Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) bopeti98 válasza T_Stark (#31949) üzenetére


bopeti98
őstag

Ha Nokia telód van akkor a Lumia Amber frissítéssel fog rá jönni egy Data Sense program ami az adatforgalmad figyelésére hivatott.

(#31952) erdoke válasza hadogabi1 (#31940) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, ez mennyire bevett szokás, vagy egyáltalán megengedik-e nekik hivatalosan, de volt már olyan extra rendes ügyintézővel dolgom, akinek megadtam telefonon a jelszómat, és megcsinálta ő a webshopos mókát... Persze később (mielőbb) nem árt megváltoztatni a jelszót, főleg ha van még lejárt hűségű előfizetés. :) Az is igaz, hogy esetemben valami rendszerhiba miatt volt szükség erre a trükkre.
Szóval elképzelhető, hogy a tiéd is így gondolta a segítségnyújtást.

A legjobb aláírás a héten

(#31953) hadogabi1 válasza erdoke (#31952) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Na felkeltem gondoltam megnézem a belépést és működik már tudok is készüléket váltani hogy aláírok újabb 2 évet mozaik s díjcsomagra nem 47800 ft hanem 50112 ft. Csodálkoztam is hogy csak 2 ezer ft-ot kell ráfizetnem a teljesen új csomaghoz képest azthittem több lesz.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#31954) csernak75


csernak75
senior tag

Üdv.

Ez szerintetek Telenor-os Huawei e3276-os modemmel is működne vagy csak telekomossal?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31955) lugosi válasza hadogabi1 (#31953) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem az volna, hogy olcsóbbnak kéne lennie, mint új ügyfél esetén?

(#31956) St3ven válasza lugosi (#31955) üzenetére


St3ven
addikt

Az új ügyfél sajnos mindig többet ér, mint a régi. De ez már csak így van a marketingben.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31957) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

SMS parancson keresztül hogyan tudom beállítani, hogy foglalt esetén átirányítsa a hívást egy másik számra? Sajnos a telefonban nincsen ilyan opció.

(#31958) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Sikerült megoldani a tárcsázó a beírt krickraxokkal. Furcs, hogy a szolgáltató oldalán ezek a kódok nincsenek fent.

(#31959) gomzol válasza savoo (#31890) üzenetére


gomzol
tag

Megkérdeztem egy T-Pontban is, és valóban, csak az értékesítéskor van ez a korlátozás, utána már bármilyen telefonon használható a csomag.
Köszi a válaszokat!

(#31960) mutyi


mutyi
őstag

A következő a helyzet:
Volt a cégnek egy vodás flotta csomagja meg van egy telekomos flotta csomagja.
A vodas csomagot felmondtuk teljesen, ami a mai napon fog megszűnni létezni.
A telekomnál kértük hogy szeretnék hozzájuk átvinni néhány számot. Ezeket el is kezdték intézni pár nappal ezelőtt.
Jelenleg ott tart a dolog, hogy a vodafone részéről azt mondták hogy készüljünk fel arra hogy nem marad meg a számunk,mivel ők ma lekapcsolják a szolgáltatásunkat ezzel a számainkat is és még egyenlőre nem látják a rendszerben a telekom számhordozásával kapcsolatos dolgokat.
Erre iszonyatosan ideges lettem, hiszen vagy 8-9 éves ez a számom, mindenhol ez van, szükségem van rá.

Van valami jogorvoslati lehetőség, amennyiben elcseszik a számomat?
A Hírközlésnél biztosan feljelentem mind két szolgáltatót, 5 nap alatt képtelenek voltak ezt a folyamatot elkezdeni, mert abban az esetben gondolom már mindenképpen átvitelre kerül a szám, ha a folyamat elindul.

(#31961) empe220


empe220
csendes tag

Hali!

Van egy i5-öm, tavaly szeptemberi. A kamerája eddig full hibátlan volt, de 3-4 nappal ezelőtt azt vettem észre, hogy a képeken amit csinálok, van egy halvány fekete folt, és egy olyan hiba mintha karc lenne az üvegen, de nem az.

Ha ezt visszaviszem gariba, akkor mennyi az átfutási ideje a cserének?

Köszi!

" Mostanában annyit dolgozom, hogy kezd az ivás rovására menni. "

(#31962) bostone


bostone
addikt

Tegnap ismét elérhetetlenné vált a net a lakóhelyemen. Mérgemben felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy lemondjam az előfizetést, ahol közölték velem, ha nem teszem meg, akkor egy évig elengednek egy ezrest a havidíjból és harminc forint ellenében egy új alapdroidhoz juthatok, csak írjak alá két év hűséget.
Elég érdekes hozzáállás a szolgáltató részéről, viszont, amikor érdeklődtem, egy felsőkategóriás készülékre mennyi kedvezményt kapnék, az inkább kiábrándító volt. Körülbelül két-háromezerrel vagyok jobb, mint egy friss belépő.
Az lenne a kérdésem, ha elhozom az olcsó készüléket, akkor tizennyolc hónapig várhatok egy újabb kedvezményes ajánlatra vagy ez nem érinti a vásárlásokat a jövőt illetően?
Ki lehetne többet hozni ebből a lehetőségből, más ajánlatot vagy ez a csúcs, amire számíthatok?
A kirendeltségekben is tudom érvényesíteni esetleg?
Egy ismerős például három giga internetet kap ingyenesen egy évig. Igaz a havi díja jóbal meghaladja az enyémet és elég drága készülékei vannak.

(#31963) Daffni2 válasza mutyi (#31960) üzenetére


Daffni2
addikt

Felmondott előfizetésről nem lehet számot hordozni!

Kizárólag aktív előfizetés esetén lehet, ami a számhordozás befejezésével viszont automatikusan megszűnik.
Tehát nem kell felmondani sem.

Hűbelebalázs módra intézkedtél.

"Aki ad,az nyer"

(#31964) erdoke válasza Daffni2 (#31963) üzenetére


erdoke
titán

Ha nincs száma, mit szeretne hordozni? :F Józan paraszti ésszel…

A legjobb aláírás a héten

(#31966) Zolik válasza #40993792 (#31933) üzenetére


Zolik
senior tag

Még azért kivárom a végét! Visszavették a telót, pár nap múlva elvileg hívnak hogy mi legyen.
Sajnos kicsit kacifántos a helyzet, mert egyrészt lett beváltva hűségpont és csomagváltás is volt. Így ha visszaállítják az előző előfizetést akkor bukom a mobilnetet amit az XL előfizetés mellé adtak szóval nem lesz egyszerű :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#31968) lugosi válasza St3ven (#31956) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó is ez. :((

(#31969) 1430 válasza lugosi (#31955) üzenetére


1430
senior tag

lugosi & St3ven
"Nem az volna, hogy olcsóbbnak kéne lennie, mint új ügyfél esetén?"
Itt most annyival másabb a helyzet, hogy nem járt még le a hűsége, ezért a hátralévő hűséget kell kiváltania a felárral. Ha várna még 3 hónapot, akkor annyiért vagy kicsivel olcsóbban kapná meg a készüléket, mint új előfizetéssel. Akkor szokott még drágább lenni a készülékváltás az új előfizetéshez képest, ha nincs legalább arany szinten a hívószám.

Zolik
Ha visszaveszik a készüléket, akkor (nagyjából 1 hét után) visszakapod a beváltott pontokat illetve marad a hívószámod Next XL-ben. Miután levették a készülékkötbért (és a pontokat is visszakaptad), rendelheted az új készüléket. A korábbi vásárlás összegének visszaküldését is megvárhatod, de az inkább 1 hónapos folyamat.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31970) mutyi válasza #40993792 (#31965) üzenetére


mutyi
őstag

Félreértitek akkor amit írtam vagy félreérthetően írtam.

Miért lett felmondva?
Azért,mert nem fogadta el a munkahelyem a voda által tett egyoldalú szerződés módosítást.
Így elvileg két dolog volt lehetséges.
1. Megvárjuk hogy a voda felmondja,de akkor bukjuk a számokat elvileg
2. Mi mondjuk fel (ez történt) és akkor volt 15 nap felmondási idő, ameddig lehetett intézni pl. a számhordozást.

Na most, ez nem egy pár fős flotta volt,hanem egy 50+-os és nem én intéztem,mert akkor eleve másként alakultak volna a dolgok. Mindegy.

Szóval a számok még élnek, aki azt írta ha nincs már szám akkor mire akarok számhordozást.
Van szám,mivel ma fog lejárni elvileg a felmondási határidő.
Tudok róla hogy csak aktív előfizetést lehet hordozni, jelenleg még az.

Azóta egyébként ott tart az ügy, hogy megkaptuk ma a telekomtól az új sim kártyákat az alapján hogy kinek mi volt a régi száma és azt mondták, hogy elvileg fogunk kapni a vodatól egy sms-t ha megtörtént a váltás és akkor tegyük majd be az új telekomos simeket.

Itt a kérdés ugyebár az, hogy egy aktív előfizetéssel rendelkező sim esetében ha elkezdődött a számhordozósás,akkor lekapcsolja-e a régi szolgáltató a számot vagy időben megtörténik az átállás vagy emiatt ha már folyamatban van,akkor megvárják vele a folyamat végét.
Ez hamarosan ki fog derülni.
Már csak azért is kérdés számomra,mivel ugyebár úgy kaptuk meg ma a telekomtól a simeket hogy rá volt írva a régi számunk, tehát valamit már fel kellett hogy vigyenek a rendszerbe.
Szám nélkül meg gondolom sim sem nagyon létezik :)

(#31971) Tozo


Tozo
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy egy 10 éves (dominós) SIM kártyát átraktam a samsung galaxy s3-as telefonomba (eddig egy ősrégi Nokiában volt, telefonálásra, SMS-re teljesen megfelelt).
Töltöttem a kártyára 2500Ft-ot és azt választottam ki, hogy 40MB-nyi netet kérnék.
Az összeg rákerült a kártyára, SMS-t megkaptam, hogy igen van 40 MB-nyi adatom.

A probléma az, hogy nem tudok netezni, mindig azt írja ki a telefon, hogy "No Internet connection".
A webes felületen megrendeltem a Go!NapiNet-et, visszább olvastam, hogy ez is kell hozzá (ekkor is kaptam SMS-t, hogy sikeresen aktiválták).

Ezen felül az APN-t is módosítottam ezek szerint, de még mindig ugyanaz a szituáció.

Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a probléma?

Köszi!

Üdv,
Tozó

[ Szerkesztve ]

(#31972) bostone válasza Tozo (#31971) üzenetére


bostone
addikt

Talán a kártya a bűnös!

(#31973) erdoke válasza mutyi (#31970) üzenetére


erdoke
titán

Így eléggé más a leányzó fekvése. A fejlemények alapján úgy tűnik, hogy fog működni a dolog.

A legjobb aláírás a héten

(#31975) mutyi válasza erdoke (#31973) üzenetére


mutyi
őstag

Igen, reméljük a legjobbakat!
:)

(#31976) ViSAS válasza Tozo (#31971) üzenetére


ViSAS
senior tag

Valószínű hogy a régi kártya az oka, 10 év azért hosszú idő, azóta a SIM-kártyákban is változott ez-az. Kérj egy újat, szerintem díjmentesen cserélik ha arra hivatkozol hogy 10 éves.

(#31977) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok, a T-nek nincs olyan 4G-s mobilnet csomagja, amiben max. 1-2 GB adatforgalom van? Eddig a legkisebb amit láttam az a Net&Roll S volt, az is 8 GB adatforgalmat foglal magában... Köszi előre is!

(#31978) pepe091 válasza Flyme (#31977) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A legtöbb hangalapú előfizetéshez igényelhető Net&Roll 1GB LTE 1000 Ft-ért, ha ez megfelel.

(#31979) Zolik válasza #40993792 (#31967) üzenetére


Zolik
senior tag

Nem a rendszerrel volt a gond. Nokia 710-esem van már lassan 1,5 éve. Az alábbi gondok voltak: a jobb felső széle forrósodott már 10-15perc aktív használat után. Az akksi kb 7-7,5 óra minimális használatot követően 50% alá ment. Ez a kettő bőven elég volt nekem, hogy inkább egy gyors visszaküldés mellett döntsek mielőtt kicsúszok a 8 napból.

1430
Igen én is így gondoltam, már van tervem mit választok helyette ami Ft-ra pontosan ugyan annyi. Holnap rájuk csörgök hátha már visszaért hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#31980) ImpersonatoR

Tudna nekem esetleg abban segíteni hogy a t-mobilnál kapható usb stick ek közül valamelyikbe belemegy-e a micro sim kártya, vagy átalakítóval (micor sim > normal sim) ha belerakom akkor nem ragad bele örökre hanem ki lehet szedni onnan? Omnia 7 esembol csak szervizbe tudtak kiszedni pl azért kérdezem

[ Szerkesztve ]

(#31981) Flyme válasza pepe091 (#31978) üzenetére


Flyme
senior tag

Sajnos SMS-ben az a válasz jött, hogy nem vagyok jogosult a szolgáltatás igénybevételéhez, Fun Aranytárskártya díjcsomagban vagyok, gondolom az a probléma.

(#31982) xSide válasza Tozo (#31971) üzenetére


xSide
őstag

Újraindítás megvolt és adatkapcsolat engedélyezve van?

(#31983) .bruszli. válasza ImpersonatoR (#31980) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én ezt használtam micro SIM+adapter kombóval,gond nélkül. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#31984) Tozo válasza xSide (#31982) üzenetére


Tozo
csendes tag

Basszus, egy restart kellett neki.
A SIM kártya belerakásához is ki kellett kapcsolni a telefont, nem tudom az miért nem volt elég, de most már működik.

Köszi mindenkinek a segítséget, így legalább nem kell bemennem a T-pontba.

(#31985) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Haverom abba a szerencsés helyzetbe került, hogy a cége hozzávágott egy komplett T-s telefon listát (teljes), hogy válassz tesó, mi fizetjük.

A kérdésem az lenne, hogy a TOP telefonok közül melyiket ajánlanátok? (Nincs anyagi megkötés)
Elvárás: -Napi több óra (akár 5+) telefonálás
-Folyamatos e-mail szinkronizálás
-Levelezés e-mailbe, emailek olvasása, stb

(Nekem a Padfone 2 nagyon bejön így)

Előre is köszi: sarkanyolo

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#31986) tomy86 válasza Flyme (#31981) üzenetére


tomy86
addikt

Ha minden igaz, akkor Fun aranytárskártya díjcsomaghoz csak 100 vagy 200MB-os limitbővítő csomagot tudsz venni (és persze az sem LTE).

(#31987) wmati válasza tomy86 (#31986) üzenetére


wmati
addikt

Vagy kérhet GO!Net csomagot amit használ első három hónapban kedvezményesen lemond és kérhet egy másik csomagot. Én ezt csinálom :B

(#31988) tomy86 válasza wmati (#31987) üzenetére


tomy86
addikt

Igazad van. Mivel korábban Net&Roll került szóba így automatikusan csak arra gondoltam (meg én is azt használok). Bár tudtommal az is "csak" 7.2 Mb/s.

[ Szerkesztve ]

(#31989) wmati válasza tomy86 (#31988) üzenetére


wmati
addikt

Én is Net&Roll akartam de, felhívtam üszf-t hogy mit ajánlanak akkor mondta a pasi hogy amíg tart ez a akció az is 7.2

[ Szerkesztve ]

(#31990) tomy86 válasza wmati (#31989) üzenetére


tomy86
addikt

Én Net&Roll 1GB-os limitbővítőt használok 1 db ezresért. Go!Net XL 2 hónapig 990 Ft-ért (1500 Ft. kedvezménnyel) adja ugyanezt, ha nem néztem el valamit.

(#31991) wmati válasza tomy86 (#31990) üzenetére


wmati
addikt

Jah hát oké én magamból indultam ki Fun Aranytárskártya díjcsomag a melé csak Net&Roll 200 MB lehet kérni.

(#31992) erdoke válasza sarkanyolo2 (#31985) üzenetére


erdoke
titán

OS-től és preferált mérettől is függ egy esetleges ajánlás. Nekem telefon vonalon az iPhone méretén túl nincs igényem. Esetleg ha tud még egy hónapot várni (tökölni) a választással, az iPhone 5S hosszabb távra jó választás lehet.

A legjobb aláírás a héten

(#31993) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
Kérdés, hogy vennék egy telefont, az eladó azt mondja hogy ingyen kapta a t-mobiltól mert meghosszabbította az előfizetését, na már most ha nem fizetné a számlát akkor letiltanák ezt a telefont?

Xbox One: bandymnc

(#31994) tomy86 válasza bandi0000 (#31993) üzenetére


tomy86
addikt

Magyarul két év hűség aláírásával vett egy telefont. Az csak technikai kérdés, hogy 0 Ft.-ért. Tehát tilthatják szerintem.

(#31985) sarkanyolo2: ezzel a kérdéssel szerintem nézz be a "melyik okostelefont vegyem" topikba.

(#31995) bandi0000 válasza tomy86 (#31994) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát végül is igen, számlát mutogatja, de nem akar az istenért se írni adás-vételit akkor szerintem így nem veszem meg

Xbox One: bandymnc

(#31996) sarkanyolo2 válasza erdoke (#31992) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Igazi munkatelefon lenne, ő teljesen analfabéta mobilok terén, én az iOS-t sajnos nem ismerem, szóval ebben nem nagyon tudok a segítségére lenni. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#31997) erdoke válasza sarkanyolo2 (#31996) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem az iOS az, amit a legkevésbé kell ismerni, a legegyszerűbb a nulláról megérteni a működését. Mondjuk 5+ óra beszélgetéshez nem árt egy külső akksi a táskába, vagy egy akkumulátoros kabát, szóval az is lehet, hogy egy hagyományos telefon jobb választás. Pl. az új Nokia 515, csak kérdés, mikorra kerül be a T-hez...

A legjobb aláírás a héten

(#31998) sarkanyolo2 válasza tomy86 (#31994) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

(#31994) tomy86 :R

(#31997) erdoke
Amikor megtudta, hogy kap egy út telefont akkor ezt mondták neki: (mondjuk most ugye kapott egy full listát, hogy válasszon)

-Majd kapsz egy telefont, iPhone5 jó lesz? -főnök
-Telefonálni lehet vele? -haverom

Tehát nem érdeklik annyira a + dolgok (most még :D ) de komolyabb munkakörénél fogva muszáj lesz neki a folyamatos e-mail szinkron meg ilyesmik.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#31999) Jadro válasza bandi0000 (#31995) üzenetére


Jadro
veterán

Ha az eladó nem ismerősöd és nem vagy biztos benne, hogy fizetni fogja a számláit akkor szerintem hagyd elmenni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#32000) bostone válasza sarkanyolo2 (#31996) üzenetére


bostone
addikt

A kinézett cuccra többen panaszkodtak, hogy nem igazán azt nyújtja, amit vártak tőle. Nokia, Htc, Samsung, Sony, Lg ezek a gyártók elég jó készülékeket tesznek le a csúcskategóriában, bármelyik jó válsztás lehet. Az igényeket kellene inkább felmérni, pl méret.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.