Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) kali válasza DataTraveler (#31200) üzenetére


kali
legenda

fogják írni, de várj még vele, nem olyan sürgős az! :)

(#31202) tjokai válasza DataTraveler (#31200) üzenetére


tjokai
senior tag

De fog szerepelni ott is, csak külön tételként, más lesz a fizetési határidő is tehát nem muszáj egyszerre befizetned a számlával együtt. Ahogy a pénzed engedi :U

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#31203) Flyme válasza kali (#31199) üzenetére


Flyme
senior tag

Hogy érted, hogy normállal? Tehát ha én mondjuk Mozaik XS díjcsomagot használok, akkor a társkártya mellé a telefon ára annyi lenne, mint Mozaik XS csomagban? Vagy Dominós ára lenne a készüléknek?

(#31204) kali válasza Flyme (#31203) üzenetére


kali
legenda

nem domino árazás, hanem az az előfizetéses társkártyánál is, mint a "főkártyás" azonos előfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#31205) Flyme válasza kali (#31204) üzenetére


Flyme
senior tag

Értem, köszi :R

(#31206) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Budapest, XI. kerület:

T-Pont
Allee T-Pont (1117 XI. kerület, Október Huszonharmadika utca 8-10.)

T-Partner
HomeTel Hungary Kft. (1117 XI. kerület, Hunyadi János utca 19).

Ezek közül valamelyikben meglehet tekinteni egy Huawei Ascend P6-os készüléket ?

(#31207) 1430 válasza DataTraveler (#31200) üzenetére


1430
senior tag

Nem értelek. Ott van egymás alatt a júliusról szóló részarányos számla (708 Ft) és az augusztusi készülék részlet (3190 Ft). Pipáld ki mindkettőt, így egyszerre is kifizetheted.

mhncsa
Domino Web esetén a PUK1-es kód első 5 számjegye a jelszó. Ezzel és a telefonszámmal be tudsz lépni a My T-Mobile-ba, és meg tudod nézni az aktuális sáv fel nem használt részét és határidejét.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31208) hadogabi1 válasza 1430 (#31207) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Ha már előfizető vagyok 2 éve a t-nél és készülékváltásnál kamatmentes részletre akarom az új telot .és webshop-on keresztül akkor ennek pontosan mi is a menete? milyen adatok kellene hozzá esetleg jövedelemigazolás számlák stb valami? Köszi előre is.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#31209) magatk


magatk
csendes tag

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy platinakártyás ügyfél vagyok, így ha csinálok új számot és hozni akarok mellé telefont nem kell mobilelőleget letennem. Na már most anyósom akar egy számot, meg a lánya is, és ki szeretnénk rá hozni két készüléket. Meg lehet-e azt tenni hogy z én nevemre kihozom az új számokat a készülékekkel, az egyik egy Next XL díjcsomag, egy Note 2 LTE-vel, a másik meg egy Mozaik S csomag egy iphone 5-tel vagy s4-el, és utána meg átíratom a nevükre a számokat. Meg lehet ezt csinálni?

Gyors válaszotok élet mentő lenne!

(#31210) Norbi0517


Norbi0517
csendes tag

sziasztok.

új előfizetéssel szeretnék részletre telefont vásárolni, de a honlapon nem írja, hogy ehhez milyen papírok kellenek, csak a személyazonosíto okmányokat írja(vagy én vagyok béna). gondolok itt arra, hogy munkáltatói igazolás, 3 hónapnyi bankszamlakivonat, vagy közüzemi számla szükséges.

(#31211) Daffni2 válasza magatk (#31209) üzenetére


Daffni2
addikt

Meg lehet, de tőlük viszont fognak előleget kérni :N Plusz az átírás díja is Őket fogja terhelni.

"Aki ad,az nyer"

(#31212) kali válasza Norbi0517 (#31210) üzenetére


kali
legenda

szia,

infók itt; link
amúgy semmi extra, a hitelképességet más módon vizsgálják.

(#31213) sylas


sylas
tag

Megsem érdemelné a T hogy topicot kapjon bárhol is!Akinek volt problémája vele, nem újdonság, de ennyi... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#31214) balint82 válasza AsusBoy (#31206) üzenetére


balint82
senior tag

Allee-ban múlt héten még nem láttam, a másik helyről sajnos nem tudok nyilatkozni.

Google Pixel 4a

(#31216) AsusBoy válasza balint82 (#31214) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Ma voltam Allee-ban , sajnos nem volt ,így nem szorongathattam meg :((

(#31217) Huroq válasza #40993792 (#31215) üzenetére


Huroq
senior tag

Nem. :DDD Főleg azért, mert szerinte a T-Mobile topic léte is megkérdőjelezett. :D
Tömören és világosan kifejtette véleményét... :U

[ Szerkesztve ]

(#31218) kali válasza #40993792 (#31215) üzenetére


kali
legenda

nem, de legalábbis minimum egy "Á" mínusz! :))

most nézem, a nyaralás 9 napja alatt lte/4g háló nélkül leszek - ha lehet hinni a térképnek, mert sokszor már ott is van lte/4g háló, ahol papíron még nincs.

(#31219) AsusBoy válasza kali (#31218) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Jajj , ahol nincs 4g/lte oda nem mész nyaralni ?

Számomra betegesen hangzik ,nem tudom ,hogy vagytok vele :)

(#31220) St3ven válasza sylas (#31213) üzenetére


St3ven
addikt

Látom, te sem olvastad még a Telenor topicot...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31221) sylas


sylas
tag

Nem megyek bele részletes leírásba, de annyi hogy webshoposak azt mondták lezártak egy tel részletet ami vissza lett küldve, mondták csak üzletben lehet újat venni. Mára mire lett? tel kiderült mégsem zárták le pedig nemsokára 1 hónapja megy az egész mizéria, sőt az akciós konstrukciós sincsenek már meg, de ez legyen a legkevesebb!És 4-5 nap mire megnézik? Vicc, mit csinálnak bent?Malmoznak? még azzal is előbb végeznék.
Ez már vagy a 8. fejezet az ügyben egyik ezt mondja másik azt, 3....
Nem egy rendszert néznek a kompjúúúterben?!Akkor nem értem miért mindenki mást mondd?Vmi kárpótlast azért kellene adniuk mivel, "az idő pénz", de nyílván ezt tudja a T is ez mozgattja őket is, mint minden céget!

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#31222) sylas válasza St3ven (#31220) üzenetére


sylas
tag

Nem, de ez az összes cégre vonatkozik, pénzügyi szektoron át mobilkommunákáción, jogrendszer minden, mivel minden mire épül?... Az már nem tűrnenyomdafestéket :D

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#31223) kali válasza AsusBoy (#31219) üzenetére


kali
legenda

pont ez a baj, hogy nem lte/4g lefedett területre megyek, márpedig a balatonon - bizonyos időintervallumokban - túlterhelt néhol a 3g háló...
lehet, hogy számodra beteges dolog, de nekem fontos a jó mobilinternet, mert hiába lesz a hotelben wifi, azt nem vihetem mindenhová magammal.

(#31224) AsusBoy válasza kali (#31223) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Én nyaralni úgy megyek ,hogy nem nagyon nyúlok a telomhoz ,max akkor ha valami baj van vagy ha képeket csinálok :)

(#31225) kali válasza AsusBoy (#31224) üzenetére


kali
legenda

nem vagyunk egyformák, valakinek akár a szeptemberi/októberi "fizetése" múlik/múlhat rajta, hogy egy adott napon ha csak 1 percre is, de pont a megfelelő pillanatban legyen online.
nem bújom egész áldott nap a telefont nyaralás közben, de a fenti fontos dolog mellett azért az sem rossz, ha megnézhetek információkat, amikor épp szükségem van rá.
ahol csak edge van, már a térkép betöltése sem valami gyors...

(#31226) Daffni2 válasza AsusBoy (#31224) üzenetére


Daffni2
addikt

Jó Neked, és örülj annak, hogy ezt megteheted. :C

Igen jó munkahelyed van, becsüld meg magad.

"Aki ad,az nyer"

(#31227) tjokai


tjokai
senior tag

Hali
Hűségnyilatkozat hosszabbításkor is kérnek jövedelemigazolást ha új telefont akarok elhozni részletfizetéssel? 2 évvel ezelőtt is ezzel a módszerrel vásároltam egy Xperia Arc-ot, akkor kértek jövedelemigazolást, de akkor még új előfizető voltam.....most csak hosszabbítani szeretnék.

Üdv!

(#31228) pok1234


pok1234
csendes tag

Helló. eddig még nem nagyon használtam mobil netet most váltottam havi díjas előfizetésre Mozaik S
ami számomra meglepő hogy iszonyat lassú a net.
Egy kis segítséget kérnék konkrétan mennyi is a 21 Mbit/s ?
Play áruházból leszedtem a speed tesztet és csináltam egy próbamérést.
ami a mért sebességet illeti mennyi is lenne az ideális mivel szinte használhatatlan a net (play áruház szétkapcsol időtúllépés miatt..stb)
Wifin tökéletesen megy...

Előre is köszönöm.
Üdv

Telefon:

Sony Xperia J

(#31229) kali válasza pok1234 (#31228) üzenetére


kali
legenda

szia,

a telefonon kiírt kapcsolat csak edge (ezt jelenti az "e" betű), ami lomha kapcsolatot ad!
a telefonon bekapcsolva a 3g elérés, és olyan helyen tartózkodsz, ahol elérhető a 3g háló?

tjokai; nem hiszem, de nekem már érdekes, hogy 2 éve kértek tőled...

[ Szerkesztve ]

(#31230) lugosi válasza sylas (#31221) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát ez brutális. Hogy mit meg nem tettek veled, nahát. Gondolkozok azon, hogy ennél nagyobb tragédia történhetett-e volna veled, hát nem is tudom... :U

(#31231) pepe091 válasza pok1234 (#31228) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Gyors tipp: Power gombot+hangerő LE gombot egyszerre lenyomva tudsz screenshotot csinálni a telefonon. :)

(#31232) pok1234 válasza kali (#31229) üzenetére


pok1234
csendes tag

Még csak ma vettem a telót szóval nem volt időm átnézni a beállításokat...
A 3G lefedettségi térképen konkrétan nincs rajt a hely ahol élek, de a mellettem lévő város már rajt van( 6km)
akkor keresek egy olyan helyet ahol van 3G .
Köszi a segítséget..

lenne még egy kérdésem igaz kicsit off a téma:
hogy tudom rootolás nélkül letörölni a gyári facebook alkalmazást? mivel az angol..
törölni nem engedi csak letitlani de így meg nem tudom feltelepíteni rá a magyart mert azt írja hogy van már egy ilyen néven lévő alkalmazás.

(#31233) tjokai válasza kali (#31229) üzenetére


tjokai
senior tag

Igen, 2 éve kértek jövedelemigazolást, első körben emiatt nem hozhattam el a telefont, mivel nem vittem magammal, így kérnem kellett a munkáltatómtól és azzal kellett visszamennem T-Mobilba, ezután már elhozhattam a készüléket. Akkor mondták, h új tag, új belépő vagyok így kell a jöv.igazolás. Nem tudom h most kérni fognak e, remélem nem, mert már új helyen dolgozom és nem éppen hivatalosan :(((

Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#31234) Huroq válasza tjokai (#31233) üzenetére


Huroq
senior tag

Érdekes amit mondasz.
Én is 2 éve vásároltam előfizetéssel mobilt részletre és nem, hogy jövedelemigazolást nem kértek, de még azt sem kérdezték meg, hogy mennyit keresek. Azért is furcsa, mert online vásárlás esetén is maximum szóban érdeklődnek a családi állapotod illetve a havi kereseted iránt.

(#31235) tjokai válasza Huroq (#31234) üzenetére


tjokai
senior tag

Szekszárdi T-Mobilban vásároltam, akkor ott így volt :F

Üdv!

(#31236) Huroq válasza tjokai (#31235) üzenetére


Huroq
senior tag

Én elhiszem, csak furcsának találom. :)

(#31237) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nem él az adatforgalmam.. és nem lehet elérni a 1430-at.

Teljesen el Telenyomorosodnak ezek?

1412-t sem érem el.
Meghalt minden?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31238) Varszegig


Varszegig
veterán

Nincs semmi gond a T mobilnettel? Mert nekem épp nincs egyáltalán.

(#31239) Vangelis válasza Varszegig (#31238) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor megvan a válasz a kérdésemre.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31240) club1 válasza Varszegig (#31238) üzenetére


club1
veterán

Nekem Dél-Budán nincs gondom vele (megy rendesen a netrádió).
(wnw apn-t használok)
Na király, közben elszállt mint a győzelmi zászló...

[ Szerkesztve ]

(#31241) Huroq


Huroq
senior tag

1430 nálam sem működik. Folyamatosan foglaltat jelez, ellenben a mobilnettel nálam nincs gond.

(#31242) kali válasza Varszegig (#31238) üzenetére


kali
legenda

bemondta az automata a telefonos ügyfélszolgálaton, hogy a fejlesztések miatt rövid kimaradások lehetségesek, elnézést...stb.
nálam nem volt még azóta kimaradás, de biztos terület függvénye is.

(#31243) Vangelis válasza kali (#31242) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most anyóséknál vagyok... itt nincs mobilnet. Igaz ha van is csak GPRS van....

Tehát sokat nem vesztek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31244) Varszegig válasza kali (#31242) üzenetére


Varszegig
veterán

Nálunk már hónapok óta van LTE, szóval itt már nincs mit fejleszteni:)

(#31245) kali válasza Varszegig (#31244) üzenetére


kali
legenda

nem csak azt fejleszthetik.
már 2 napja is jelezte előre a dolgot az automata.

(#31246) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok ! Most jelenleg a XIII. kerületben vagyok, és itt semmi mobilnet nincs. A telefonálás működik, de a 3G sem jelzi ki a telefon.

(#31247) kali

Köszi szépen, de vissza is olvastam. Sajnos előtte erről nem értesültem.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#31247) kali válasza kengyel (#31246) üzenetére


kali
legenda

(#31248) Gedeon31 válasza kali (#31247) üzenetére


Gedeon31
addikt

Paks nincs ebben a listában benne mégse volt most este mobilnet. Az előbb néztem már volt.

(#31249) pepe091 válasza Vangelis (#31243) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Épp nyaralunk, és itt a Mátrában sincs jelenleg.

(#31250) Varszegig válasza pepe091 (#31249) üzenetére


Varszegig
veterán

Már nálunk is visszajött.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.