Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#302001) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok! Esetleg ezzel a FIXED bőr tokkal van valakinek tapasztalata?
Mert a Mujjoról lemaradtam a gyártó oldalán elfogyott és csak kb decemberben lesz. És itthon egy webshopban sincsen a 15 Prohoz sajnos.
Nomad nem kell mert vastag mivel oldalt gumis anyagú.
Ez meg hasonlítna a Mujjora
https://www.alza.hu/fixed-magleather-apple-iphone-15-pro-magsafe-barna-tok-d7868673.htm

(#302002) DAVE_CH1 válasza burgatshow (#301999) üzenetére


DAVE_CH1
tag

Fényképezés: szóval kalibrálni ezt nem lehet...
(fél életem arról szól hogy a képeket forgatagatom...)

Telefonhívás: köszi az ötletet, megnézem sim szolgáltatásnál van e valami beállítva.
(másik telefonba ezzel gond nem volt)

*írhatnék oldalakat mennyire hitvány és bugos az IOS, tele a tököm már vele. pár hónapja használom de mindig van valami idegesítő szarság..

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#302003) golfvariant válasza DAVE_CH1 (#302002) üzenetére


golfvariant
aktív tag

ilyenkor mindig eszembe jut az apple fanatikus barátom kijelentése :)
"Az iphone sokkal felhasználóbarátabb, mint az androidos telefonok" ;]
Az asszonynak cseréltük a telefonját Iphone 14 Plusra, 3 hónap után is sóvárog a nem is zászlóshajó A53 után. Írja a listát, van pár tétel amire alkalmatlan az Iphone/IOS, de azt el kell ismerni, hogy gyorsabb és gördüléknyebb a felhasználói élmény. Viszont vannak olyan funkciók amik hiányoznak/sokkal körülményesebben működnek és emiatt néha elég középkorinak tűnik a telefon :W

(#302004) Tsebacsi válasza golfvariant (#302003) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

2 éve váltottam közel 10 év droid után. Nem hiányzik semmi... :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#302005) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#301993) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Megoldottam :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#302006) burgatshow válasza Tsebacsi (#302004) üzenetére


burgatshow
veterán

Jó hát ez ilyen ahány ember annyi szokás. Én is 8 éve iOS-t használok, nem akarnék Androidra váltani, de ettől független tudok mondani olyat, ami a másik platformon jobb.

El kell engedni, mindenkinek maga kell eldönteni, melyik a jobb neki. Egyébként a család több női tagjánál "IT Support" előrelépés volt, az Android kukázása mert "egyszerűbb" a felhasználók jelentős részének.

(#302007) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Bőrcuccok esetén számításba venném ezt a márkát is: Native Union.

Native Union (Re)Classic Case for iPhone 15

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#302008) Tsebacsi válasza burgatshow (#302006) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Asszony nagyon utálja pl. az iOS-t, neki a cégese egy 2020 SE Red, alig használja, a Samu S10e-jét jobban szereti. Persze ezelőtt 7 évvel még okostelefonja se volt, így nem egy poweruser, de érdekes módon neki pont az alma a nemgyerebe. Én az autó miatt IS váltottam, nem eszi meg a droidot, csak az almát.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#302009) burgatshow válasza Tsebacsi (#302008) üzenetére


burgatshow
veterán

Én úgy vettem autót. :D

(#302010) Major Lion válasza golfvariant (#302003) üzenetére


Major Lion
senior tag

Fej falbaveres mellett megoszthatnad hogy mik ezek :U

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#302011) Noxy válasza szabonagyur (#301968) üzenetére


Noxy
veterán

Nincs olyan hogy random menti a számokat. Mindig a beáll..- kontaktok - alapértelmezett fiókba menti az újonnan beírt számokat.
Export (Cloud)
Import (O365/Exchange) (web böngésző)
vagy fordítva, tudod hozzáadni, vagy lementeni a kontaktokat.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#302012) torrente777


torrente777
tag

Singapore ban vásárolt Iphone 15 Pro Max nak van valami hátránya Magyarországon? AppleCare-csomag átruházható ami ki van 2 évre fizetve előre? Köszönöm :R

(#302013) Rage47 válasza Fritz Teufel (#302007) üzenetére


Rage47
veterán

nem lenne valami kellemes tapintása sztem

(#302014) Fritz Teufel válasza Rage47 (#302013) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Tudnék mondani jóval jobb minőségű bőr cuccot is, de nem hiszem, hogy sokan vagyunk itt, akik kifizetnék. Létezik az iPhone-okhoz brutál marhabőr ruci is fém gombokkal és kameravédővel, csak egy óceánnal odébb. Az igen csak finom holmi, úgy patinásodik ahogyan a bőrkének azt tennie kell :D

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#302015) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Az eredeti kérdést rossz topikba (15 Pro Max) írtam, inkább áthoznám ide:

Tudtok javasolni jó minőségű, de nem gyári töltőket amikkel a 14 Pro Max-et és az M1 Air-t is tudom tölteni? Nem követelmény, hogy egyszerre, inkább csak kell egy könnyen cipelhető, kompakt töltő (30W vagy felette lévő teljesítménnyel).

Anker, Baseus és társai érdekelnek leginkább.

Ugyanitt minőségi Lightning kábelt is keresek a gyári gyalázat helyett. Mit kell néznem rajtuk, hogy biztosan töltsék a kellő sebességgel a telefont?

(#302016) dud998 válasza Fritz Teufel (#302014) üzenetére


dud998
őstag

Én kíváncsi vagyok, van linked hozzá? :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#302017) burgatshow válasza torrente777 (#302012) üzenetére


burgatshow
veterán

Szingapúri eszközzel szerintem nincs gond. Abban nem vagyok biztos, hogy az ázsiai piacos telefonnak minősül-e, mert akkor pl. a kamera shutter hang nem kikapcsolható.

Apple Care átruházásról itt olvashatsz.

(#302018) burgatshow válasza Noxy (#302011) üzenetére


burgatshow
veterán

Gondolom a "véletlenszerűséget" az okozta, hogy nem egyidőben kerültek fel a különböző szolgáltatók a telefonra és pl. olyan lehet, hogy az Exchange profil telepítésével elsődlegessé válik. Szóval ami előtte volt mondjuk iCloud, Exchange után meg Exchange.

De igen, mindenhonnan exportálható VCF, az az icloud.com-on importálható.

[ Szerkesztve ]

(#302019) Micsurin válasza s.Oliv3r (#301995) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azt látom 4-5 napja… de legalább a márciusi készülék hírtelen 98%-ra esett úgy, hogy hét elején nézve gépről tervezési felett volt a kapacitás.
És merül mint a Titanic. :)) De a legszebb a random felforrósodás a ~2,7 fokban reggel vagy a kamera folyamatos összeomlása és kilépése egész nap ma.

Ezért nem kell 350 ezret fizetni ezt egy 60 ezres MiNote is tudja. :W :W :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#302020) rankesz válasza torrente777 (#302012) üzenetére


rankesz
veterán

Egy év nemzetközi gari szerintem mindenképp lesz. Meg szerintem fizikai dual sim is az európai 1 fizikai 1 esim helyett

(#302021) Morgenstern válasza Micsurin (#302019) üzenetére


Morgenstern
junior tag

Miért nem próbálsz meg egy factory resetet backup nélkül? Lehet van valami anomália, amit így kitudnál küszöbölni. Én nyomok egyet általában a főverzióváltásoknál. Szerintem egy próbát megérhet :)

[ Szerkesztve ]

(#302022) Micsurin válasza Morgenstern (#302021) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha mindent vissza kell rakjak és újra be kell lakjam az legalább egy nap, már csak a levél fiókok miatt is.

Ha ez a módi inkább kukázzuk az OTA-t és mondjuk azt csak szerviz frissíthet. :)) :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#302023) golfvariant válasza Major Lion (#302010) üzenetére


golfvariant
aktív tag

Pl a hívás elutasítás az katasztrófa. Nem lehet képernyőn elutasítani. Androidnál simán működik, úgy hogy kijelzőn balra húztam a piros kis ikont :)
- Itt csak felvenni lehet, elutasítani csak gombbal lehet, de ha hívás közben hívnak, akkor megszakítja a folyamatban lévő hívást is :F
- Nem egyszer fagyott be a telefon úgy, hogy valamelyik apptól zárolt képernyőn jött egy kis szürke ablakos értesítés. Azt nem tudtam jóváhagyni, hiszen le volt zárva a telefon, de feloldani se sikerült (kóddal, akkor még faceID nélkül)
- Különböző hangsávok. Pl hívás ne nézz semmi weboldalt, fb-ot, tiktokot (mert nincs külön hangsáv), ha mégis megteszed, akkor beszélgetési hangerőn elindul a videó/reklám.
- Másolás, itt nem egyszerűen háttértárként ismeri fel a PC a telefon, kicsit körülményesebb bármit is felvinni a telefonra :)
- Androidos Sony tv-re küldött youtube videónál nem működik a hangerő szabályzás, droid ostelefonról simán működik.

Most hirtelen ennyi, de nem én használom a telefont, volt még pár alkalom amikor azt mondja legszívesebben földhöz baszná a telefont. Összességében tetszik neki, szereti, használja, de azért eléggé kompromisszumos és a középkategóriás androidhoz képest sem érez akkora ugrást. Jó persze, gyorsabb, szebb képet csinál, de azért az egy A53 volt, amit 120ért vettünk, ez meg egy 380ezres Iphone 14 Plus :)

[ Szerkesztve ]

(#302024) burgatshow válasza golfvariant (#302023) üzenetére


burgatshow
veterán

Pl a hívás elutasítás az katasztrófa. Nem lehet képernyőn elutasítani. Androidnál simán működik, úgy hogy kijelzőn balra húztam a piros kis ikont :)
Ha zárolt képernyőn kapod a hívást, van elutasító gomb. Ha feloldott állapotban akkor gombbal. Ez nem gáz, az Apple mérnökök így találták ki. Személyes véleményem, hogy a gomb remekül működik, mert fizikailag kitapintható.

Itt csak felvenni lehet, elutasítani csak gombbal lehet, de ha hívás közben hívnak, akkor megszakítja a folyamatban lévő hívást is :F
Teljesen jól működik. Ha megszakad a folyamatban lévő hívásod mikor bejövőt kapsz, akkor valami nem jó a SIM-mel, a csomagoddal, teljesen jól működik a hívásvárakoztatás, tartás, és hívások közötti váltás.

- Nem egyszer fagyott be a telefon úgy, hogy valamelyik apptól zárolt képernyőn jött egy kis szürke ablakos értesítés. Azt nem tudtam jóváhagyni, hiszen le volt zárva a telefon, de feloldani se sikerült (kóddal, akkor még faceID nélkül)
Itt nem tudom elképzelni mire gondoltál. Milyen jóváhagyás?

- Különböző hangsávok. Pl hívás ne nézz semmi weboldalt, fb-ot, tiktokot (mert nincs külön hangsáv), ha mégis megteszed, akkor beszélgetési hangerőn elindul a videó/reklám.
Fals, a média hangereje más mint a hívásé. A hívás hangereje hívás közben állítható.

- Másolás, itt nem egyszerűen háttértárként ismeri fel a PC a telefon, kicsit körülményesebb bármit is felvinni a telefonra :)
Android 10 óta, az Android se. Ahol van ilyen mód, ott az adott gyártó maga külön belefejlesztette.

- Androidos Sony tv-re küldött youtube videónál nem működik a hangerő szabályzás, droid ostelefonról simán működik.
Mert az Android erre a célra a Cast protokollt használja, az Apple pedig AirPlay-t. Szóval, mindenki a sajátját. :) Apple TV-n valószínűleg az Android megoldása nem működne.

Szerk.: nem Apple fanboyoskodás, csak lássuk a tényeket.

[ Szerkesztve ]

(#302025) Aszpirin válasza Micsurin (#302019) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Próbáltad kikapcsolni és újraindítani a telót? Hátha csak valami processz ragadt be…

(#302026) Shyciii válasza burgatshow (#302024) üzenetére


Shyciii
veterán

Ha zárolt képernyőn kapod a hívást, van elutasító gomb. Ha feloldott állapotban akkor gombbal. Ez nem gáz, az Apple mérnökök így találták ki. Személyes véleményem, hogy a gomb remekül működik, mert fizikailag kitapintható.

Valamit akkor rosszul csinálok.

- Telefonon nem látszik semmi, tehát pl asztalon hever. Jön egy hívás, sehol egy elutasítás gomb
- Lockscreen-en vagyok, tehát látható egy-két widget, jön be hívás, sehol egy elutasításgomb
- Be vagyok jelentkezve, felugró ablakban jön a hívás (így állítottam be), és van elutasítás gomb.

A első két esetben a bekapcs gombot használva csak némítja a hangot, de nem utasítja el.
Valami beállítás elmaradt nálam?

(#302027) szezso15 válasza Shyciii (#302026) üzenetére


szezso15
addikt

Duplakatt a bekapcs gombon és elutasítja. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#302028) Rage47 válasza Fritz Teufel (#302014) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem az Apple bőr tökéletes volt mindig.

Vettem anno Bullstrapet és fél év után a gombok elkezdtek mozogni, majdnem kiestek, kicserélték volna, de a szállítás kb. több lett volna, mint a tok...

(#302029) burgatshow válasza Shyciii (#302026) üzenetére


burgatshow
veterán

Bocsánat, felcseréltem. Szóval feloldott állapotban van elutasító gomb, zárolt állapotban nincs.

Előttem meg megírták, 2x kell megnyomni a gombot az elutasításhoz. És ez a termék dokumentációban is le van írva úgy egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#302030) kkp900 válasza Rage47 (#302028) üzenetére


kkp900
senior tag

De az nincs idén már! :W Ezért a legközelebb a Mujjo áll hozzá de sehol se lehet kapni a gyártó oldalán meg decembert ír legközelebbre. A Nativ bőrtokot néztem de nem fog meg ez is ilyen vegán-műbőr nem jellemezném… :D Az alza Fixed képen jól néz ki de esetleg vett is belőle már valaki? Sajnos nincsen egy Youtube video se róla. Meg egy igazi valódi kép se sehol se..

(#302031) Shyciii válasza burgatshow (#302029) üzenetére


Shyciii
veterán

Így már ok. Amúgy még annyit a bekapcs gomb duplakattra, hogy jól kitalálták az Apple mérnökök. Nem, nem találták ki jól. Nem véletlenül hoztam példának, hogy fekszik a telefon az asztalon, de mondhatnám, hogy egy kis bambusz tartóra van támasztva a hátlapja. Ezen esetekben a bekapcs gomb sima megnyomása is körülményes, nem hogy a kettő, hiszen oldalt nincsenek megtámasztva. Szóval maradjunk annyiban, hogy az Google mérnökök találták ki jól, hogy elutasítás gomb is van, és bekapcs gombra is programozható, így minden körülmények között könnyedén elutasítható a hívás.
És akkor még nem említem azt a lehetőséget, ami anno (vagy tán most is van a Motorola esetén) a Moto One-nál volt, hogy a kijelző felett legyintettem egyet, és szintén programozható volt, hogy mit csináljon ekkor.

[ Szerkesztve ]

(#302032) pamesz válasza Shyciii (#302031) üzenetére


pamesz
tag

Ott a pont. Ami szar, nem kell fényezni, hogy az milyen jó. Tudja mindenki, hogy az apple tárcsázója egy kula. Attól hogy apple, szar is lehet. És ez szar. Mostani frissítéssel javult azért kicsit, de még mindig nem tökéletes. De ezt a témát már itt rengeteget kiveséztük, én megtanultam együtt élni vele. Mert másban meg sokkal jobb az apple.

[ Szerkesztve ]

(#302033) Shyciii válasza pamesz (#302032) üzenetére


Shyciii
veterán

Így van. Én azért xarnak nem mondanám, csak részben kényelmetlennek. De ezen a részen is jól látható, hogy az Apple nem a kényelemre, és használhatóságra ment, hanem arra, hogy különböző legyen a többitől: a'la cola vs traubi esete. Én igazából csak azt nem értem, hogy miért kell ragaszkodni a különbözőséghez és ezzel feláldozni a kényelmes, célszerű használhatóságot.

(#302034) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

akksival kapcsolatban kérdeznék
nem sűrűn volt vadonatúj telóm az évek során (pedig volt pár teló), csúcs apple meg pláne nem. ezért is kérdezném, hogy lenne optimális az akksi mondjuk úgy, első használata?

azt tudom, hogy a 'formázás' mint olyan, már elvesztette létjogosultságát, de azért egy olyanra pl gondoltam, hogy kikapcsolok először minden akksi-otpimalizációt, és csurig feltolom kábellel. aztán lemerül, mondjuk egy 10-20%ig, megint csurig, és utána már mehet a mondjuk 80%os töltés, meg az optimális töltés is
mit gondoltok?
köszi

(#302035) szabonagyur válasza Tibiajax (#302034) üzenetére


szabonagyur
félisten

Használod és kész véleményem szerint.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#302036) Big_Boss válasza Tibiajax (#302034) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Kárt nem okozol vele, de teljesen fölösleges.

(#302037) burgatshow válasza Shyciii (#302031) üzenetére


burgatshow
veterán

Nekem is tartón van a telefon amikor az asztalomnál ülök, de nem érzem népnemzeti tragédiának, hogy hívás elutasításhoz a power gombot kell megnyomnom...

Szerk.: Isten mentsen meg engem attól, hogy legyezzek a telefon felett híváselutasításért mint valami elmeroggyant. :D

[ Szerkesztve ]

(#302038) Shyciii válasza burgatshow (#302037) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem is vártam mást egy nagy "apple-ostól", hogy teljesen belemagyarázzon olyan szóhasználatot egy elhangzott mondatba, ami valójában meg sem történt, és ezzel próbálja meg kimagyarázni egy rendszer gyengeségét. Dehát ez van. Ez majdnem mindennapos itt, így nincs is min meglepődni.

[ Szerkesztve ]

(#302039) burgatshow válasza Shyciii (#302038) üzenetére


burgatshow
veterán

De én tényleg nem értelek néha titeket. Akkor mi a búbánatért használjátok? De most komolyan... Nem értem miért nem tudjátok elfogadni, hogy a többségnek így jó és állandóan azzal jöttök, hogy vak hívők vagyunk ha ezt le merjük írni / el merjük mondani.

Az összes itteni puffogó leírja hogy szar, aztán mégis használjátok, közben meg itt károgtok...

[ Szerkesztve ]

(#302040) 7Heads Drago válasza Aszpirin (#301960) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tényleg brutál nagy a kedvezmény rá. Egy AW 8-as széria 45mm-es megkapom 219.628-ért, az árukeresőn meg 231.000 az EMAG-on. És közben meg mivel eszközt vásároltam megtolják a havidíjat felfelé. Full-full-os csomagnál már talán van rajta valami kis kedvezmény. :((

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#302041) vargalex válasza burgatshow (#302039) üzenetére


vargalex
félisten

Én inkább azt mondanám, hogy a többség megszokta (akár kényszerből is). Nekem a fura az, hogy egy ilyen alap funkció használatáért dokumentációt kelljen olvasni, mert egyébként a telefon sehol nem hívja fel rá a figyelmet...
Ha már van a kijelző, akkor elférne ott az elutasításhoz is a gomb és biztos vagyok benne, hogy a többség azt használná.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#302042) Stauffenberg válasza Tibiajax (#302034) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nagyjából annyit ér, mint elvinni egy paphoz, hogy áldja meg.

Ha te ettől jobban érzed magad, valószínűleg jobban fogod érezni tőle magad, de az akkunak amúgy tök mindegy lesz. :D

Csak használd és kész ha pedig elhasználódik, cseréltesd ki.

(#302043) Fritz Teufel válasza Rage47 (#302028) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Pedig a Bullstrap-re gondoltam. Mindegy, van még más is a tarsolyomban, ha bőr tokról van szó. :P

Torro
iPhone 15 Pro Max Leather Bumper Case (with MagSafe Charging)

Craft & Glory
Apple Artisan iPhone Leather Case (Vintage Brown) (csak 14-es sorozattól visszafelé)

Sena
Varano MagSafe® Compatible Case for iPhone 14

Andar
Andar Aspen (14-15 sorozat)

Mous
Limitless 5.0 - MagSafe® Compatible Black Leather Phone Case (14-15-ös sorozat)

Casetify
Leather Case MagSafe Compatible (15-től visszafelé)

Sandmarc
Pro Leather Case - iPhone 15 Pro Max - Brown (MagSafe Compatible) (15-től visszafelé)

és a non-plus ultra, a valódi luxus tok, aranyrudakért cserébe:

Marnelo Paris
(borjú, piton, aligátor és strucc börkékből lehet választani)
Classic Case for iPhone 15 Pro in Genuine Python - Bond Black - Steel 316

kroki bundából ilyen tok lesz:

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#302044) Noxy válasza burgatshow (#302039) üzenetére


Noxy
veterán

El kell engedni. Felesleges etetni. 100% biztos voltam benne, ha egy droidos "felsír" itt, rögtön megjelenik a többivel együtt. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#302045) 7Heads Drago válasza vargalex (#302041) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Androidon sztem be lehet állítani hogy a power gomb ugyanúgy elutasítsa a hívásokat, csak mégse jut eszébe senkinek se. Ettől függetlenül szokható ez is. Nekem is pl a fórumon kellet rákérdeznem, mert én se tudtam hogy utasítsak el hívást. Nem is értem hogy az ilyen baromságokat honnan szedik és miért ragaszkodnak hozzá az Apple-nél.
Pl. a 15-ös szérián a némító gomb funkciója is választható lett, ami szerintem lényegesen jobb, mint előtte. Kinek mi a fontos.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#302046) Fritz Teufel válasza 7Heads Drago (#302045) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Én beállítottam anno :P :D

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#302047) Shyciii válasza burgatshow (#302039) üzenetére


Shyciii
veterán

És elérkeztünk a második ponthoz, ahol már támadásba mentek át, miszerint akkor minek használjátok címszóval.
1. Többször leírtam, hogy miért, nem fogom újra és újra leírni, mert nem vagyok papagáj
2. Ebből is látszik, hogy milyen szűk gondolkodásúak vagytok, mert elképzelni sem tudjátok, hogy nem csak jó, vagy rossz létezik, hanem köztes változatok tömkelege is, így például a váltás oka esetén is
3. Elképesztő, hogy ezt az elmúlt 2-3 hónapban több ember is ezerszer leírta már ezt nektek, és még mindig ugyanezzel a két mondattal és támadással operáltok.
4. Nagyon remélem, hogy az ios használata engem nem fog így beszűkíteni

(#302048) Aszpirin válasza Shyciii (#302047) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Kedves Akárki!

Először is a többes szám sértő, másrészt a 4. pontod mi akar lenni? Hogy aki iOS-t használ, az beszűkült agyú?
Direkt nem akartam a vitában állást foglalni, de most már nem állhattam meg, hogy ne szólaljak meg.
Szerintem gondold át, hogy ki itt a beszűkült.
Nem jöttél már rá, hogy az Android kontra iOS szembenállásnak, személyeskedésnek és egymás piszkálásának nincs semmi értelme? Csak telefonokról van szó, "for Gods sake" :)

[ Szerkesztve ]

(#302049) 7Heads Drago válasza Shyciii (#302047) üzenetére


7Heads Drago
veterán

4. Nagyon remélem, hogy az ios használata engem nem fog így beszűkíteni
Engem sem bírt. :D Viszont egyre jobban törőm a fejem a váltáson. Szűk ez a rendszer nekem is.
Aszpirin: Miért kell szándékosan félreértelmezni? Hol írta hogy beszűkült agyú? Tény és való hogy az IOS sokkal zártabb, mint a droid és ezáltal beszűkíti a használatot is. Van akinek ez előny, nekem speciel hátrányos. Előzetesen én is azt gondoltam, hogy nem lesz vele gond, de rá kellet jönnöm hogy tévedtem.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#302050) golfvariant válasza burgatshow (#302029) üzenetére


golfvariant
aktív tag

Nekem azért fura, hogy ha a felhasználóbarát IOS-ben termékdokumentációt kell bújni egy telefonnál a hívás elutasításhoz :) 2012 óta van androidos telefonom, egyszer nem néztem még manualt hozzá, amióta megvan 3 hónapja az iphone az asszonynak, azóta meg már nem egyszer szorultam rá.
Biztos én/ő a hülye, ha megvásárlást követően nem olvastuk el a teljes termékdokumentációt. Te biztosan így tettél amikor megvetted a telefont, sőt még a kenyérpirító manualját is elolvasod, mert mi van akkor ha nem ugyan úgy működik mint az előző, hanem fejjel lefele kell tartani :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.