen, akkor nincs gond, a legbékésebb rendezés ilyenkor az átírás.

(átírni jogi személyről - jogi személyre aktív hűségidő mellett akkor is lehet, ha van rajta eszköztörlesztő - ez esetben egy 4500 Ft-os átírás és békésen rendezve lett). (Jogi személyről magánszemélyre is át lehet íratni aktív hűségidő alatt, de akkor a telefont egy összegben ki kell fizetni (ez alól kivétel, ha egyedi keretmegállapodás miatt egyedi hűségidőt írtatok alá)).

Ismerőse, barátja az embernek lehet 100 meg 100, s őket meg is válogathatja - de a családot sosem. Én a békés rendezésre törekednék rendőrségi feljelentés helyett, ha van rá lehetőség, vagy a környezet lehetővé teszi.

[ Szerkesztve ]

(#96689) Oposzumtoszó válasza Soulfly842 (#96688) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

A Telekom nem csak közjegyző által hitelesített meghatalmazást fogad el?

(#96690) kali válasza Oposzumtoszó (#96687) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Utána kell járni (már amennyire lehet), hogy miként történhetett, mert lehet felelős csak a párod testvére, vagy csak a szolgáltató ügyintézője, de az is lehetséges, hogy mind a ketten, mindegyik verzióra létezik egyszerű magyarázat.
A fejlemények függvényében lehet lépni, de a rendőrségi feljelentést követően kinyomozzák és ha jogsértés megállapítható a leírtak alapján, akkor az a szerződés (hosszabbítás) semmis lesz.

(#96691) Soulfly842 válasza Oposzumtoszó (#96689) üzenetére


Soulfly842
addikt

Magánszemély esetében igen, de jogi személynél nem. Másak a feltételek.

Jogi személy esetében két tanús, cégszerűen aláírt meghatalmazásra van szükség (értsd, ha a címpéldányon szerepel bélyegző, akkor a meghatalmazásnak is céges bélyegzővel ellátottnak kell lennie) ill. két tanú szükséges ezen felül.

Nem a Telekom szab itt más feltételeket, hanem a jog :)

Továbbá az is lehet, h. telefonon, online rendelte meg (jelszóval pl) és futár vitte ki..

[ Szerkesztve ]

(#96692) Oposzumtoszó válasza Soulfly842 (#96688) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

A testvérével nem lehet kommunikálni, mert a megkeresésekre nem reagál.
A mobilszolgáltatók feketelistáján is rajta van, mindhárom szolgáltató esetében a mai napg kiegyenlítetlen tartozással.
Tudomásunk szerint több jogerős FMH is hatályban van ellene, de papíron nincstelen, így nem tudják érvényesíteni.

Ennyit a testvéréről. Nagyon kedves nőszemély. :(

(#96693) Soulfly842 válasza Oposzumtoszó (#96692) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ajjhaj, nem egyszerű ez akkor sajnos...
A törlesztőket fizetné szerinted rendesen?

Ha igen, akkor a könyvelésbe mehet az eszköz.. de ti tudjátok, hogy mi a legjobb döntés. Nem egyszerű ez.

(#96694) Oposzumtoszó válasza Soulfly842 (#96693) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Eddig fizette rendesen. Reméljük ezután is fogja.

Bizony, nehéz eset, hiszen ha a behajtási csoporthoz kerül az ügy, a páromon fogják követelni és mivel betéti társaság, teljes vagyonával felel. :(

(#96695) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szeretnék egy dominós számot adategyeztetni, de mind mobilról, mind asztali gépről (Chrome) azt írja a megérkező kód beírása után, hogy lejárt vagy érvénytelen.
Más is járt így? :F Mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#96696) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

[ Szerkesztve ]

(#96697) Soulfly842 válasza Viktor0610 (#96695) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lassíts egy kicsit :)

Ugyanazt a kódot néhány mp-vel később elfogadja :D

(#96698) Viktor0610 válasza Soulfly842 (#96697) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi.
Akkor legközelebb így teszek. :)

Samsung Galaxy A54

(#96699) Indian74 válasza Viktor0610 (#96698) üzenetére


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
Lenne egy fontos kérdésem,a korlátlan net meddig is korlátlan??
Mi az amit lassíthatnak??
Usb megosztásnál pl Asztali pc Wot frissítés szabad??
:R

NAGYPAPA

(#96700) Zeki válasza Indian74 (#96699) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha a rendes korlátlan neted van, az korlátlan.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.