Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) djculture válasza Vangelis (#31049) üzenetére


djculture
félisten

Lesz némi káosz így is a távközlési iparban, pláne ha itthon is bevezetik egy két környező országban szeptembertől bevezetett luxus adót a drágább telefonokra, elektronikai cikkekre is többek között...

[ Szerkesztve ]

(#31052) Vangelis válasza djculture (#31051) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát nem tudom meddig hagyjuk még ezt....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31053) AxeDark


AxeDark
tag

Sziasztok!
Lehet hogy nem a szolgáltatóval függ össze a problémám, de amikor az androidos telefonomról hívást kezdeményezek alul kiírja, hogy feltételes hívásátirányítás aktiválva és utána kezdi meg a hívást. Ez régen nem volt így ha jól emlékszem. Lehet a zsebembe kioldódott a bill. zár és akkor nyomódott el valami.
Azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogy lehet kikapcsolni és a régi állapotot visszaállítani?

(#31054) dptrsk válasza AxeDark (#31053) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem mindig kiírja és nem nyomódott el semmi, szerintem így van rendjén.

(#31055) St3ven válasza AxeDark (#31053) üzenetére


St3ven
addikt

Ez azt jelenti, hogy hívás alatt ha érkezik egy újabb hívás, azt átirányítja valahova (pl. hangposta, másik szám, hívásértesítő). Utóbbi esetén - elvileg - sms-t kapsz a második hívásról, a hívó pedig foglalt jelzést.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31056) AxeDark válasza St3ven (#31055) üzenetére


AxeDark
tag

Köszi. Örülök akkor, hogy minden rendben van. Furcsa, hogy eddig nem vettem észre ezt a kiírást.

(#31057) zsof Nokia válasza tylerddd (#31050) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Szia

attól függ milyen módba van a telefonod automatikusan keresse a szolgáltatót vagy kézileg de szerintem neked automatikus lehet azért írja ki am milyen sim kártya van benne és hálózatfüggő a telefon?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#31058) tylerddd válasza zsof Nokia (#31057) üzenetére


tylerddd
veterán

MicroSIM van a telefonomban, ami T-függő i4S, a kártyát tavaly februárban vettem. Először Lumia 800-zal használtam, most meg szifonnal.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#31059) zsof Nokia válasza tylerddd (#31058) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

lehet automatikusra van állítva a telefonodba a hálózatkeresés azért írja ki hol ezt hol azt.

A lényeg lényegében lényegtelen

(#31060) lugosi válasza zsof Nokia (#31057) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem ettől függ, úgy tudom adótoronytól, hogy épp melyikre csatlakozik rá.

(#31061) zsof Nokia válasza lugosi (#31060) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

De ha nem lenne automatikusra állítva nem keresne rá a toronyra

A lényeg lényegében lényegtelen

(#31062) turbobusa


turbobusa
senior tag

Tavaly szeptember végén vásároltam egy androidos mobiltelefont, két év hűséggel mozaik s-ben.
Csomag kezd kicsi lenni s árban a kiszemelt előfizetéses csomaggal majdnem egy árban van, némi többlettől eltekintve.
Mivel kezd megfogni az új ios7, így lehet vásárolnék egyet ikon200 vagy 400 csomagban. Lehetséges átlépni erre a mostani Mozaik S-ről vagy ki kell várni a hátralévő egy évet?

(#31063) polonic válasza turbobusa (#31062) üzenetére


polonic
félisten

Most nem tudsz venni ugyanarra az előfizetésre új készüléket.

(#31064) turbobusa válasza polonic (#31063) üzenetére


turbobusa
senior tag

Akkor nem működik a nagyobb csomagra váltás s készülékcsere a hűségidőn belül ezek szerint.

(#31065) polonic válasza turbobusa (#31064) üzenetére


polonic
félisten

Nagyobb csomagra válthatsz. Készülékcsere nincs. Csak akkor, ha minimum aranykártyás vagy és a hűség lejárta előtt 3 hónappal, aszem.

(#31066) turbobusa válasza polonic (#31065) üzenetére


turbobusa
senior tag

Aranykártyás vagyok, akkor majd úgy igazítom a készülékvásárlást, addigra jön az utódja majdnem már a most megjelenő modellnek. :D
Ikon 400 -tól esetleg tudsz még jobb csomagot ajánlani hasonló árban?

[ Szerkesztve ]

(#31067) polonic válasza turbobusa (#31066) üzenetére


polonic
félisten

Mozaik L
Bár itt kisebb az adatforgalom. De hozzá lehet csapni plusz 1 gigát egy ezresért. Ilyen havidíjnál már nem nagy tétel szerintem.

(#31068) turbobusa válasza polonic (#31067) üzenetére


turbobusa
senior tag

Nagyjából szerintem azonos a két csomag, talán az ikon jobb, de ugye ott meg megkötés van már a belépésnél is.
Milyen csomagot használsz?

(#31069) polonic válasza turbobusa (#31068) üzenetére


polonic
félisten

Én a mozaikot mondanám jobbnak. Olcsóbb a percdíj, többet tudsz beszélni. Plusz még bónuszt is választhatsz.
Arra a megkötésre gondolsz, hogy csak iphone-hoz választhatod?

(#31070) turbobusa válasza polonic (#31069) üzenetére


turbobusa
senior tag

Igen, erre gondoltam. Sokkal többet nem hiszem hogy tudnál beszélni, bár a fene tudja, lehet.
Bónusz alatt ezekre a plusz sms -ekere gondolsz?

(#31071) polonic válasza turbobusa (#31070) üzenetére


polonic
félisten

Oszd el a havidíját a percdíjjal. Így 440 perc jön ki a mozaiknál.

Igen, azokra a bónuszokra. Azokból ingyenes az egyik, amit választasz.

(#31072) turbobusa válasza polonic (#31071) üzenetére


turbobusa
senior tag

Valamit akkor elnéztem, de akkor egy ezressel többért sokkal több mindent kap az ember ikon400 -hoz viszonyítva. Ha az ingyenes bónusznál a kedvezőbb percdíj valamelyikét választom akkor lehet még 5-10 perccel megugrik az említett 440 perc vagy így számoltad ?

(#31073) polonic válasza turbobusa (#31072) üzenetére


polonic
félisten

Ja igen! A 440 percet úgy számoltam, hogy egységesen 27 Ft/perc. Tehát a perdíjcsökkentés így mondjuk benne van.

(#31074) turbobusa válasza polonic (#31073) üzenetére


turbobusa
senior tag

Még egyet kérdezek, tovább nem értetlenkedek. ;]
Most Mozaik S-be vagyok, az előbb említett egy ingyenes szolgáltatást a T-nél tudom igényelni vagy akár telefonról is elintézhető?

(#31075) erdoke válasza turbobusa (#31074) üzenetére


erdoke
titán

My T-Mobile alatt a Webshopban simán megoldható. Már amikor normálisan működik a WS, pár napja a -0. próbálkozás után feladtam a Domino 5 kedvezményes számainak a beállítását. Ennyi rendszerhiba üzenetet még összesen nem tapasztaltam náluk, mint eddig ebben a hónapban... :(

A legjobb aláírás a héten

(#31076) djculture válasza erdoke (#31075) üzenetére


djculture
félisten

*111# önkiszolgáló menüben a telefonon bepötyögve is belehet állítani a kedvezményes 5 számot...

[ Szerkesztve ]

(#31077) lugosi válasza zsof Nokia (#31061) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogy ne váltana át másik toronyra amikor kimész egyik cellából a másikba. Ha úgy lenne ahogy feltételezed, akkor ha másika mobilcellába lépsz át, nem lenne térerőd.
Ne téveszd össze az adótornyot a szolgáltatóval.

(#31078) St3ven válasza AxeDark (#31056) üzenetére


St3ven
addikt

A Beállítások -> Hívásbeállítások -> Hívásátirányítás menüpontban tudod ellenőrizni az egyes átirányítások státuszát, itt adhatod meg a kívánt számot, illetve ki is kapcsolhatod a szolgáltatást.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31079) erdoke válasza djculture (#31076) üzenetére


erdoke
titán

Akinek 6 anyja van... Állítólag ez a 21. század. :K Ilyen kódokkal utoljára a 6310i-n bohóckodtam. :N

A legjobb aláírás a héten

(#31080) zsof Nokia válasza erdoke (#31079) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

ez nem a telefonnak a kódja, hanem a T-mobil önkiszolgáló kódja -,-"

A lényeg lényegében lényegtelen

(#31081) turbobusa válasza zsof Nokia (#31080) üzenetére


turbobusa
senior tag

igen? ;]

(#31082) erdoke válasza zsof Nokia (#31080) üzenetére


erdoke
titán

Köszi, szöszi! ;)

A legjobb aláírás a héten

(#31083) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!
A következő lenne a problémám, egy társkeresőn szerettem volna venni kreditet, van olyan opció, hogy könnyű sms fizetés, feltöltő kártyás vagyok és 4442ft az egyenleg, a levonás 2490ft lenne. De ahogy megadom a telefonszámom jön egy sms a következő szöveggel:
"Nem áll rendelkezésre elegendő összeg a vásárláshoz! Kérjük töltse fel univerzális egyenlegét bankautomatánál/ internetbankon... "

Van a társkeresőnek egy hibabejelentő része ahol megírtam ugyan ezt a problémát a válasz:
"Ezt a T-mobile küldi, nem a mi rendszerünk, őket kellene megkérdezni, miért nem tudsz vásárolni."

Itt a kérdésbe beleírtam, hogy csak előfizetéseseknek működne? De arra nem kaptam választ, mert hirtelen ez jutott eszembe mint gond.

Találkozott valaki ilyen problémával?

(#31084) djculture válasza Jamby18 (#31083) üzenetére


djculture
félisten

Dominó egyenleget nem lehet felhasználni fizetésre csak az univerzális egyenleget amit a t-mobile honlapon honlapon vagy atm-nél külön tudsz feltölteni...
"Az univerzális egyenleg a Domino egyenleghez hasonló, előre feltölthető egyenleg, amely a feltöltött összeg erejéig nemcsak telekommunikációs szolgáltatásokra (pl. üzenetküldés, hívás) használható fel, hanem emellett különböző termékek (pl. autópályadíj, mobil lottó) vásárlására, azaz a Mobil Vásárlás szolgáltatás igénybevételére is alkalmas. "

[ Szerkesztve ]

(#31085) polonic


polonic
félisten

Ez a HD hang rohadt jó szerintem. Tényleg nagyon tisztán hallani mindent.

(#31086) St3ven válasza polonic (#31085) üzenetére


St3ven
addikt

Eddig a legtöbb ember panaszkodott rá. :D

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31087) szabogabor10 válasza polonic (#31085) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is nagyon elégedett vagyok vele.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31088) _adaml21_ válasza St3ven (#31086) üzenetére


_adaml21_
őstag

Szerintem is nagyon király. Ismerettségi körömben is panaszkodtak rá, de inkább csak úgy, hogy fura, szokatlan.

(#31089) Jamby18 válasza djculture (#31084) üzenetére


Jamby18
senior tag

Köszi! Megoldás lenne ha egy haverom aki Telenoros és előfizetéses, hogy le tudják vonni tőle?

(#31090) sch_a


sch_a
addikt

Egy gyors kérdés... APN-hez mindegy, hogy internet vagy wnw van beírva?

(#31091) D@ve89 válasza sch_a (#31090) üzenetére


D@ve89
tag

Kábé mindegy, kivéve, ha egyik vagy másik nincs felvéve a SIM-kártyádhoz. De nem hinném, hogy lenne ilyen, ha meg mégis, könnyen észreveszed, hogy nem tudsz kapcsolódni.

(#31092) sch_a válasza D@ve89 (#31091) üzenetére


sch_a
addikt

Ok, köszi. Azért kérdeztem csak, mert előző hónapban vettem egy független telefont. APN-t meg nem állítgattam, mert alapból működött. Viszont csodálkoztam, mert nem lett lekorlátozva a sebességem és csak most vettem észre, hogy internet helyett wnw van. Már megijedtem, hogy esetleg ezzel valami más szolgáltatást használtam, ezért nem lettem korlátozva és majd kapok egy szép csekket. De akkor remélem ez csak hülyeség. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31093) D@ve89 válasza sch_a (#31092) üzenetére


D@ve89
tag

Az adatforgalom számolása és a sávszűkítés apn-től független.

(#31094) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Fun díjcsomaghoz 4g/lte -s készüléket részletre nem lehet megvásárolni ?

Szeptembertől sem ?

(#31095) raziel01 válasza AsusBoy (#31094) üzenetére


raziel01
veterán

Nem.
Egyelőre úgy néz ki szeptembertől sem.

(#31096) AsusBoy válasza raziel01 (#31095) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Rendben és "sima" telefont (nem 4g-s ) se lehet fun díjcsomaggal részletre megvásárolni ?

(#31097) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

miért nincs a Tmobilnál olyan szolgáltatás, hogy én bemegyek és központilag letiltatok a T-mobilon keresztül telefonszámot, hogy az illető többé nem tudjon elérni?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#31098) raziel01 válasza zsof Nokia (#31097) üzenetére


raziel01
veterán

Erre most milyen választ vársz? Nincs ilyen és nem is várható, mert beleszakadna a T-mobile ha mindenki ezzel rohangálna hozzájuk.
Ha meg okostelefonod van akkor könnyű tiltani azt az 1-2 számot.

(#31099) Varszegig válasza zsof Nokia (#31097) üzenetére


Varszegig
veterán

Ezt kb. bármelyik mai okostelefonon meg tudod oldani, minek fejlesztene ezért bármelyik szolgáltató?

(#31100) zsof Nokia válasza raziel01 (#31098) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Normális választ ember -,-"

A lényeg lényegében lényegtelen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.