Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) HUTCHDB válasza DanielK (#18000) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

aham....
a lite jo belole?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18002) DanielK válasza HUTCHDB (#18001) üzenetére


DanielK
addikt

Nem próbáltam, később vettem észre hogy van olyan. Előbb megvettem, de megérte.
Egy picit várj, megnézem.

Megnéztem: nagyon kevés a lite.A futó folyamatokról, memóriáról, stb nem ad infót. Az semmire sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#18003) HUTCHDB válasza DanielK (#18002) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ok. koszi, megeri azt az ezrest?
azt veszem eszre az i5- nel, hogy az akksi jobban birja. meg 6.0 van rajta.
erdemes ezt frissiteni?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18004) krain válasza jimhun (#17996) üzenetére


krain
tag

erre gondoltam én is :C köszi azt hiszem beszerzek egyet

(#18005) DanielK válasza HUTCHDB (#18003) üzenetére


DanielK
addikt

Ha kell ilyen program neked, akkor igen. Ha nem figyeled ezeket, akkor nem szükséges megvenni.
1000 :Y ezek szerint nem annyi, fele nagyjából. Bár én akciósan vettem meg

(#18006) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Sziasztok!

Felmerült pár kérdés bennem:

A T fehér 8gb-os iPhone 4et is forgalmazott, nem csak feketét mint a 3GSnél?

iOS 6.0.1en a Facebook Messenger azt írja, "push notifications are off", pedig optionsban be van kapcsolva, settingsben pedig nem jelenik meg a Messenger app. Google nem adott releváns találatot, van valami ötletetek hogy lehetne bekapcsolni az értesítéseket?

(#18007) zerone


zerone
tag

iPhone 4S-em van, használt, de elvileg hibátlan, ma kaptam factory resettel. Az a probléma viszont, hogy bizonyos helyeken érintésre nem reagál. Nem tudom, hogy az érintőképernyő hibája-e, vagy esetleg szoftverhiba.

Példa: Settings-ben három menüpont közül a középsőt választom, akkor vagy az alatta vagy a felette lévő opció lesz kiválasztva. Ha kicsivel feljebb scrollozok, akkor az előbbi középső opciót ki tudom választani, de az alatta lévőt nem, mintha most az lenne a középső. Ez csak a képenyő közepén van egy csíkban.

Ugyanaz: amikor a home screenen az appokat rendezgetném, és egy appot feljebb húznék, középen megáll, nem húzza tovább, olyan, mintha középen csíkban lenne egy érzéketlen rész.

Lehet ez szoftverhiba? iOS 6.0 van rajta, most próbálom update-elni.

(#18008) lupus_l válasza zerone (#18007) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Valószínű az érintőképernyő abban a csíkban nem működik. Leejtették vagy beázott.

(#18009) Kommy válasza zerone (#18007) üzenetére


Kommy
veterán

Nagyon kicsi az esélye a szoftver hibának.

(#18010) zerone válasza lupus_l (#18008) üzenetére


zerone
tag

Szoftverhiba kizárt? Kifogástalan, hibátlan állapotban volt az eladó szerint(nem Mo-ról vásároltam, de az eladónak nagyon korrekt visszajelzései voltak). Esetleg szállítás során(dobozában, bubblewrap-be csomagolva) sérülhet meg az érintőképernyő csak egy része?

[ Szerkesztve ]

(#18011) boogie84 válasza boogie84 (#17970) üzenetére


boogie84
veterán

Érdekes, az off topicban javasolták h frissítsem le a sunshinefm-et az enyémen is és nem fog menni, hát így is lett. :(

Mi van mostanság a programokkal?? Lehetséges h valamit elkurizáltak h a 6-oson jobban fussanak de nem jött össze??

Nagyon gyakran nem frissítem le a programokat, ezek után meg főleg nem fogom. Másnál is előfordul ilyen, h frisítés után nem mennek a már működő programok? :F

(#18012) DanielK: Feltennéd nekem próbaképp a programot? Most letöltöttem megint, nem megy. Sunshinefm

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18012) DanielK válasza boogie84 (#18011) üzenetére


DanielK
addikt

Nem

(#18013) Kommy válasza BloodyEddie (#18006) üzenetére


Kommy
veterán

Szerintem csak feketét forgalamzott a 8GB-s ből.

Facebook messenegr elindít, jobb felül, majd fogaskerék, notification on

(#18014) HUTCHDB válasza DanielK (#18005) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

annyira nem akarom nezegetni, de lehet megveszem, sose lehet tudni....

a frissitest szerintetek 6.0- rol erdemes megcsinalni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18015) BloodyEddie válasza Kommy (#18013) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Apróban jelent meg állítólag gariban cserélt teljesen új fehér 8gb i4, pedig én is csak feketére emlékszem.

Notify: ezt írtam, hogy beállításokban be van kapcsolva, és mégis az az üzenet jelenik meg hogy off, és nem is jönnek az értesítések, más beállítást pedig nem találok :(

(#18016) Ragnar95 válasza HUTCHDB (#18014) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha nem jelentkeztek nálad a leírásában felsorolt problémák, amiket javítottak, akkor nincs sok értelme, max annyi,h a legfrissebb rendszer lesz fent és nem kell a piros körben lévő 1-est nézegetned :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18017) manchester85 válasza BloodyEddie (#18015) üzenetére


manchester85
addikt

Volt fehér is. Nem tudom, most miért nincs

i6 Silver

(#18018) Kommy válasza boogie84 (#18011) üzenetére


Kommy
veterán

Letöltöttem iOS 6.0.1 iPhone 4S és nem indul el.

BloodyEddie: tényleg volt fehér, mint ahogy most is van az Apple-nél. Kapcsold ki, ott és akkor az üzeneteknél, ahol most kiírja ott lesz egy gomb azt nyomd meg talán megoldja, de furcsa, hogy magának a telefon beállításaiban nem találtam push beállításoka, úgy meg nem tusom, hogy űködhet, szerintem rossz a messenger, kivle nme kérdezi meg, hogy kaphatok e apush üzenetet telepítéskor.

[ Szerkesztve ]

(#18019) boogie84 válasza Kommy (#18018) üzenetére


boogie84
veterán

Köszönöm a segítséget. A korábban írt 3G azért került hozzám, mert állítólag több program sem indult el rajta. Lehetséges hogy azért mert a szerencsétlen lefrissített pár programot és azokat nem jól írták meg? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18020) Kommy válasza boogie84 (#18019) üzenetére


Kommy
veterán

Lehetséges, de az Apple-nek ezeket észre kéne vennie, mivel ki vannak próbálv a programok elvileg.

BloodyEddie: töröld le a messengert és rakd fel újból és az elején megkérdezi, hogy engedélyezed e engedélyezd és utána megkérdezi, hogy engedélyezed e a push-t

(#18021) boogie84 válasza Kommy (#18020) üzenetére


boogie84
veterán

Nos ezek szeriont mégsem. Úgy tudom volt ebből vita, h mindegyik ki van e próbálva. Azt hiszem ez egy jó bizonyíték h bizony nincs kipróbálva az összes. :(
Köszönöm a segítséget! :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18022) HUTCHDB válasza Ragnar95 (#18016) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nekem igazabol nincs felsorolas, csak ennyi:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18023) TheMarci válasza HUTCHDB (#18022) üzenetére


TheMarci
addikt

És ha a tudjon meg többet-re kattintasz?

"A frissítés többek közt a következő javításokat és hibajavításokat tartalmazza:

Egy olyan hiba javítása, amely megakadályozza az iPhone 5-öt a frissítések vezeték nélküli telepítésében
Egy olyan hiba kijavítása, amely miatt vízszintes vonalak jelenhetnek meg a billentyűzeten
Egy olyan probléma kijavítása, amely miatt előfordul, hogy a kameravaku nem villan
Az iPhone 5 és az iPod touch (5. generációs) megbízhatóságának növelése, amikor titkosított WPA2 Wi-Fi-hálózatokhoz csatlakoznak
Egy olyan probléma megoldása, amely miatt az iPhone bizonyos körülmények közt nem tudta használni a mobilhálózatot
A Mobil adathálózat használata kapcsoló véglegesítése iTunes Matchhez
Egy jelkódzár-hiba kijavítása, amely néha hozzáférést enged a Passbook-jegyek adataihoz a zárolási képernyőről
Egy Exchange-találkozókkal kapcsolatos hiba javítása"

Do You Dream?

(#18024) lupus_l válasza zerone (#18010) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Próbáld meg a szoftver újrarakást, nem vesztesz vele. Szerintem hardveres a hiba... szállítás közben előfordulhat a sérülés.

(#18025) HUTCHDB válasza TheMarci (#18023) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nekem nincs semmi ilyen.... csak ez:

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18026) DanielK válasza HUTCHDB (#18025) üzenetére


DanielK
addikt

Igen, mert ezt a hibát is orvosolták (az update csak egy plusz program felrakásával megy, ami törlődik utána)

Tedd fel, nálam nem merül jobban.

(#18027) Bailey válasza BloodyEddie (#18015) üzenetére


Bailey
senior tag

A hét elején még volt a T honlapján is fehér. Lehet hogy csak véletlenül törölték ki.

(#18028) BloodyEddie válasza Kommy (#18020) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Újraraktam, de nem kérdezi az elején hogy engedélyezni akarom-e, és amikor belépek megint ott a "push notifications are off" üzenet :(

(#18029) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Sziasztok...

Kérdésem az lenne, hogy van-e Telenoros i5-el rendelkező tulajdonos itt a fórumon, és működik-e neki gond nélkül a készülék a hálózaton? (nem dobálja el a hívásokat, stb.) Illetve hogy a Telenor nano sim-et forgalmaz-e, vagy vagdossam korbe a microt azt' ennyi? Úgy sem sikerül, ismerve a szerencsémet...

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#18030) Blyan


Blyan
félisten

Na bazz, a Vodánál végleg elgurult a gyógyszer. :F Vállalkozói kínálat, RED Standard (15.990 a havidíj ) csomag: i5 16GB-os 139.000!!! huf.

Sőőőt, az i4 8GB-os 89.990, a i4S 16GB-os meg 129.990..

Oh, man! WTF!!! :Y

Ugyanez, hasonló árazású tarifacsomagban - Mozaik XL (oké, nem unlimited text és beszéd), 19.900, Ikon 400-al (11.890 havidíj) 89.000

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18031) zaskar válasza Tutivesztes (#18029) üzenetére


zaskar
senior tag

Nyugodtan kivághatod, rengeteg segédlet van ehhez a neten, pl. ez. Én is ezt tettem, bár én a T-nél vagyok. De nincs a közelben képviseletük, meg így megmaradt a 4500 Ft is, a csere ára, amit elkölthettem tokra, fóliára. Csak egy jó ollód legyed, de ez alapfeltétel.

(#18032) manchester85 válasza Blyan (#18030) üzenetére


manchester85
addikt

Én szóltam. :DDD iPhone-t azonnal a bevezetéskor kell venni, nincs mese. Addig kompetitívek csak az árak.

90 ezer az i4 8GB, 16 ezres csomaggal, gyönyörű. :DDD Amúgy szerintem se normálisak a vodánál, viszont apámnak mindig ügyesen kimazsoláztam tőlük a jó ajánlatokat. Meg kellett volna már venned 70-ért. Aki kihasználja, annak az bestbuy volt.

i6 Silver

(#18033) Blyan válasza manchester85 (#18032) üzenetére


Blyan
félisten

Bakker, nem szarom a pénzt. :DDD De ez akkor is kurva durva... :((( Elmebetegek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18034) privacy99


privacy99
senior tag

Sziasztok!

Olyan 3-4 hét múlva meglesz az iPhone 5-öm, és egy olyan kérdésem lenne, hogy számít valamit a sebességében, vagy akármiben, hogyha tegyük fel, 200 alkalmazást szedek le? Mert regisztráltam pár oldalra, meg nézem a híreket, és az iTunes-t, és napi 10 új alkalmazás tetszik meg. És írogatom egy lapra, hogy melyik ami jó :D Szóval számít ez vmit? 32GB-os lesz, szóval a hely gondolom nem probléma egy határig, de mondjuk ha egy Androidos telóra raknék 200 alkalmazást, akkor olyan 3 óra alatt talán bekapcsolna, és egy alkalmazást megközelítőleg 2 perc alatt talán el is tudna indítani, feltéve ha nem fagy le végleg.. :)(Igen, most ilyet használok..)

Előre is köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#18035) Blaise válasza privacy99 (#18034) üzenetére


Blaise
veterán

Egy idő után úgyis megunod majd, de amúgy nem lesz belőle semmi gond :)

(#18036) manchester85 válasza privacy99 (#18034) üzenetére


manchester85
addikt

Itt nem lesz ilyen gond, mehet rá a 200 alkalmazás. :K

i6 Silver

(#18037) privacy99 válasza manchester85 (#18036) üzenetére


privacy99
senior tag

Köszi mindkettőtöknek! :)

(#18038) Frozzy válasza privacy99 (#18034) üzenetére


Frozzy
őstag

együtt érzek veled. ezért szeretnék a későbbiekben iPhone 4S-t :D bár én "csak" 16gigásat :D

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#18039) DanielK válasza Blyan (#18030) üzenetére


DanielK
addikt

Én még megjelenéskor azonnal lecsaptam rá. Mátrix 2-vel (havi 5360,-) részletre vettem meg, 169.990-ért, de ebből is jött le kedezmény, így 160 lett a vége.

(#18040) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Srácok, szerintetek mi lett a HD Player Pro- val? Ma reggelre eltünt a frissítési felhívás. Nézem az app staore-ban és nem találom már a progit. :Y

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#18041) kenny123


kenny123
addikt

Valaki sürgősbe nem tudna mondani egy appot/tweaket, amivel tudok youtuberól videót letölteni, és offline visszanézni?
Köszi

yo

(#18042) DanielK válasza V.Stryker (#18040) üzenetére


DanielK
addikt

eltávolították. gonodolom úgy, mint az avplayert. A purchased fülön még megtalálod elméletileg és onnan le is töltheted még.

(#18043) Blyan válasza DanielK (#18039) üzenetére


Blyan
félisten

Azóta változott pár dolog..:D Úgy látom Mátrix 2-vel már nem lehet venni, és a 3 és 4-es csomagban is 199.000 :DDD

Jézusom, 210-ért lehet venni függetlent, ezek meg 8600 forintos előfizetés mellett (két év rablánc) adják 199.990-ért.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18044) Richard válasza Blyan (#18043) üzenetére


Richard
őstag

Elég kemény. Főleg, hogy nem is látom a 64 gigást sehol. Lehet azt már nem merték kiírni. ;]

(#18045) Kommy válasza Blyan (#18043) üzenetére


Kommy
veterán

Hát ez szép.

(#18046) DanielK válasza Blyan (#18043) üzenetére


DanielK
addikt

pedig lehet, csak "ki kell bontani", hogy további tarifával:
VIP kategóriás előfizetéssel 203 990 Ft (16GB) 238 990 Ft (32GB)
Csak megemelték az árát, egy picit. :D

részletre: 62 990 Ft + 12 x 11 750 Ft, ez nálam így nézett ki: 48 990 Ft + 12 x 10 083 Ft

34e Ft emelés 1 hónap alatt... az kemény... :F

[ Szerkesztve ]

(#18047) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Sziasztok!
SOS kérdés.

Iphone 5 vásárlásnál mire kell odafigyelni? Most kínáltak egy 2hónapos, 32GB-osat, karcmentes, gyárilag kártyafüggetlen, garis, magyarországon vásároltat 150K-ért. Ennyiért jó vétel lehet, nem?
Csak beleugrani nem szeretnék, első Iphoneom, ezért nem tudom mire figyeljek.

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#18048) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Hogy tudok iPhonerol gmailből emailt írni úgy hogy kapjak olvasási visszaigazolást? :R

(#18049) Blaise válasza .:Kristian:. (#18047) üzenetére


Blaise
veterán

2hónapos
gyárilag kártyafüggetlen
magyarországon vásároltat

Ez eléggé sántít, tekintve, hogy 2 hónapja még nem is volt elérhető a telefon sehol a világon. Nálunk szept 28-án jelent meg, és ha független akkor az Apple áruházából kellett online megredenlnie, amit ráadásul tuti később hozott ki a futár.

[ Szerkesztve ]

(#18050) Kommy válasza Blaise (#18049) üzenetére


Kommy
veterán

főleg úgy, hogy apple.com ról megjelenéstől minimum 4 hetes szállítási idő van írva, máshol meg tudtommal nem lehet Magyarországon hivatalosan független iPhone-t venni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.