Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30851) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Ha november 2-án jár le a 2 éves hűségem, akkor elvileg holnaptól tudok vásárolni a webshop-ban készüléket? (Aranykártyás vagyok).

Felhívtam az ügyintézőt, azt mondta, hogy 3 hónappal a lejárta előtt tudok, szeptemberben:D Visszakérdeztem, hogy nem augusztusban? Azt mondta, hogy nem, szeptemberben és drágább lesz, mint ami kint van az új előfizetőknek.

Honnan lehet tudni, hogy mennyivel lesz drágább? Amúgy meg miért drágább? Nem az a lényeg, hogy megtartsák az ügyfeleket, pont, hogy olcsóbbnak kellene, hogy legyen.

A hűségpontok pedig forintban értendők? Van 1300 pontom, ez kemény 1300 ft kedvezmény?:D

(#30852) polonic válasza Something_ (#30851) üzenetére


polonic
félisten

Igen, a hűségpontok forintban értendőek.

(#30853) kali válasza Something_ (#30851) üzenetére


kali
legenda

szia,

21 letelt hónap után lehetséges, és azért drágább kicsivel előrehozottan, mert a le nem tudott néhány hónap hűségért fizetsz egy jelképes összeget, például 1000 ft havonta.

(#30854) Something_ válasza kali (#30853) üzenetére


Something_
őstag

Szia!

Jah, hogy csak pár ezer forint? Azt hittem, hogy 20-30e..

Nem jött be a Z :-(

Azt nem tudod véletlenül, hogy most ugye 21 hónap után meghosszabbítom az előfizetést, akkor marad a jelenlegi díjcsomagom? Like 300-ban vagyok még 3 hónapig, utána kirúgnak belőle, mert lejárt a 2 év:). Szóval most előfizetés-hosszabbításnál maradhat a Like (3 hónapig) vagy választanom kell másikat?

Ha lejár a like, akkor pedig valami jó kis flottát kéne néznem:))

(#30855) lugosi válasza Varszegig (#30848) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bizony, a mai napig médiamánia csomagban vagyok.

(#30856) Varszegig válasza Something_ (#30854) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha most hűséget vállalsz, akkor biztosan nem mehetsz utána flottába a hűség végéig.

lugosi: én is.

[ Szerkesztve ]

(#30857) Something_ válasza Varszegig (#30856) üzenetére


Something_
őstag

Díjcsomagra nem vállalok. Vagy ez nem így működik?

(#30858) KZP válasza Something_ (#30857) üzenetére


KZP
őstag

Dehogynem, lehet választani a "Díjcsomagra nem vállalok hűséget" opciót is. Kicsit ez is növeli az árat, de nem vészesen.

(#30859) Varszegig válasza Something_ (#30857) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja de így működik, csak épp ha kimész flottába szerintem, akkor az teljesen más kategória. Gondolom a lakossági tarifák között ugrálhatsz, de a flotta az más. Szerintem.

(#30860) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Vettem vaterán 3db domino web sim kártyát, amihez elvileg jár 1gb net. Nyaraláshoz vettem a kártyákat, gondoltam, hogy ha lefogy az 1gb az egyikről, aktiválom a másikat és azt is lenetezem. Arról volt szó, hogy egy egyszerű hívás és aktív is a kártya, erre elolvasom a menetét (most hogy kézbe kaptam a kártyát), majd látom, hogy név, cím, stb, stb, és küldenek egy levelet is majd a címemre, amiben aktiváláshoz megadnak egy kódot.

Nos a kérdésem, aki hátha tudja ennek menetét. Aktiválódik a kártya a hívást követően, vagy csak akkor ha már a kódot is visszaírtam, ami postán jött?
Ha nekem van egy rendes telefonos előfizum, akkor hány ilyen domino simet vehetek még a nevemre?
Illetve azt írták még a papíron, ha nem küldjük vissza x napon belül a kódot, akkor letiltják a kártyát, lehet tudni ez hány napot jelent?

Köszi!

(#30861) djculture


djculture
félisten

Állítólag szeptembertől több banknál is az eddig ingyenes atm-es mobilszámla így a dominószámla feltöltés 0,3% tranzakciós díjba fog kerülni...

[ Szerkesztve ]

(#30862) dokee78


dokee78
félisten

Tegnap rendeltem egy készüléket és "szállítás alatt" státuszban van.
Viszont ma csökkentették az árát,nem lehet lemondani és újra megrendelni gondolom,mert holnap érkezik. :(

(#30863) pepe091 válasza dokee78 (#30862) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Hogyan rendelted? GLS?
8 munkanapod van elállni a szerződéstől. De szerintem ebben nem vagyok biztos, mondhatod a futárnak, hogy nem kéred mégsem.
Esetleg hívd fel a 1430-at, az a biztos.

(#30864) Mr. Teddy válasza dokee78 (#30862) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

közbe már válaszoltak...

[ Szerkesztve ]

(#30865) raziel01 válasza dokee78 (#30862) üzenetére


raziel01
veterán

Dehogynem. Betelefonálsz, hogy le akarod mondani.
Aztán megrendeled újra.

(#30866) kali válasza dokee78 (#30862) üzenetére


kali
legenda

még nem vetted át, nem írtad alá a szerződést, így az elállás még nem lehetséges, ahhoz az előbbiek megtörténte szükséges, de utána megteheted, bár utána meg kell x időintervallum, amíg visszaállítják a vásárlás előtti állapotot, ha annak megtörténtekor még mindig akciós a telefon, akkor szerencséd van, megrendeled ismét.

raziel01; kérdés, hogy mennyi az átfutási idő, amíg "törlik" a rendelést, és a rendszer engedi újra leadni a rendelést...

[ Szerkesztve ]

(#30867) KZP válasza kali (#30866) üzenetére


KZP
őstag

És ha nem veszi át a futártól?

(#30868) dokee78 válasza pepe091 (#30863) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Meg is kérdeztem őket.
Sajnos már a futárnál van így nem tudta törölni :O

Ha nem veszem át arra azt mondta a nő,hogy macerásabb,de jó ez így ahogy van,így jártam.

Valaki meg tudja nézni mennyibe kerül részletre Eco XS-el meglévő előfizetés meghosszabbításával?

[ Szerkesztve ]

(#30869) lugosi válasza kali (#30866) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Rendesebb helyeken ilyenkor van árgarancia, hogy ha a megrendelés és az átvétel között lemegy az ára, akkor az új áron szállítják.

(#30870) raziel01 válasza dokee78 (#30868) üzenetére


raziel01
veterán

És akkor milyen telefont rendeltél?

(#30871) djculture válasza dokee78 (#30868) üzenetére


djculture
félisten

Átveszed visszaküldöd 14 napon belül visszaadják a lét megrendeled újra. Európai Uniós irányelv van erre melyek 2013-tól kezdve mindegyik uniós tagállamban alkalmazandóak...

(#30872) 313313 válasza djculture (#30871) üzenetére


313313
addikt

Az a 14 nap jó lesz 30 napnak is, egyik ismerősnek is húzza a té a pénz visszafizetést...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#30873) raziel01 válasza djculture (#30871) üzenetére


raziel01
veterán

1 hónapon belül adják vissza.
A teló meg max pár napig akciós.

(#30874) djculture válasza 313313 (#30872) üzenetére


djculture
félisten

Utána kell kérdezni de nekem azt mondták 14 nap-ot határoztak meg erre egy egy Európai Unió Tanácsi határozatban amit idén fogadtak el.. Az elállás jog is 14 napra bővült és a áru értékének a visszautalása is a távollevők között kötött szerződések esetében.

[ Szerkesztve ]

(#30875) kali válasza KZP (#30867) üzenetére


kali
legenda

akkor sem hiszem, hogy azonnal törlik a rendelést, gondolom van bizonyos átfutási idő, esetleg ismételt kébezítési kísérlet - kivéve, ha direkt közli, hogy nem veszi át.

lugosi; van benne némi ráció, bepróbálható lenne egy kiskapu, de már így sem feltétlenül szeret a szolgáltatóm, ezért inkább nem írom le... :N

djculture; 30 az a szám, legalábbis a vonatkozó hazai szabályozás szerint.

313313; valaki már 10 nap után visszakapta a véteárat, más meg 3 hét után, változó ez, több tényező függvényében.

[ Szerkesztve ]

(#30876) 313313 válasza djculture (#30874) üzenetére


313313
addikt

Ha a srácon múlik, akkor té ül a 100k-ján még vagy fél évet :))

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#30877) 1430 válasza Mr. Teddy (#30860) üzenetére


1430
senior tag

Az aktiválástól használható a Domino Web Quick, és onnan indul az egy hét is, amin belül az ajándék 1GB leforgalmazható. Ha nem küldöd vissza a kódot 15 napon belül, akkor letiltásra kerül a szolgáltatás, amit üzletben tudnak feloldani, azonosítást követően.

dokee78
Márpedig ilyenkor is le lehet mondani a rendelést, ami persze nem a klasszikus lemondás lesz, mert csak akkor fogják törölni, mikor visszajön a csomag a GLS-től. Ez olyan, mint mikor nem veszed át a csomagot, amit egyébként most is megtehetsz, így a pénzeden sem ülnek egy hónapig (ha átvételkor fizetnél).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#30878) dokee78 válasza 1430 (#30877) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi! :R
Nem kell fizetnem semmit,mert a kezdőrészlet pontokkal lett kifizetve,de átveszem a terméket,
nem fogok most vacilálni,mer 2000 Ft-al többért vettem. :K
Azt hittem vagy 10k-val lett olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#30879) raziel01 válasza dokee78 (#30878) üzenetére


raziel01
veterán

De milyen telefont vettél?

(#30880) dokee78 válasza raziel01 (#30879) üzenetére


dokee78
félisten

Xperia L

(#30881) raziel01 válasza dokee78 (#30880) üzenetére


raziel01
veterán

Xperia SP nem tetszett? Kb ugyan annyi és egy jó 60%-al erősebb mindenben.

(#30882) dokee78 válasza raziel01 (#30881) üzenetére


dokee78
félisten

Volt róla szó a "Melyik okostelefont topik"ban és már az Xperia L-ért kiadott pénz is a plafon,
hiába részletre vettem.

Korábban mikor akciós volt és 1000-el volt drágább akkor kellett volna megvennem,de ez van.
Biztos vagyok benne,hogy tetszeni fog ez is.

(#30883) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Vasárnap van olyan ügyintézés nagyobb t pontokban, hogy SIM kártyát cserélnek? Tudom, szerviz nincs hétvégen, de ez gondolom nem számít annak.

(#30884) Vangelis válasza _adaml21_ (#30883) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ahol nyitva vannak ott megoldják!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30885) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Végelegesen kivették a részletfizetést a drágább telefonoktól úgy, hogy nem vállal az ember hűséget a díjcsomagra? Tegnap még úgy láttam, hogy van ilyen opció.

(#30886) raziel01 válasza Something_ (#30885) üzenetére


raziel01
veterán

Ráadásul Mozaik S a legkisebb csomag ahol van részletfizetés.
Durva. 5200 Ft-os csomag.
Régen még Like mellé is vehetett az ember részletre.

(#30887) Something_ válasza raziel01 (#30886) üzenetére


Something_
őstag

Régen? Tegnap!:D

(#30888) tomi613 válasza Something_ (#30885) üzenetére


tomi613
aktív tag

És igy is marad??? Nem értem miért jó ez.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#30889) raziel01 válasza tomi613 (#30888) üzenetére


raziel01
veterán

Azért, hogy köss nagyobb előfizetést még ha nincs is rá szükséged.
Lesznek olyanok akik belemennek a részletfizetés reményében.

(#30890) erdoke válasza raziel01 (#30886) üzenetére


erdoke
titán

Úgy látom, még mindig nincs teljesen kész az oldal a hó eleji változások után. Pl. ha rákattintok a Nokia Lumia 920-ra, akkor semmilyen díjcsomagra nem mutat "hűséges" árat.

A legjobb aláírás a héten

(#30891) lugosi válasza erdoke (#30890) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is ez volt. 4-5 "főképernyős" telefon kivételével semmit sem hozott be a kínálatból.

(#30892) Soulfly842 válasza Something_ (#30885) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyszerűen annyiról szól a fáma, hogy a 4g képes készülékeket csak 4G képes csomaggal lehet elvinni részletre a jelenlegi feltételek szerint. Persze ez akár napról-napra is változhat.

(#30893) erdoke válasza Soulfly842 (#30892) üzenetére


erdoke
titán

Ez annyira változik, hogy tegnap még az iPhone 4S-t se lehetett semmilyen díjcsomagra szóló hűséggel megvenni a webshopban. Ma már lehet, de pl. a Lumia 920-at még mindig nem. Reméljük, hoigy a szép új oldalon ezentúl nem az lesz a normális működés, hogy 3-4 napig tart minden árváltozás implementálása. :P

A legjobb aláírás a héten

(#30894) Mr. Teddy válasza 1430 (#30877) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Értem. A 15 napot az aktiválástól számítják? Szóval a 15 napban benne van a levél kiküldésének ideje is?
Amúgy ha letolom a 7 napos 1gb netet, majd hagyom hogy letiltsák, annak lesznek következményei? Mert igazából nekem ezek a kártyák csak az ajándék 1gb miatt kellenek, utána nem használnám nagyon semmire. Ez a "következmény" alatt azt értem, hogy berak-e a t-mobil a nevem mellé egy fekete pontot, aztán legközelebb korlátoz majd valamiben, mert anno hagytam letiltatni a kártyát.

(#30895) polonic válasza erdoke (#30893) üzenetére


polonic
félisten

Milyen szép új oldal? Nálam változatlan minden.

(#30896) erdoke válasza polonic (#30895) üzenetére


erdoke
titán

Pedig nemrég álltak át, még küldték is az értesítőket valamelyik hétvége előtt. A külső maradt hasonló. Vagy nem is sikerült az átállás? :D

A legjobb aláírás a héten

(#30897) lugosi válasza erdoke (#30896) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az üzleti oldaluk lett új. Ennek egyik folyományaként meg is szűnt a teljesen jól használható, áttekinthető üzleti akciós árlista PDF-ben. Sőt konkrétan az új üzleti készülékválasztó oldal átdob a sima lakossági webshop oldalra, ahol be lehet jelölni az üzleti havidíjas felállást is, tök áttekinthetetlen, bogarászni kell, ha valamit valaminek az árával össze akarod hasonlítani akkor kínszenvedés.
Ráadásul lassú, bugos is. Hiba 503, be nem töltődő oldalak néha, szóval király fejlesztés volt, bármit is csináltak.
Ha telefont akarok venni inkább majd bemegyek egy üzletbe, ott a kezembe adnak egy kinyomtatott listát és megnézem azon.

[ Szerkesztve ]

(#30898) erdoke válasza lugosi (#30897) üzenetére


erdoke
titán

Én éppen a lányom Domino 5 kártyáján szeretném beállítani a kedvezményes számokat, állandóan hibaüzenetet kapok. Augusztus 1-től rakás kakává változott a webshop. :((

A legjobb aláírás a héten

(#30899) raziel01 válasza erdoke (#30898) üzenetére


raziel01
veterán

Én tegnap alig tudtam befizetni a számlám, mert folyamatosan lehalt az oldal.

(#30900) polonic válasza erdoke (#30896) üzenetére


polonic
félisten

De komolyan! Milyen változást kéne látnom? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.