Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98001) Jackie_Chan válasza D@reeo (#98000) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Jó neked. Nekem a 4S sokkal rosszabb lett.Akad a menü és gondolkodik pár sec.-et mire elindít valamit.Nekem nincs JB-elve.

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#98002) skynet666


skynet666
tag

Sziasztok!

Nem igazán találtam arra appot, hogy adott alkalmazást, vagy legalább alkalmazásokat tartalmazó mappát, csak egy beállítható jelkóddal lehessen elindítani.

A store tele van ilyenekkel, de igazából mind csak médiafájlokra, vagy egyéb fájlokra való. Próbáltam, a beállitásokban a korlátozás menüt, de ott nincs sem imessage sem egyéb üzenetküldő app kódolására lehetőség.

Van valakinek ötlete, JB nélküli szifonra?

Előre is köszi...

(#98003) Ragnar95 válasza skynet666 (#98002) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs megoldás rá JB nélkül

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#98004) szkinni válasza B-L-A-C-K (#97969) üzenetére


szkinni
tag

Köszi köszi, ki fogom próbálni.

(#98005) legiaap válasza catroot (#97986) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mind egytől egyik kaki. Kipróbáltam már vagy 3-4-et. De mindnél előjött az eltűnési hiba.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#98006) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Adott egy 3GS, a telefonszámok a gépre le kellene mentenem róla, icloud nincs rajta ugye, mert i4-től van, hogy szerintetek hogy tudnám megoldani nélküle?

(#98007) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#98006) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fizetős programot használtam erre. VCF-be és CSV-be tud menteni WiFi-n vagy emailen keresztül.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#98008) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#98006) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iOS 6-tól van iCloud, ami 3GS-re is elérhető, énis használom az iCloudot 3GS-en is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#98009) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#98008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aha, ezt nem is tudtam, köszi!

radi8tor1: Neked is köszi, egy ilyen program mindig jó ha van...

(#98010) HUTCHDB válasza galaxys80 (#97987) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na akkor ezt tegyük már tisztába!
8.1.2 ide, vagy oda a bug jelen van.
Én nem tudom, hogy te milyen telefont használsz, de az általam említett (nevezzük teszteltnek) telefonok mindegyikén 8.1.2 volt, és jelen volt a bug.
i6, i5S, és i5-ön is.
Én nem tudom, akkor ez egy hardver függő dolog?
A net is tele van ezekkel a jelzésekkel, és sokan várják a megoldást!
Meg tennéd, hogy vagy itt, vagy privátban megosztod a titkot?
:R

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#98011) galaxys80


galaxys80
veterán

Nincs titok. Eltűnt és ennyi. Nem vagyok ezzel egyedül. Többen is írtak itt mikor megjelent a 8.1.2.
Lehet, hogy szolgáltatón is múlik. Nekem a FaceTime is ki van kapcsolva, mert nem használom.
Telefon I5 és Vodafone.

[ Szerkesztve ]

(#98012) laszlolczka válasza galaxys80 (#98011) üzenetére


laszlolczka
őstag

I5S független 8.1.2. 2hetes készülék-nálam még nem jelentkezett. :C

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#98013) szarka996 válasza Ragnar95 (#98008) üzenetére


szarka996
tag

Én úgy tudom, hogy már iOS 5 óta van iCloud. Legalábbis a 4S iOS 5-el jött ki, és a dobozán ott van a kis Cloud jel.

(#98014) Ragnar95 válasza szarka996 (#98013) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, egy fw verzióval elírtam, iOS5-el jött az iCloud, iOS6-al a FB integráció jött többek között.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#98015) Noxy válasza skynet666 (#98002) üzenetére


Noxy
veterán

Tudom hogy téged ez nem vigasztal, de vannak itt olyanok is akik JB-nek, azért gondoltam hogy leírom a Bioprotect tweak-t, amiben jelkód sem kell mert az ujjlenyomat-olvasót használja a beállított programok indításához. [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#98016) dracox


dracox
addikt

Valaki tudna segíteni abban, hogy az imessage miért nem aktiválódik az ismerősöm és én köztem? Másokkal működik, de vele sima szöveges üzenetet tudok váltani. Internetünk van mind a 2 telón természetesen.. :F

(#98017) madle válasza dracox (#98016) üzenetére


madle
őstag

Talán nincs fent a mobilhálózaton, vagy wifin. Mivel ha mindketten online vagytok akkor elvileg működnie kell s át kell, hogy dobjon "kék"-re az üzenet, hogy iMessege megy.

(#98018) dracox válasza madle (#98017) üzenetére


dracox
addikt

Megoldódott..köszi a választ. a Wifi-je vacakolt :R

(#98019) M.Eriksen válasza dracox (#98016) üzenetére


M.Eriksen
tag

Tegnap én is tapasztaltam ilyet. Megpróbáltam küldeni üzenetet a másik félnek, de csak a sima szöveges üzenet ment és a facetime sem működött. Amikor ő próbálta a facetime-ot, akkor sikerült és utána az üzenet is. Annyit csináltam még, hogy a névjegyzékben hozzárendeltem az apple id-t a kontakhoz.

Ó látom lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#98020) atirag


atirag
őstag

Biztos ezerszer volt már ,de nem igazán tudok pontosan keresni. Milyen fülhallgatót érdemes venni egy iphone-hoz. Vettem egy sony-t ami jobb mint a gyári,de még mindig nem az igazi. Elég gyenge a mélye. Melyik márka aminek tényleg jó mélye van?
A decibel értéket nézem,de az nem tudom mennyire elég.

(#98021) Drughi válasza atirag (#98020) üzenetére


Drughi
addikt

Sennheiserek eleg korrektek. Persze az aruk is borsos

(#98022) madle válasza atirag (#98020) üzenetére


madle
őstag

így van, illetve a JBL-ek is elég komoly mélyekkel rendelkeznek

(#98023) atirag válasza Drughi (#98021) üzenetére


atirag
őstag

Az a baj,hogy abból mondtak gyengét és jókat is. Mivel kipróbálni nem lehet így elég lutri választani.
Ha egy másik telefonhoz kellene akkor nincs ilyen gond mert azok hangosabbak.

Madle:

Most egy jbl s100i-t néztem. Annak 106dB az értéke. A sonynak amit vettem annak 103dB. Ez nem tűnik túl nagy különbségnek. Tudom ez nem pont a mélyre vonatkozik,de láttam 120dB-eseket is.

[ Szerkesztve ]

(#98024) dracox válasza M.Eriksen (#98019) üzenetére


dracox
addikt

Semmi gond. Ez is egy probléma megoldás lehet majd valakinek. :) :R

(#98025) gzbotii


gzbotii
veterán

Pár napja írtam a bug-rol, hogy nem zár le a készülék. Most figyeltem meg, hogy a kijelző kikapcsol csak épp a képernyő zár nem aktivalodik. Másnak hasonló? 8.1.2

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#98026) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok.

Egy i5s, vagy i6 készülékhez milyen minőségi és biztosan működő stereo BT headsetet tudnátok ajánlani?

Előre is köszi.

üdv :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#98027) TechN7ne válasza N-vidi-A (#98026) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Én egy Sennheiser fülessel használom,igaz nincs headsetet része,viszont komolyabb 10k-s fülhallgatókat megszégyenít a minősége.

Gyári fülest ki sem bontottam,dobozában tartva.

(#98028) gabormgp


gabormgp
senior tag

Masnal is van ilyen bug?Es csak 10 masodperc utan jon elo kb a csuszka

(#98029) Kommy válasza gabormgp (#98028) üzenetére


Kommy
veterán

Mi a képen a bug? A csúszkál pedig a TouchID miatt jön később elő elméletileg.

(#98030) Tibee86 válasza gabormgp (#98028) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem bug, addig várja az ujjadat.

(#98031) N-vidi-A válasza TechN7ne (#98027) üzenetére


N-vidi-A
őstag

BT, bluetooth headsetre lenne szükségem mindenképp.

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#98032) gabormgp válasza Kommy (#98029) üzenetére


gabormgp
senior tag

Tenyleg...Eddig eszre sem vettem.
Koszonom.
Tibe86:Neked is.

(#98033) TechN7ne válasza gabormgp (#98028) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem semmilyen bug és problémám nem akad,pedig tegnap elött frissítettem 8.1.2.-re,és 5s 16gb-om van....
De nem is szeretném,hogy probléma legyen,kérlek ne fesd az ördögöt a falra! ;]

(#98034) oliwire válasza N-vidi-A (#98031) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem Sony SBH20 van és tökéletesen működik az i5-tel

(#98035) TechN7ne válasza oliwire (#98034) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Lehet vele kapcsolgatni a zenét,és müxik rendesen? :U
Hmmm,egy ilyen megoldás engem is érdekelne.

(#98036) oliwire válasza TechN7ne (#98035) üzenetére


oliwire
őstag

Igen, hívásra is jó, és a zene váltás is tökéletesen működik vele :) a füles része meg cserélhető, én pl nem szeretem az agybanyomós véget, egy régebbi "bass reflex"-es Sony Ericsson korszakból való vég van, és ugyanúgy hallatszik a basszus. :)

(#98037) TechN7ne válasza oliwire (#98036) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

De jó,köszi a ajánlatot! :)

Igen,a régebbi Sony Ericsson Walkman mobil gyári bass reflex fülesei iszonyat jól szóltak,van is egy darab a fiókomban. :R

Szerk.: Téli havas vagy esős időszakokban gyaloglás,zenehallgatás közben legalább nem kell kivenni a zsebből a készüléket.
Ez az egy funkció hiányzott az iPhone-tól,de még az is jól jött volna mikor hosszabb nyomással a hangerő gomb segítségével lehetne előre vagy vissza kapcsolgatni a zenéket.
Blackberry és a Sony Ericsson készülékekkel simán ment.

[ Szerkesztve ]

(#98038) oliwire válasza TechN7ne (#98037) üzenetére


oliwire
őstag

Szívesen :) én még rendeltem is olyan végeket, mert annál jobbat nem találtam még :) talán a mostani EarPods , ami tudja azt a szintet, csak az nincsen kicsiben, eddig mikrofonos verziót találtam belőle :)

(#98039) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Adott egy iPhone 4S (eladó ;] ) 7.1.2 van rajta, nem láttam értelmét a 8-asnak, mert sokan írták, hogy lassú. JB-zve is van, stb. Lehet valahogy úgy leresetelni a telót, hogy ne rakja fel rá a 8-ast, vagy manuálisan töröljek mindent? (Ha pl a kövi tulaj 7-es iOS-t tartana meg, de pl JB nélkül)

:R

(#98040) szarka996 válasza RockHaRD (#98039) üzenetére


szarka996
tag

Semi-Restore.

(#98042) ryori válasza TechN7ne (#98033) üzenetére


ryori
senior tag

itt is 5s 16gb 8.12 és semmi :N

(#98044) BollaFeri


BollaFeri
tag

Hali! Olyan kerdesem lenne, hogy a telefonon hogy tudnam atallitani ugy a regiot, hogy az alkalmazas ne azt vegye figyelembe, amire gyari visszaallitaskor nyomtam. A hiba a kovetkezo: a telefon regisztralaskor kinaira volt allitva, ami aztan menuben mar magyarra, de a facebook-ot megis kinai nyelven tolti le. Van rajta mar rengeteg dolog, uzenetek, amiket nem szivesen veszitenek el. Koszi elore is!

(#98045) laszlolczka válasza TechN7ne (#98037) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én Sony MH-EX300AP tipút használok,és tudja azokat amire neked szükséged van.A hangja pedi több mint jó.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#98046) BaliJack válasza atirag (#98023) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Szia!

Én SoundMagic E10-et vettem itthonról, tipikus V-alakú hangzással.
Az adatai alapján (100dB) nem tűnik jónak, de hallgatva nagyon is jól szól.
Olvass utána a fülhallgatós topikban, hogy 10ezer körül mik az ajánlottak - ez köztük van :).

Üdv:
BJ

(#98047) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Vettem régebben a telóra védőfóliát és a tasakban a törlőkendőn kívül volt egy lap, aminek az egyik oldala "ragacsos" volt és az összes mikroszemcsét felszedte a kijelzőről. Tudnátok e segíteni, hogy hol lehet ilyet külön is venni vagy mi ennek a neve? :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#98048) RockHaRD válasza szarka996 (#98040) üzenetére


RockHaRD
addikt

Hogy kell ezt a Semi-restore-t csinálni?

(#98049) Zjunior


Zjunior
veterán

Emagról rendelt töltőkábel ma letiltott...
Nem támogatott eszköz...
Vkinek hasonló probléma esetleg?
Néztem air, i5, i6-al :(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#98050) madle


madle
őstag

Telekomos topicban épp tárgyaljuk, hogy kicsit gáz, hogy iPhoneon ott a FaceTime, de nem lehet használni mert a szolgáltató tiltja a Voip-ot.... Most akkor ez hogy?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.