Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) Varszegig válasza spawn21 (#31499) üzenetére


Varszegig
veterán

Be tudnád ide másolni azt, ahol fogadott hívás fel lett számolva? Ugyanis ilyen tétel egyszerűen nincs a díjszabásban. Csak ha külföldön tartózkodsz. Engem is szoktak hívni külföldről, de ennek nincs díja.

Tényleg segíteni akarunk neked, de ha nem vagy partner benne, akkor nehéz.

Mellesleg nem tudom, te mit hívsz fullos előfizetésnek, de szerintem olyan nincs:) Voda Red, vagy telekom next. De még ezeknél is lehetnek etra költségek, a tényleg korlátlan Voda Rednél is a standardnál külön kell napijegyet venni külföldre az ingyenességért, a voda red supernél meg 7 nap az ingyenesség roamingnál. A mozaik XXL azért messze van ezektől, de még azok sem fullosak.

[ Szerkesztve ]

(#31502) spawn21 válasza ottoyes (#31500) üzenetére


spawn21
veterán

szép zöld mi? :D

iPhone 13p

(#31503) djculture válasza spawn21 (#31499) üzenetére


djculture
félisten

Nem nagyon szoktál látom híreket olvasni pont az eu bizottság akar erre minden eu-s tagországban érvényes szabályozást megalkotni... Onnantól az ilyen roaming hülyeség megfog szűnni egész Európában, bármelyik országból hivsz meg sms-t küldesz mobil internetezel annyit fogsz fizetni mintha itthon lennél és aki hív is a tarifacsomagjának megfelelőt fogja fizetni tökmindegy melyik európai országból teszi ezt.

[ Szerkesztve ]

(#31504) ottoyes válasza djculture (#31503) üzenetére


ottoyes
senior tag

Egy nagy Európához tartozunk.Fizessünk "kint" is annyit egy percért,mint itthon..és "kint" is keressenek annyit mint mi itthon! :-)

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#31505) djculture válasza ottoyes (#31504) üzenetére


djculture
félisten

Hát a fizetések biztos hogy jó darabig nagyon nemfognak változni ebből élnek hogy itt csóróság van bármilyen szemetet el lehet adni a kelet eu-s térségben. Viszont legalább már a szolgáltatásokat felismerték hogy egyenlő szintre kell hozni. Mert most az összes nagy telekommunikációs cég abból él hogy a környező országokban kutyának sem kellő szolgáltatásokat itthon gyémánt áron kínál. Pl a nagy telekom német anyavállalata is mobil kommunikáció terén ha ilyen árakkal operálna mint itthon a kutya se venne semmit tőle felkopna a részvényesek álla.

[ Szerkesztve ]

(#31506) lugosi válasza spawn21 (#31497) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha belföldön keresnek külföldről, az ingyenes.
Ha külföldön hívnak akárhonnan, annak a neve roaming és fizetős.

Egyszerűen nem hiszem el hogy ezt nem fogod :W

(#31507) spawn21 válasza lugosi (#31506) üzenetére


spawn21
veterán

Te meg nem érted!

Azt is a számlán van, hogy hívtak! Tanulj már meg olvasni! :C

djculture: nem valóban nem szoktam. Bejövök a melóhejre és non-stop tetoválok. Nincs időm ilyesmire.
De ez ha valóban így lesz, akkor nagyon jó. Addig meg nem kifizetem a csekket. Nem akarok
idegeskedni. Így nem tudok dolgozni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#31508) Varszegig válasza spawn21 (#31507) üzenetére


Varszegig
veterán

Tegyél már be légyszi a számláról egy részletet, ahol azért van tétel, mert hívtak. Ugyan kértem ezt már, de amíg nem teszed be, addig enyhén szólva kételkedünk. (Ha az van a számlán, hogy roaming során fogadott hívás, az azt jelenti, hogy külföldön fogadtál hívást, az nem játszik, mert az egyértelműen rajta van a weboldalon, hogy az nincs benne a havidíjban.)

(#31509) szaszii


szaszii
tag

Üdv!

Ha mobilnetet SMS-ben aktiváltattam ( +GONETL ), akkor eképpen meg is tudom szüntetni? Ez esetben a -GONETL-t kell elküldenem?

Köszi

(#31510) spawn21 válasza Varszegig (#31508) üzenetére


spawn21
veterán

Csak az az érdekes, hogy nem voltam multhonapban külföldön dolgozni!!!!!!!!

iPhone 13p

(#31511) club1 válasza spawn21 (#31510) üzenetére


club1
veterán

Magyarországon magyar sim kártyával fogadott hívásért nem fizetünk. Kivétel ha a határ mentén kolbászolsz és roamingol a telefonod, mert a határ túlsó oldalán lévő cella közelebb van vagy jobban látható, mint az itthoni.

(#31512) hr2 válasza szaszii (#31509) üzenetére


hr2
őstag

Igen.

(#31513) szaszii válasza hr2 (#31512) üzenetére


szaszii
tag

Köszönöm, hálás vagyok.

(#31514) dptrsk válasza spawn21 (#31510) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mintha régen lett volna valami, hogy a roaming helyzetbeli forgalmak elszámolása késhet(nem feltétlenül de késhet, most sehol sem találtam a Telekom oldalán), de lehet hogy rosszul emlkészem valaki megerősíthetne.

(#31516) club1 válasza #40993792 (#31515) üzenetére


club1
veterán

De mindig világosan fel van tüntetve a roaming hívás pontos időpontja.

(#31518) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Ha van 500mb mobilnetem, es megyek olaszba, akkor kint hogyan szamlazodik a netforgalom? Vagy felejtsem el a mobilnetezest?

(#31519) club1 válasza OgKush (#31518) üzenetére


club1
veterán

Kint 171 Ft lesz 1 MB.

(#31520) OgKush válasza club1 (#31519) üzenetére


OgKush
senior tag

Es akkor az 500megas korlatom nem szamot semmit? Ugy fogja szamolni, hogy ahany megat elhasznalok annyiszor 171 ft?

(#31521) club1 válasza OgKush (#31520) üzenetére


club1
veterán

Persze. Az 500 MB csak belföldön a saját hálózatban használható fel, ahova mész ott nincs Telekom HU.

(#31522) St3ven válasza dptrsk (#31482) üzenetére


St3ven
addikt

&1430:
Köszönöm, így teszek majd! :R

@erdoke:
Nekem ponthogy nem kell kint a net, de egyébként jó ötlet, köszönet érte!

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31523) OgKush válasza club1 (#31521) üzenetére


OgKush
senior tag

Rendben! Koszi!!! :R

(#31524) lugosi válasza #40993792 (#31515) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valószínű ezért is nem mutatja a számlát a kolléga mert hamar kiderülne hogy nincs hiba.

(#31525) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ha ma aktiváltam GO Net XL csomagot, akkor az is törthavi számlázású lesz, igaz?

(#31527) Varszegig válasza lugosi (#31524) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja, de hőbörögni egyszerűbb.

(#31528) szaszii válasza pepe091 (#31525) üzenetére


szaszii
tag

Ha július 5.-én aktiváltam a GO Net L csomagot és 17.-én van a fordulónap, akkor a havi 2 akciós időtartam ma járt le? Mert ha igen, akkor kikapcsolom.

(#31529) pepe091 válasza #40993792 (#31526) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszönöm, akkor jó. Csak pár napig van rá szükségem, így jól járok. :)

(#31528) szaszii

Nem. A fordulónapnak ehhez nincs köze. Júli. 5.- júli. 31. között fizettél egy törthavi számlát 27 napra, aztán most aug. 1. és aug. 30. között fogsz fizetni majd egy teljes számlát, még az akciós áron,és ha a "rendes" nem akciós áron már nem akarod igénybe venni, akkor aug 30-án lemondod.

(#31530) szaszii válasza pepe091 (#31529) üzenetére


szaszii
tag

Köszönöm. :R

(#31531) raziel01 válasza pepe091 (#31529) üzenetére


raziel01
veterán

Akarod mondani szeptember 30.-án. Ugyanis a törthónapon felül van 2 teljes hónap akciósan.
Én is július 5-én fizettem elő a Go Net XL-re.

[ Szerkesztve ]

(#31532) pepe091 válasza raziel01 (#31531) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen? Akkor ez marha jó hír, mert így akkor konkrétan 3 hónapig akciós. Köszi az infót. :)

(#31533) albiosz


albiosz
őstag

T-Mobile H - Telekom HU téma volt itt régebben. Tegnap szereztem vadi új simet, amit először betettem adatmentésre egy ősrégi Nokia 6220-ba, Telekom HU volt. Utána kitörtem micronak és Lumia 820-ban T-Mobile H. Apám ősrégi westeles simje egy fapados 2323 classicban Telekom HU. Szerintem minél egyszerűbb a telefon, annál valószínűbb a Telekom HU. Ugyanakkor a 6 éves simem egy 3310-ben T-Mobile H volt. Fura.

(#31535) Huroq válasza #40993792 (#31534) üzenetére


Huroq
senior tag

Tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

(#31537) Huroq válasza #40993792 (#31536) üzenetére


Huroq
senior tag

Dehogy is. :)
Az én marha fejemmel eddig észre sem vettem, hogy hol írja a szolgáltatót ki a WP :DDD
Valahogy nem tűnt fel a kezdőképernyőn és erre irányult volna a kérdésem.
Érdekes, hogy hálózatkeresésnél Telekom a csempén meg még T-Mobile.

(#31539) szaszii válasza raziel01 (#31531) üzenetére


szaszii
tag

Ez remek hír... lenne. Mivel mielőtt kérdeztem, cselekedtem, ezért elküldtem SMS-ben tegnap este, hogy le akarom mondani az adott csomagot. Azt válaszolták, hogy sajnos nem tudják kikapcsolni jelenleg a szolgáltatást. Elküldtem nekik még egyszer azt, hogy -GONETL, erre az a válasz jött, hogy a szolgáltatás jelenleg nincs bekapcsolva.

Felhívtam a 1430-at és ott azt a választ kaptam, hogy valóban szept. végéig akciós lenne, de hogy kikapcsoltam 22 óra x perckor.

A vicc az egészben az, hogy My-Tmobile szerint sincs bekapcsolva egyetlen mobilnet csomag sem, én mégis tudok mobilnetezni, a pénzemet sem veszi le.

Ilyenkor mi van? Nem hiszem, hogy aktiváltam volna megint a GONETL csomagot, amiért most a rendes árat kéne fizetnem, mivel csak -GONETL parancsokat küldtem el.

Bármiféle választ szívesen várok, köszönöm.

(#31540) 1430 válasza szaszii (#31539) üzenetére


1430
senior tag

Milyen díjcsomagban vagy? Van hozzá adatkeret? Mert ha igen, lehet, hogy mikor a kollégával beszéltél, visszarakta az alap netcsomagot.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31541) szaszii válasza 1430 (#31540) üzenetére


szaszii
tag

Mix, abban pedig nincs semmi az ég világon. Beszéltük, hogy lehet váltanom akciósan kisebbre vagy nagyobbra, de nem mondtam neki egy szóval sem, hogy bármelyiket is kapcsolja be.

(#31542) #93966848


#93966848
törölt tag

Sziasztok!
Készülök váltani Telenorról, de nem nagyon ismerem a T-s domino csomagokat.Melyik a legjobb net+telefonálásra, smsezésre?

(#31543) club1 válasza #93966848 (#31542) üzenetére


club1
veterán

A blue mobile oldalát nézd meg, ha dominóban gondolkodsz.

(#31544) 313313 válasza club1 (#31543) üzenetére


313313
addikt

Viszont Blue mobilos kártyát nem fog tudni használni t-mobile függő telefonba...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31545) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha neten keresztül rendelek meg egy telefont előfizetéssel részletre, úgy hogy boltba kérem az átvételét, akkor ott a helyszínen azt meg tudják oldani hogy az előfizetés egy régi dominós számra kerüljön?

Valamint az új telefon micro-sim-es, a telefon nekem kellene de nincs micro simem akkor ezt ingyen cserélik? Valamint az előfizetés pedig sima simre kellene, akkor betudják aktiválni a régi simre az előfizetést?

Ezek így megoldhatóak? :)

(#31546) club1 válasza 313313 (#31544) üzenetére


club1
veterán

Telenyomortól jönne nem a T-től.

(#31547) virkir


virkir
veterán

Ha neten rendelek telefont de személyesen vesz át T-pontban, vajon akkor is él a nyolc napos elállás lehetősége?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31548) St3ven válasza virkir (#31547) üzenetére


St3ven
addikt

Persze.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31549) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Olvasgattam a hozzászólásokat, látom hogy régebben volt téma a letiltás elleni gari.
Egyszer hallottam olyat hogy csak a saját nevedre kiálított előfizus telefonra van értelme vállalni letiltás elleni garit, mivel csak ezzel lehet kezdeni valamit ha tiltják. Ez igaz? Mi van ha sokadik kézből veszek egyet? Pl: Megveszi Gipsz Jakab saját nevére, eladja Juliskának letiltás ellenivel, majd megveszi Laleh de úgy, hogy Juliska is vállal rá garit mivel Gipsz is vállalt. A végén letiltják a telót? Ilyenkor mi van? Mert állítólag így sz@rt se ér a letiltás elleni gari, de tényleg lehet csak mende-monda. Szóval érdekelne hogy is van ez. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#31550) Varszegig válasza Jeanne d'Arc (#31549) üzenetére


Varszegig
veterán

A letiltás ellen gari még akkor se ér semmit, ha az első tulajtól veszed. Gondold végig: a szolgáltató letiltja a telefont, utána mit csinálsz a papírral? Mert wc papírnak kemény, másra meg nem jó. Elmész vele a bíróságra max. És? Ha meg már sokadik kézből kapod, akkor legjobb, ha rögtön összetéped, a telefont meg a kukába vágod, egy héten belül úgyis le lesz tiltva:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.