Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) czgh válasza M@te (#57982) üzenetére


czgh
tag

Ha megy a 3G és rányomod, hogy táplálkozzon wifi-ről, akkor automatikusan lelövi a 3G-t. Ha kinyomod a wifit, akkor újra visszaáll a 3G. Legalábbis nálam így működik. :) (i5 ios7.0.3)

(#58002) Ragnar95 válasza M@te (#57995) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szolgáltatónál még mindig újraindul az 1 év a magyar jogszabályok értelmében... Mondjuk tökmindegy, mivel már az az 1 év is lejárt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#58003) fikifiki16


fikifiki16
csendes tag

Gépről, hogyan tudom szinkronizálni a zenéimet és a képeimet a telóra?? ITunes-t már letöltöttem és be is jelentkeztem de csak nem akar összejönni.

(#58004) Smile8822


Smile8822
senior tag

Nem tudom az én i5 ön majdnem 3 hónapos de egyáltalán nem kopik én gyári függetlenűl vettem nem szolgáltatónál. És semmi féle Tokot nem használok és fólia is csak a kijelzőn van.
Lehet pont kifogtam :D

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#58005) greggggg válasza Smile8822 (#58004) üzenetére


greggggg
aktív tag

nekem sem sérült. zsebben hordva... fólai a kijelzőn és fekete a készülék.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#58006) greggggg válasza fikifiki16 (#58003) üzenetére


greggggg
aktív tag

összeköt a gép+teló a megfelelő fülre ituneson pipa és szinkron gomb jobb alsó részben szintén itunes.

elötte készíts lejátszási listát ituneson azt a zene mappa bal alsó sarokból tudod elkészíteni és átnevezni. majd amikor zenére ráállsz akkor jobb klipp lejátszási listához adás.

szinkron.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#58007) Brumi˘ válasza Blaise (#57993) üzenetére


Brumi˘
addikt

Én is kértem értesítőt. Tegnap vagy tegnap előtt küldtek hogy jött gold, de silver-ről még nem írtak. :(

(#58008) fikifiki16 válasza greggggg (#58006) üzenetére


fikifiki16
csendes tag

De nincs szinkron gomb

(#58009) agabe válasza M@te (#57982) üzenetére


agabe
addikt

Tényleg fölösleges...ennek a 8 óra valahány percnek minimum a felében (vagy inkább többen) nem volt használatban a teló, csak valamelyik progi pörgette háttéreben alacsony fordulaton a procit kijelző nélkül félálomban amivel kijöhetnek ilyen értékek (kipróbáltam egy csendes hétvégén ..2 nap alatt 10 órát valamivel meghaladó használatot írt, persze sokkal kevesebb volt a valós).
A teló átlagban 4-5 óra közötti használatot bír 1 - 2 nap alatt (ez függvénye pl. a jelerősségnek is ahol használatban van) akkor ha nincs benne játék, vagy pl. térképes navigáció.
Minden egyéb jelentősen eltérő érték csak látszat.

(#58010) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Bocs ha már volt. Amit régebben meg vettem alkalmazásokat azt hol találom? 1.5 év után tértem vissza.

HAJRÁ VIDI !!

(#58011) Kicsirics77 válasza Nocsesz1 (#58010) üzenetére


Kicsirics77
veterán

app store-->update-->purchased

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#58012) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

:R

HAJRÁ VIDI !!

(#58013) tomkac


tomkac
csendes tag

Sziasztok!meg lehet és ha igen változtatni a gmail app háromszolamu értesités hangját ?

(#58014) ittakary válasza tomkac (#58013) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem lehet!

(#58015) tomkac válasza ittakary (#58014) üzenetére


tomkac
csendes tag

Köszönöm

(#58016) -secret- válasza tomkac (#58015) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

csak némítani :DDD

(#58017) greggggg


greggggg
aktív tag

nem tudom ki tapasztalta de az iphone gyári böngészőjéből (safari) miért nem tudom megnyitni az Index.hu oldalait?
csak a kezdőkép működik de amint egy linkre nyomok ahelyett h bejönne hibát jelez. folyamatosan.

ez mitől van?

illetve azt hogyan állítom be hogy amit a pc-n safarin megnyitok lapot az megjelenjen a telefon safariba is?

köszi a válaszokat!

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#58018) czgh válasza greggggg (#58017) üzenetére


czgh
tag

Nekem nincs hibám vele, napi szinten nézem az indexet meg a totalcart :/ pucold ki böngészőt, sütiket meg előzményeket, hátha.

(#58019) M@te válasza czgh (#58018) üzenetére


M@te
senior tag

vagy töltsd le az index alkalmazását

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#58020) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Nekem olyan kerdesem van hogyha hivnak akkor ugye csong es rezeg a telo,
Ilyenkor nem tudom mikor es miert de abbanarad a rezges de a csonges van tovabb mig fol nem veszem. Van valami oLyan ami erzekeli hogy a kezedben van a telo es abbahagyja a rezgest?

(#58021) M@te válasza Szecsy (#58020) üzenetére


M@te
senior tag

nem hiszem hogy lenne ilyen. nekem rezeg végig

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#58022) privacy99 válasza Szecsy (#58020) üzenetére


privacy99
senior tag

Ez nálam is így van. Az okát én sem tudom.

Rezzen egyet, majd többet nem, csak a csengőhang folytatódik.

[ Szerkesztve ]

(#58023) Kicsirics77 válasza privacy99 (#58022) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mivel a csengőhangnál be lehet állítani egyedi rezgést külön,csak a csengőhangoknál lusta felgörgetni mindenki a lap tetejére.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#58024) whitezo88


whitezo88
nagyúr

voltam ma Árkádban ahol ki van téve az összes iPhone. Személyes hands on tapasztalatok:
-Űrszürke: nem rossz, és ugye már nem a fekete kopós kerete van. a gyűrű fekete, lehet keretszínű jobb lett volna, nem tudom. de lehet hogy nem :)
-Arany (ami inkább szerintem bronz, vagy sárgaréz) egészen jól mennek a színek egymáshoz, szolid, mégis "classy". Efelé húz a szívem, kellemes csalódás.
-Ezüst: túl egyszínű, fakó. picit jellegtelen. a fémkeret világosabb mint a 4S-e (melléraktam)

a hátsó fémlap is jó tapintású, nem tűnt nagyon karcolodónak, nem tudom ugyanaz-e mint i5-nél, éshogy az mennyire volt hajlamos...

5C: nagyon szép, jó tapintású, minőségi a hátlap. Hátránya, hogy nagyon csúnyán gyűjti a zsírt és az ujjlenyomatokat.

ja és valamiért brutál módon csíkos volt mindegyik kamerájának a képe. de lehet csak a fényhatások/lámpák miatt.

[ Szerkesztve ]

(#58025) -secret- válasza whitezo88 (#58024) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mondjuk azért kíváncsi lennék, hogy innen a topikból, vagy akiknek volt már iphoneja, hányan veszik meg az 5C-t mint "hozzáértő"...

(#58026) Onderon válasza Ragnar95 (#57989) üzenetére


Onderon
senior tag

már bocs, de mikor volt itt utoljára szakmai hozzászólás? 1.5 éve?

(#58027) Qru válasza -secret- (#58025) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha jobb/low áron menne én megvenném a 4-em utódajként. :U

#nincsbennetarcsi

(#58028) madgie válasza whitezo88 (#58024) üzenetére


madgie
titán

30 Hz a videó és a keresőkép frekije, interferál az 50 Hz-es fényforrásokkal (fénycsöveknél látványos beltérben).

(#58029) -secret- válasza Qru (#58027) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

low áron persze.. de ennyiért?!
inkább a tavalyi i5...még ha kopik is

(#58030) Qru válasza -secret- (#58029) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja ennyit nem adnék érte az tuti fix. Bár gondolkoztam én is a sima 5-ön, mert a 7-es iOS-al eléggé belassult a telóm de most az új frissítéssnek hála újra hasaít a jó öreg vas.

#nincsbennetarcsi

(#58031) xors


xors
senior tag

ilyenkor mi baja van a menetrendnek :F (biztos hogy közlekedik ma a busz meg a villamos is... ) kép1 kép2

(#58032) TheMarci válasza xors (#58031) üzenetére


TheMarci
addikt

Mikori a menetrend?

Do You Dream?

(#58033) xors válasza TheMarci (#58032) üzenetére


xors
senior tag

október 26.án frissült, ezért nem értem, de már írtam a fejlesztőknek, csak gondoltam megkérdezem, másnál is van e ilyen hiba :B

(#58034) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Csatlakoztam az iphone tulajdonosok táborába :R

iPhone 5S :))

egy fura észrevételem van: Zörög a telefon amikor lerakom. Vagy ha megkocogtatom kézben hátul, akkor is zörög. Normális ez? (Galaxy S-em ugyanezt csinálja amúgy )

(#58035) -secret- válasza RockHaRD (#58034) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kamera optika azt hiszem.. de nekem is.

S hogy-hogy megtértél áttértél? :))
Hogy tetszik?

[ Szerkesztve ]

(#58036) Onderon válasza RockHaRD (#58034) üzenetére


Onderon
senior tag

szia, üdv itt!

képzeld beírtam a gyorskeresőben fent, hogy "zörög" és egy csomó érdekes találatot kaptam! szerintem Ph! addikt-ként próbáld meg te is!

üdv!

[ Szerkesztve ]

(#58037) bigdady válasza czgh (#58000) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszi. Kipróbálom.

(#58038) M@te válasza xors (#58031) üzenetére


M@te
senior tag

nekem is ezt csinálta hétfőn bármire mentem. valami baj van a programmal

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#58039) nofi válasza xors (#58031) üzenetére


nofi
őstag

Nekem is többször csinálta már, így a SmartCityt használom

Xbox GT: nozsolt

(#58040) xors válasza M@te (#58038) üzenetére


xors
senior tag

mondom írtam a fejlesztőknek de még egyenlőre csak egy gép választ kaptam hogy átment az e-mail. de még régen androidon írtam nekik, egy probléma miatt, akkor egy hónap alatt javították és jött a frissítés :) szerintem ez csak gyorsabb lehet már :)
kabalthenbk smartcity mennyire pontos? lehet énis kipróbálom :))

(#58041) TheMarci válasza xors (#58040) üzenetére


TheMarci
addikt

A google maps is tud menetrendet, az is meglepően jól működik.

Do You Dream?

(#58042) RockHaRD válasza -secret- (#58035) üzenetére


RockHaRD
addikt

mielőtt megvolt már imádtam :)

hogy hogy áttértem? Elegem volt a lassú sz.r androidból. Abból, hogy egy 4 magos 150 ezres készüléken is bereccen a lapozás, stb. Inkább legyen korlátolt a rendszer, de borzasztó gyors, és smooth :)

Brando fóliát senki ne vegyen :D

(#58043) totalpatec


totalpatec
tag

Nekem sem kopik feltűnően az i5 fekete, mellesleg más telónál, pl. műanyag fehér galaxy s3- nál ugyanúgy megvannak a sérülések csak éppen alig látszódnak.
Amikor eladtam a samsungot letörölgettem míg jött a vevő, és akkor vettem csak észre, hogy meg van repedve a műanyag alumíniumutánzatú keret. Csak közelről látszott mint ahogyan a többi apró karc is szinte láthatatlan volt a fehér műanyagon. Ehhez képest ítélem meg az i5 kopásait is. Semmi extra, ráadásul az alukeret itt biztosan nem fog megrepedni.

[ Szerkesztve ]

(#58044) buci30


buci30
addikt

Már megint egy lejarató próbálkozás Az Apple szerint is rossz az Iphone 5S akkumulátora :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#58045) -secret- válasza buci30 (#58044) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért is? 'elenyésző számú 5s' magyarul csak párat 'rontottak el' :U

[ Szerkesztve ]

(#58046) bandigno válasza -secret- (#58045) üzenetére


bandigno
senior tag

bejelentkeztek az első refurb 5S modellek :D (értsd, akksi csere és ezt fogjátok kapni 5S cserések! :D )

(#58047) madgie válasza totalpatec (#58043) üzenetére


madgie
titán

Ez bizony így van, a feketén minden sz@r meglátszik :K

(#58048) Totheground


Totheground
addikt

Aha, na most megnéztem ezt a törlöm/újratöltöm játékot. Érdekes, és kicsit máshogy is működik, mint gondoltam. De tényleg nem piszkálja a tageket.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#58049) #27813376


#27813376
törölt tag

GoogleMaps roaming témához:

Valaki javasolta, hogy idehaza terveztessem meg az útvonalat, és teljesen jól működik úgy, hogy utána kikapcsolom a netet. Szóval köszönöm!

(#58050) Ragnar95 válasza xors (#58031) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem is szokott szórakozni és ma is hülyeségeket írt éppen, nem értem,h mi a franc okozhatja a hibát, kb 1hete szórakozik, de azóta volt már 2 menetrend frissítés...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.