Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164901) tuzpenge válasza oba (#164899) üzenetére


tuzpenge
őstag

Még gépre nem kötöttem (mármint most) csak a telefon menüjéből próbáltam frissíteni de nem jött össze.

ˣ

(#164902) Ragnar95 válasza DonTuros (#164888) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, csak iStyle-nál vásárolt készülékre köthető.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#164903) bigdady válasza danilla (#164863) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ja hogy még hosszabban nyomni kell a 3d touch-ot...:)

[ Szerkesztve ]

(#164904) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Jól látom, hogy a használt szifonok ára kicsit feljebb kúszott?

Sic Parvis Magna

(#164905) danilla válasza 30z.Samu (#164904) üzenetére


danilla
őstag

Szerintem egyáltalán nem emelkedtek az árak szembeötlően. Sőt, ahogy látom, már lehet bontatlan, független, 32gb-os SE-t venni 90e-ért.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#164906) 30z.Samu válasza danilla (#164905) üzenetére


30z.Samu
félisten

Minden esetre várok még egy kicsit. :) Szeptemberig tuti, aztán lehet karácsonyig.

Sic Parvis Magna

(#164907) danilla válasza 30z.Samu (#164906) üzenetére


danilla
őstag

Irigyellek, hogy ilyen türelmed van, és tudsz várni ;)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#164908) 30z.Samu válasza danilla (#164907) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából még az 5-ös is kielégíti az igényeimet, meglepően jól használható kis telefon. Nem mondom, hogy nem csapnék le egy SE-re, ha nagyon jó ajánlatot kapnék. :DDD De nem lét kérdés, még elég jól teszi a dolgát az 5-ös. Mondjuk nem is vagyok egy hardcore user, nem ezen nézem meg az esti filmeket, nem játszom rajta. Tök átlagos dolgokra használom, szeptemberre terveztem a cserét, de lehet csúszni fog.

Sic Parvis Magna

(#164909) B-L-A-C-K válasza 30z.Samu (#164904) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hol látod ezt milyen telefonnál? Én nem tapasztaltam átnézve. Az hogy valaki drágán meghirdeti de kutyának se kell azt nem kell nézni.

(#164910) 30z.Samu válasza B-L-A-C-K (#164909) üzenetére


30z.Samu
félisten

SE-nél néztem, hogy egyik héten volt jó néhány 60-65k-ért is (gondolom garancia lejárt már vagy nem volt patika állapotban), most pedig inkább 70-80k. Viszont az is feltűnt, hogy némelyik 5S hirdetésnél eléggé vastagon fogott a ceruza.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#164911) batai15 válasza 30z.Samu (#164910) üzenetére


batai15
félisten

Ezert nem fogok használtan venni se-t.
Alig van difi az új és használt ára között, utóbbi esetén sok a 16 gigás , és garancia is nuku.
Mondjuk ezt se értem hogy az eladók mit éreznek mikor 90+ba rakja fel a 16 GB telefonját mikor 90 ért már újonnan is kapni.32gb modelt. .

[ Szerkesztve ]

(#164912) B-L-A-C-K válasza 30z.Samu (#164910) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van aki nem árulni akarja hanem eladni, van aki meg ár felett felrakja és hátha alapon megveszik. 80-ért viszont használtan sok (ha 16-osra gondoltál), mivel már hivatalos helyen ahol 1+1 év gari van rá 100-ért adják, normális GSM-be meg 85-ért is van már 1 év garis bontatlan számlával, szóval a használt reális ára ~65-70 ezer már jelenleg. Akik drágábban adják nincsenek tisztában az árakkal, aki meg meg is veszi ennyiért nem nézett utána.

[ Szerkesztve ]

(#164913) Newyorker


Newyorker
addikt

Lenne egy kérdésem!
Volt egy i 6s plusom, mely icloudbol eladas elott kileptem, majd összes tartalom, összes beállítás törlése! Így adtam el! Most vettem egy új 6s plust, beléptem az icloudba és beállitasok, apple id-nél alul két készüléket mutat. Mi az oka?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#164914) danilla válasza Newyorker (#164913) üzenetére


danilla
őstag

Az, hogy manuálisan törölni kell onnan is.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#164915) B-L-A-C-K válasza Newyorker (#164913) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Semmi jelentősége, töröld.

(#164916) Noxy válasza Newyorker (#164913) üzenetére


Noxy
veterán

Mert az iCloudból való kilépés, nem egyenlő az iCloud törléssel.
Ha az lenne, akkor nem tudtad volna a régi iPhone mentését visszarakni.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#164917) 30z.Samu válasza B-L-A-C-K (#164912) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pontosan ezért néztem én is most, hogy tömegével adják ennyiért, holott kis rádobással bontatlant kapsz. És ha rájuk írok, hogy belefér-e egy kis alku, akkor elküldenek, hogy ez elég reális ár. Anno, amikor vettem a Xiaomit, ott is ez volt. A csaj 38-ért akart rám sózni egy törött sarokkal "megáldott" telefont, pedig vigyázott rá.... :U Mondtam neki egy összeget, amennyit én hajlandó vagyok adni a készülékért. Erre majdhogynem elküldött a 3,14csába, hogy mit képzelek és hogy nem fogja szarért húgyért eladni a telefont. Én meg írtam neki, hogy akkor köszöntem, megrendelem az eustock-ról 45-ért zsír újonnan, egy év garanciával.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#164918) B-L-A-C-K válasza 30z.Samu (#164917) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyenkor be kell linkelni nekik máshol mennyi, ha ezek után se enged menni kell mást nézni, nem kell ezt túldrámázni.

(#164919) 30z.Samu válasza B-L-A-C-K (#164918) üzenetére


30z.Samu
félisten

Linkeltem neki, de kötötte az ebet a karóhoz, hogy de Ő még 50-ért vette stb stb. :DD És utána döntöttem úgy, hogy akkor hagyjuk. Most pedig nem fogom erőltetni, ha nem engednek, inkább várok még egy kicsit, bemegyek a boltba és megveszem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#164920) darnics


darnics
aktív tag

Üdv!egy olyan kérdésem lenne hogy mikor a fos androidot végre iphon 7-re cseréltem és pici mikro simet is kaptam hozzá de a tel számok mind eltüntek!androidos telon még megvokt sőt már kb 15 éve telkomos vagyok akárhányszor volt tel csere ,ez ugye 2evenkent csak átraktam a simet és minden ment tovább!hát amióta az iphonba raktam tel számok sehol pedig meg a facebookos ismerösöknek a számát is jelezte a névjegyzékbe!most sehol semmi!ha importálni akarnám akkor nem talál egy számot sem!remélem van rá megildás,vagy program vagy nem tudom!szép napot mindenkinek!

(#164921) bigdady válasza B-L-A-C-K (#164912) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én is adok többet egy apple garis példányért mint egy gsm garisért. Persze észérvek mellett

(#164922) col válasza darnics (#164920) üzenetére


col
addikt

Feltehetőleg NEM a sim kártyádon tároltad a névjegyeket, hanem a telefonon :) Az androidon meg a google fiókod szinkronizálta csere esetén...
Erre vannak programok, pl. a syncios nevű program is, Pc-re kell telepíteni, amivel át tudod hozni androidról iphone-ra, illetve a google-ban keress rá, számos megoldás és tipp van androidról iphone-ra költözéshez.
Ez csak egy példa keresés hozzá:
androidról iphone-ra névjegyek

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#164923) Noxy válasza darnics (#164920) üzenetére


Noxy
veterán

Ad hozzá a Google fiókodat a beáll.. Mail Kontaktok Naptáraknál.
Ezen belül, meg kspcsold be a kontaktokat.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#164924) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Rokonom Iphone 4s készülékén nem működött a net vagy wifi (legalábbis ezt mondta) és a jelkódót is elfelejtette és megkért, hogy csináljak már vele valamit. Én egyáltalán nem vagyok jártam ebben a rendszerben :D
Itunes segítségével visszaállítást (frissítés és visszaállítás volt szükséges mert valami hibát írt ki...) csináltam, renden végigment. Sim kártyámat beleraktam. Jelenleg az Apple ID megadásánál akadtam el. Beírtam az adatokat és a innen nem akar tovább menni csak forog/tölt a jobb felső sarokban.

Mi lehet a probléma ill megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#164925) darnics válasza Noxy (#164923) üzenetére


darnics
aktív tag

nem engedi hozzáadni.söt a jekszomat sem fogadja el és mikor megakarom változtatni akkor azt irja " nem sikerült a bejelentkezés probáljam meg késöbb" ez hűlye.

(#164926) darnics válasza col (#164922) üzenetére


darnics
aktív tag

az androidos teló nincs meg

(#164927) syIex válasza darnics (#164925) üzenetére


syIex
veterán

Igen valószínű, hogy nem a kártyán hanem a telefonon voltak a számok. Valamint, ha a jelszó nem jó akkor igényelhetsz újat, vagy esetleg amennyiben nincs más megoldás írj a supportnak..:)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164928) Newyorker válasza danilla (#164914) üzenetére


Newyorker
addikt

Hogy tudom törölni? Ujj balrahúzással nem megy :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#164929) GrandS válasza darnics (#164926) üzenetére


GrandS
senior tag

Nem a google-fiókodban vannak a számok? A telefonon voltak? Akkor ugrott.

(#164930) danilla válasza Newyorker (#164928) üzenetére


danilla
őstag

Ha rákattintasz az eszközre a következő menüpontban ott van, hogy eltávolítás.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#164931) lugosi válasza darnics (#164925) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Próbálj meg azzal a jelszóval egy pc-n böngészőben bejelentkezni a google fiókodba, hogy megnézd, hogy jó jelszót próbálsz-e egyáltalán. Olyan gépen / böngészőben próbáld, ahol nem vagy vele bejelentkezve, hogy ne automatikusan jelentkezz be. Vagy ellenőrizd le a jelszót másképpen. Mivel az iphone gond nélkül, problémamentesen kezeli a gmail fiókot, ezért mennie kéne.

(#164932) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok! Olyan gondom lenne az i6-al hogy ha hívnak halkan hallom,prdig maximumon van a hangerő. Mitől lehet? Szilikon tokban van. Rakjam ujra? Vagy szarakodik a hangszórója? Azt a pici rést lehet takarítani?

(#164933) -secret- válasza kisjimy (#164932) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindenkinél?

(#164934) outdoor


outdoor
aktív tag

Sziasztok, vadiúj vagyok. Sajnos az Android miatt kimaradtam bizonyos közösségi alkalmazásokból, vonalakról, így kimaradtam a közösségi életből is...

Ha váltok, mely modellt javasoljátok? (és lesz-e kompromisszum a droidhoz képest. Elsősorban pc-ként és navigátorként egyszerre több offline térképpel tudtam használni eddig. A droidon ezennel megszűnt a két SIM plusz memóriakártya egyidejű támogatása, bár még nem jött el az e-sim. Úgyhogy ennek az előnynek vége.)

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#164935) Tibee86 válasza kisjimy (#164932) üzenetére


Tibee86
veterán

Én szoktam takarítani. Puha sörtés fogkefével kicsit vizesen megdörzsölöm, majd sűrített levegővel kifújom.

outdoor: Droidhoz képest persze, hogy lesz. Sokkal zártabb rendszr, pc-ként nem fogod tudni használni. SE/6S alá szerintem ne nagyon menj, már csak a 2gb ram miatt se.

[ Szerkesztve ]

(#164936) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Igen,mindenkinél! Sérülés nincs a telón! Eddig csak a kijelzőt szoktam takarítani, de most nekiállok a hangszórónak is! :)

(#164937) zolee1988 válasza darnics (#164920) üzenetére


zolee1988
tag

Ha jól értem új MicroSIM-et is kaptál, értelemszerűen azon nincs telefonszám, a régin maradtak.

(#164938) darnics válasza zolee1988 (#164937) üzenetére


darnics
aktív tag

ha a régit letiltják akkor még rajta lehetnek??

(#164939) Newyorker válasza danilla (#164930) üzenetére


Newyorker
addikt

Ha rákattintok biztonsági kérdéseket tesz fel, azt hiszem 2 vagy 3 kérdés, szval mem tudom simán törölni :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#164940) zolee1988 válasza darnics (#164938) üzenetére


zolee1988
tag

Persze, a számok rajta maradnak, csak hálózat nincs rajta. Bár mifelénk alap, hogy SIM csere esetén átmásolják a tartalmát.

(#164941) bnorci71


bnorci71
addikt

erről a Sim/Google/telefonon a névjegyzékről jut eszembe

A google-ből hogy lehet egy butatelefonra varázsolni a számokat, ha csak alma cucc van a családba

egyszer az IT-s kolléga már megcsinálta, de nem volt egyszerű az excelt olyanra formázni ,hogy a Nokia butafon megegye :(

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#164942) syIex


syIex
veterán

Hali. Egyik ismerősömnek elejtés után (iPhone 7) a kijelző belépsz a sarkán. Most egy hónapra rá kb elkezdett a Touch ID rosszalkodni. Néha nem ismeri fel az újat néha pedig nem is reagál. Erre az eredeti Apple garancia érvényes vajon? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164943) Clemi válasza syIex (#164942) üzenetére


Clemi
veterán

Ugye csak viccelsz? :D :D :D

(#164944) rsanyi20 válasza syIex (#164942) üzenetére


rsanyi20
tag

Nyílván erre arancia az off, javítani meg a Touch ID-t nem lehet, szóval búcsúzzon el az újjlenyomat érzékelőjétől ezen a telefonon
Talán még sima gombként lehet cserélni a home gombot, de Touch ID azon már nem lesz soha ha egyszer meghalt

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#164945) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Ismét lenne egy kérdésem: ajándék kártya vásárlása csak ID-val lehetséges, amihez van bankkártya csatolva? Kp nem lehetséges? Sajnos sikerült a kártyámat kivonni a képből és még van tartozásom, de addig ugye még az ingyenes frissítéseket se tudom letölteni, így szeretném minél hamarabb megoldani ezt.
Ha mondjuk kapok ajándékkártyán elegendő összeget, akkor azt az itunes abból vonja?
Köszönöm!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#164946) Totheground válasza rsanyi20 (#164944) üzenetére


Totheground
addikt

Lehet azt javitani (hivatalos Apple szervizben tudnak ujat parositani) csak nem lesz olcso, mert a gari ugrott a leeses miatt.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#164947) syIex válasza rsanyi20 (#164944) üzenetére


syIex
veterán

Még nem, csak folyamatban van.:DDD Egyébként ez azért sz*pás rendesen neki. Mert a kijelző az még hagyjál, de hogy a Home is megfőljön az már gáz egy leejtés után... :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164948) agabe válasza syIex (#164947) üzenetére


agabe
addikt

Nem biztos, hogy a leeses miatt lett gond a home gombbal, es ha nem lett volna leejtve akkor azt javitanak is (telo csere), mivel azonban leesett igy az sem kizarhato, hogy pont home gombhoz tartozo valamelyik aramkor is serult vagy pl. alaplap merepedt picit ami most kezd lathato hibakat produkalni.
Ha hivatalos szervizben torteno kijelzo cseret ker a kijelzore (ami nem olcso, de egy dragabb telonal jobb mintha egesz telefont kellene kukazni) akkor gari megmaradhat, es utana amikor behal a home gomb mar a javitott garis keszuleket adhatja szervizbe.
Persze elobb ajanlatot kernek kijelzocsere eseten hatha egybol mas hibat is megallapitanak es lehet ugy mar nem is erdemes a javittatassal foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#164949) syIex válasza agabe (#164948) üzenetére


syIex
veterán

Hát iPhone 7, úgyhogy eléggé drága. Megmondom neki, hogy kérjen rá ajánlatot. Bal alsó sarokból megy amúgy a kijelző alján egy pár repedés egészen a közepéig.. Elég sután ejtette le, mert szinte csak abban a szögben tud már betörni a kijelző amiben sikeresen landolt a telefon! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164950) B-L-A-C-K válasza syIex (#164949) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért érdemes rárakni azt a pár ezerforintos üvegfóliát...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.