Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) St3ven válasza pethYeti (#31600) üzenetére


St3ven
addikt

Most még az jutott eszembe, hogy friss előfizetésesként rögtön lehet-e telefont venni, hűségidőt vállalni - ezt jó lenne, ha valaki meg tudná erősíteni, bár nem tudom, mi értelme lenne, ha nem lehetne.

Az ötjegyű kódhoz nem tudok hozzászólni, ha átváltasz előfizetésesre, gondolom akkor kell megadni, de legrosszabb esetben telefonos ügyfélszolgálaton tudnak segíteni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31602) virkir válasza pethYeti (#31600) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz
Simán váltod a dominót előfizetésre hűségidő nélkül.
Amikor szerződést kötsz akkor kell jelszót megadni ami ugye relatíve azonnal él de a szügyintéző biztos meg tudja mondani mennyi idő az élesítése.
Ezzel meg be tudsz lépni a webshop-ba és ott vállalod be a hűségidőt a készülékvásárlásnál.
Egy buktató lehetséges, hogy szűz előfizetőként jelensz meg így kérhetnek némi + előleget, legalábbis volt már rá példa.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31603) csasaKKP válasza #40993792 (#31592) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, bárhogy is nézem, itthon ez a legjobb kártyás ajánlat.
Az igazat megvallva a magyarországi mobil-árak... Na mindegy.
Osztrákoknál volt időm mobilszolgáltatóknál nézelődni, és amikor megláttam a Drei (immár az Orange AT is beleolvadt) ajánlatait, nagyon elszomorodtam...

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#31604) tomi613


tomi613
aktív tag

Én amikor először kötöttem új előfizetést nem kértem hozzá készüléket. Majd pár hónap múlva mégis szerettem volna egy új telefont. Rákérdeztem és azt mondták hogy már nem lehet hozzá venni utólag csak ha lejárt az egy év.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#31605) CsuRi101 válasza pethYeti (#31600) üzenetére


CsuRi101
tag

Ha huseg nelkul veszed az uj elofizetest(domino atvaltasa is ennek minosul) akkor 5000 ft belepesi dijat kell fizetni. Ha huseggel veszed akkor meg nem vehetsz keszuleket kesobb. Ha a webshop kedvezmeny tobb mint 5000, megeri varialni,de amugy a legsimabb bemenni es egyszerre mindent elintezni...

(#31606) pethYeti válasza CsuRi101 (#31605) üzenetére


pethYeti
addikt

Tehát ha rögtön az üzletben veszek hűségre telefont akkor ingyenesen átrakják a dominós kártyát előfizetésesre?

(#31607) vgyuri


vgyuri
őstag

Ha veszek egy új Domino kártyát, akkor azon 0 az univerzális egyenleg. Ha később online töltöm, akkor már lesz rajta univerzális egyenleg. Telefonálás, sms, szolgáltatások megrendelése az univerzális egyenleget is 100%-ban csökkenti? Pl. van rajta 4.000 forint, ebből 3.000 univerzális, és telefonálok 1.000 forintért. Ekkor összesen 3.000 forint marad, de 3.000 vagy 2.000 forint univerzálissal?

Blue Mobile-nál: "Minden feltöltésnél szükséges kiválasztani, hogy a blue mobile egyenleg vagy az univerzális egyenleg kerüljön feltöltésre. A két egyenleg közötti egyenleg jóváírás nem lehetséges." Ez miért van így megfogalmazva? Univerzális egyenleget nem lehet mindenre felhasználni?

Univerzális egyenlegnél van különbség a Domino és Blue mobile között? Pl. lottós egyenleg feltöltésnél T-Mobile-t m-commerce fizetési módot ír, Blue Mobile-lal is lehet használni ezt a szolgáltatást?

(#31608) CsuRi101 válasza pethYeti (#31606) üzenetére


CsuRi101
tag

Akkor az elofizetes es keszulek araban benne van a belepesi dij, ami kevesebb is, talan 810 ft az 5000 helyett..

(#31609) Krisz79


Krisz79
őstag

Sziasztok.
Ma nyitva vannak a t-mobile üzletek?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#31610) br4adam válasza Krisz79 (#31609) üzenetére


br4adam
aktív tag

igen

(#31611) pepe091 válasza pethYeti (#31600) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Csak akkor tudsz egyből rendelni készüléket webshopból, ha minimum arany kedvezmény jogosultsággal rendelkezel.

(#31605) CsuRi101

Ez biztosan nem így van. Én is hűség nélkül léptem előfizetésre dominóból, semmi költsége nem volt. Még a dominón lévő pénzt is levonták a havi számlából...

[ Szerkesztve ]

(#31612) 1430 válasza pethYeti (#31606) üzenetére


1430
senior tag

Annyiban javítanám CsuRi101 írását, hogy Domino-ból havidíjasra váltáskor a hűség nélküli verzió is ingyenes, mert már nem kell belépési díjat fizetni (azt a Domino vásárlásakor már kifizetted). Persze előleget még ilyenkor is kérhetnek.
Azért utaltam rá korábban, hogy aranykártyás szint esetén tudsz rendelni készüléket azonnal, mert a kedvezményjogosultsági szint az átváltással megmarad, így azonnal aranykártyás havidíjas előfizető leszel. Viszont ha nincs legalább arany szinted, akkor legalább 7 hónapot kell várni, hogy készüléket vehess a meglévő előfizetéshez, és akkor is jelentős webes korlátozásokkal ( hacsak idő közben meg nem szerzed az arany szintet).
Még szerencse, hogy most nem tudsz belépni a My T-Mobile-ba (amúgy létre kellene hozni egy jelszót pl. a 1777-en), mert különben még a korábbi reget is töröltetni kellene, hogy havidíjasként is beléphes. Ez amúgy lehet hogy így sem fog a váltás után azonnal sikerülni, hiába lesz jelszavad, amit havidíjas hívószámokhoz már szerződéskötéskor kötelező megadni.
Amúgy szerintem nem lesz olyan bonyolult megtalálni a megfelelő konstrukciót, ha eljutsz a készülékváltásig. :N
Szerk.: Még valami. Átváltáskor felajánlhatnak olyan kedvezményt, miszerint 2 év hűségért cserébe az első évben a havidíjon felüli forgalmadból 500 Ft-ot jóváírnak (ez akár 6000 Ft kedvezményt is jelenthet az év során). Ezt érdemes lehet elfogadni, mert ez a fajta hűség nem befolyásolja a későbbi készülékváltást, illetve ha idő előtt felmondanád a szerződést, legfeljebb 6000 Ft lesz a kedvezmény miatti kötbér.

vgyuri
Az univerzális egyenlegnek a legkisebb a prioritása, tehát ha olyan forgalmad van, ami a normál egyenlegből is mehet (pl. hívás), akkor az fog csökkenni, s csak akkor kezd az univerzális is csökkenni, ha már nincs más.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31613) pethYeti


pethYeti
addikt

Ez a 7 hónapos korlátozás akkor ugye nem érvényes ha boltban váltatom át a kártyát előfizetésesre és ott rögtön telefont is veszek részletre? Váltáskor és vásárláskor még a telefon kezdőrészletére jöhet valami plusz összeg?

(#31614) CsuRi101 válasza 1430 (#31612) üzenetére


CsuRi101
tag

Uhumm,regebben kellett...meg a honlapon is fent van..de ezek szerint mar nem kell?
A dominon levo osszeg jovairasa magatol ertetodik..

[ Szerkesztve ]

(#31615) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Van egy Like 300 előfizetésem, ami mellé aktiválva volt egy Net&Roll 1GB LTE opció, viszont ez az adatmennyiség kevésnek bizonyult a nyaralás alkalmával, így mikor elfogyott, aktiváltam a GONetXL csomagot, ami akciós. És most vettem észre, hogy lassabb a netem, mivel a NetRoll kilövődött, mert nem lehet aktív egyszerre a kettő. Így ha a Net&Roll 1GB LTE-t akarnám újra használni, akkor meg kell várnom a szeptembert, igaz? Mert augusztusban léptem át a sima Net&Rollból a Net&Roll LTE-be.

(#31616) #93966848


#93966848
törölt tag

T-nél is vissza lehet vinni az ott vásárolt készüléket mindenféle indok nélkül és visszaadják a pénzt?Domino csomagot vettem telefonnal.

(#31618) 1430 válasza CsuRi101 (#31614) üzenetére


1430
senior tag

Domino átváltásnál nem kell belépési díjat fizetni. Én a honlapon nem találtam ennek ellentmondó részt. ;)

pepe091
Valóban, most már várd ki a szeptembert, mert különben belerondít az aktiválási díj a számládba.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31619) Krisz79 válasza #93966848 (#31616) üzenetére


Krisz79
őstag

Miért vinnéd vissza?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#31620) pepe091 válasza 1430 (#31618) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Rendben, köszönöm. :R

(#31621) #93966848 válasza Krisz79 (#31619) üzenetére


#93966848
törölt tag

S4re cserélném, de nem ott venném, horror ára van.

(#31622) Krisz79 válasza #93966848 (#31621) üzenetére


Krisz79
őstag

odamész,viszel magadal mindent és azt mondod ,nem kérem.
(domino kártya)
Nálam még az is bontatlan.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#31623) erdoke


erdoke
titán

Vásárosnamény-Gergelyiugornya – zseniális mobilnet lefedettség 2013-ban. :Y

A legjobb aláírás a héten

(#31624) vgyuri válasza 1430 (#31612) üzenetére


vgyuri
őstag

Köszönöm az infót, a Blue vs Dominóra az ügyfélszolgálaton rákérdezek, mert a Blue Mobile-nak jobbak a percdíjai, de nem szeretném ha emiatt pl. a lottó egyenleg feltöltést nem tudnám használni.

(#31625) CsuRi101 válasza 1430 (#31618) üzenetére


CsuRi101
tag

Kozben nezegettem en is es az valtozott hogy a dominos atlepo nem sima uj elofizetonek szamit.. mondjuk jogos is, igazsagosabb igy. :R

(#31626) lugosi válasza erdoke (#31623) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, patak partján falu végén, de én ilyet már Szeged belvárosában is láttam. Ami azért viccesebb.

[ Szerkesztve ]

(#31627) erdoke válasza lugosi (#31626) üzenetére


erdoke
titán

Ez a környék azért elég népszerű üdülőövezet volt, mióta van 3G, és egy város szélén található. Ahol egyébként van is kiépített HSPA, ami különösen nehezen emészthetővé teszi a GPRS-t, hiszen a fejlesztési költség nem magas.

A legjobb aláírás a héten

(#31628) lugosi válasza erdoke (#31627) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a környék meg azért konkrétan egy város, ami az ország 3. legnagyobb városa 180.000 lakossal.
Úgyhogy izébizé.

(#31629) erdoke válasza lugosi (#31628) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem ez itt nem a "Kinek a f..ka nagyobb" topik...
Nem a környéken lakok, nem érint hosszabb távon a hiányosság, csak furcsának találtam. Más üdülőfalukban, ahol már jártam, mindig volt T-s 3G. Még akkor is, ha az nem közvetlenül egy város szélén fekszik (pl. Noszvaj). Bizonyos szegedi lefedettségi gondok nem közvetlenül összehasonlíthatók, hiszen ott csak az egyébként meglévő 3-4G hálón kellene javítani, nem áthúzni Hódmezővásárhelyről. :N

A legjobb aláírás a héten

(#31630) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

ugye jól értelmezem,hogy ha igénybe veszem az egyik ilyen dominós mobilnetet és eltelik 2 hónap a lejáratot követően úgy hogy addig nem vettem igénybe újból,akkor újból az akciós árban használhatom ugyanazt?

vagy túl naív vagyok és csak álmodtam,hogy olvastam ezt valahol? :B

[ Szerkesztve ]

(#31631) virkir válasza erdoke (#31623) üzenetére


virkir
veterán

Gergelyiugornyán nem netezni kell hanem orbitális seggeseket csobbanni a csúszdáról :D
nahát...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31632) Space marine


Space marine
aktív tag

Gondolkodom, hogy 13év után kékről magentára váltok, számhordozással és egyből teló + 2év aláirással... ezt gondolom neten nem tudom elintézni, így bukó a webshop kedvezmény illetve kérnek ilyenkor előleget vagy örülnek nekem, hogy hátha náluk leszek még 10évig :D

(#31633) zebede


zebede
őstag

Előfizetést meg lehet szüntetni telefonról, esetleg neten, vagy csak személyesen?
Az esetben hogyha csak személyesen, akkor t-partner is elég vagy t-pontban lehet?

[ Szerkesztve ]

(#31634) albiosz válasza betyarr (#31630) üzenetére


albiosz
őstag

Én úgy tudom, hogy csak egyszer veheted igénybe az akciós árat.

(#31635) betyarr válasza albiosz (#31634) üzenetére


betyarr
veterán

egyszer két hónapon keresztül (pl:1x100mb 60 napig),vagy két hónapon keresztül 1-1 alkalommal (pl:2x100mb 60 napig)?

(#31636) lugosi válasza erdoke (#31629) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocs hogy konkretizáltam a sziti méretét, csak erőltetted bold/dőlt kombóval hogy az egy város szélén van. Erre írtam hogy azért a gprs van olyan kemény egy 180k-s városban a belvárosban, de tudomásul veszem hogy az tragikusabb ha Gergelyiugornyán nincs 3G, mintha Szegeden. :U

(#31637) 1430 válasza betyarr (#31635) üzenetére


1430
senior tag

Domino esetén a kedvezmény feltétele, hogy az elmúlt 90 napban nem vont le pénzt az adott Go!Net csomagra a rendszer, és akkor két közvetlen egymást követő ciklusra kapsz kedvezményt. A gyakorlatban akár azt is csinálhatod, hogy két ciklusonként váltogatsz a Go!Net csomagok között.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31638) betyarr válasza 1430 (#31637) üzenetére


betyarr
veterán

akkor csak jól tudtam én,hogy nem csak egyszer lehet igénybe venni,hanem 3 hó elteltével mindig újból és akciósan megkapom!

T foreva! :DDD

(#31639) n@p@lm válasza 1430 (#31637) üzenetére


n@p@lm
őstag

maradjon is így :)

(#31640) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Akadozik a mobilszolgáltatás a tűzijáték környékén [link]

(#31641) erdoke válasza Gedeon31 (#31640) üzenetére


erdoke
titán

Errefelé még most fog kezdődni, eddig OK :K

A legjobb aláírás a héten

(#31642) Varszegig válasza Gedeon31 (#31640) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez már csak így megy ha sok jó ember kis helyen összejön, és mobilozik:)

(#31643) erdoke válasza erdoke (#31641) üzenetére


erdoke
titán

A mobilnet rendben volt, de a tűzijáték elmaradt. :((

A legjobb aláírás a héten

(#31645) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy mobilinternetem GONET XL csomag,ezt nem használhatom külföldön?Megyek Ausztriába dolgozni,de nézegettem a Tmobile oldalát,mintha azt vettem volna ki,hogy oda külön csomag kell.Tudnátok segítteni?Előre is köszi.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#31647) Varszegig válasza DonMedve (#31645) üzenetére


Varszegig
veterán

Jobban jársz egy kint prepaid kártyával, ha azt megosztod wifin valamilyen eszközzel. (Pl. egy overmax ov-area+független Huawei E3131 a speedshopból) Kint veszel egy Spar internetkártyát, a startcsomag 15 eur, ezért kapsz 7 GB-ot, utána minden hónapban 8 eur a 7GB. A legjobb T-s ajánlat ennek kb. a 100-szorosába kerül.

[ Szerkesztve ]

(#31648) DonMedve


DonMedve
addikt

Elvileg Ausztriába ez lép életbe,ugye? Igazság szerint nekem csak arra kell,hogy a családdal gtalkon beszéljek esténként.

"A T-Mobile az Európai Unió országaiban és külbirtokain új, alacsonyabb roaming díjakat vezetett be minden olyan ügyfél számára, akire nem vonatkoznak egyedi keret-megállapodás hatálya alá tartozó roamingkedvezmények.
EU-n belül adatroaming díja 0,1674 Ft/ 1 kB. Minden megkezdett egység díjköteles."

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#31649) Varszegig válasza DonMedve (#31648) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja, ezzel a 7 GB amit ajánlottam 1.2 M huf lenne, szemben a 8 euroval:D

(#31650) djculture válasza DonMedve (#31648) üzenetére


djculture
félisten

Ja sőt vegyél fel hitelt is hozzá vagy 2 milliót ha ezen az áron forgalmazni is szeretnél...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.