Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) 1430 válasza szabogabor10 (#30380) üzenetére


1430
senior tag

Ez csak folyósói pletyka, de állítólag Szegeden még egy darabig nem lesz LTE. Ugyancsak pletyka, hogy ennek a határ közelsége az oka... Ezt most nem tudom, mennyire valós...

baluka26
Még a meglévő előfizetésedhez kaptad a microSIM-et? (Még tavaly?) Mert akkor egy 80-as számot kellene hívnod, amit fejből nem tudok, de a 1430-on is megcsinálják.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#30402) Josko


Josko
csendes tag

Sziasztok! segítséget szeretnék kérni! Ma kaptam kézhez egy BB Z10 es telót havidíjas előfizuval, de nem megy a SIM aktiválása. Kártyát betettem PIN-t beütöttem és csak segélyhívást jelez - így nem tudom hívni a számot amit megadtak, hogy aktiválják.

Segítséget előre is köszönöm!

(#30403) Huroq válasza Josko (#30402) üzenetére


Huroq
senior tag

Egy másik számról kell felhívni :)

(#30404) Josko válasza Huroq (#30403) üzenetére


Josko
csendes tag

köszi így már menni fog majd próbálom holnap gondolom már ilyenkor nem lesznek ott!

(#30405) azigazimoris válasza Josko (#30404) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Azért a T ügyfélszolgálat egy kevés ideje 0-24-ben működik :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#30406) naheha


naheha
csendes tag

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem!

Van egy Iphone 4s telóm amit múlt heten bevittem a pólus szervizbe és mikrofon probléma miatt ma kicserélték. Ujra indult mától a garim az " új " fura dobozos ( refurbished ) telefonra. Azonban haza jöttem és akkor tapasztaltam, hogy nem működik rajta a wifi bár mit csinálok. Normál kikapcs, restore kikapcs etc ... Szürke marad a wifi ikon es nem lehet bekapcsolni. Amugy szerintem a net is lassú rajta a 3 g - t alig akarja venni! Tuti baja van nem vagyok kezdő. Viszont nagyon nem szeretek sorban állni, főleg hogy ezért mennek el a szabad napjaim. Hétvégén ugye nincs szerviz, vissza lehet valahova vinni, hogy cseréljék le izibe, mert kezdem elveszteni a türelmem? Erre a refurbished példánya is vonatkozik a 3 napos kotelező csere?

Várom a válaszaitokat!

Köszönöm előre is!

(#30407) pepe091 válasza naheha (#30406) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Katt. Adatlapod alapján budapesti vagy, kapásból 11 üzletet találtam, ahol hétvégén is van szerviz.

(#30408) naheha válasza pepe091 (#30407) üzenetére


naheha
csendes tag

Azok T partnerek! Akik bevizsgalasra beveszik, de nem cserélik ...Én meg egy tökéletesen működő telefont szeretnék még a hétvégén! Ezért kérdeztem... Vagy esetleg a partnereknél is cserélnek? Vagy mi az ügymenet?

Köszi

(#30409) szabogabor10 válasza 1430 (#30401) üzenetére


szabogabor10
veterán

Érdekes. Szekszárdról nem tudsz ilyen folyosói pletykákat?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#30410) erdoke válasza naheha (#30408) üzenetére


erdoke
titán

Ha T-s a telefonod, az Apple szervizek nem fogják bevenni, nemhogy cserélni...

A legjobb aláírás a héten

(#30411) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Jövő héten megyünk ki lengyel barátainkhoz.
Mit érdemes aktiválni, ha lesz is beszélgetésem akkor is inkább engem fognak hívni.

esetleg internet... is jó lenne, de nem fontos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30412) lupus_l válasza 1430 (#30401) üzenetére


lupus_l
aktív tag

2 hete az egyik szegedi Telekom-os ügyfélszolgálatos is hasonlót mondott, hogy belső pletyka alapján frekvencia probléma van Szegednél...

(#30413) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Tegnap vettem észre, hogy az iPhone már Telekom-ot ír operátor névnek.
Gondolom a sima, egyszerű nyomógombos telefon majd SIM csere után fogja kiírni.
Mivel Telekom-os SIM lesz már, ha elfogynak a T-Mobile-osok.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#30414) djculture válasza BroCreSt (#30413) üzenetére


djculture
félisten

Tőlem pakisztáni dzsihád telekomnak is ki írhatja nem attól lesz értelmes megfizethető szolgáltatás ami egyre drágább itthon, míg Európa más országaiban folyamatosan csökkennek az árak ...

(#30415) Z0C!


Z0C!
őstag

srácok, segítsetek ki.
Láttam ezt az új reklámot..."Hallod a különbséget..." - HD hang minőség....
Nos vagy én vagyok a hülye vagy megtévesztenek.
A hang minősége a HQ = high quality - Nem?
Mert a HD Voice "high definition voice" magas felbontású hang?

a másik az LTE.
4G esetén 100 Mbit/s kell hogy legyen a "peak" azaz elérhető csúcssebesség.
Ehhez képest T-mobile honlapján ezt írják: "4G/LTE hálózatunkon kínált sávszélesség letöltés esetén akár 60 Mbit/s is lehet így 4G/LTE képes eszközeinkkel és mobilinternet-csomagjainkkal élmény az internetezés!...
nálam a 60 nem 100..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30416) Huroq


Huroq
senior tag

Szerintem ezen a hangos dolgon nem kell fenn akadni. Egy sima marketing fogás. Jobban ismerik az emberek a "HD" kifejezést mint a "HQ" -t.
Egyébként meg le van írva a honlapjukon, hogy mit is takar pontosan:

"HD Hang (HD Voice, azaz Adaptive Multi-Rate Wideband – AMR-WB) jobb hangminőséget kínál szélesebb frekvencia-spektrumon. Az új HD hangátviteli szabvány szélesebb akusztikus frekvenciatartományban (50-7000 Hz a hagyományos 300-3400 Hz-hez képest) még több beszédjelet képes továbbítani."

Az LTE sebesség kérdéshez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy asszem nincs meg minden szükséges frekvencia a gyorsabb kapcsolathoz. De ez lehet teljes mértékben nem igaz, csak mintha olvastam volna.

[ Szerkesztve ]

(#30417) D@ve89 válasza Z0C! (#30415) üzenetére


D@ve89
tag

HD: teljesen mindegy, hogy ugyanazt a képet több képponton rögzíted, vagy ugyanabból a hangból szélesebb frekvencia tartományt rögzítesz, a mintavételezési frekvencia mindkét esetben magasabb lesz.

LTE: kiépítéstől függően sokféle lehet a maximális sávszélessége, a legnagyobb elérhető sebesség a 100Mbps. Ez mondjuk az a sebesség, amit te programmal letöltés közben sose fogsz mérni, ebben benne van minden jelzésforgalom, hibavédő kódolás is. 20Mhz széles spektrum esetén tud 100Mbps-ot. T-mobilenak 10Mhz széles spektruma van, ezért elvileg csak 50Mbps-ot tudna, de 2x2-es MIMO-t használnak, ami duplázza a sebességet, ha olyanok a körülmények. Viszont felhasználónként maxszimalizálják az elérhető maximális sebességet 60Mbps-ban, hogy ne történjen meg az, hogy valaki elviszi ezt az egész sávszélt, igazából tök feleslegesen, mert azért 60Mb is bőven elég napjainkban, főleg letöltési korlát mellett. :)

(#30418) raziel01 válasza D@ve89 (#30417) üzenetére


raziel01
veterán

1 GB-os nevetséges csomagokhoz minek LTE?
A szerencsétlenek inkább azt fejlesztenék, hogy ne 1 GB hanem legalább 5 GB legyen.

(#30419) polonic válasza raziel01 (#30418) üzenetére


polonic
félisten

Miért ne lehetne?
Nem 24/7-ben kell letölteni a mobilnettel. Nem is arra való. Az LTE-nek meg nem csak a sebesség az előnye.

[ Szerkesztve ]

(#30420) raziel01 válasza polonic (#30419) üzenetére


raziel01
veterán

Inkább akkor úgy mondom, hogy akkor lenne nagyobb értelme ha ezzel a sebességgel több GB-ot is tudna használni az ember. Persze azt az 1 GB-ot így is gyorsan tölti be de utána cumi van. Jó az LTE de meg lehet nézni, hogy külföldön hány GB-os csomagok vannak. Biztos nem 1 GB-os.
De arra is fogadni mernék, hogy az 1MB=1300 Ft-os netstart is csak itt divat.

(#30421) Z0C! válasza Huroq (#30416) üzenetére


Z0C!
őstag

nem akadtam fent, ne értsetek félre, csak nekem kicsit furcsa volt a megfogalmazás :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30422) lupus_l válasza djculture (#30414) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Origo.hu-n volt egy cikk pár hete az árakról, kitérnek a mobiltelefon percdíjakra is Ausztriához képest:

Ausztriában a mobiltelefonálásért egy szolgáltató átlagosan hat forinttal többet kap, mint Magyarországon. Az AT Kearney piackutató kimutatása szerint viszont hiába oldják meg ennyivel olcsóbban a tevékenységüket a magyar mobilszolgáltatók, csupán két forinttal alacsonyabbak a percdíjak.

A magasabb magyar adónyomásért a mobilpercdíjakban a telekommunikációs különadó a felelős. A kimutatás szerint a 27 forintos átlagtarifából 3 forintot azért fizetünk, mert a kormány a megszorítások során kivetett a szektorra egy különadót. 2010-2012 között szektoriális különadót fizettek a cégek, tavaly pedig percenként és SMS-enként újabb 2 forintot vertek rájuk. Az eredeti adó megszűnt ugyan, de a percdíjas változata augusztustól 3 forintra emelkedik. Percenként fél forintot pedig az Ausztriában ismeretlen frekvenciadíjra fizetnek a magyarok.

A négy kiválasztott termék közül a mobilozás az, ahol a fogyasztó által fizetett árban az állami terhek részarányát nézve a legnagyobb a különbség a két ország között. Míg az osztrákoknál mindösszesen 22, addig nálunk 38 százalék az állami elvonások aránya a mobilpercdíjban.

(#30423) D@ve89 válasza raziel01 (#30418) üzenetére


D@ve89
tag

Itt a fórumon is megírták már, hogy LTE-n sokkal jobb böngészni is, mert legrosszabb esetben is gördülékenyebben hozza be az oldalakat, mint egy kevésbé leterhelt HSDPA cellán. De valóban, ebben még fejlődni kéne, az más kérdés, hogy azért, mert jól hangzik az LTE sebesség, vannak korlátai: cellánként kell érteni a 100Mbps-ot (mint minden más mobil technológia esetén a sebességeket), tehát ha 40 előfizető egy cellán van, akkor összesen jut rájuk 100Mb, amit valahogy szét kell osztani. Azért egy nagyvárosban ez gyorsan el tud aprózódni, mint ahogy 3G-n is tapasztalható mostanság egyre sűrűbben. Na ezért (is) kellenek a sebességkorlátok, bármilyen fájó is. Abban egyetértek, hogy azért meg lehetne duplázni a jelenlegi csomagok forgalmi limitjeit.

(#30424) The Exiled


The Exiled
tag

Sziasztok, lenne némi problémám az új tmobilos usb stick-el. Ehhez a atlbetlehez [link] lett véve, ugye írja is, hogy 3g-t usb-ről tud. csomagban mellékelt OTG kábel, tobil-nál azt mondták rákötjük és automatán telepít. Ez ugyebár nem történt meg, nem ismeri fel, beállításokban mobilhálózatot nem talál sehol. Gépre dugva érzékeli usb-ként, a rajta lévő cuccokat telepítve, pedig működik is. Tableten file xplorert használva nem látja. A cucc vége pirosan világít, tehát áramot kap. A kábellel nem kéáne hogy gond legyen, pendrive-ot gond nélkül működtet. Ötlet?

(#30425) D@ve89 válasza The Exiled (#30424) üzenetére


D@ve89
tag

Gondolom, a tablet androidos, a T-mobile sticken lévő illesztőprogram pedig nem hiszem, hogy androidos... Windows-os gépre dugva valóban rögtön települ meg minden, de így nem tudom, hogy lehet megoldani.

(#30426) raziel01 válasza The Exiled (#30424) üzenetére


raziel01
veterán

Vásárlás előtt kellett volna tájékozódni. A tabletek csak bizonyos stick-eket ismernek amik beléjük vannak táplálva kernel szinten.
Maximum annyit tehetsz, hogy PC-n kikapcsolod a pin kód kérést és úgy dugod rá a tabletre. Ha úgy sem megy akkor nem is fog menni.
Ezek olyanok, hogy ha támogatja akkor rádugás után megy is.

(#30427) djculture válasza lupus_l (#30422) üzenetére


djculture
félisten

"Míg az osztrákoknál mindösszesen 22, addig nálunk 38 százalék az állami elvonások aránya a mobilpercdíjban" Ez indokolja szerinted a dupla nemegyszer tripla árakat a belföldi vezetékes és más mobil irányba?

[ Szerkesztve ]

(#30428) erdoke válasza raziel01 (#30420) üzenetére


erdoke
titán

8500 Ft-ért 20 GB-ot kapsz, azzal azért kényelmesen el lehet boldogulni.
Szerintem a 200-2000 MB-os csomagok mellé 1000 Ft-ért elérhető 1 GB-os bővítés elég korrekt.

(#30422) lupus_l
Szépek a megrendelésre készült tanulmányok, és akik saját bőrükön még nem tapasztalták az eltéréseket, akár el is hihetik a féligazságokat.
Az érem másik oldala, hogy a telekom adók előtt is hasonló különbségek voltak egy osztrák, svéd, vagy éppen angol szolgáltatóhoz viszonyítva, illetve ott vannak az adott költségű csomagokhoz elérhető támogatott készülékek, ahol nagyon durva eltérések vannak. Míg egy angol szolgáltatónál pl. a 11-12e Ft-os havidíjú előfizetésekre aláírt 2 év hűség mellé 0 Ft-ért adnak felső-középkategóriás okostelefont, itthon simán elkérnek érte úgy 200 fontnyi forintot.

(#30424) The Exiled
Nem sticket kellett volna venned, hanem egy Hotspot+-t...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#30429) The Exiled válasza raziel01 (#30426) üzenetére


The Exiled
tag

Perpill egy ZTE MF667-es stick van benne, ha hisztizek a t-mobilnál, és adnak másikat azzal működhet?

(#30430) raziel01 válasza djculture (#30427) üzenetére


raziel01
veterán

Kicsi az ország, a magyar úgyis megveszi kerüljön bármennyibe. Iphone is fogy nagyon.

The Exiled: kis esélyt látok rá. Ilyen noname tabletek nem támogatnak kb semmit. Persze próbálkozni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30431) D@ve89 válasza djculture (#30427) üzenetére


D@ve89
tag

Ezt nézzétek meg: Magyarországon a legnagyobb mértékű a mobilhívásokra eső adóteher
Idéznék belőle:
"ha az adóterhelést a percdíjak százalékában nézzük, Magyarország kiemelten áll az élen, ugyanis nálunk az átlagos percdíj 40 százaléka ez a költség – már az áfa miatt is az élmezőnyben járnánk, de a különadó, a távközlési adó, illetve az idei évtől a közműadó be is biztosítja a vezető pozíciót. Ebben a mérésben még az erősen adóztató görögöket is simán verjük"

Azt még hozzátenném, hogy van különbség a 10 millió fős Magyarország, és az 50 millió fős Anglia között is, valamint valószínűleg Ausztriában is máshogy alakul a hálózatépítés a hegyek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#30432) djculture válasza raziel01 (#30430) üzenetére


djculture
félisten

Telefon engem nem izgat adják egy millióért mindet az se érdekel tized annyiért meglehet venni a környező országokban mint itt bármelyik szolgáltatónál , a percdíjak legyenek ne afrikai szinten. Remélem még megérjük hogy a telefon szolgáltatás is az egész eu-ban egységes lesz azzal szerződöl akivel szeretnél. Láttam egy riportot az euró newson azon dolgoznak hogy ez megvalósuljon, Most első körben a roaming összevissza való árazása fog megszűnni.

[ Szerkesztve ]

(#30433) erdoke válasza D@ve89 (#30431) üzenetére


erdoke
titán

Ez indokolja a dupla percdíjakat, és a két évre 2-300 fonttal drágább "támogatott" készülékeket is? Szerintem sokkal inkább a csendes kartellezés, azaz a verseny hiánya...
Ahogy említettem, komoly különbségek voltak már a különadók bevezetése és az ÁFA 27 %-ra emelése előtt is. Csak most van mire fogni... :((

A legjobb aláírás a héten

(#30434) D@ve89 válasza erdoke (#30433) üzenetére


D@ve89
tag

Nyilván az se mindegy, hogy nálunk nem az anyacég van jelen, hanem a leányvállalat... :)

(#30435) The Exiled válasza raziel01 (#30430) üzenetére


The Exiled
tag

na ilyenkor imádom mikor nem én megyek ügyintézni, és a t-mobilos ügyintéző azt hiszi mindent tud. állítólag mondva lett mihez kell és rávágták hogy jó

(#30436) djculture válasza D@ve89 (#30434) üzenetére


djculture
félisten

Pont ezt ecsetelték hogy az eu-ban bármilyen árut megvehetek bármelyik eu-s országban lévő eladótól úgy hogy nem vagyok diszkriminálva hogy épp melyik eus- tagállamban lakok, akkor szolgáltatásokra miért nem fizethetek elő. Ennek az elvnek az előzetes felmérése, bizottsági munkája folyik.

[ Szerkesztve ]

(#30437) raziel01 válasza The Exiled (#30435) üzenetére


raziel01
veterán

Az a dolga, hogy eladja. Persze az tény, hogy rá lehet dugni de működni nem fog.
Amúgy meg honnan ismerné, hogy ilyen noname tablet miket támogat?
Mert érted ha úgy mész oda, hogy Samsung tab10.1-hez akarsz venni akkor még azt mondom, hogy talán tudja.

Egyébként nekem is volt Concorde noname tab-om. El is adtam mivel kb semmilyen usb-s mobilnetet nem támogatott. Buktam is rajta pár ezret. Mobilnet nélkül meg semmit nem ér számomra.

[ Szerkesztve ]

(#30438) D@ve89 válasza djculture (#30436) üzenetére


D@ve89
tag

Mondjuk szerintem itt van egy-két buktató, ami miatt ez nem fog olyan szépen megvalósulni, mint ahogy hangoztatják. :)

(#30439) lupus_l válasza D@ve89 (#30431) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy a telekom adó előtt is túladóztatott volt ez az ágazat, mint minden más. Pótólni kell a hiányt, hiszen már 15-20 éve excel gazdaság van Magyarországon... (ha emelem az adó mértékét a táblázatban, akkor növekedik a bevétel )... ezzel pedig mi szívunk, de ez már erősen offtopic.

(#30440) Soulfly842 válasza erdoke (#30433) üzenetére


Soulfly842
addikt

Volt a portfolio.hu-n egy cikk egyébként, ahol nagyon szépen szemléletesen le volt vezetve, hogy egyébként Mo-n az egyik legkedvezőbbek lennének a percdíjak, de európai viszonylatban torony magasan a legbrutálisabb adókat/extra adókat terhelik a beszélgetésekre... egyetlen egy ország volt, ami megközelítette Mo-t (az is alulmaradva): Görögország.

erdoke,
Nekem igazából egy samsung allshare cast dongle-lel van belőve, attól optimálisabb működést nem hiszem, h. bárhogy lehetne belőni. :) És azért az sem mindegy, hogy addig amíg az Apple gyak. szembe megy az EU-s szabályzásokkal az egy év jótállással és mindennel, addig a Samsung olyan szinten oda figyel a részletekre, hogy egy adott kategóriánál kijön a két éven felül még ki is bővített jótállásnál házhoz, biztosít csere készüléket, visszahozza javítás után, s adott kategóriánál már vagy a helyszínen javítja vagy cseréli a készüléket.

Azért sok mindent láttam már az értékesítésben dolgozva, s egy biztos, százalékos bontásban a szerviz látogatásban sem viszi a prímet az alma... Kicsit nekem úgy néz ki, hogy kihasználja a szoftveres előnyt és ködös fogalmak mögé építve, a szigorú műszaki paramétereket minél inkább elhallgatva (a marketingből ezt mellőzve), egy finom gépi-mechanizmusba ágyazott propagandával viszi a prímet. Szemben a konkurenciával, ami most a paramétereket tekintve bőven lehagyja szépen lassan (nagyon nagy durranás kell az apple-től, ha ezt a folyamatot meg akarja állítani).

Az apple az iphone 4-sig tény, hogy piacot alapozott, lefektette az okostelefonnak, mint olyannak az alapjait, de ez a fölény lassan elveszőben van, régen diktált, most a követésre kényszerül, ha nem akarja elveszteni, amit felépített az évek alatt.

(#30399) morphin

Ha 'kilépsz' és vissza, dominóba, ha cikázol akkor még rosszabbul jársz, hiszen az addig gyűjtött arany kártya jogosultsághoz szükséges pontokat is elveszted, nulláról indulsz... Ez azért van, mert ha dominóról váltasz havidíjasra, akkor 'megörökölhető' az addig gyűjtött kiemeltség, viszont ha a havidíjast szünteted meg és átalakítod feltöltőkártyásra, akkor nulláról indul minden. Barátnőd esetében azért volt szükséges a 'cikázás', mert like díjcsomagot csak új előfizetéssel lehet igénybe venni, meglévő havidíjasról nem lehet egyszerű díjcsomagváltással like díjcsomagot igénybe venni.

Ez a készülék vásárlással semmilyen összefüggésben nincs. Sőt... ha így aktiválod újra az előfizut, akkor kb. fél évig nem is vásárolhatsz a webshopon...

Ahelyett, hogy plusz havidíj költségekbe vernéd magad, nem egyszerűbb bemenni egy üzletbe és megvenni a készüléket egyből kamatmentes részletre? :) ha mozaik xs/eco Surf-vel, vagy attól nagyobb díjcsomaggal viszed kiemeltségi szint nélkül úgy emlékszek fejből, h. ugyanúgy nullával indul csak a törlesztőben van egy pár forintos eltérés, 24 havi bontásban ez a differencia észrevehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#30441) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#30440) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ejha, azért a fogalmazás 'mikéntjében' és 'milyenjében' érződik, hogy éppen a Campus fesztiválra hangolás milyen metódusánál járok :DDD ;]

(#30442) erdoke válasza Soulfly842 (#30440) üzenetére


erdoke
titán

Ha a szappantartó műanyag pingpongütő és a dinnye (8 mag) a követni való, akkor remélhetőleg nem fognak beállni a sorba. :N
Biztosan szerencsés vagyok az almás termékekkel, ill. balszerencsés a Samsung gyártmányokkal, de az utóbbi 4 év termése nálam ez:
7 Apple termék: 0 garanciális beavatkozás
3 Samsung termék: 2 garanciális beavatkozás

A legjobb aláírás a héten

(#30443) St3ven


St3ven
addikt

Van még valami infoMMS kedvezmény, ha csak kipróbálni akarnám a Hírek kategóriát?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#30444) morphin válasza Soulfly842 (#30440) üzenetére


morphin
tag

Nos utólag belátom én is, hogy hülyeség domino-ra váltani meg vissza. Én úgy tájékozódtam a my-tmobile-ban, hogy Arany nélkül nem lehet 0THM-re elvinni semmit sem. Pláne, hogy belépve nekem nem ajánlott fel semmit sem. Nem titok egy S4-et szeretnék és annak az adatlapján egyedül úgy vehetem meg, hogy 2év hűség tarifa hűség nélkül 186-ért. Bármi másra megyek azt írja nincs keresési eredmény. Ha új havidíjasra nyomok akkor meg mozaik xs hűséggel már csak ~160k lenne.(mert még 10% kedvezmény is jár ha webshopon rendelném)
Hol van akkor az igazság? :D
Köv héten bemegyek egy T-Pontba aztán megkérdezek mindent szerintem. :))

(#30445) Sordoran válasza morphin (#30444) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet nem Aranykártyásnak is vásárolni 0% THM-el részletre, de csak boltban (és telefonos rendelésen), online 10% kedvezmény nélkül, egy hete vettem így telót. Én csak pár ezret "buktam" így, de annyit megért a pont beváltás és a szám megtartás, drágább készüléknél már azért fájóbb lehet a kedvezmény hiánya.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#30446) morphin válasza Sordoran (#30445) üzenetére


morphin
tag

Tehát telefonon kell rendelni az adott T-Ponttól? Igazából most kocsi műszaki meg átnézetés miatt nem veszek telefont illetve szeptember-októberig még a telefon ára is csökkenni fog, de már most szeretnék informálódni.
10% 180k-nál 18k...az nem kevés. Ha emiatt 3e-el többet kell fizetnem egyszer az adott hónapban akkor már megéri szerintem. :F

(#30447) Sordoran válasza morphin (#30446) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem, csak telefonon IS vehetsz részletre készüléket előfizetés hosszabbítással, de itt sincs online 10% kedvezmény. Legalábbis nekem felajánlotta az ügyintéző, amikor a készletről akartam érdeklődni, hogy elindíthatunk telefonon egy új készülék vásárlást ha nem akarok bemenni egy boltba (ugye nem garantálta, hogy adott készülék van raktáron ott). Telefonos rendelés előnye, hogy nem kell bemenned, kihozzák házhoz, vagy Pick Pack helyen átveheted 1-2 nap múlva, és van részletfizetés nem aranykártyásoknak is. De ha kell a 10% kedvezmény, azt csak online rendeléskor kaphatod meg, ami nem arany kártyásnak csak egybe fizethető.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#30448) cris78


cris78
őstag

Sziasztok! Ma bementem a t pontba ahol vettem az iapadot, szólni, hogy nem kaptam garancia jegyet. Hát utólag nem tudnak adni, de elég ha meg van a számla. Most akkor van valami teendőm? Tényleg elég a számla?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#30449) kali válasza cris78 (#30448) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, - számodra - elég!
elvileg utólag is pótolni kellene, bár ebből csak szélsőséges garanciális ügyintézésnél lesz/lehet probléma, ha nem a szerződött fél ügyintéz, vagy "eladásra" kerül a készülék, mert akkor a jótállási jegy melléklésével illene eladni, a második tulajdonos számára már nem feltétlenül jó a számla...

[ Szerkesztve ]

(#30450) cris78 válasza kali (#30449) üzenetére


cris78
őstag

Most akkor hagyjam? Volt olyan, hogy nekem is postázott már egy gari lapot egy cég. Ezt valahogy nem értettem most, hogy nem tudnak kiállítani egyet....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.