Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101001) maximilian4 válasza joccadoki (#100999) üzenetére


maximilian4
addikt

Mondom kaptam(nem akartam visszautasítani). És igen jobb még mindig az android számomra, sokkal jobb, de van akinek az ios jön be, de sztem ez már túl van tárgyalva.Tettem fel egy kérdést, ha nem tudsz érdemben hozzászólni ne tedd. Aki meg tud az segítsen.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#101002) joccadoki válasza reflxx (#100998) üzenetére


joccadoki
senior tag

melyik alma van neked? ez a hibajelenség hardveres!!! (szokott lenni) próbáld meg egy másik gépen, ha ott sem garancia!!!

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101003) joccadoki válasza maximilian4 (#101001) üzenetére


joccadoki
senior tag

Küldtem linket :) , az az alkalmazás csinál egy biztonsági mentést elméletileg. Én személy szerint nem használtam, úgyhogy úgy vedd nem tudom biztosan jó e.
de tényleg: milyen dokumentumokról volna szó jelen esetben? Zene, fotók, videók, telószámok?

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101004) maximilian4 válasza joccadoki (#101003) üzenetére


maximilian4
addikt

Most képeket szeretnék egyenlőre átvinni.

Maxi

(#101005) Ragnar95 válasza maximilian4 (#101004) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Leírtam a módszert, ha nem csak kiakadnál, hanem a segítséget is elolvasnád :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#101006) joccadoki válasza maximilian4 (#101004) üzenetére


joccadoki
senior tag

a képeket egyszerűen lemásolod gépre, rádugod a 6ot, megjelenik a sajátgépben, megnyitod és bemásolod a mappába. Kész is van :)

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101007) joccadoki válasza Víz Elek (#100997) üzenetére


joccadoki
senior tag

C:\windows\system32\etc\

ott van a host file, rendszergazdaként megnyitod szerkesztőben

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101008) TheMarci válasza joccadoki (#101006) üzenetére


TheMarci
addikt

Az úgy nem fog menni.

Do You Dream?

(#101009) Gsx-rr válasza joccadoki (#101006) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Érdekes lenne!!!

(#101010) joccadoki válasza Gsx-rr (#101009) üzenetére


joccadoki
senior tag

Igazából ja :D

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101011) Gsx-rr válasza Gsx-rr (#101009) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha a képeket csak úgy fel tudnád másolni!

(#101012) Víz Elek válasza joccadoki (#101007) üzenetére


Víz Elek
senior tag

C:\windows\system32\etc :F \

Samsung S9

(#101013) reflxx válasza joccadoki (#101002) üzenetére


reflxx
aktív tag

iPhone 6. Szerintem hétfő reggel az iCentre-ben kezdek :(

(#101014) TheMarci válasza Víz Elek (#101012) üzenetére


TheMarci
addikt

/hosts

Do You Dream?

(#101015) joccadoki válasza TheMarci (#101014) üzenetére


joccadoki
senior tag

okés ma nem vagyok képben. hosts\etc mappában van.

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101016) joccadoki válasza Gsx-rr (#101011) üzenetére


joccadoki
senior tag

igazából a fotókat az itunesről szinkronizáltam régen (azóta az icloud visszatölti az első iphone-tól kezdve), de ahhoz ki kell kapcsolni az icloud fotókat nem?

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101017) maximilian4 válasza Ragnar95 (#101005) üzenetére


maximilian4
addikt

Láttam, de közvetlenül telefonról-telefonra nem lehet?

Maxi

(#101018) Víz Elek válasza joccadoki (#101015) üzenetére


Víz Elek
senior tag

És itt melyiket is írjam át?
:F

[ Szerkesztve ]

Samsung S9

(#101019) joccadoki válasza Víz Elek (#101018) üzenetére


joccadoki
senior tag

semmit alulra vésd be

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101020) joccadoki válasza maximilian4 (#101017) üzenetére


joccadoki
senior tag

sajnos nem!

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101021) Ragnar95 válasza maximilian4 (#101017) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem írtad, hogy akarod.
Bump nevű appot töltsd le pl mindkét készülékre, azzal lehet.
De mindenképp jóval gyorsabb a művelet egy gép közbeiktatásával.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#101022) Gsx-rr válasza joccadoki (#101016) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez kicsit más mint amit te mondtál! Mert az lehetetlen!

[ Szerkesztve ]

(#101023) maximilian4 válasza Ragnar95 (#101021) üzenetére


maximilian4
addikt

Oké köszi a segítséget mindenkinek. Most épp nem voltam gépközelben,de dropbox-szal megoldottam a problémát. Az itunes-t meg majd otthon áttanulmányozom.

Maxi

(#101024) joccadoki válasza Gsx-rr (#101022) üzenetére


joccadoki
senior tag

Igen mert előbb beszéltem mint hogy megnéztem volna az állításom. Igazad van nem lehet, mert más a kiterjesztése amit a win csak olvasni tud magában.

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101025) afi0903


afi0903
aktív tag

Az IOS is Linux alapú, mint az android?

(#101026) .zSoLTi. válasza afi0903 (#101025) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Koze sincs hozza. Ha jol tudom C nyelvben irodott, zart licenszu. Ezert is nem olyan f.s mint a droid.

[ Szerkesztve ]

(#101027) paci88


paci88
tag

Ma jött meg a 0,2-es üvegfóliám amit Black kollega ajánlott és iszonyat jó, pláne, hogy eddig matt fólia volt rajta. Nem is tudom hogy tudtam eddig ilyen fakó kijelzővel élni. Soha többet matt fólia!!

(#101028) maximilian4 válasza afi0903 (#101025) üzenetére


maximilian4
addikt

lel :DDD

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#101029) B-L-A-C-K válasza paci88 (#101027) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na király, örülök hogy neked is tetszik...;) Bár a mattfólia után minden más megváltás...:D

(#101030) paci88 válasza B-L-A-C-K (#101029) üzenetére


paci88
tag

Hát ez megváltás az tuti😄 és tök jó, hogy lekerekített. Ezer köszönet!!!

(#101031) catroot válasza B-L-A-C-K (#101029) üzenetére


catroot
veterán

Na, kellett nektek emlegetni... így rendeltem én is egyet. Most a matt fóliám napjai megvannak számlálva.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#101032) Chereiose válasza catroot (#101031) üzenetére


Chereiose
addikt

Én is rendeltem üveg fóliát, mert én is voltam olyan hülye, hogy matt fóliát raktam rá kb 2 hónapja, persze akkor még nem tudtam, hogy ilyen pixeles/halvány lesz tőle a kép, csak tetszett, hogy alig van rajta ujjlenyomat... :)

Remélem, hogy a szilikon tokom (i5 amúgy) rá fog menni az üvegfóliától...

B-L-A-C-K: Akkor jó. Amúgy ez alá is bemegy buborék ha szarul rakom rá? Nem vagyok egy fólia mester csak azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#101033) B-L-A-C-K válasza Chereiose (#101032) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ráfog, asszonynak van vagy 4 tokja (olyan üvegfóliája van) mindegyik felmegy rá...

(#101034) buci30


buci30
addikt

photosync
Ezzel lehet képeket másolni minden platformra jó ,már jó ideje használom tökéletes!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#101035) paci88


paci88
tag

Egyébként nekem Lifeproof Fre tokom van, de szerencsére belefér nég ez a kis plusz

(#101036) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, aki használ Deezer-t, hogy az is olyan brutál módon szívja az akksit, mint a Spotify (offline, synced zenékre gondolok, nincs nethasználat)? Azért iratkoztam le utóbbiról, mert hihetetlenül eszi az akkut, és most gondolkodok a Deezer-en, hátha az jobb volna ebből a szempontból (5S, IOS 8.1.2).
Köszi!

(#101037) buci30 válasza paci88 (#101035) üzenetére


buci30
addikt

Ilyen?
Már többször olvastam ezt a tokot :) Ez aztán már tok :) Van pár tokom de azért ilyet tenni telefonra elég erősen csúfá teszi :)

Ha mondjuk nyaralni megyek és vizalati képek videora praktikus. Már mint attól függ meddig lehet vele merülni....?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#101038) TheMarci válasza buci30 (#101037) üzenetére


TheMarci
addikt

Valószínűleg ilyen tokot nem a szépség miatt tesz a telefonra az ember. :)

Do You Dream?

(#101039) Gsx-rr válasza buci30 (#101037) üzenetére


Gsx-rr
veterán

buci30: Már bocs ,de tok kérdésben ,nem vagy kompetens! :)

Ezt nem tudtam kihagyni! Bocs! :)

[ Szerkesztve ]

(#101040) B-L-A-C-K válasza buci30 (#101037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt az almalogót ennél is feltétlenül ki kellett vágni, lássákhogyájfón...

(#101041) paci88 válasza buci30 (#101037) üzenetére


paci88
tag

Igen. Nem szépíti ez igaz, viszont nem lesz tőle ormótlan a telefon és mivel építkezésen dolgozom, ahol van por rendesen, így ez számomra kötelező "felszerelés". Annó a 3Gs is megsínylette a dolgot. Merülni nem tudom meddig lehet vele, de kádban simán állja a vizet. Tényleg egy cseppet sem enged be.
A kivágás nekem sem hiányzik rá.

[ Szerkesztve ]

(#101042) B-L-A-C-K válasza paci88 (#101041) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Arra a célra teljesen jó...

(#101044) buci30 válasza Gsx-rr (#101039) üzenetére


buci30
addikt

Ahogy gondolod :)
Mert neked milyen tokod is van?

Nem azt mondtam ,hogy nincs értelme mert ahogy írtam nekem is lenne mire használni de attól még csúnya.

Én pedig ahogy tudod ezek szerint nem azért veszek tokot ,hogy másnak tetszen mivel magamnak veszem és azért, hogy lássák iPhone-om van :)
Ha olyat akarok akkor van egy nagyon vékony átlátszó tokom ami szinte nem is látszik és ennyi. De az nem is véd semmit....
Az ,hogy a tok hátulján kivan vágva a alma nem tehetek róla ,hogy csak ilyen oldalra kinyitható volt sima nem.
lefele nyitó volt de nekem oldalra kellett.
Plusz nem is értem a lényegét ahogy írtam is mert ahogy kinyitom már takarja is a lukat :D Így nem is látszik amúgy se :)

B-L-A-C-K Igen ki azt én is észre vettem, és meg is jegyezte a videoba is, hogy ki van vágva :)

paci88 Na arra igen! Oda kötelező is, így már értem :)

local1 Szerintem kell! Igaz szép meg minden de ha sok pénzed van és csak telefonra költeni akkor nem kell. Persze benne van ,hogy sose esik le ,de ha igen akkor meg már mindegy. Nekem az 5s sose eset le. A i6 meg már vagy 5x biztos igaz szerencsére semmi baja a tokok miatt :) Meg én mondjuk azért teszek rá ha majd megunom és eladom vagy családba ajándékba mint az 5s akkor az karc mentes legyen és szép állapotba. Meg miért legyen karcos stb az engem is zavarna azért...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#101045) Gsx-rr válasza buci30 (#101044) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Semmilyen már.

Inkább kicseréltetem ha baja lesz (nem gariba) ,azért az árért amit te tokra költöttél. :)
Ez nem kötözködés volt.

(#101046) buci30 válasza Gsx-rr (#101045) üzenetére


buci30
addikt

:D aham... :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#101047) joccadoki válasza buci30 (#101046) üzenetére


joccadoki
senior tag

nem tudom nekem jó a 2ezer forintos bőrtok, csak védje valami... ma 1x vettem ki, mert a 24k gold edition házat , visszarakatam feketére és úgy mennyivel szebb, erre leejtettem :F úgyhogy a fóliának annyi. (hál Istennek annyi csak a baj)

azzal a tokkal az a baj hogy gumi, és a gumi pedig egy idő után vetemedik.

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#101048) legiaap


legiaap
nagyúr

iPhone 6 ill. 6plus tulajoktól kérdezném, hogy tényleg rezonál a telefon a hangszórója miatt?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#101049) B-L-A-C-K válasza legiaap (#101048) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt kicsit kifejtenéd bővebben, mert nem értem.

(#101050) buci30 válasza joccadoki (#101047) üzenetére


buci30
addikt

A baj a tokokkal szerintem h elől nem védik a telefont s nekem ha esik tuti pofára szeretne mindig ami itthon okes ,de kint hiába a kilógó tok körbe. En ezért vettem olyat ami nyitható!

Milyen 24K gold hazád van?
Mi is ez :F

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.