Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) polonic válasza D@ve89 (#31750) üzenetére


polonic
félisten

Kb csak Balatonfüreden volt normális térerő.
A többi helyen, ha volt is, akkor kb 1-es és max 2-es térerő volt. Ami kb semmire sem jó.

(#31752) lugosi válasza erdoke (#31746) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Szerinted én nem tudok értelmezve olvasni?"

Igen, én pontosan erre céloztam.
Sajnos látom, hogy tényleg össze kell szednem, hogy megértsd. :U

(#31728)
Megtaláltam a jelszavam, a felh.név a telefonszám volt ugye.
Király, meg tudok nézni pár dolgot

(#31731)
Azzal a jelszóval se enged be, amivel egyébként wifin be tudok lépni

(#31732)
Most már azzal a jelszóval sem enged be, amivel eddig beengedett.

"Én nem így látom..."
Tudom, te soha nem úgy látod. Te mindig valami párhuzamos univerzumban látod a dolgokat. :DDD

"Mindenki más azt írta, hogy már nem is tud belépni. Ezek után reális kérdés volt részedről, hogy mit látunk egy funkcióra kattintva, ami csak belépve elérhető?"
Mint látható, olyan 3x leírtam, hogy be tudok lépni, ebből te nullát olvastál el / értettél meg.

Mindig az a legérdekesebb, amikor a legelképesztőbb butaságaidat kezded el megmagyarázni. Mint pl. most. Három (3!) különböző helyen, mondjuk egymástól 1-2 hsz-nyire olvasható, hogy be tudtam lépni (ugye nem kell oldalakat, napokat visszabogarászni). És elkezdesz ködösíteni ilyenekkel, hogy "mindenki más azt írta", és szerinted "reális kérdés" részemről, hogy mit látunk egy olyan funkcióra kattintva, ami csak belépve elérhető. Miután 3x olvasható, hogy beléptem. Most te tényleg nem olvasol, vagy megértési problémák vannak (ez se baj, csak jelezd - írd be, hogy nem értem amit írtál, de ne válaszolj totál butaságot). És aztán ahelyett, hogy beírnád, hogy bocs elnéztem, elkezdesz szokásodhoz híven ilyen követhetetlen, izzadságszagú magyarázkodásokat, hogy mindenki más azt írta. Ezzel butaságot még nagyobb butasággal akarsz kijavítani, ijesztő. :(

(#31753) erdoke válasza lugosi (#31752) üzenetére


erdoke
titán

Kit érdekel, hogy X időpontban még sikeresen beléptél, ha utána leírtad te magad, majd másik két ember, hogy már nem lehetett belépni? Illetve nyilván én magam is ezt tapasztaltam? Ezek után kérdezted meg, hogy mit lát belépve! Ő, aki leírta, hogy már nem tud belépni! Valahogy azt se vetted észre, hogy én nem a 31428-31431-re reagáltam, hanem később. Sőt, az eggyel ezelőtti hozzászólásomba még be is tettem a történéseket hozzászólás számmal. Elolvastad? :F
De ragozzuk még, illetve személyeskedjünk primitív módon, attól majd jobb lesz a topik...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#31754) lugosi válasza erdoke (#31753) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Próbáld már megérteni.
Olyan menüpontot írok, hogy nem működik, amit csak belépve láthatok. Érthető? :F Akkor miért gondolhatod, hogy nem tudok belépni? :F
Ahhoz, hogy az egyenlegem menüpontot lássam, ahhoz be kellett hogy lépjek. Vagyis beléptem, csak egy adott menüpont nem működött. Ez nem x, meg y időpontban volt (ez már tényleg szürreális, nem tudom honnan veszed).
Tehát érted? Akkor nem tudtam az egyenleget megnézni a programon belül, amikor be voltam jelentkezve, mert egyébként fel sem merülhetett volna, hogy rákattintok az egyenleg gombra, ha nem vagyok bejelentkezve. Ennél egyszerűbben már csak lerajzolni tudom!!!

Tehát szerintem az lehet az oka, hogy magát az előfizetésem fő adatait, és az aktuális számlámat engedi megnézni, de a korábbi számlákhoz, befizetésekhez nem enged, mert valószínűleg annak a résznek a netes háttere még nem működik, vagy magában a programban van a bug. Majd a hozzáértőbbek, akik látják a technikai hátterét, megmondják, hogy a belépést követően miért nem enged tovább.

Persze, hogy elolvastam a hozzászólásszámokat, amiket betettél, csak nem tudom, hogy ezt miért hozod fel? Érthetetlen. Mert szerintem magát a hsz-t akkor sem olvastad el, csak kikerested a nevem mellett lévő számokat. :F
Én nem személyeskedtem, a primitív vitában nem vagyok benne.
De azt tényleg mondd már meg, hogy tényleg nem érted a fentieket (mert akkor abbahagyom, ennél jobban leegyszerűsítve nem tudom elmagyarázni), vagy direkt bosszantasz, és szokás szerint kötöd az ebet a karóhoz egy védhetetlen állásponttal, mert akkor szerintem tisztába lehetne tenni a kérdést. Bár így is, úgy is felesleges tovább magyarázni, mert szerintem rajtad kívül mindenki érti, te meg vagy tényleg nem érted, vagy nem akarod érteni, de szerintem egyikkel sem tudok mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#31755) erdoke válasza lugosi (#31754) üzenetére


erdoke
titán

Én most is úgy látom, hogy a #31734-ben azt írod, hogy neked se működik az app. A következő kettőben is erről van szó, hogy egyikőtöknek se megy már. Azt én értem, hogy előtte működött, sikeresen beléptél. Annyit írtam mindössze, hogy miután már senkinek nem működött, furcsa volt a kérdésed. Szerintem zárjuk le, mert már minket se érdekel a téma, nemhogy a többieket. :K

A legjobb aláírás a héten

(#31756) AsusBoy válasza Zolik (#31748) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Oké,hogy szép de eddig is lassú volt és most még lassabb lett az oldal :)

(#31757) joey04


joey04
titán

Ez az új oldal nálam NAGYON lassú. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31759) erdoke válasza AsusBoy (#31756) üzenetére


erdoke
titán

Valóban elég lassú, és asztali Opera alatt szét is esik a menü.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#31760) lugosi válasza erdoke (#31755) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké.

De hogy konstruktívak legyünk, azaz érdemi dologgal foglalkozzunk, jelzem, hogy most is pont ugyanúgy működik mint tegnap. Amit nem értek. Vagyis nem a tegnapi átmenetiség lehet a zavar (jó lenne, ha valami belsős írna erre valamit), mert most is úgy vagyok, hogy belépni beenged (viszont wifin is és 3g-n is csak jelszóval, hiába van bepipálva az automatikus bejelentkezés), látom, hogy mennyi az eddigi forgalmam a hónapban, hány sms-t küldtem el, látom a kedvezménykártyáinkat. Ha viszont a korábbi számlákat, számlázásokat akarom megnézni, akkor jelszót kér.

Én a következőt gyanítom, hogy kétféle jelszó van, mint ahogy már írták is korábban, vagyis van egy (kártyaszintű?) jelszó, amivel beenged, tehát látok alapvető dolgokat és van egy másik (ügyfélszintű?) jelszó, amit tudni kéne további dolgokhoz. Azért írom kérdőjelesen zárójelben, mert a régi szolgáltatónknál ilyen volt a megnevezése.

Ebben (ha így van), az az érdekes, hogy az egyik esetben érthető lenne (mert az egész cég számláját nézném meg, viszont azt látom, hogy az én számommal enged be, a saját dolgaimat engedi megnézni, de cég szinten nem enged megnézni dolgokat. Ebben az a furcsa, hogy a cégszintű jelszót tudom és írom be. (Vagy rosszul tudom.)

A másik esetben, amikor a másik számommal, mint egyéni előfizető vagyok, érdekesebb a dolog, mert ott ugye csak a saját számomat tudom megnézni, de ott sem enged tovább a számláknál.

Majd a bennfentesek hátha megírják, hogy jó-e a gondolatmenet, vagy még nem működik teljes egészében a dolog.

(#31761) Frenky25


Frenky25
tag

Sziasztok! A Telekom App nevű programban a lekérdezhető egyenlegek díjmentesen megtekinthetőek?

(#31762) _adaml21_ válasza Frenky25 (#31761) üzenetére


_adaml21_
őstag

Igen.

(#31763) #78121280


#78121280
törölt tag

Majd ha erre jár vagy tudja jelezni egy illetékes egy másik illetékesnek, akkor jelezze neki,hogy a ma frissült 4G/LTE térkép a Júniusi állapotot mutatja közben meg Július 31-vel van dátumozva,illetve amit le lehet tölteni az meg valamiért Májusi, tegnap még Júniusi volt... [link] :DD

(#31764) savoo válasza #78121280 (#31763) üzenetére


savoo
addikt

Miért nem jelzed a T-nek?

(#31765) raziel01 válasza Frenky25 (#31761) üzenetére


raziel01
veterán

FB Telekom:
"Szeretném megkérdezni, hogy ha használom az alkalmazást, annak minden funkciója díjmentes?
Arra gondolok, hogy ha például rámegyek a részletes forgalmi adatokra, és ha lekérdezem, annak van e díja?"

-"A forgalmi adatok lekérdezésének díja nem változott, azok továbbra is bruttó 56 Ft ellenében vehetőek igénybe."

(#31766) lugosi válasza raziel01 (#31765) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csókoltatom őket!
Ezzel kb törlöm is az appokat. Jó tudni, köszönöm az appnak, hogy ezt azért a sok hiábavaló marhaság között azért kiírja. Wroooooong! Nem írja ki.

Az a szuper, hogy az eddigi bénázásos dolgok miatt kb vagy 10x lekértem az egyenleget (megbizonyosodni, hogy most akkor az app működik, vagy nem működik). Akkor mindkét előfizetésemre adtam nekik durván egy-egy ötszázas borravalót. Na igyanak belőle egy kávét, innentől nem érdekel a fos appjuk.

Tmobil:

(#31767) Frenky25 válasza lugosi (#31766) üzenetére


Frenky25
tag

Tessék! :W Én ezt megreklamálom! Én nem fizetek, miért nincs jelezve az appnál, mint az oldalon hogy 56 Ft/alkalom! Felháborító!

(#31768) _adaml21_ válasza Frenky25 (#31767) üzenetére


_adaml21_
őstag

App Storeban a hivatalos leírás:
"Az alkalmazással díjmentesen ellenőrizheted aktuális mobilegyenlegedet..."

Ha kiszámlázzák, akkor megyek asztalt csapkodni.

[ Szerkesztve ]

(#31770) St3ven


St3ven
addikt

20 mega a Telekom app?!??!? Ja, akkor mégsem kérném...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31771) erdoke válasza _adaml21_ (#31768) üzenetére


erdoke
titán

Az aktuális egyenleget (ami semmit nem ér) igen, de a részletekért ugyanúgy fizetni kell.

A legjobb aláírás a héten

(#31772) joey04 válasza St3ven (#31770) üzenetére


joey04
titán

mert ezzel mi is a gond?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31773) _adaml21_ válasza erdoke (#31771) üzenetére


_adaml21_
őstag

Milyen részletekért?

(#31774) Varszegig válasza erdoke (#31771) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez az 59 nem az az 59!!! Nekem ott a más mobil irányba ment hívásaim összege van > 1000 Ft és nem osztható 59-el:)

(#31775) erdoke válasza Varszegig (#31774) üzenetére


erdoke
titán

És tényleg! :Y
Hát ez durva egybeesés volt. Annyira, hogy a többi sorra már rá se kattintottam. :D
Szerk: Magyarul az appban nem kell fizetni semmiért. Most már a WiFi-s automatikus azonosítás is működik, szóval jár a piros pont.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#31776) azigazimoris válasza erdoke (#31759) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Konkrétan használhatatlanul lassú :(((

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#31777) Varszegig válasza erdoke (#31775) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát azt, hogy nem kell fizetni semmiért, azt honnan tudod? Majd a jövő havi számládból derül ki:P

(#31778) Frenky25 válasza Varszegig (#31777) üzenetére


Frenky25
tag

Nah én kiváncsiságból felhívtam a 1430-at, ott az hangzott el, hogy a lekérdezhető egyenleg is díjmentesen megtekinthető! Azért még egy megerősítésre várnék! :)

(#31779) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nem rossz ez a Telekom app, de az adatforgalom lekérdezése opció nagyon hiányzik belőle.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31780) #48525824


#48525824
törölt tag

sziasztok,

hívószámcsere jelenleg mennyibe kerül? aszf-ben nem találom, pedig tuti benn van. :(

6500 ft, megvan bocs :D

[ Szerkesztve ]

(#31781) 1430 válasza Frenky25 (#31778) üzenetére


1430
senior tag

Igen díjmentes, sőt az alkalmazás több oldalának használatának adatforgalma is ki van nullázva (pl az egyenleglekérdezések) azaz nem csökkenti a havi keretedet vagy régi (pl. MédiaMánia) díjcsomagoknál a keret átlépése után sem kell forgalmi díjat fizetni. Ki nem nullázott forgalommal jár például a számlaletöltés (pdf) és számlabefizetés (OTP oldala).

szabogabor10
Elvileg benne van. Az utolsó előtti az egyenleglekérdezések között.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31782) Frenky25 válasza 1430 (#31781) üzenetére


Frenky25
tag

Ez jó hír! Biztos lekérdeztem már vagy 20x a részletes egyenleget, de így nem kell 56 Ft/db fizetni!
Köszi a megerősítést! :)

(#31783) St3ven válasza joey04 (#31772) üzenetére


St3ven
addikt

Például hogy miért.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31784) joey04 válasza St3ven (#31783) üzenetére


joey04
titán

mi? 20 mega? az semmi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31785) sch_a válasza 1430 (#31781) üzenetére


sch_a
addikt

Itt kéne lennie?

[ Szerkesztve ]

(#31786) #16695808 válasza 1430 (#31781) üzenetére


#16695808
törölt tag

A Facebookon felrakott táblázatra gondolsz? Csak az a fura hogy a Telekom honlapján sehol nincs ez a táblázat.

(#31787) 1430 válasza #16695808 (#31786) üzenetére


1430
senior tag

Elvileg ilyennek kellene lennie...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31788) polonic válasza 1430 (#31787) üzenetére


polonic
félisten

A windows phone app mikor érkezik? Tudsz erről valamit?

(#31789) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

A Telekom 4G hálózatára Go!Net L csomaggal lehet kapcsolódni?

(#31790) 1430 válasza polonic (#31788) üzenetére


1430
senior tag

Sajnos nem, pedig nekem is az kellene. :)
Úgyhogy a lenti sem a saját képmentésem...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31791) polonic válasza 1430 (#31790) üzenetére


polonic
félisten

De legalább jönni fog, ez a lényeg! :)

Milyen készüléked van?

(#31792) 1430 válasza polonic (#31791) üzenetére


1430
senior tag

Lumia 800. :B
De már nagyon várom a 1020-at! :D

bopeti98
Nem.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#31793) St3ven válasza joey04 (#31784) üzenetére


St3ven
addikt

Egy app sem igényel ekkora helyet a telefonomon. Sőt, ha a WhatsAppot nem számítom, nagyobb a mérete, mind az összes többi általam telepített alkalmazás együttvéve.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31794) raziel01 válasza St3ven (#31793) üzenetére


raziel01
veterán

2013 van. 16 GB-os memkártyát vettem 2800-ért.
Ne röhögtessük már ki magunkat, hogy sok 20 MB.

(#31795) St3ven válasza raziel01 (#31794) üzenetére


St3ven
addikt

Alig van olyan alkalmazás az átlagfelhasználó telefonján, ami nagyobb 20 megánál (nálam konkrétan egy sem). Már hogy ne lenne akkor a 20 MB sok? Most nem a memóriakártyák méretéről és áráról beszélünk.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31796) sch_a válasza St3ven (#31795) üzenetére


sch_a
addikt

Nem nagyon szoktam foglalkozni az alkalmazások méretével, viszont így megnézve, nálam jó pár 20mb+-os alkalmazás van telepítve. Abban viszont egyetértek, hogy szerintem sem tartalmaz semmi olyat, ami indokolná az ekkora méretet. Főleg, hogy +15 megát foglalnak az adatai is.

(#31797) bopeti98 válasza 1430 (#31792) üzenetére


bopeti98
őstag

Értem, akkor nem a telóban keresen a hibát. :)

(#31798) joey04 válasza St3ven (#31793) üzenetére


joey04
titán

Hát nem tudom, iOS-en ez egyáltalán nem sok (sőt van pár 60+, és nem játékok, mert az 1GB+). De droidon is ránéztem pár általam használtra, pl a vine is 16mb, instagram szintén, De 16 meg 32GB-nál nem tudom mit számít, hogy 10 vagy 20 mb egy app. Elcsodálkozni lehet rajta, de hogy ezért ne töltse le és használja valaki 2013-ban, az fura számomra. De ez van. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31799) erdoke válasza 1430 (#31787) üzenetére


erdoke
titán

Nálam sincs "Adatforgalmi egyenleg" pont. Minden másban így néz ki ez a szekció.

A legjobb aláírás a héten

(#31800) szabogabor10 válasza 1430 (#31787) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam nincs ilyen pont. Se a normál, hanghívásos előfizumnál (Android), se a mobilnet előfizetésemnél (iOS).

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.