Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178001) Ragnar95 válasza geza844 (#177980) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs semmilyen töltési probléma 5S-nél, nem tudom, hol olvastad ezt. Megbízhatóbbnak nem igazán nevezhető az SE, mivel az 5S-nek sem volt szériahibája, ha az erősebb hardver és emiatt hosszabb támogatottság adta előnyöktől eltekintünk, azért érheti még meg jobban az SE, mert újonnan már csak azt kapsz és használtan is újabb modelleket lehet kifogni, márpedig ha a meghibásodástól félsz, nem árt a minél újabb készülék.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#178002) hemaka válasza Ragnar95 (#178001) üzenetére


hemaka
nagyúr

En sem hallottam semmi ilyesmirol. Mar arrol, hogy ha zsebben hordod es nem kiforditva mosod a zsebedet, hamar tele megy retekkel.

(#178003) Lefty válasza Alwares (#177998) üzenetére


Lefty
addikt

Nem is kell. CPU DasherX-szel nezd meg a proci aktualis orajelet, ha nem nevleges kozeli allapot van, pl. 6S-nel 1840mHz, akkor az akku kapacitasa romlott, ami visszaveszi a cpu teljesitmenyet is.

(#178004) fpy_ válasza MasterMark (#177970) üzenetére


fpy_
aktív tag

Olvastam, hogy az IOS kilövögeti a Pebble taskot. Nekem classic van, örülnék, ha jó lenne és maradhatna.
Köszi, hamarosan kiderül...

(#178005) Lefty válasza Lefty (#178003) üzenetére


Lefty
addikt

A temahoz kapcsolodva en 2060mAh kapacitasu Nohon akkura csereltem a gyarit es baromi jol teljesit.

(#178006) geza844 válasza Ragnar95 (#178001) üzenetére


geza844
aktív tag

Ennek örülök. Sikerült egy éppen garanciában cserélt, még fóliás 5s-t vennem ma használtan (de ugye tök új). Remélem sokáig fogja bírni.

(#178007) csacsi67 válasza Lefty (#178003) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem teljesen igaz ez igy én most 29 % vagyok töltöttségi szintben óra jel 600 .30 % 611 volt. Akku elhasználődás 92 % . Jövö áprilisban lesz 2 éves .De ha feltöltöm az akksit akkor bizony nem 600-on van az óra jel .SE készülékröül van szó. De nem figyelem mert lassulást nem tapasztalok. Ez a téma már majd nem 3 hete felmerült az SE topicba.

(#178008) MasterMark válasza fpy_ (#178004) üzenetére


MasterMark
titán

Utoljára akkor nyitottam meg amikor beállítottam. Azóta újra is indítottam a telefont, meg egy rendszerfrissítés is lement. Külön nem nyitottam meg azóta és semmi baja.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#178009) MauroN


MauroN
tag

Akinek Airpods-a van ahhoz szólna a kérdésem, hogy nálam hektikusan működik a kijelzése. Ha felnyitom a tokot illetve amikor lezárom vagy felhozza a kis ablakot vagy nem, vagy működik az animáció és pörög vagy nem. Csak nálam van ez így vagy ez is még ilyen időjárás widget szerű bug?

(#178010) HarleyCustom válasza puru (#177983) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem is ugyanez...i8+
Szoftveres gond.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#178011) kleinguru válasza MauroN (#178009) üzenetére


kleinguru
addikt

Ha arra gondolsz, mikor írja a töltöttségi jelzőket felnyitásnál, ott fel kell legyen oldva a készülék kezdőképernyőn. Ettől eltekintve nem szoktam nézni, hogy mennyi az annyi, pont az tetszik benne, hogy nyitás, fülbe betesz és működik telefon elővétele nélkül:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#178012) szabogabor10 válasza MauroN (#178009) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam mindig felhozza, csak nem mindig pörög. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#178013) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Sziasztok. Idegen terepen kérnék segítséget. Barátnőmnek szeretnék egy almát ajándékba, régóta nagy vágya. Az SE és 6S között kellene döntenem. Árkülönbség nem annyira szämottevő, a méret se. Inkább azt szeretném megtudni, ma tudok-e még rossz 6S-be belefutni? Sok szériahibáról olvasni, valamint a frissítéseket követő folyamatos lustulásról is. Ez az SE-re is jellemző? Vannak esetleg kopási problémák a készülékházat illetően? Aki szaki alma téren, légyszi árulja el, nagy hiba lenne-e a 6S a másikkal szemben, ugyanis 3-4 évre lenne, nem egyre vagy kettőre. Köszönöm

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#178014) Lefty válasza Ununqatrium (#178013) üzenetére


Lefty
addikt

Ebben az esetben en mindenkepp a 6S-t valasztanam a nagyobb kijelzo miatt. Ennel a modellnel volt csereprogram az akku hidegben torteno kikapcsolasa miatt, ha esetleg ilyenbe futnal, akkor azt garanciaban cserelik, ne aggodj. Bar szerintem a mostani keszlet mar ujabb szeria. Viszont ha 3-4 evre lenne, inkabb az i7 fele kacsingatnek.

(#178015) nederlanden válasza B-L-A-C-K (#177995) üzenetére


nederlanden
senior tag

((eleg szep kepeket nyomott a 8plus-)))Erdekes,,en durvan csalodtam most a gyari tokokban ..nagyon szivesen megmutatnam Bekesmegyeben barkinek aki kivancsi ra,h mekkora fos

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#178016) B-L-A-C-K válasza nederlanden (#178015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pedig kinézetre az X-é is ilyen, vidd vissza, ha tényleg nem passzos benne meg recseg nekem sem kellene.

[ Szerkesztve ]

(#178017) kengyel válasza nederlanden (#178015) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pedig nagyon jól néz ki, főleg a hátulja. Mennyi egy ilyen tok ?

kengyel

(#178018) nederlanden válasza B-L-A-C-K (#178016) üzenetére


nederlanden
senior tag

Az a baj,h 260km-re vettem 16.000-ert.Nyomogasd mar meg oldalt kb a tel. feletol lefele,tuti nem erezni pici logast es ezaltal a ropogast is??!-)
Kengyel:16e

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#178019) kengyel válasza nederlanden (#178018) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem egy olcsó mutatvány, de mutatós nagyon. Köszi !

kengyel

(#178020) tboldi válasza kengyel (#178017) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#178021) kengyel válasza tboldi (#178020) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon komoly, az ára sem olcsó.

kengyel

(#178022) B-L-A-C-K válasza nederlanden (#178018) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Semmi ilyesmit nem érezni, talán annyi hogy keményebb tényleg mint az i7-emen volt bőrtok, de lehet azért mert még nagyon új, bár ha így marad akkor se zavaró.

(#178023) MauroN válasza szabogabor10 (#178012) üzenetére


MauroN
tag

Nekem akkor szokott pörögni, mikor visszarakom a tokjába.. amikor kiveszem, akkor nem. Ez normális?
Update: lehet jó lesz, nem mindegy neki hogy fel van-e oldva a telefon, vagy nincs. Ha zárolva van pörög, ha fel van oldva nem pörög... tudom tudom #firstworldproblem 😁

[ Szerkesztve ]

(#178024) tboldi


tboldi
nagyúr

Tölthető az iOS 11.2.5 developer beta 2! :)

(#178025) szabogabor10 válasza MauroN (#178023) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha kiveszem a tokból, nálam se pörög. Fura ez. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#178026) Scrake^;DD válasza Scrake^;DD (#178000) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Erre valaki?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#178027) B-L-A-C-K válasza Scrake^;DD (#178000) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem működik akkor hibás, gondolom a csereprogramban az egész kamerát cserélik, így valószínű meg is javul.

(#178028) natë válasza tboldi (#178024) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor 1-2 óra és jön a public is.

(#178029) Scrake^;DD válasza B-L-A-C-K (#178027) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Köszi

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#178030) 8 válasza Scrake^;DD (#178000) üzenetére


8
senior tag

Beviszed és pár nap múlva kapsz egy zsír újat (mármint egy refurbished-et), nem cserélgetnek kamerát.
Ezért backupod legyen, és figyelj rá, hogy ha jailbreakelt, akkor előtte szedd le róla.
+ ha esetleg újabbat akarsz venni, akkor jó alkalom elpasszolni az újat amit kapsz még mielőtt használatba veszed

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#178031) ludnik


ludnik
tag

Iphone 5s legújabb 11-es szoftvert lehet mondjuk 9-esre dowgradelni? Ami zavar, hogy pl. a Chrome valami rohadt sok idő mire elindul. Mire érdemes downgradelni vagy mire lehet még?

(#178032) California1 válasza ludnik (#178031) üzenetére


California1
őstag

Nem :-( nem tudod már az iOS 10-et sem visszarakni.

(#178033) kchris78 válasza ludnik (#178031) üzenetére


kchris78
veterán

upgrade-elni erdemes es nem iOSt hanem telefont ebben az esetben...

(#178034) kengyel válasza tboldi (#178024) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hogy tudom ezt letölteni, milyen regisztráció szükséges ?
Szerk: Oké, megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#178035) csacsi67 válasza kengyel (#178034) üzenetére


csacsi67
addikt

Elötte csinálj mentést .

(#178036) szekra válasza nederlanden (#178015) üzenetére


szekra
őstag

Úristen! Lám lám a gyári tokok nagykövete csalódott egyben? :Y De hát ez lehetetlen, biztos PS!

(#178037) atees válasza MauroN (#178023) üzenetére


atees
őstag

Basszus kb akkor lattam ezt az animaciot amikor megvettem, azota nem is 🤣

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#178038) naksys


naksys
senior tag

Sziasztok!

Iphone akku töltési-ciklus számát melyik programmal tudom megnézni Windows alatt?
Köszi

(#178039) kengyel válasza csacsi67 (#178035) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen erre gondoltam is, lehet feldobom.

kengyel

(#178040) H0r1


H0r1
tag

Sziasztok!

Elvittem a 6S-t az akkucsere program miatt az istyleba. Kérdeztem kb mennyi idő (Corvin), azt mondták hogy 2-3 munkanap. Otthagytam. kb 3 óra múlva jött az értesítés, hogy elkészült a telefon :o :R

Azóta volt egy 100% feltöltés amit most merítek. Jelenleg így állunk:

Ezt főleg a vidékieknek írtam, hogy tudják, lehetséges napon belüli megoldás is, még az ünnepi roham alatt is!

[ Szerkesztve ]

(#178041) tboldi válasza naksys (#178038) üzenetére


tboldi
nagyúr

iMazing, 3utools.

szerk.: Vagy virtuális gépen macOS és azon coconutBattery. :D

[ Szerkesztve ]

(#178042) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

üdv!
iphone 5s folyamatossan ujraindul /nem kapcsol be/
ha ituneson keresztül dfu modban probálok visszaállítást vagy szoftvert frissiteni itunes 9es hibát dob ki

ennek annyi??

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#178043) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Segitseget kernek...nem iphone, hanem ipad, de szerintem tudjatok a valaszt a kerdesemre.

Keresztanyam (70 eves) az ipad-jan levo icloud jelszavat elfelejtette.
A keszuleket tudja hasznalni, a jelkodot azt tudja, de ugye semmit nem tud letolteni a store-bol.

Van valami megoldas a helyzetre?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#178044) Drughi válasza HUTCHDB (#178043) üzenetére


Drughi
addikt

Jelszó visszaállítás, vagy a 3 kérdés amit regisztráláskor megadott megválaszolásával.

(#178045) HUTCHDB válasza Drughi (#178044) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A kerdesek sincsenek meg.
A jelszo visszaallitasnal az icloud-ban szereplo email cimre kuldi az uj jelszot, mert akkor nyert ugyunk van...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#178046) HUTCHDB válasza Drughi (#178044) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A jelszovisszaallitast nem talalom...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#178047) hemaka válasza HUTCHDB (#178045) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem kuldi el, csak ha tudod a valaszokat is. Legalabbis nekem nem engedte....
De a telefonos supporton le tudjak neked resetelni azokat, csak par adatot egyeztetni kell, 5-10 perc.

[ Szerkesztve ]

(#178048) Alwares válasza Lefty (#178003) üzenetére


Alwares
aktív tag

Megnéztem geekbench-el és lassabb jó harmadával a processzor mint ami amúgy kéne legyen. Munkahelyen megnéztük egy Macbook-al és 70% körül van az aksi teljesítménye. Most az ünnepek alatt már nem erőltetem de hamarosan kap egy aksicserét.

(#178049) HUTCHDB válasza hemaka (#178047) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sikerult.
Nem ugy, ahogy te irtad, hanem ezen az oldalon.
Itt az elfelejtettem a jelszot reszre kattintani.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#178050) hemaka válasza Alwares (#178048) üzenetére


hemaka
nagyúr

Most nezem, hogy van kepuk penzt kerni egy ilyen szarert, amikor droidon meg ingyenes? LOL

HUTCHDB
Nekem nem engedte sehogy itt sem, leszarta hogy tudta az email cimem... Ugyhogy muszaj volt a bajcsevej. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.