Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) balint82 válasza djculture (#30950) üzenetére


balint82
senior tag

Amíg ki volt írva, addig sem tudtam élni vele :). Csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki is szembesült ilyen problémával...

Google Pixel 4a

(#30952) 1430 válasza lafaty80 (#30948) üzenetére


1430
senior tag

Ez azért van, mert mikor a papírok beérkeznek a központi iktatóba, ellenőrzik, megtörtént e a terhelés (ha tranzakció díjas dologról van szó). Ez akár 2-3 hónappal később is megtörténhet (esetedben például 07.30-án), és ez teljesen legális. Ha egy tranzakciódíjas folyamatra díjmentességet ígérnek, azt jelezni kell a CRM rendszerben, mert így az archiváláskor sem fogják beterhelni a díjat. Esetedben ez vélhetőleg elmaradt, ezért terhelték utólag. Reklamáld meg!

balint82
Nekem most is ott a kuponbeváltási lehetőség... Milyen készüléket és milyen konstrukcióban rendelnéd?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#30953) lafaty80 válasza 1430 (#30952) üzenetére


lafaty80
őstag

1430-on megtörtént már :)
Ott a hölgy is megerősített abban hogy ezt nem kellett volna kiszámlázni. Holnap megyek a T-pontban ahol mindez megtörtént. Köszi a választ..
De... a "legális" kicsit sántít, nem? Mai digitális világban, ahol mindent gépeken és adatbázisokban, szélessávú kapcsolatokon keresztül végeznek, 1,5-2 hónap kell egy ilyen tétel kirakásához.... az meg pláne megtévesztő, hogy "SIM csere 07.30" tétel azt jelenti szerintem mindenkinek hogy akkor történt a csere.... pedig ugye nem....

Na de majd holnap rágódom rajta, ma sör meg a pihenés napja lesz :DDD

Széép napot nektek :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#30955) lafaty80 válasza #40993792 (#30954) üzenetére


lafaty80
őstag

Ezek szerint ki fogják majd 1-2 hónap múlva :D (ha csak nem voltak figyelmesek)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#30957) 1430 válasza lafaty80 (#30953) üzenetére


1430
senior tag

Úgy rémlik, egy évre visszamenőleg is ki lehet számlázni "elmaradt" tételeket, de ennyire extrém esettel még nem találkoztam. 2-3 hónapos elmaradásokkal már inkább, főként a tiédhez hasonló ügyekben. Azért van ennyi átfutási ideje, mert az üzletben aláírt papírok digitalizálása ekkora csúszásban van a keletkezésükhöz képest.
Amúgy minek visszamenni az üzletbe? Kolléga telefonon nem rögzítette a reklamációdat?

Zsolt_72
Esetedben azért egyértelműbb a helyzet, hiszen folyamat szerint díjmentes volt a csere. Bár lafaty80-nál is annak kellett volna lennie, de valószínűleg az zavart be a képbe, hogy jóval később cseréltette a kártyát, mint ahogy a készüléket vette. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#30958) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Idén januárban vittem át az egyik vodás előfizumat a t-mobile-hoz, semmiféle előleget nem kértek, kaptam az általam kiválasztott készüléket 24 havi kamatmentes részletfizetésre. Szeptemberben átvinném a még meglevő vodás előfizetést is, számíthatok e arra, hogy az is ilyen zökkenőmentesen fog menni, vagy valahol azért "elgáncsolnak"? :D
353845PpartnerA flotta.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#30959) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Van egy telószám t-mobilnál Mix díjcsomaggal.

Hűségem lejárt róla már rég viszont ha vennék egy új készüléket részletfizetésre és a telefon megvétele után egyből átváltásra kerülne sor méghozzá dominó csomagba .

Írtam egyébként levelet nekik, íme :

Üdvözlöm!

Olyan kérdésem lenne ,hogy ha én rendelek egy Asus PadFone 2 készüléket meglévő havidíjas telefonszámra akkor az adott telefonszámon lévő csomag (ez esetben Mix díjcsomag) hűségideje is megnő 2 évvel vagy csak az előfizetésre vállalt hűség ideje lesz 2 év ?

Mivel 2 éves kamatmentes részletre vásárolnám meg a készüléket de azt nem tudom ,hogy az adott mix díjcsomag hűségideje is növekedne 2 évvel ?

Válasz:

Tájékoztatjuk, hogy MIX típusú előfizetésnél kedvezményes készülék váltás esetén nincs tarifahűség csak az előfizetésre vállalt határozott időtartam.

Igényét Telefonos ügyfélszolgálatunkon (1430), bármely T- Pont üzletünkben és a My T-Mobile felületen is jelezheti.

Bízunk abban, hogy válaszunkkal segítségére lehetünk.

Tehát ,hogy mindenki értse, édesapám nevén van 3 telefonszám. A fateré ,bátyámé és az enyém.
Bátyám telóján nincs már hűségidő ezért az ő telószámára rendelnék egy új készüléket magamnak.
De a bátyám időközben kiköltözött külföldre ezért a magyarországi telefon használata igen kevés lesz ezért váltana át kártyásra (feltöltősre).

Ezért kérdezném tőletek ,hogy akkor ilyet lehet csinálni ,hogy megveszem az Új telót meglévő havidíjas kamatmentes részletfizetésre és utána , PLD: rá 1 hétre átváltok dimonora ( feltöltő kártyásra )

Előre is köszi válaszaitokat :)!

Sziasztok

[ Szerkesztve ]

(#30960) club1 válasza AsusBoy (#30959) üzenetére


club1
veterán

Hűségidő feltöltős (Domino) csomag esetében nem értelmezhető, azaz az ötlet szerintem itt elbukott.

(#30961) AsusBoy válasza club1 (#30960) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Rendben ,köszönöm :)!

(#30962) dedike válasza AsusBoy (#30959) üzenetére


dedike
addikt

Akárhányszor kérdezed meg, a válasz nem fog változni. :N

Tehát:

Átválthatod Domino-ra, de kötbért fizetned kell. A kötbér összegét az egyedi előfizetői szerződés tartalmazza.
Domino-ra nem lehet hűséget vállalni. Soha nem is lehetett.

Jó szerencsét!

(#30963) AsusBoy válasza dedike (#30962) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Köszi!

Arról mit tudni ,hogy a t-mobile oldalán a készülékeknél a részletfizetés-t kivették?
Meglévő havidíjas kamatmentes részletfizetés eddig látható és választható volt ,de most már nem látom.

Miért ?

(#30964) Sordoran válasza AsusBoy (#30963) üzenetére


Sordoran
addikt

A 4G/LTE képes készülékekre nincs részletfizetési lehetőség jelen állás szerint.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#30965) AsusBoy válasza Sordoran (#30964) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Nana, jó tudni :/. Köszi

Szeptember elején fogok venni 4g/lte-s készüléket . Akkor már lesz részletfizetési lehetőség ?

Miért alakították így ki ezt ,hogy ne legyen részletfizetés 4g/lte készülékekre ?

(#30966) 1430 válasza Sordoran (#30964) üzenetére


1430
senior tag

Pontosabban csak bizonyos tarifaszint alatt nincs részletfizetés ezen készülékeknél.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#30967) lafaty80 válasza 1430 (#30957) üzenetére


lafaty80
őstag

Annyit mondott hogy ő csak egy vizsgálatot tud kezdeményezni, ami 30napos határidővel dolgozik.
Viszont ha bemegyek, akkor ott 15perc alatt "eldöntik" és jóváírják... elvileg. Majd holnap de. kiderül :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#30968) dedike válasza AsusBoy (#30963) üzenetére


dedike
addikt

Üzletben van. A többi meg, ahogyan 1430 már utalt rá, valószínűleg hiba. Ha nem, akkor a T-nek szüksége van a 10%-okra....

Jó szerencsét!

(#30969) AsusBoy válasza dedike (#30968) üzenetére


AsusBoy
senior tag

"Veronika a T-Mobile chat-en azt mondta, nem vették ki a kínálatból, csak árlista aktualizálás történik, majd kb. délutánra visszakerülnek az előfizetéses árak és konstrukciók.
Hátha valaki mást is érdekel."

PadFone 2-es fórumban olvastam.

Augusztus elsején írták ki ezt a hozzászólást .

(#30970) zsoleer válasza 1430 (#30966) üzenetére


zsoleer
senior tag

Htc ONE-al mi a helyzet? Mert csak a dominos vásárlást lehet választani!

(#30971) br4adam válasza dedike (#30968) üzenetére


br4adam
aktív tag

Üzletben sincs LTE képes telefon részletre Mozaik S alatti csomagban.

(#30972) balint82 válasza 1430 (#30952) üzenetére


balint82
senior tag

S4 mini lett volna, lejárt hűséggel, 2 évre hosszabbítva...
Érdekes, hogy miért nem látom; mindenesetre akkor bennem van a hiba:)

Google Pixel 4a

(#30973) dedike válasza br4adam (#30971) üzenetére


dedike
addikt

Múlt hét szerdán még volt S4 mini Fun díjcsomaggal, 24 hónapos részletre. Ez biztos, mert megvettem.
Igaz, az még július volt.

Jó szerencsét!

(#30974) br4adam válasza dedike (#30973) üzenetére


br4adam
aktív tag

Igen akkor lehetett még, augusztustól sajnos nem.

(#30975) Something_ válasza dedike (#30973) üzenetére


Something_
őstag

Igen, törölték a részletes cuccot a legtöbb készüléknél Mozaik S alatt, viszont az S3 LTE 40.000 Ft-tal olcsóbb lett:D Rendeltem egyet asszonynak, így 60.000 ft-ba van, ez így best buy. Magamat meg meglepem egy S4-el :))

Amúgy S4 minit akartam neki venni, de S3 ezen az áron szerintem jobb választás.

Legalábbis próbálnám megrendelni. FF alatt elhasalt az utolsó lépésnél a Webshop:

503-s hiba (Service Unavailable)!

Előfordulhat, hogy Ön egy már nem működő linkre kattintott, rossz címet írt be, de az is lehetséges, hogy weboldalunk hibás linket tartalmaz.
Mi a teendő?

Próbálja meg újra letölteni, illetve frissíteni ezt az oldalt.
Ha a keresett oldal címét begépelte böngészőjébe, kérjük, ellenőrízze, hogy az URL helyes volt-e.
Kezdheti a böngészést nyitóoldalunkról: Lakossági ügyfeleknek, Üzleti ügyfeleknek

Köszi...

Technikai karbantartás
Tisztelt Ügyfelünk!

Az oldal technikai karbantartás miatt jelenleg nem elérhető. Kérjük, látogasson vissza egy későbbi időpontban.
Megértését és türelmét köszönjük!

Üdvözlettel
T-Mobile

[ Szerkesztve ]

(#30976) Something_ válasza Something_ (#30975) üzenetére


Something_
őstag

Megjavult. Ingatag még a rendszer, ezért legyetek türelemmel! Pár perc kellett csak.

Köszönjük a vásárlást!
Az Ön rendelését a lenti adatokkal a rendszerünk elfogadta. A My T-Mobile-ban a rendelés azonosító segítségével nyomon követheti.

Kérjük, a kiszállítás időpontjában készítse elő a szerződéskötéshez szükséges dokumentumokat.

(#30977) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Jelenleg az új árlista feltöltése zajlik, ezért nem láthatóak az új és meglévő havidíjas előfizetéssel érvényes árak és telefonok. Az ebből adódó kellemetlenségek miatt ezúton is elnézését kérem! Javaslom, hogy látogasson el honlapunkra egy kicsit későbbi időpontban. Megértését és türelmét köszönöm!

Folyamatosan azon dolgoznak munkatársaim, hogy minél hamarabb látható legyen. Sajnos nincs konkrét időpontom arra, hogy mikor végeznek. Bízom benne, hogy nem kell sokat várnia és megfelelő árakat fog látni!

Szóval a sok pletyka ,hogy a 4G/LTE készülékeket nem lehet megvásárolni részletre azok csak tévhitek :U

[ Szerkesztve ]

(#30978) Sordoran válasza AsusBoy (#30977) üzenetére


Sordoran
addikt

Az lehet, hogy a webshop-nál vannak még hiányos adatok vásárlásnál (5. napja!?) de a feltöltött hivatalos árlistán ami ITT van sincs részletfizetési lehetőség LTE képes készülékre. Boltban pedig ez alapján lehet vásárolni ugye, ott meg nem küldenek el azzal, hogy bocsi még hiányos az árlista (szerintem).
Illetve lehet részletre venni LTE képes készüléket, LTE képes díjcsomagra vállalt hűséggel együtt, ami nagyon jó, annak akinek szüksége van LTE díjcsomagra, de pl. nálunk még 3G sincs, szóval sokra nem mennék vele.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#30979) AsusBoy válasza Sordoran (#30978) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Mónika: Üdvözlöm, Mónika vagyok, miben segíthetek?

Ön: Üdvözlöm

Ön: Előbb beszéltem Gergővel itt a chaten

Ön: és aztmondta ,hogy az árlista feltöltése folyamatban van és ezért nincs feltüntetve némely készülékeknél a részletfizetési lehetőség

Ön: azonban a t-mobil oldalát böngésztem és találtam egy árlistát ami aug 1től érvényes

Ön: http://www.t-mobile.hu/static/DocumentStore/lakossagi/akciok/arlistak/Akcios_arlista.pdf

Ön: itt a link

Ön: PadFone 2 -es készüléket vásárolnám meg részletfizetésre

Ön: de ezekszerint ha az árlistában sincs rá lehetőség a leírtak alapján akkor az oldalra se lesz feltöltve ,gondolom én

Mónika: Az Ön által megtekintett árlista személyesen üzletben érvényes, online ettől eltérően kedvezmények és plusz akciók is bevezetésre kerülhetnek.

Mónika: Érdemes figyelni honlapunkat és rendelési igényét Webshopon keresztül jelezni.

Ön: 4g/lte -s készülékekre lehet majd részletfizetéssel meglévő havidíjas formában vásárolni ?

Mónika: A részletfizetés feltétele, hogy rendelkezzen Arany/Platina kiemeltséggel, ezek meglétével igen.

Ön: aranykártyás vagyok

Ön: akkor most még csak az oldal hibájára írható a gond ?

Mónika: A részletfizetés díjcsomg választásáról is függ, nem minden konstrukcióban van rá lehetőség, de a legtöbb esetben felkínáljuk az opciót.

Ön: Fun díjcsomagra nem lehet vásárolni készüléket részletfizetéssel ?

Mónika: Ezt a készüléket nem, itt a legkisebb csomag a Mozaik S amellyel kérhető részletfizetés.

Ön: értem köszönöm válaszát

Ön: viszlát

Most ideges lettem :W

(#30980) Sordoran válasza AsusBoy (#30979) üzenetére


Sordoran
addikt

Augusztus 31-ig van LTE akció, reménykedj, hogy utána visszatér az LTE készülékekre a részletfizetési lehetőség nem LTE díjcsomagra is. :K

Legrosszabb esetben szeptembertől minden díjcsomagra megszűnik a részletfizetés ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#30981) AsusBoy válasza Sordoran (#30980) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Reménykedjünk .
Felesleges nekem is a Mozaik meg a többi csomag, itt még 3g lefedettség sincs szóval olyanra meg nem fizetek elő amit ki se tudnék használni.

(#30982) sylas


sylas
tag

Akkor én se legyek ideges mikor már 1 hónap eltelt lassan mire visszaküldtem telot, baj volt vele, mondták kicserélik mert 8 napon belül vagyok, erre nem küldtek újat!Ment a cécó újat kell rendelni de webshopon már tudok, de mire ez kiderült kész, személyesen vidéken meg nincs elvileg mostanra lett és most már nincs részletfizetés akkor most mivan nem én vagyok a hibás, mit tudok tenni?

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#30983) djculture válasza Sordoran (#30980) üzenetére


djculture
félisten

Magukat szívatják rendesen eddig is azért vett a nép telefon a t-mobile-tól még úgy is hogy drágább volt mint a gyártótól a független hogy részletekbe lehetett fizetni. Most elkezdik bekorlátozni hogy melyik előfizetési tarifához lehet csak részletre telót venni akkor szépen fog csökkenni az ügyfélszám az 100%

[ Szerkesztve ]

(#30984) AsusBoy válasza djculture (#30983) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Főleg ,hogy kamatmentes részletre.

(#30985) djculture válasza AsusBoy (#30984) üzenetére


djculture
félisten

A másik t betűsnél meg csak a meglévő havidíjasok ha hasszabitanok 2 évre akkor kapnak csak részletre telefont. Bár 4790-es tarifába egy csomó teló nulla pénz.

[ Szerkesztve ]

(#30986) mondomén


mondomén
őstag

Lenne egy amatőr kérdésem. Szeretnék rendelni egy 520-as lumiát. Most akciós dominó 5 csomagban. Nekem van már egy előfizum (ikon 200) és már hosszabbíthatom is ha akarom (nem akarom). Szóval a kérdésem az, hogy ez a dominós rendelés egyáltalán nem kavar be a már meglévő előfizumba, ugye? Plusz ez a dominó 5 díjcsomag sem jár semmiféle havidíjjal? A lényeg, hogy a 34k-s netes áron túl már ne keljen semmit sem fizetnem.:D (másik kártyával lenne használva a telefon)

(#30987) djculture válasza mondomén (#30986) üzenetére


djculture
félisten

Nem kavar be dominónak nincs havidíja meg a hűsége sincs... Egyébként legalább már tudom miért kezdte ezt árulni aki él és mozog a hardver aprón vaterán teszveszen apro.hu-n stb... 33 ezerért hirdetik.

[ Szerkesztve ]

(#30988) mondomén válasza djculture (#30987) üzenetére


mondomén
őstag

Értem, kösz a megerősítést. Akkor ez a dominós kártya tulajdonképp nem tartozik semmihez és senkihez, nem? Így akár el is adhatnám?
Már majdnem apróról vettem is egyet, aztán láttam milyen jó kis akció van.:)

[ Szerkesztve ]

(#30989) djculture válasza mondomén (#30988) üzenetére


djculture
félisten

Tartozik mert a neveden van ha veszel egyet és ha jól emlékszem egy évben kettő ilyen dominós csomagot lehet venni max. Viszont az előfizetési viszonyokba nem számít bele.

[ Szerkesztve ]

(#30990) mondomén válasza djculture (#30989) üzenetére


mondomén
őstag

Az mindegy, nem tervezek több telefont venni. A lényeg megvan, hogy ne kelljen havidíjat fizetnem és ne kössön x éves rablánc hozzájuk megint... Köszönöm!

(#30991) djculture válasza mondomén (#30990) üzenetére


djculture
félisten

Pozitív gondolat ez sajnos az országunkban eluralkodó bizonytalanság miatt... Semmi se garantálja pl hogy gondolnak egyet és még brutálisabb adót vetnek ki a távközlési piacra amit az fog kifizetni aki kötve van a szolgáltatókhoz...

[ Szerkesztve ]

(#30992) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Üdv.

Mennyiért függetlenit a T egy Xperia Z-t? számla nélkül vennék egyet ami T függő, de félek hogy letiltanák. Ha hivatalosan függetlenitem is letiltják?

(#30993) Vangelis válasza XP NINJA (#30992) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze, hogy le.
Úgy emlékszem, hogy csak az előfizető kérésére függetlenítenek. HA lejárt a hűség.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30994) XP NINJA válasza Vangelis (#30993) üzenetére


XP NINJA
őstag

és azt meg tudja mondani az alkalmazott, hogyha bemegyünk egy tmobilhoz az eladóval, (nem a számlatulajdonos) hogy kártyás vagy előfizetéses?

(#30995) Something_ válasza XP NINJA (#30994) üzenetére


Something_
őstag

Annyit tuti ki kell fizetned, ami a listaár és a kifizetett vételár különbsége. Plusz lehet, hogy van még valami kezelési költség, de az előbb említett összeg tuti. (ha nem járt le a hűség, ami Z esetében necces:D)

(#30996) dokee78


dokee78
félisten

Pénteken vettem webshopban egy xperia L készüléket.
Ha töltőre van dugva akkor megbolondul a kijelző össze vissza érzékel.
Ezzel a gonddal be lehet adni szervizbe?

(#30997) raziel01 válasza XP NINJA (#30994) üzenetére


raziel01
veterán

Biztos megéri kockáztatni? A legtöbb esetben úgyis letiltják a telefont, mert a legtöbb eladó egy tróger és nem fizeti a drága havidíjat.

-----------
Mai T-mobile facebook bejegyzés:

"Kedves Attila! A lítium alapú akkumulátorokat a vásárlást követően 14-18 órán át érdemes tölteni, nem igényelnek formázást, ezért nem szükséges azokat lemeríteni, valamint a készülék kijelzőjén a teljes feltöltöttség jelzést követően tovább tölteni (túltölteni)."

Hihetetlen ez a tudatlanság.

dokee78: topicjába nézz be, mit mondanak rá.

[ Szerkesztve ]

(#30998) Vangelis válasza raziel01 (#30997) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mi van akkor ha 8 óra alatt azt írja, hogy fel van töltve? :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30999) dokee78 válasza dokee78 (#30996) üzenetére


dokee78
félisten

Azt mondják a topikban vigyem vissza mert beleesek valami 8 napba így cserélniük kell.

(#31000) tomy86 válasza dokee78 (#30999) üzenetére


tomy86
addikt

A nyolc nap a távollevők között kötött szerződéstől való elállásra vonatkozik. A neten vásárolt cuccok megvételétől számított nyolc napon belül indoklás nélkül élhetsz az elállás jogával. Ilyenkor nem kapsz másik készüléket, hanem egyszerűen visszaállítják a szerződés (vásárlás) előtti állapotot. Cserét nem kérhetsz ez alapján. Ha ez megvan újra rendelhetsz, akár teljesen más készüléket is vagy nem rendelsz semmit. Ez már szabadon választott :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.