Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31045) happyguy


happyguy
csendes tag

Most veszek új telót, új kártyával. Keveset fogom használni (havi pár hívás-pár sms), csak azért veszem, hogy elérhető legyek, így a telefon is elég alap, internetezni pl. nem lehet rajta. Így egy olcsó kártyás tarifacsomagot keresek. Mivel minden ismerősöm más szolgáltatónál van, így nincs adott szolgáltató. Most épp a T-mobile csomagjait néztem. Ezek közül szerintetek melyik érné meg legjobban?

DOMINO NAP
Ez elég egyszerű, mindenhol minden hívás, minden hálózatba, minden időszakban 46-47 Ft.

DOMINO AKTIV
Ez elég olcsó. Olcsóbb mint az előző, de nem értem mit jelent az időszaki díj 560Ft/30 nap. Ennyit fixen be kell fizetnem, hogy élvezhessem a csomagot, tehát ez nem letelefonálható, a kártyámra külön kell töltenem.

DOMINO 5
Ez is jó, itt ugye ki lehet választanom 5 számot, ez nekem jó is lenne, mert több embert nem is nagyon hívnék. Viszont ebben van internet, ami nekem ugye nem kell.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.