Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) Vigneau válasza polonic (#31751) üzenetére


Vigneau
félisten

Szerencsére Balatonföldváron minden rendben volt. Egyszer állt le a szolgáltatás a nyaralás alatt, de akkor legalább megvolt az ok, hogy aludjak végre. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31802) polonic válasza 1430 (#31792) üzenetére


polonic
félisten

Szóval akkor lesz nálatok? :)

(#31803) polonic válasza Vigneau (#31801) üzenetére


polonic
félisten

Én Révfülöpön és Badacsonyban voltam. Ott katasztrófa. Na meg hazautazás közben figyelgettem a térerőt. Néhol tényleg volt. De ez akkor sem kielégítő.

(#31804) savoo válasza polonic (#31802) üzenetére


savoo
addikt

Ez nem is tudom miért kérdés... :)

(#31805) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Sziasztok nekem 28.-án fog lejárni az 21 hónapom akkor elvileg már egyből fogok tudni neten vásárolni? Vagy készüljek hogy vigyem magammal a szerződésszámot stb hogy 1430-at zaklatnom kelljen majd hogy tudjak neten újítani szerződést? Ha jól tudom 31.-éig vannak 4gs- telokra akciók addig be szereztnék ruházni egyre. Mégvalami körülbelül mennyivel lesz drágább így a telefon hogy 21 hónap után váltani szeretnék. Köszi előre is.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#31806) Bailey


Bailey
senior tag

Üdv!

Egy ismerősöm HTC Desire X-et szeretne venni, de fehéret, viszont a webshopban is csak feketét látok, és neki is azt mondták egy üzletben hogy csak feketét árul a Telekom.
1430-at, vagy egy telekomos bennfentest kérdezném hogy várható-e hogy lesz fehér is, illetve mivel a webshopban a feketére is azt írja hogy csak személyesen lehet átvenni 36 üzletben, azt jelenti-e hogy ez már kifutó modell?
Előre is köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#31807) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Érdeklődnék, hogy nálatok minden rendben van mostanában a mobilnettel?
Többször előfordult a napokban, hogy nem tudtam netezni a telefonomon (Nokia N8). Se a mailfigyelő, se a böngészés nem működik olyankor. Eltelik pár óra, és megint jó.
(Újraindítottam a telefont, de semmi sem változott.)

Olyan, mintha nem tudná felépíteni a netkapcsolatot a telefon, mert felvilla az EDGE jelzés, majd el is tűnik.

Helyileg Zala megyében vagyok.

Tapasztaltatok hasonlót?

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#31808) Bailey válasza csabyka666 (#31807) üzenetére


Bailey
senior tag

Tegnap Budapesten a Népliget buszpályaudvar környékén sem reggel, sem késő este nem volt edge, csak gprs-t mutatott a telefon, de olyankor is azt írta hogy nem tud csatlakozni a hálózathoz. Ezt is csak úgy vettem észre hogy kikapcsoltam a 3G-t mert utaztam, és spóroltam az akkuval. A 3G viszont ment rendesen, és a Népligettől eltávolodva visszajött az edge is.

[ Szerkesztve ]

(#31809) savoo válasza hadogabi1 (#31805) üzenetére


savoo
addikt

Pár ezer forinttal lesz drágább, és a webshopban is fogsz tudni venni telefont minden féle hókusz-pókusz nélkül.
Elvileg. :P

(#31810) Frenky25


Frenky25
tag

Nekem ma reggel nem volt mobilnetem. Az elmult egy heten tobbszor elofordult mar. SZSZB megye.

(#31811) St3ven


St3ven
addikt

A hívásértesítő sms-ek az elmulasztott hívásokról továbbra sem jönnek meg. :F Más is ezt tapasztalja?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31812) slice14


slice14
veterán

Hali

Valaki meg tudja mondani hogy miért nem tudok gépen belépni a webshop-ba. Leküldi az sms-t hogy beléptem, de az oldalon nem lép be. Már 20 perce várok. Próbáltam már 3x, de semmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#31813) tomy86 válasza St3ven (#31811) üzenetére


tomy86
addikt

Már nekem se. :F

(#31814) St3ven válasza tomy86 (#31813) üzenetére


St3ven
addikt

20 napja vettem észre, hogy nem jönnek az értesítések, azóta egyet sem kaptam. :( Telefonban (android és hagyományos Nokia) beállítva a +36309876543-as szám, neten aktív a szolgáltatás. :((

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31815) erdoke válasza St3ven (#31811) üzenetére


erdoke
titán

Én ma is kaptam kettőt, és nem vettem észre, hogy kimaradozott volna a szolgáltatás. (iPhone 5, és nem állítottam soha semmit)

A legjobb aláírás a héten

(#31816) St3ven válasza erdoke (#31815) üzenetére


St3ven
addikt

Furcsa. :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31817) tomy86 válasza St3ven (#31814) üzenetére


tomy86
addikt

Nekem a hangpostára van átirányítva, de eddig is arra volt és jött értesítő sms. Megnéztem a mytmobileba, de nincs lemondva a szolgáltatás és nem is írnak hozzá semmi extra beállítást.

(#31818) fatal` válasza St3ven (#31811) üzenetére


fatal`
titán

Nálam nincs probléma, legalábbis tegnap még működött.

(#31819) 1430 válasza St3ven (#31814) üzenetére


1430
senior tag

Milyen esetre van átirányítva?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31820) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az ha valaki nekem elmagyarázza hogy a mobilinternet fordulónapja mért változik állandóan azt értékelném.
Fél év alatt már harmadik időpont lépett érvénybe.
Szeződés kötéskor minden hónap elseje lett beállítva, július elején valamiért nem lépett át a csomagom a fordulónapra ezért beállították nekem minden hónap 12.ét, tegnap meg kapom az SMSt hogy adatforgalmi keretem elfogyott, visszaállítás a hónap 24. napja lesz (ami ugye ma van).

Ennek amúgy most mi értelme van? Mert ha nem tudom pontosan mikor van a fordulónap, elég nehezen fogok tudni gazdálkodni az adatforgalmammal :U

All→M8

(#31821) tomy86 válasza tomy86 (#31817) üzenetére


tomy86
addikt

Visszavonok mindent. Telefon újraindítás után ismét működik az értesítés.

(#31822) St3ven válasza 1430 (#31819) üzenetére


St3ven
addikt

Az egyik telefonomon "Mindig", a másikon "Ha nem elérhető" és "Ha foglalt".

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31823) Soulfly842 válasza St3ven (#31811) üzenetére


Soulfly842
addikt

Tegnap este 8 körül asszonypajtás is így járt... telója be volt kapcsolva pedig, olyan helyen volt ahol eddig mindig és a hívott szám jelenleg nem elérhetőt dobta a hívott ügyfélnek... bár ez nem általános, ez egy rövid időszakhoz kapcsolódó egyszeri hiba volt valószínűleg.

A beállítások/hívásátirányítások nem lettek módosítva, ua. volt a beállítás akkor, előtte és utána is.

[ Szerkesztve ]

(#31824) St3ven


St3ven
addikt

Kösz tomy86, hunfatal és Soulfly842 is. Az újraindítás nekem is segített... :B

Szerk.:
Elkiabáltam. A "Mindig" beállítás esetén továbbra sem jön sms. De ez a legkisebb gond.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31825) Soulfly842 válasza St3ven (#31824) üzenetére


Soulfly842
addikt

Neki is az lett a gyógyír... :) A hálózati gondokkal jön az ügyfél mindig az az első kérdésem, h. mennyi időnként szokta kikapcsolni... Általában, ha ritkán van újraindítva akkor szoktak jönni a gondok .... (asszonypajtás is így van vele.... :)) )

(#31826) dedike válasza Soulfly842 (#31825) üzenetére


dedike
addikt

ha ritkán van újraindítva akkor szoktak jönni a gondok .... (asszonypajtás is így van vele.

...ööö...izé...Te újra szoktad őt indítani? :Y :C ;]

Jó szerencsét!

(#31827) St3ven válasza Soulfly842 (#31825) üzenetére


St3ven
addikt

Én a repülő üzemmódra esküszöm - szerintem jóval kevesebb akksit eszik meg, mint egy komplett újraindítás -, de az ilyen paranormális jelenségek miatt én is kénytelen vagyok néha kikapcsolni éjjelre.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31828) 1430 válasza St3ven (#31824) üzenetére


1430
senior tag

A feltétel nélküli átirányítással nem is fog menni. Csak nem elérhetőség vagy foglaltság esetén fog működni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31829) erdoke válasza Soulfly842 (#31825) üzenetére


erdoke
titán

Szomorú lennék, ha hálózati gondok miatt újra kellene indítani a telefont. Én csak akkor szoktam, ha muszáj, leginkább szoftver frissítésekor, néha tesztelgetés céljából. Eddig bő 3 hónap a rekordom bármiféle lassulás nélkül, most július 12. óta megy.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#31830) D@ve89 válasza erdoke (#31829) üzenetére


D@ve89
tag

Mondjuk szomorú lenne, ha a hálózati hibát az ügyféloldali készülék újraindítása oldaná meg. :))

[ Szerkesztve ]

(#31831) szaszii válasza D@ve89 (#31830) üzenetére


szaszii
tag

:D :D :D

(#31832) joey04 válasza D@ve89 (#31830) üzenetére


joey04
titán

hát pedig nekem a 90 napos rekordomat pont egy hálózati hiba zárta le, mert az airplane mód nem segített, csak az újraindítás. és igen, más telefon is elvesztette a térerőt az adott területen aznap, nem a készülék hibázott.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31833) erdoke válasza D@ve89 (#31830) üzenetére


erdoke
titán

Igen, ezért is csodálkoztam, max. egy repülő üzemmód => vissza kapcsolást kellene javasolni, ha a tisztelt szolgáltató hálózati gubancot sejt a készülékkel. Pár hét, és iOS alatt is feleződik ehhez a tapik száma. :))

[B](#31832) joey20
Mióta WiFi-only iPadet használok, nem ritka a 4 hónapos uptime. Attól függ, az Apple milyen gyakran ad ki OS frissítést. ;)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#31834) St3ven válasza 1430 (#31828) üzenetére


St3ven
addikt

Na, ezt eddig nem is tudtam. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31835) D@ve89 válasza joey04 (#31832) üzenetére


D@ve89
tag

Tegyük fel, hogy gubanc van a területet ellátó cellával, pont ahol te is tartózkodol. Én bent a központban csinálok vele valamit, majd újra elindítom. Eközben ugyebár a telefonod leszakad a hálózatról. Miután elindítom a cellát és az terjeszti szépen a telefonok felé, hogy újra itt a hálózat, de a te (és még mások) telefonjai erre nem reagálnak, csak újraindítás után, akkor hol van a hiba és mivel? :)

(#31836) joey04 válasza D@ve89 (#31835) üzenetére


joey04
titán

nem tudom, leírtam mit tapasztaltunk. adott volt egy hálózati hiba, ami miatt elment a térerő. Ez nem egyedi eset, mert már készüléken is tapasztalható volt. Az airplane mód nem segített, az újraindítás igen. Ez a lényeg, a többi elmélet. vagyis igen, a hálózati hibát az ügyféloldali készülék újraindítása oldotta meg. ez valóban szomorú, ahogy mondtad is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31837) D@ve89 válasza erdoke (#31833) üzenetére


D@ve89
tag

Sajnos a tapasztalat az, hogy készülékoldalról különbség van a repülő üzemmód ki-/bekapcsolása és a teljes újraindítás között (holott elméletben nem kellene).

(#31838) D@ve89 válasza joey04 (#31836) üzenetére


D@ve89
tag

Mondjuk ez innentől már nézőpont és felfogás kérdése, hogy a telefon újraindítása helyrehozza a hálózatot vagy a telefon újraindítása megszünteti a telefonon a hibajelenséget.

(#31839) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Arra lennék kiváncsi hogy hogy készüljek az átvételnél majd anyagilag. 28.-án lejár a 21 hónapom és veszek egy s3 lte-t 2 évet írok alá 5400-as csomagban 48 k az ára. ehhez jön hozzá az a pár ezer ft akkor amit felszámolnak hogy 3 hónappal a 24 hónap előtt veszem meg. Kamatmentes részletre szeretném venni mivel a nyaralások elvitték a pénzt és nem akarok egyben kifizetni most 50 ezret karácsony jön stb :D Fognak-e előleget kérni és ha igen mennyit kb amikor átveszem a készüléket. Gondolom látják hogy előző szerződésnél is mindig be volt fizetve a számla vagy ilyet nem néznek és alapból megvan hány %-ot kérnek el? Ha jól láttam a múltkor a honlapon valami 15 ezer ft-ról írtak és hogy az lejön a részletből vagy valami ilyesmi. Köszi előre is. Üdv.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#31840) lugosi válasza St3ven (#31811) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem megjönnek a hívásértesítők (ma délelőtt 10 óra).

Szerk.: ja látom megoldódott közben.
Mondjuk én egy ideje olyan 1 héten 1x csinálok újraindítást a telefonon.
Ipadon viszont szinte soha.

[ Szerkesztve ]

(#31841) joey04 válasza D@ve89 (#31838) üzenetére


joey04
titán

mivel a hiba más telefonon is jelentkezett, ez az én felfogásomban minden, csak nem készülékhiba. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31842) lugosi válasza joey04 (#31841) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nyugi, a szolgáltató szerint az is készülékhiba lesz, ha mondjuk kidől az egyik torony :P

(#31843) dokee78


dokee78
félisten

Van ez a Telekom alkalmazás.
Ha ott nézegetem az infókat akkor is 56 Ft-ba kerül,mintha webes felületen nézném?

(#31844) bryndza


bryndza
tag

Jó reggelt hölgyek, urak,
Most t-s vagyok, de lehet váltanék voda red-re mert a számlám már ott tart és nincs benne net ...
Jól tudom, hogy a másik kettőnél nincs ilyen korlátlan csomag, csak a vodánál ?
Nézegettem, de nem találtam. Telegrácsot nem akarok hozzá venni.
Köszi, ha valaki megerősíti az értesülésem.

(#31846) Huroq válasza bryndza (#31844) üzenetére


Huroq
senior tag

A Telekomnál is van korlátlan csomag. link

(#31847) lugosi válasza Huroq (#31846) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak rosszabb mint a vodafonnál, tegyük hozzá.

(#31848) erdoke válasza lugosi (#31847) üzenetére


erdoke
titán

Éppen most nézegettem én is, de ha jól tudom, átváltani nem tudok erre Mozaik XL-ről, csak 2 év új hűség. Emellett ugye kevesebbet ad ugyanannyiért, mint a Red. Igaz, most adnak hozzá 3 hónapig +1 GB netet , ha online rendelem, illetve második SIM-et, amivel megosztható az internet tartalma. Ezek talán nincsenek a vodás csomagban.

A legjobb aláírás a héten

(#31849) lugosi válasza erdoke (#31848) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát igen. Mondjuk a tandem sim 500 havonta, kegyetlen nagy kedvezmény. Valóban jobb a Vodafone csomagja.
Ez a 3 hónapig +1 giga ez valami, de összességében nem nagy szám és amúgy is ideiglenes.
Egyébként amielőtt kijött a csomag, éreztem hogy nem mernek / tudnak olyan módon korlátlan csomaggal kijönni, mint a Vodafone.

(#31850) surgyi


surgyi
senior tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, ha jelenleg Mozaik XS csomagom van, mely szerződése februárban jár le...akkor Mozaik S tarifacsomagra váltással hozhatok ki új készüléket?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.