Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) kali válasza 89BDave89 (#30250) üzenetére


kali
legenda

lepapírozni csak a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően tudják, de ez nem jelenthet problémát, pláne a hűség, részlet...stb miatt is rugalmasnak kell lenni, alig tudok néhány szélsőséges esetről, amelynél teljesen búcsút intett az elégedetlen ügyfél a szolgáltatónak, és azt is csak nagyob hosszas huzavona után...

(#30252) cris78


cris78
őstag

Jelentem IPAD mini lett a kiválasztott,aranytárskártya xs-sel.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#30253) dedike válasza cris78 (#30252) üzenetére


dedike
addikt

Azzal biztosan nem nyúltál mellé! :N

Jó szerencsét!

(#30254) cris78 válasza dedike (#30253) üzenetére


cris78
őstag

Januárban max, mikor lejár a hűség, akkor jön az asus tábla telefon :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#30255) whiskeys


whiskeys
őstag

dominoval van olyan net ami nem havidijas? ritkán használnám a mobilnetet...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#30256) kali válasza whiskeys (#30255) üzenetére


kali
legenda

napinet; link

[ Szerkesztve ]

(#30257) whiskeys válasza kali (#30256) üzenetére


whiskeys
őstag

naponta 195 ft? Más nincs? Olyan kellene ami kb-onként számol mikor forgalmazok...

[ Szerkesztve ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#30258) kali válasza whiskeys (#30257) üzenetére


kali
legenda

(#30259) whiskeys válasza kali (#30258) üzenetére


whiskeys
őstag

ez a netstart olyannak néz ki. Köszi.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#30260) kali válasza whiskeys (#30259) üzenetére


kali
legenda

net start; 13.2 ft/10 kilobyte, tehát 1351.58 ft/1 megabyte, így elég húzós lehet nagyobb forgalom esetén, szóval csak óvatosan!

[ Szerkesztve ]

(#30261) club1 válasza whiskeys (#30259) üzenetére


club1
veterán

1 MB = 1320 Ft. Biztos hogy ez bárkinek is való?

(#30262) whiskeys válasza kali (#30260) üzenetére


whiskeys
őstag

ha varosba vagyok, nincs wifi. S voip-al telefonálni kell gyorsan, erre mit ajánlanátok?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#30263) club1 válasza whiskeys (#30262) üzenetére


club1
veterán

Startnetet biztosan nem. Azon a legolcsóbb voip szolgáltatóval is drágább telefonálni mint a publikus prepaid percdíjakkal.

(#30264) djculture válasza club1 (#30261) üzenetére


djculture
félisten

Régen még korlát se volt rajta most legalább már az van rajta mert kötelezték a szolgáltatókat rá, jöttek a több százezres számlák, ismerőnek 350 megáért jött 348ezer... Ennyiért bérelt vonalat lehet kapni a bixben saját virtuális szervergéppel...:) Úgy hogy ahhoz képest amilyen piszkoskodásokat megengedtek maguknak ezzel a startnettel ma megvan kötve a kezük szerencsére de így is baromság használni.

[ Szerkesztve ]

(#30265) whiskeys válasza club1 (#30263) üzenetére


whiskeys
őstag

akkor mit használjak? ha megrendelem kedvezményesen a netet, akkor ha lejár 2 hónap mulva, áttérhetek másikra? esetleg másikra amelyik akkor akciós ujra 2 hónapig?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#30266) club1 válasza whiskeys (#30265) üzenetére


club1
veterán

Igen, ez egy lehetőség a T-nél, amíg ki nem javítják a marketing hibáját...

(#30267) Soulfly842 válasza club1 (#30266) üzenetére


Soulfly842
addikt

Lehet nem is akarják.. Ügyfélelégedettség, a legtöbb ember nem nézegeti havi szinten az akciókat és a promós ár után fizeti a teljes árat is. Ezt tapasztalatból írom, kevés az élelmes ember - nekik jár folyamatosan a 'jóárasított' net. :)

[ Szerkesztve ]

(#30268) whiskeys válasza club1 (#30266) üzenetére


whiskeys
őstag

tehát ha lejárt lemondom s megrendelem a másik akcós netet?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#30269) szlovibuki


szlovibuki
tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy ennek az internetnek mekkora a feltöltési sebessége és, hogy dinamikus vagy fix ip címe van-e? Előre is nagyon köszönöm!

(#30270) #78121280 válasza szlovibuki (#30269) üzenetére


#78121280
törölt tag

22 Mbit/s a feltöltés.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#30271) club1 válasza szlovibuki (#30269) üzenetére


club1
veterán

Dinamikus ip van alapból az összes mobilnet csomagban.

(#30272) n@p@lm válasza Soulfly842 (#30267) üzenetére


n@p@lm
őstag

egyébként szerintem sem akarják...

(#30273) whiskeys válasza whiskeys (#30268) üzenetére


whiskeys
őstag

tehát ez járható ut? ha egyik lejár, megrendelhető a másik kedvezményes net?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#30274) Soulfly842 válasza whiskeys (#30273) üzenetére


Soulfly842
addikt

Annyit vizsgál a jelenlegi promóció, hogy az utolsó három hónapban aktív volt-e az adott internetes csomag, ha nem akkor automatikusan jár a kedvezmény - hogy a későbbi promóciókban mit fog nézni, hogy annak a pontos kitétele mi lesz az még a jövő zenéje (a jelenlegi gonet promóció egyelőre nincs konkrét lejárati dátumhoz kötve, tehát visszavonásig érvényes, de az elmúlt évek tendenciái alapján az akciók inkább csak váltják egymást minimális 'szabályzati' módosulás(okkal)).

Kíváncsi leszek a Huawei Ascend P6 árára... :)

Hamarosan kapható készüléket

Az Ace széria új tagjával remélem lassan elfelejtődik a túlélő és véget ér az ész(osztás). :)

[ Szerkesztve ]

(#30275) whiskeys válasza Soulfly842 (#30274) üzenetére


whiskeys
őstag

de váltásról nem ír, hogy nem lehet másikra váltani.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#30276) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ha listaáron veszek a t-nél előfizetés nélkül eszközt, az kártyafüggetlen lehet?

(#30277) kali válasza lugosi (#30276) üzenetére


kali
legenda

nem.

(#30278) lugosi válasza kali (#30277) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kár (és elég nagy hülyeség). Ha már hajlandó lettem volna a piaci ár fölötti listaárat kifizetni egy eszközért hogy itthon vehessem meg, akkor szerintem nyugodtan lehetne független. De ez persze nem kívánságműsor (és persze köszi a gyors választ).

(#30279) blueye válasza lugosi (#30278) üzenetére


blueye
veterán

Azért még pluszban fizetned kell. Akkor már érdemesebb Dominóban megvenni és azt függetleníttetni a t-vel.

(#30280) club1 válasza blueye (#30279) üzenetére


club1
veterán

Akkor már olcsóbb független modemet venni és ahhoz egy domino sim kártyát.

(#30281) lugosi válasza blueye (#30279) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a tippet, gyorsan le is ellenőriztem de amit venni akarok, nem lehet kapni dominóval, csak előfizetéssel, vagy kártyafüggetlenül.
Új előfizu nem kéne, mert hang van 2, adat meg 4 (igaz ebből csak 3-at használok én), szóval igazán nem kell több.

Club1: ez lesz, rendelek egyet az amazonról, a kártya abszolút nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#30282) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Még egy kérdés, üzleti előfizetés esetén is ugyanúgy meg tudom rendelni a travel & surf adatroaming csomagokat a 1430-ra küldött sms-sel?
Bocs ha triviális a kérdés de ez csak az egyéni előfizetők oldalán volt, az üzletin nem találtam adatroaming megrendelést.

(#30283) erdoke válasza lugosi (#30282) üzenetére


erdoke
titán

Ha jól tudom, üzleti előfizetőknek 1490 Ft a napi 150 MB-os Travel & Surf, de csak reklámban láttam.

A legjobb aláírás a héten

(#30284) dedike válasza erdoke (#30283) üzenetére


dedike
addikt

Jól láttad! :K

Jó szerencsét!

(#30285) club1 válasza dedike (#30284) üzenetére


club1
veterán

Na ez már nekem is magas. Azt mondja: "Roaming helyzetben a fentieken felül, roaming adatdíjcsomag megléte is szükséges". Szóval nem elég hogy van hazai üzleti mobilnet-szolgáltatásom és megrendelem hozzá a T&S adatroaming csomagot, még kell egy újabb adatroaming csomagot is rendeljek? :F

(#30286) lugosi válasza erdoke (#30283) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A díjcsomagokat én is láttam, a kérdés csak az, hogy sms-ben meg lehet-e rendelni üzleti előfizetés esetén is a 1430-on keresztül, vagy nem.

(#30287) blueye válasza club1 (#30285) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz ez csak azt akarja mondani h engedélyezned kell az adat roamingot (elég sz*rul fogalmazták meg).
My t-ben tudod megnézni. (ott tényleg adat csomagnak hívják.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30288) dedike válasza club1 (#30285) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem ez 1430as kérdés lesz.... :U

Jó szerencsét!

(#30289) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Tudná valaki linkelni az elérhető legfrissebb hivatalos magyar T-Mobile-os dashboard-ot és firmware-t a Huawei E367-hez? Ilyesmit eddig nem nagyon találtam, csak a "sógorék" oldalán. :B

Köszi előre is! :R

Vigneau

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#30290) erdoke válasza lugosi (#30286) üzenetére


erdoke
titán

Ha okostelefon, akkor a Travel & Surf alkalmazáson keresztül is próbálkozhatsz.

A legjobb aláírás a héten

(#30291) lugosi válasza erdoke (#30290) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez külföldön a még aktivált mobilnet hiányában is működik? Ha adatroamingot akarok rá akkor meg nyilván okostelefon. (Bocs, no offense de némelyik válaszodon egyszerűen lerí, hogy csak úgy bedobtad de valójában vagy fel se fogod hogy mire vagy mit válaszolsz, vagy nem is érdekel az egész, csak beírjál valamit... Megkérdezem 1x, hogy lehet-e sms-sel, erre válaszolsz, hogy úgy láttad egy reklámban hogy 1490 Ft. WTF? Aztán megint megkérdezem, hogy lehet-e sms-sel, erre válaszolsz hogy csináljam alkalmazással, dubleWTF)

De a fő kérdésem még mindig ez: üzleti előfizetés esetén a 1430-ra küldött sms-sel lehet-e aktiválni az adatroaming csomagokat.

Nem hiszem hogy olyan nehezet kérdezek ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#30292) erdoke válasza lugosi (#30291) üzenetére


erdoke
titán

Igen, valóban úgy tűnik, hogy az első kérdésnek inkább csak a végét olvastam el. :D "az üzletin nem találtam adatroaming megrendelést."
Az SMS-re szándékosan írtam az alkalmazást, mert az tuti nem kerül pénzbe. És ha már a WTF kérdéseknél tartunk: Mi értelme lenne, ha az adat roaming aktiváló alkalmazás csak adat roaming aktiválás után működne? :F
Végül pedig az SMS: Miért lenne különbség az üzleti és a mezei előfizetők között az aktiválás lehetőségeit tekintve? Ha mégis van, elküldöd az SMS-t, és kapsz valami választ, miszerint nem elérhető/nem működik abban a formában. Kemény 30 Ft kockázatot rejt a dolog...

Havonta 6-8 T&S csomagot aktiválok már évek óta, tehát azért gondoltam, hogy válaszolok, mert elég sok tapasztalatom van a témában. Az utóbbi időben egyetlen f@sságot vezetett be a T ezzel kapcsolatban, mégpedig hogy ha elfogy a keret, az újbóli aktiválás nem engedi folytatni ott, ahol abbahagytad, hanem először le kell mondani (-SURFM). Korábban elég volt a 24 órán belül is elküldeni egy újabb +SURFM-et, és megint volt 50 MB-od.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#30293) roberto02


roberto02
tag

Like 300-as csomagom van. ebben van 300 megányi net. ha az lement akkor természetes,hogy annyira lassú a korlátozott net ,hogy pl. a play áruház be se tölt? vagy vigyem be hozzájuk megnézetni? :F

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#30294) polonic válasza roberto02 (#30293) üzenetére


polonic
félisten

Igen, ez természetes. Nagyon lelassítanak. Legfeljebb 32/32 kbps sebességgel lehet a korlát elérése után böngészni.

(#30295) roberto02 válasza polonic (#30294) üzenetére


roberto02
tag

128-at ígér a hablaty szöveg.. :Y :W

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#30296) kali válasza roberto02 (#30295) üzenetére


kali
legenda

nem, like 300 esetén 32/32 kilobit/sec lesz maximum, 128/128 kilobit/sec csak a nagyobb csomagok esetén adott.

(#30297) kecsawi


kecsawi
senior tag

Üdv!
Sajnos a tegnapi napon korlátozták a kimenő hívásaimat. A számlám befizetési határideje 16-án járt le, a telefon részleté pedig 06.30-án. Nem tudok beszélni az ügyfélszolgálattal tegnap 60 perc hívás után a rendszer bontott, nem válaszolnak az e-mailomra. Milyen eljárás ez? Jogos, változott a szabályzat mostanában? Mit tehetek? :F

(#30298) n@p@lm válasza kecsawi (#30297) üzenetére


n@p@lm
őstag

öööö, a számlát máskor tessék időben befizetni.
menj be személyesen egy tépontba és egyeztess.
ja, és ne csodálkozz (milyen eljárás ez?)....

(#30299) Huroq válasza kecsawi (#30297) üzenetére


Huroq
senior tag

Ahogy a számla végén is szokott szerepelni, a befizetési határidőtől számított 30. naptól korlátozhatják forgalmat. Ez esetben meg is történt.

(#30300) roberto02 válasza kali (#30296) üzenetére


roberto02
tag

Mindenkinek köszönöm a választ!! :R

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.