Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) polonic válasza surgyi (#31850) üzenetére


polonic
félisten

nem

(#31852) surgyi válasza polonic (#31851) üzenetére


surgyi
senior tag

Értem, akkor előbb nem lehet. Mert régebben hallottam valami 18 hónapról...de akkor az már nincs.

(#31853) dokee78 válasza surgyi (#31852) üzenetére


dokee78
félisten

3 hónappal a szerződés lejárata előtt hozhatsz. :K

(#31854) pepe091 válasza dokee78 (#31853) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha legalább arany kiemeltségi szinttel rendelkezik..

(#31855) surgyi válasza pepe091 (#31854) üzenetére


surgyi
senior tag

Köszönöm Uraim! Az arany szint megvan.

(#31856) savoo válasza pepe091 (#31854) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem 18 hónap alatt addig mindenki eljut.

(#31858) savoo válasza #40993792 (#31857) üzenetére


savoo
addikt

Tudom, de szerintem a legalapabb előfizetéses csomaggal is ellehet érni addigra.

(#31860) savoo válasza #40993792 (#31859) üzenetére


savoo
addikt

Na akkor még tovább csavarom. :D Szóval, ha valaki 1 forinttal sem költ többet mint a legolcsóbb előfizetéses csomag havidíja, akkor is eléri az aranyszintet 18 hónap alatt. Aztán lehet, hogy nincs igazam. :K

(#31861) 1430 válasza Bailey (#31806) üzenetére


1430
senior tag

Ritka, hogy a neten nincs fent minden - Telekom által forgalmazott - színben a készülék. Utoljára ilyet az Xperia Ray-nél tapasztaltam (arany szín esetén), és igen, az Desire X-ből csak fekete van üzletben is.

slice14
Próbálj meg böngészőt frissíteni.

hadogabi1
Nem fognak előleget kérni.

erdoke
Mozik XL-ről is válthatsz, mert azonos tarifacsoportban vannak, de ha nem vállalsz külön hűséget a Next L-re vagy XL-re, akkor a havidíj eléggé drága lesz. Ha pedig hűséget vállalsz a Next-re is, akkor egy ideig párhuzamosan mennek a hűségek (és a kötbérek).

savoo
Arany szinthez a féléves pontszámnak 340-nek kell lennie. Ehhez havi átlag 57 pont kell gyűjteni. A Mozaik XS bruttó 3200 Ft = nettó 2519 Ft. Mivel nettó 500 Ft-onként 10 pont jár, ez 50 pont. 18 hónap alatt legalább 6 hónapja jár a +5 pont a betöltött évért, tehát 55 pont alapból megvan. Jó eséllyel fogad 20 perc hívást hálózaton kívülről, akkor meglesz a +2 pont. Szóval szűkösen, de Mozaik XS-sel megvan az arany szint másfél év alatt.
Azt írod: "...szerintem a legalapabb előfizetéses csomaggal is ellehet érni addigra." illetve "...ha valaki 1 forinttal sem költ többet mint a legolcsóbb előfizetéses csomag havidíja, akkor is eléri az aranyszintet 18 hónap alatt."
Szerintem meg a 3000 Ft alatti havidíjas díjcsomagosoknak izzadniuk kell az arany szintért, a "legolcsóbb előfizetéses csomag"-osoknak meg pláne.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31862) savoo válasza 1430 (#31861) üzenetére


savoo
addikt

Köszi a pontosítást. Bevallom a 3000 forint alatti csomagokba nem gondoltam bele. :B

(#31863) surgyi válasza 1430 (#31861) üzenetére


surgyi
senior tag

Helló!
Sony Xperia SP vagy L készülék Webshopos rendelése esetén, Domino csomagban vásárolva, mennyi idő a kiszállítás? Előre is köszi! :R

(#31864) 1430 válasza surgyi (#31863) üzenetére


1430
senior tag

Bármely Domino csomagos készülék vásárlása esetén a 13 óráig feladott készülékeket a következő munkanapon szállítják (ha GLS futáros házhoz szállítást választasz). No persze ha van a közeli T-Pontban, akár azonnali átvételt is választhatsz.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31865) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Van egy haverom a telenornál kötött előfizetést 5-éve és nem fizetés miatt feketelistára kerűlt.Most tmobilnál szetetne előfizut.Szerintetek öt év alatt elévül ez a dolog kaphat a t-nél előfizetést?

(#31866) djculture válasza Misi1980 (#31865) üzenetére


djculture
félisten

Még 20 év múlva se évül el ha fekete listán van.. Amúgy lehet így is előfizetést kötni csak biztosítékot/előleget fognak kérni, ami elég betyár összeg is lehet..

[ Szerkesztve ]

(#31867) asddsa22


asddsa22
csendes tag

Hali!

Nov 9. tudok új készüléket venni, Xperia SP és Galaxy S3 LTE az esélyes

A legolcsóbb előfizetésnél az e hónapban érvényes 20%os kedvezmény miatt nincsen részletre történő vásárlásra lehetőség? Nem igen használnám ki a Mozaik S-t... illetve lehet az 5400 Ft-ot mobilvásárlásra is használni? vagy az külön van mindenképp?

Ja, és szerintetek kapható lesz e még az S3 karácsonykor? Most semmiképp sem tudom megvenni, akkor meg esélyes valami jó akció...

köszi

(#31868) ViSAS válasza asddsa22 (#31867) üzenetére


ViSAS
senior tag

Szerintem biztos kapható lesz még karácsonykor is, akkor rengeteg készülék akció van érvényben. :K

(#31869) 1430 válasza asddsa22 (#31867) üzenetére


1430
senior tag

A mobilvásárlás a havidíjon felül fizetendő.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31870) Prien válasza asddsa22 (#31867) üzenetére


Prien
addikt

Még arra is van esély, hogy drágulni fog addig... ;]

A kevés is több a semminél.

(#31871) Bailey válasza 1430 (#31861) üzenetére


Bailey
senior tag

Köszönöm!

(#31872) Joker88


Joker88
őstag

az előfizum a T-Mobile-nál ( bocsánat, Telekom ;] ) október 14.-én jár le.
Nem akarom megszüntetni az előfizut,de szeretnék készüléket váltani.. ( decemberben Domino csomagban kellett vennem ajándékba egy telefont,de ahogy írták ez nem gond, mert : " Tájékoztatjuk továbbá, hogy természetesen van lehetősége kedvezményes készülékcserére. Amennyiben havidíjas előfizetéssel rendelkezik, melyre két éves határozott idejű szerződést vállalt, úgy a lejárat előtt 90 nappal van lehetősége kedvezményes készüléket vásárolni, ha arany vagy platina kiemeltségi szintű Kapcsolat Kártyával rendelkezik. " )
ezt most hogyan kell értelmezni ?
elég ha október 13.-án bemegyek egy üzletbe és akkor megújítom az előfizut,és tudok venni új készüléket egy adott hűségidőre megint ?

szerk1.: ja, és arany kártyám van..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31873) fatal`


fatal`
titán

Látom az új weboldal ugyanolyan lassú szar, mint a régi volt.

Egyszerűen nevetséges, hogy a piacvezető telekommunikációs vállalatnak nincs egy használható sebességű weboldala.

Az meg egyenesen vicc kategória, hogy 2013-ban nincs mobil weboldal.

56k modemről fut vajon a webszerver?

[ Szerkesztve ]

(#31874) lugosi válasza fatal` (#31873) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Már ISDN! :DDD

(#31875) csabyka666


csabyka666
addikt

Köszönöm a választ mindenkinek a mobilnet-eltűnéssel kapcsolatban!

Ezek szerint nem a telefonommal van a gond, hanem valami központi hiba lehet, ha más megyékben is el-eltűnt a napokban.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#31876) dokee78 válasza 1430 (#31861) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor EcoXS dijcsomaggal elveszthetem az aranykártyám,ha keveset telefonálok?

(#31878) 1430 válasza dokee78 (#31876) üzenetére


1430
senior tag

Ha lecsökken a fél éves pontszámod 340 alá, akkor az éves felülvizsgálatkor valóban elveszhet az arany szinted.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31879) dedike válasza dokee78 (#31876) üzenetére


dedike
addikt

Sok függ az előfizetés "korától" is. Pl. 12 év felett mindenképpen arany vagy.

Esetedben, ha jól tévedek, akkor 6 év után mindenképpen arany vagy.

Jó szerencsét!

(#31880) sch_a válasza savoo (#31860) üzenetére


sch_a
addikt

Most megnéztem, 14 hónapos az előfizetésem és kemény 153 pont az utolsó hat hónapom egyenlege. ;] Csupán 247 pont kell a következő szinthez. Nem mostanában leszek aranykártyás. :DDD

(#31881) lugosi válasza dedike (#31879) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mennyi egyébként a minimum idő, ami után arany lehet egy előfizetés? Mert az app szerint a céges előfizetésünk most kb 9 hónapos és már arany.

(#31882) savoo


savoo
addikt

Nevetséges, hogy már megint nem jelentkezik be az ügyintéző felületre. Egy normális motort kellene már az oldal alá tenni, nem a dizájnolgatásba fektetni az energiát, mert ez tényleg roppant mód gáz..

Közben látom, hogy az egész mobilos részleg halott. Tegnap este is ugyan ez volt.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31883) erdoke válasza 1430 (#31861) üzenetére


erdoke
titán

Engem csak sima díjcsomagváltásként érdekelne, nem most induló 2 év hűséggel. Ha ugyanilyen feltételek lesznek egy év múlva, akkor a hűség hosszabbítás kor megfontolandó a Next L. Más kérdés, hogy a mostani felállás szerint (= horror készülékárak még ilyen szintű csomagokkal is) inkább független készüléket vennék, és egy lényegesen kisebb csomagot tuningolnék az igényeim szerint...

A legjobb aláírás a héten

(#31884) dokee78 válasza dedike (#31879) üzenetére


dokee78
félisten

12 évem az szerintem megvan.

(#31885) gomzol


gomzol
tag

Lehet, hogy egy kicsit már elfelejtődött a kérdés, úgyhogy újra megkérdezem, hogy erre esetleg tud-e valaki mondani valami hasznosat?
Köszi! :R

(#31886) savoo válasza gomzol (#31885) üzenetére


savoo
addikt

Miért ne működne?

(#31887) wmati válasza gomzol (#31885) üzenetére


wmati
addikt

Szerintem lehet használni, csak annyi hogy ezt csomagot Iphone mellé találták ki és így árulják.

(#31888) gomzol válasza savoo (#31886) üzenetére


gomzol
tag

Mert a T-nél csak az iPhone-okhoz választható ez a díjcsomag, és nem tudom, hogy a hálózaton is alkalmaznak-e esetleg valami olyan megoldást, ami mondjuk a készülék beazonosítása alapján korlátozza az adott díjcsomag használatát az iPhone-okra (már ha ez egyáltalán megoldható), vagy egyszerűen ők csak ehhez értékesítik, utána meg már bármivel használhatjuk.

(#31889) krystman


krystman
őstag

Ez az új oldal maga a hulladék. Őrület, hogy mennyire lassú.

(#31890) savoo válasza gomzol (#31888) üzenetére


savoo
addikt

"vagy egyszerűen ők csak ehhez értékesítik, utána meg már bármivel használhatjuk."

Erről van szó.

(#31891) PNP


PNP
őstag

Sziasztok!

Első kérdésem:

T-Mobile honlapjából kiindulva nekem nem egyértelmű, hogy a havidíjban benne foglaltatik-e más mobil hálózat hívása is, vagy sem.
Like 300 díjcsomagnál ezt írják: "100%-ban leforgalmazható belföldi alapdíjas, T-Mobile előfizetők felé indított hívásra..."

Tehát a "belföldi alapdíjas" alatt vezetékes és mobil számot is értenek? Csak mert pl. a Mozaik díjcsomagnál ezt egyértelműen leírják: "A Mozaik díjcsomagok havi díja 100%-ban lebeszélhető alapdíjas hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra"

Második kérdésem:

A 20% kedvezmény miatt online kötnék szerződést, viszont szeretnék egy meglévő Domino számot használni, ilyet pedig ha jól olvastam, akkor csak üzletben tudok intézni, úgy meg gondolom oda a kedvezmény. Meg tudom azt csinálni, online igényelek új sim-et, és miután megvan, átviszem rá valahogy a Domino számát?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#31892) lugosi válasza gomzol (#31885) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze hogy lehet más készülékben is használni.

PNP: ""100%-ban leforgalmazható belföldi alapdíjas, T-Mobile előfizetők felé indított hívásra...""
Az szerintem csak T-mobilon belül. Mégpedig nem emeltdíjas, hanem alapdíjas T-s számok felé. Vagyis, csak hálózaton belül.

[ Szerkesztve ]

(#31893) dedike válasza lugosi (#31881) üzenetére


dedike
addikt

Tudtommal 8 hónap múlva lehet leghamarabb.

Jó szerencsét!

(#31894) djculture válasza krystman (#31889) üzenetére


djculture
félisten

T-home oldallal már párszor lejátszódott ez vagy 1 hónap mire használható lesz szokás szerint.

[ Szerkesztve ]

(#31895) lugosi válasza dedike (#31893) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor mikor néztem, nekünk éppen meglett szerintem.

(#31896) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Látom többünknek gondja van a Telekom oldalával. :(
Nem tudom belépni, de már tegnap óta.

Szerk.: Mármint az ügyintézőbe. A T Android alkalmazást át lehet helyezni az SD kártyára?

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#31897) dokee78 válasza csasaKKP (#31896) üzenetére


dokee78
félisten

A T Android alkalmazást át lehet helyezni az SD kártyára?
Próbáld ki,nem tart sokáig kipróbálni. :N

(#31898) csasaKKP válasza dokee78 (#31897) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem töltöttem le az appot, mivel csak az ügyintézőbe szeretnék belépni, és mert egy Xperia neo-ra telepíteném, ami csekély méretű tárhellyel rendelkezik. Amennyiben nem helyezhető SD kártyára, meg sem próbálkozok a letöltésével.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#31899) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Nemrég írtam a mobilnet-eltűnéssel kapcsolatban. Most egy olyan "problémám" van, hogy nem lassították be a T-s netemet. "Go Net S" csomagom van, ami 30MB adatforgalmat engedélyez, utána bedig belassítják 32/32-re a sebességet. Körülbelül 200MB-ot forgalmaztam már ebben a hónapban, de nem lassult be a net. Eddig mindig bekorlátozták, ha elértem a 30 megát. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy most mi van, nehogy rá kelljen fizetnem, de azt mondták, hogy semmiképp sem kell túlforgalmazási díjat fizetnem.

Szóval most mi a fene van? Járt már így valaki?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#31900) tomy86 válasza csasaKKP (#31896) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, át lehet tenni sd-re.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.