Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 09:31:23

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165001) Noxy válasza syIex (#164996) üzenetére


Noxy
veterán

Ja, pókhálosra törve is szépen mutat. :)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165002) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#164997) üzenetére


vasi89
addikt

Pont azt akartam pedig :( De akkor Tibee86 javaslatára marad a fekete. Az volt régen 5S-re, nem volt vele gond csak a többi színnel de ezek szerint még mindig.

(#165003) Tibee86 válasza vasi89 (#165002) üzenetére


Tibee86
veterán

A bőr azóta is bőr maradt, nem fog változni a jövőben se. :D
Nekem szürke van, ez pár hónap alatt majdnem feketére "kopik/színeződik". Nem tudom egyébként mi ez a kék láz mindenkinél, alapból nem egy természetes bőr szín, meg szerintem nem is néz ki jól újonnan se (szilikonba még egész szép), de nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

(#165004) vasi89 válasza Tibee86 (#165003) üzenetére


vasi89
addikt

nálam egyszerű a magyarázat, fekete már volt :DDD Mondjuk gondolkodtam a szilikon tokon is, de nem tudom annak milyen a tapintása.

(#165005) Tibee86 válasza vasi89 (#165004) üzenetére


Tibee86
veterán

Elvileg nagyon jó. Én beneveztem egy olyanra is csak el kéne menni érte, de majd valamikor a héten. Bár kétlem, hogy leváltaná a bőrt. Én is csak azért vettem szürkét mert 5S-sen feketém volt és nem akartam ugyanazt, de nem bántam meg egyáltalán ezt a színt.

(#165006) Frozzy


Frozzy
őstag

Tudnátok ajánlani tötlő kábelt plusz fejet ami nem is olyan drága de esetlej jobb minőségű mint a gyári!?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#165007) vasi89 válasza Tibee86 (#165005) üzenetére


vasi89
addikt

majd írd le légyszi a véleményedet :) nekem jelenleg nillkin szilikon van rajta, teljesen elégedett vagyok vele.

(#165008) Ufff válasza Tibee86 (#165003) üzenetére


Ufff
senior tag

Mert a fekete természetes bőrszín? (Ne értsd félre, nem a négerekre gondolok itt!)

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#165009) syIex válasza Noxy (#165001) üzenetére


syIex
veterán

Nem focizni kell vele. :) Épp ahogyan írtam hiába volt tok és üvegfolia is a haverom i7-jén rotty a kijelző a fólia meg hibátlan. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#165010) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#165003) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"alapból nem egy természetes bőr"

Miért a szürke az? :)

frozzyZTE: iPad adaptert fejet ajánlom, így most tudsz venni 560Ft-ért 2db-ot is.

Kábelből meg hónapok óta ezt használom, eddig legjobb kábelem.

[ Szerkesztve ]

(#165011) Tibee86 válasza Ufff (#165008) üzenetére


Tibee86
veterán

Jogos, rossz volt a megfogalmazás, mindenesetre a kéknél "természetesebb". :D

(#165012) Newyorker válasza Newyorker (#164939) üzenetére


Newyorker
addikt

Erre vki?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#165013) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#165010) üzenetére


buvartacsko
addikt

miért ajánlgatunk nem MFi kábeleket? ezekre bármikor nemet mondhat a telefon.

(#165014) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#165013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mert szerinted az amire rá van írva ebay/alis-nál nem "nemet mondhat" bármikor? Amúgy pont azért ajánlottam mert 2 ilyenen van, és eddig tökéletesen megy, a másik meg ~800Ft, ~fél év után tönkremegy kit érdekel...

(#165015) Noxy válasza Newyorker (#164939) üzenetére


Noxy
veterán

Nem tudom, hogy neked mit hol kér, de nekem most kérdés nélkül törölte az egyik eszközöm bizt.. mentését az iCloudból.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165016) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#165014) üzenetére


buvartacsko
addikt

tök jó buli mikor kidobsz egy ilyenre akár 5 forintot is, aztán egyszer csak meghal és nem tudod feltölteni a telefonod mert éppen csak ez volt nálad mert iPhoneod van úgyhogy az Apple tokok és kábelek baromság kategória ugyebár. :D

nekem az Apple eredeti kábelei és az MFI Belkin/Blitzwolf kábelek dokkolók évek óta nem mondják fel a szolgálatot. ellenben látom az ismerősök 2-3 ezer forintos Lightning dock és kábelek nagyrészét hónapok után meghalni.

ilyen alapon nem ér ez a cucc 800 forintot sem..

[ Szerkesztve ]

(#165017) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Baseus kábeleket használok Samsung/Blitzwolf/Aukey töltőkkel. Ezek elvben megbízhatók

(#165018) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#165016) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom tudom, te mindenből eredeti, más minden fos sz@r...blablabla...Viszont azt enged már meg hogy én eldöntsem kinek mit akarok ajánlani. Előre is köszi Főnök! :R

Apple eredeti kábelét meg inkább hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

(#165019) Ufff válasza B-L-A-C-K (#165018) üzenetére


Ufff
senior tag

Nekem is régóta jók az MFI-s Aliexpress-es vagy Banggood-os kábeleim (Cafele, Blitzwolf, Ugreen). Nem MFI-set nem vennék, mert tényleg összefossa magát egyik pillanatról a másikra...

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#165020) Noxy válasza B-L-A-C-K (#165018) üzenetére


Noxy
veterán

Na azért roppant kellemetlen tud lenni, ha éppen a világvégen nyaralás közben írja ki hogy innentől ba..m tölteni az iPhone-t.
Soha nem vettem más kábelt az évek alatt. Még mindig az EREDETI kábelokat használom. Veszem a fáradságot és megerősítem a kritikus helyeket. Elég hozzá egy kevés cellux szalag.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165021) bigdady válasza B-L-A-C-K (#165018) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezért kell 2 iphone a családba és a másikkal mindig lehet tölteni :)
Amúgy meg a legolcsóbb eu szabvány mikrousb-s töltő jó az mindenkinek van otthon és csak egy ebayes 1 dolláros lightning átalakító kell és töltés megoldva és még mfi szarakodás sem kell (ha ezzel töltesz a gyári kábel meg elég szinkronra annyit kibír :) )
Vagy venni kell egy ilyet és kész ez mindent kibír: [link]

[ Szerkesztve ]

(#165022) B-L-A-C-K válasza Noxy (#165020) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze az nem tud roppant kellemetlen lenni mikor a gyári kábelnek a vége is olyan sz@r hogy szintén nem tölt. Amúgy ha már annyira világvégére készülsz érdemes több kábellel menni...;)

A másik meg nem érdekel ki mit ajánl, én az én véleményét írtam le egy olyan kábelről amit több hónapja használok gond nélkül, ha szétmegy esetleg már megérte, 2 méteres, nem foszlik szét, nem törik meg, nekem bejött, kész témát le lehet zárni. ;)

(#165023) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Első élőképek az iPhone 8 hátsó felületéről...

Forrás

Nagyon remélem nem ilyen lesz...

(#165024) bigdady válasza B-L-A-C-K (#165023) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hátul ujjlenyomatolvasót vajon ki az a hülye aki kitalálja? Vagy ott is? Másként baromság

(#165025) batai15 válasza B-L-A-C-K (#165023) üzenetére


batai15
félisten

elég idétlen helyen van..
Bigdaddy: nem rossz hátul sem hidd el, meg van az előnye.
De én vizualitás miatt jobb szeretem elől , na meg ez többek között az apple telefonok ismeretője, és vele járója..Ez olyan mintha a bmwről elhagynák a hűtőrácsot..
Itt viszont az alma alatt tuti hogy rettentő kényelmetlen lesz.. ettől még a powergomba rakott fp is jobb lenne...

[ Szerkesztve ]

(#165026) Noxy válasza B-L-A-C-K (#165022) üzenetére


Noxy
veterán

Ezzel mindenki úgy szop..ja magát ahogy akarja.
Szíve joga. Én akkor is maradok az eredetinél még akkor is, ha szerinted az is sz@r.
Lényeg az, hogy neked legyen igazad a végén. :K

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165027) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ha nem a kijelzőben lesz az ujjlenyomat-olvasó, tuti nem veszek 8-ast. Se a bekapcsológomb, se a hátlap nem ideális hely.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#165028) Tibee86 válasza szabogabor10 (#165027) üzenetére


Tibee86
veterán

Rakhatják bárhova, én akkor se. ;]
Majd a bemutatón elmagyarázzák fél órában, hogy miért jó az hátul. :D

(#165029) tboldi


tboldi
nagyúr

Tölthető az 5. developer beta. :)
A 4-es nem volt rossz, nem sok buggal találkoztam, de a 3-as jobban bánt az aksival. Remélem, az 5-ös most ismét hozza azt a szintet.

[ Szerkesztve ]

(#165030) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#165018) üzenetére


buvartacsko
addikt

bocs, de ami köztudottan feldobja a talpát az szar. akármilyen anyagból is van a burkolata.

azt ajánlgatsz amit akarsz, de engedd meg hogy közbe szóljak, hogy ha látom hogy olyat ajánlasz ami lehet hogy 2 hét, lehet hogy 5 hónap, de előbb utóbb biztos hogy meghal MFI minősítés hiányában. :)

remélem megengeded hogy figyelmeztessem erre azt aki esetleg erről nem tud.

most mondhatnám neked, hogy te meg csak a gagyi párszázas kínai fosokat veszed.

(#165031) Totheground válasza B-L-A-C-K (#165023) üzenetére


Totheground
addikt

Nalam halott tortenet, ha a hatlapon lesz a touchID ES annyira hulyek is, hogy nem az almaba teszik.
...
Bar mit varok attol, aki kamerabumpot tesz egy iPad pro-ra. :W

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#165032) Noxy válasza buvartacsko (#165030) üzenetére


Noxy
veterán

Arról meg nem is beszélve, amikor az iTunes csak a hibakódokat dobálja.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165033) B-L-A-C-K válasza Noxy (#165026) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lényeg az hogy neked is van egy véleményed, meg nekem is, meg másoknak is, és nem kell mindig egyetérteni, főleg hogy amit én használok megvan róla a saját véleményem. ;)

buvartacsko: Szart nem sokásom ajánlani, amiben meg nincs tapasztalatod nem ajánlod. Amúgy csak jelzem van 4 gyári kábelem a fiókban, ebből 3-at sose használtam, gondolod ezt amit említettem azért használom mert szar...:) Na jó hagyjuk...

Inkább meséljünk arról hogy az általad agyon istenített gyári tok, így néz ki pár napos használat után...15 ezerért király...Igaz nekem 5-be volt, de már ezt is bánom kiadtam érte.

(#165032) Noxy: Miért általánosítasz? Használtál már ilyet? Nem, akkor meg milyen hibakódról beszélsz? Egyszer nem dobta fel ez, csak jelzem. Vettem már én sz@r kábelt kintről ami ment a kukába egyből, de arról is leírom a véleményem ha nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#165034) Noxy válasza B-L-A-C-K (#165033) üzenetére


Noxy
veterán

Így van. Ezért van ez a fórum. :K

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165035) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#165033) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem tudom mit csinálsz vele, szülőknél iPadeken a bőrtok 2 éves és semmi nem látszik rajtuk...

(#165036) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#165035) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Használom normálisan, semmi extra, mondjuk azt sem értem ha kopik a bőr, miért fekete alatta...Bár lehet pont egy hibásat fogtam ki, de youtube videókat nézve egy idő után ez természetes...Csak ha ezt tudom így néz ki már hamar, akkor T-s kupont másra verem el, mert még az 1800Ft-os műbőr ilyen szempontból mindig veri, nem kopik, puhább a tapintása, a belső kialakítás meg ugyan az, + az alját is védi...Persze a gyárinak bőrszaga van, ami tényleg nem rossz, meg a gombjai jobbak, de ennyi előnye van kb.

[ Szerkesztve ]

(#165037) vasi89


vasi89
addikt

úgy látom megint kezdődik, hogy csak az eredeti a jó. ebből már 1szer volt vita de ahogy látom nem mindenki tanul belőle... Annyira jó a gyári, hogy a lighning-jack kábelem 4 hónapot bírt, az utángyártott töltőkábelem 2m-es kábelem 1000ft-ért meg másfél éve hibátlan. Igaz rá van írva h MFI biztos ez az oka.. :DDD A gyári töltőkábelek nálam jól bírják mert nem használom őket :))

(#165038) danilla válasza B-L-A-C-K (#165033) üzenetére


danilla
őstag

Ez a kopas eleg tre. Ennel meg a 2000-3000 ft-os piros es barna koppintas mubor tokom is jobban birta (kopas szempontjabol). Mondjuk az meg par honap alatt elkezdett szetmalni a sarkokon :D

https://twitch.tv/ddplayzone

(#165039) agabe válasza B-L-A-C-K (#165023) üzenetére


agabe
addikt

Ez a kep fake. Legalabbis szerintem.

(#165040) B-L-A-C-K válasza agabe (#165039) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elsőnek azt hittem a tokomra írod...:D

Remélem is.

[ Szerkesztve ]

(#165041) danilla válasza B-L-A-C-K (#165040) üzenetére


danilla
őstag

Az iphone 8 kepre reflektalt ;)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#165042) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Tiszteletem!

Apple honlap szerint a telefon a backup fájlokat ide menti C:\Users\(username)\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\.

Van is ott egy rakat nagy méretű könyvtár.

Lehet ezeket törölni? Csak mert kellene a hely.

Köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#165043) California1


California1
őstag

Üdv urak !
Szeretnék érdeklődni 10.3.3ról i6 készüléken hogy s mint muzsikál. Sebesség változott valamit ? Akku?

Előre is köszönöm !

(#165044) agabe válasza B-L-A-C-K (#165040) üzenetére


agabe
addikt

a foxconn felirat topologiaja nem ugyanaz mint az eredeti, nincs ott az R a kis karikaban es ez csak a doboz.
kaotikus a hely, nem igy raktaroznak a foxconnban, es nem ilyen kis mennyiseget. Tipikus kinai dzsunka gyarto vagy forgalmazo raktaraban keszult kep klon iphone-okrol.

(#165045) jeromosi válasza B-L-A-C-K (#165033) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Én akkor szerencsés vagyok, 2015 dec 31 óta használom a 6s gyári töltő kábelét, és töltőfejét.
Tökéletes állapotban van mind a kettő.
Bár néha rövidnek bizonyul.
:)

(#165046) lugosi válasza jeromosi (#165045) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is megjelenés óta használom, nem egyszer utazásra is vittem, és semmi baja a mai napig se.

(#165047) bigdady válasza lugosi (#165046) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem egy év alatt a 2. vagy 3. gyári van

[ Szerkesztve ]

(#165048) domerator válasza agabe (#165044) üzenetére


domerator
veterán

felirat topológiája? :Y
Nem tipológiát akartál írni... vagy tipográfiát :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#165049) DonTuros


DonTuros
tag

[link]

Sziasztok!

Ismer valaki ehhez az alkalmazáshoz hasonló szótárat az App Store-ból? Egyszerűen a Google off-line szótára nem tetszik, ez a kis sz*r egyszerű (bár sajnos Androidos) off-line szótár egyszerűen király.

Nagyon kéne, sokszor használtam a régi Androidos telefonomon. (De persze nem állnék vissza soha az életben Androidra :B :U :P ;] )

Nah ennyi emoji elég volt

Illetve van-e az iPhone 7 Plusnak bármilyen hibája, típushibája amit érdemes megnézni amikor használtan szeretném megvásárolni?

[ Szerkesztve ]

https://www.akosturos.com

(#165050) madgie válasza jeromosi (#165045) üzenetére


madgie
titán

2012 decemberi iPad 4 kábele tavaly ment tönkre, nemtom, mit csináltok a gyári kábelekkel, nekem semmi bajom velük :)

A Black által ajánlott kék farmerkábel viszont pár nap után ment a fiókba, az iPad Pro 90% körül többször is kiírta vele, hogy nem töltődik. (és érzésre lassabban is töltődött addig)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.