Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 09:31:23

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) Milgram1 válasza TheMarci (#65992) üzenetére


Milgram1
aktív tag

Szeretnék 5-öt, de azt sajnos nem kaphatok. Játszani nem szoktam csak netezek, közösségi oldalak,yt,zene hallgatás meg kamera fontos.

(#66002) Garada válasza FrankMonzano (#66000) üzenetére


Garada
őstag

5c pont az célozta meg amit vártam már hogy valamivel olcsóbb iphone és remek desing sok szín meg mindenféle kiegészítő ami csak kell.Amennyivel olcsóbb az bőven elég hardverileg nekem nem érte meg az 5s :)

(#66003) Noxy válasza RockHaRD (#65979) üzenetére


Noxy
veterán

Na ez a 64bit egyik előnye. :)
5S + iOS 6 ikonok. Na ne má.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#66004) Garada


Garada
őstag

IPad Air volt az első Apple termékem és azt kell hogy mondjam egyszerűen fantasztikus.Sokaknak nem jön be az ára és hardver miatt de azért mert még nem fogtak ilyet én nem használták.Magyarul aki nem tud ferrarit vezetni az egy tuning ladával is elbír.

(#66005) B-L-A-C-K válasza Garada (#65993) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem meg inkább egy i5 mint egy 5C, a két telefon ugyan az, csak ugye más külsőben...

(#65991) Milgram1: link

[ Szerkesztve ]

(#66006) Qru válasza B-L-A-C-K (#66005) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Héló és az a +67mAh?! :D

#nincsbennetarcsi

(#66007) B-L-A-C-K válasza Qru (#66006) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja igen az aksija azzal a plusszal kb 5-6 órával többet bír... ;]

(#66008) Qru válasza B-L-A-C-K (#66007) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Naugye. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#66009) Pantal


Pantal
senior tag

Miért van az, hogy a telefonon megvásárolt zeneszámokat nem tudom sz.gépre átszinkronizálni? Egyszerűen nem jelennek meg a zeneszámok alapból sem az accounton belül. Ha kábellel rákötöm gépre, akkor meg 0 dalt ír ki az Iphone-on belül a zene fülnél. :F

(#66010) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Nagyon hálás lennék egy kis segítségért.
Valaki nem tud egy "szájbarágós" lehetőleg magyar leírást, videót, vagy bármit, amitől végre megérteném az iTunes működését?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#66011) Garada


Garada
őstag

itt a hivatalos oldal[link] itt mindent teljeskörűen leírnak róla.

[ Szerkesztve ]

(#66012) nylontacsko válasza Garada (#66011) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ezt ismerem.
Ettől nem értettem meg :B

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#66013) Smile8822 válasza B-L-A-C-K (#65957) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszi a választ!
De ha már 5c akkor melyik szín ami nem gáz ?

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#66014) Garada válasza Smile8822 (#66013) üzenetére


Garada
őstag

Nekem is 5c-m van remek telefon és szerintem a zöld szín fekete szilikon tok párosítás ami nekem is van az nagyon ütős :)

(#66015) domerator válasza Smile8822 (#66013) üzenetére


domerator
veterán

Voda akcioban a sarga volt a legsemlegesebb a 3 szinbol (pink es neon jobban fajt volna) de sztem a feherrel nem losz melle.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#66016) B-L-A-C-K válasza Smile8822 (#66013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt neked kell eldönteni mivel Te fogod használni. Én eleve nem vennék C-t mert nem tetszik, olyan mintha egy i5 műanyag tokba lenne végig. Illetve a színei is olyanok számomra, hogy vagy lányoknak lett kitalálva, vagy gyerekeknek...

(#66017) Smile8822 válasza Garada (#66014) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszönöm :R
domerator Neked is :R Én is fehérre gondoltam vagy kékre :K Nem tudom hogy oda e adjam érte az i5 öm :( Az a baj hogy ugye eléggé kopik az i5 black és nagyon nem szép látványt nyújt,pl: én tokokat nem használok mert ez a telefon így szép nem tokokkal!
És az i5c re pedig nem kell tok mert nem kopik :))
B-L-A-C-K Igen ez a bajom nekem is hogy olyan gyerekes a kinézete ezekkel a színekkel de még a fehér az nem rossz szerintem...

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#66018) Sev!er válasza Smile8822 (#66017) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Ha én 5c-t vennék én is tuti a fehéret választanám. Szerintem az kifejezetten jól néz ki :))

(#66019) Smile8822 válasza Sev!er (#66018) üzenetére


Smile8822
senior tag

Igen :K

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#66020) szarka996 válasza Tibee86 (#65978) üzenetére


szarka996
tag

És tényleg, hogy is nem jutott eszembe. Köszi. :R

(#66021) B-L-A-C-K válasza Smile8822 (#66017) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a fehér is lányos, volt már erről szó itt, vagyis tudom sokaknak nem, meg uniszex, de nekem akkor sem kellene fehér. Viszont nem az én szavam a lényeg meg másoké, hanem hogy neked mi tetszik, mivel tényleg te fogod használni, nem én/mi...:)

(#66022) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Lehetséges 4-nél ios 7-ről ios 6.1.3-ra visszamenni? Leírást találtam, csak az shsh kiolvasás nem igazán megy, ahhoz a hibaüzenethez meg oda jutottam, hogy nem lehet visszamenni.

(#66023) Lajki


Lajki
tag

Fehér egyértelműen szerintem . Nekem is az van ! :D

(#66024) GeGexx válasza aero. (#66022) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Még ios 7 install előttről kell shsh.

(#66025) B-L-A-C-K válasza aero. (#66022) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem mentettél az előző iOS-ról shsh-t akkor már sehogy...

(#66026) aero. válasza B-L-A-C-K (#66025) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Köszi, ezzel is okosabb lettem.
Haver vette amúgy, de észlelte, hogy kicsit lassabb a 7-tel.

:R

(#66027) B-L-A-C-K: Mondtam neki, de végül csak oda jutott, mert többet nem akart rá szánni, mert a kukarobi se nyújt sokkal jobbat ilyen áron. 45-ért vette egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#66027) B-L-A-C-K válasza aero. (#66026) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát igen, i4-et már nem nagyon érdemes venni...

(#66028) GeGexx válasza B-L-A-C-K (#66027) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Majd 7.1-el újra erőre fog az kapni. :K

(#66029) agabe válasza GeGexx (#66028) üzenetére


agabe
addikt

6-ossal sem volt az mar szelvesz...nem hinnem, hogy annal gyorsabb lenne 7.1, szoval ha van ra keret minimum 4S a javallott.

(#66017) Smile8822:
5C nem kopik...de baromira csuszik, asztalon meg elmaszik ha csongetik es rezeg.
Spiegen hibrid tokok kozul (most lusta vagyok megkeresni) van amivel igencsak jol nez ki az 5-os, es meg jobb a fogasa is mint gyarilag, kinezetre meg meg mindig jobb (szerintem, szoval ez izles kerdese) mint az 5C, es meg raadasul kisebb utodesek ellen is ved mig az 5C tok nelkul vedtelen. Ha pont pofara esik veletlenul akkor valoszinuleg pokhalos lesz a kijelzo, de egy jo tokkal az 5-os egy hasonlo mutatvanyt siman meguszik.

[ Szerkesztve ]

(#66030) B-L-A-C-K válasza GeGexx (#66028) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem követtem mostanában a fejleményeket, le lesz butítva hardver követelményekben kicsit a 7.1 vagy mi?

agabe: iOS 6-tal szerintem semmi baj nem volt még vele (játékok kivételével).

[ Szerkesztve ]

(#66031) a.gabriel


a.gabriel
tag

Gondolkozom JB-en, most ios 7.0.4 van a 4S készülékemen.

Nem régóta van meg, de nem akarok abba beleesni, hogy időközbe frissíti magát majd ios 7.1re, és így meg megint távol fog esni a JB lehetőség.
Pc-re ritkán teszem rá, de wifi-t szoktam használni.

Mi a teendőm, mint készüléken és PC (Itunes-ban), hogy később is lehetőségem megmaradjon?

A minőség az nem véletlen!

(#66032) Noxy válasza aero. (#66022) üzenetére


Noxy
veterán

Na azt addig kellet volna menteni, amíg 6.1.3 volt a gépen.
Amugy az iFaith-v1.5.9 megnézheted, oszt ha még is van, meg tudja csinálja a CFW-t (custom firmware).

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#66033) Smile8822 válasza B-L-A-C-K (#66021) üzenetére


Smile8822
senior tag

Igen tudom ;)
Még a kék ami szerintem jó ;) fehér és kék között vacilálok :))
Nem lenne bajom amúgy a sima 5 el csak kopik Tokot meg nem teszek rá, de hihetetlen hogy egy újan 200k -s telefon kopik , nevetséges a C meg nem ;)

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#66034) Chosen válasza Noxy (#66032) üzenetére


Chosen
addikt

Pont tegnap futottam ezzel egy kört. 7.0.4-ről nekem már iFaith-tel sem sikerült visszamenni i4-el 6.1.3-ra, hiába van shsh-m.

[ Szerkesztve ]

(#66035) agabe válasza B-L-A-C-K (#66030) üzenetére


agabe
addikt

baj nem volt a 6-ossal, futott folyamatosan...de egy kozepes android telo is mindenben gyorsabb volt mar nala, engem oruletbe kergetett amikor ket mapig hasznalnom kellett.
Probalj ki egyetlen napra egy I4-et IOS6-tal most hogy az I5-ot megszoktad,es majd meglatod ;)

(#66036) FrankMonzano válasza B-L-A-C-K (#66005) üzenetére


FrankMonzano
őstag

5c-ben nagyobb akksi van.

(#66037) Sn00k


Sn00k
veterán

gtalk , hogy muzsikál mostanság az új rendszerrel ? Még annó valami im+pro appot használtam rá talán, az viszonylag használható volt rá...

3njoy the Lif3

(#66038) B-L-A-C-K válasza FrankMonzano (#66036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, +67mAh mondhatni semmit sem jelent....:)

(#66039) TheMarci válasza B-L-A-C-K (#66038) üzenetére


TheMarci
addikt

Az akksinak az 1/20-ada, azaz ha egy napig bírja, akkor plusz egy órát jelent! :D

Do You Dream?

(#66040) #51177472


#51177472
törölt tag

Sosem tudtam pontosan, ez a VPN mire is jó?

(#66041) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Szerintetek megér 23.000Ft felárat egy iPhone 4S a 4-hez képet?
Főleg az iOS7 alatti teljesítmény miatt kérdem. Jelenlegi anyagi helyzetemben, nem biztos, hogy szívesen adnék annyit pluszba :(

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#66042) GeGexx válasza B-L-A-C-K (#66030) üzenetére


GeGexx
aktív tag

beta3 jobban megy rajta jóval mint a 7. Animációk gyorsabbak jóval, nincs akadás. Gondolom optimalizáció javult.

(#66043) TheMarci válasza #51177472 (#66040) üzenetére


TheMarci
addikt

"A virtuális magánhálózat (Virtual Private Network, VPN) egy számítógéphálózat fölött kiépített másik hálózat. „Magán” jellegét az adja, hogy a VPN-en keresztülmenő adatok nem láthatók az eredeti hálózaton, mivel titkosított adatcsomagokba vannak becsomagolva. A titkosítás általánosan használt szolgáltatása a VPN-nek, de titkosítás nélkül is használható, a különböző adatfolyamok elkülönítésére, vagy a hálózat logikai felépítésének egyszerűsítésére.
A VPN-t gyakran használják arra, hogy a munkatársak távolról hozzáférjenek a vállalatközpont hálózatához. Az Interneten keresztül biztonságos alagút építhető ki a távdolgozó számítógépe és a vállalat központjában működő VPN forgalomirányító között. A különböző VPN szolgáltatásokat gyakran beépítik routerekbe, de sok esetben szoftveresen valósítják meg."

Úgy képzeld el, mint egy alagutat, a gépedtől a célig, csak a két vége látható, más nem tud róla közben.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#66044) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Úgy adta a sors hogy most! lehetőségem lenne hozzájutni egy teljesen új bontatlan 1 év EU gari papírral rendelkező Iphone 5s-hez. Ára: 140e (bár ebből levontam az eladni kívánt telcsim árát is :U )

Sok összeg...de mindent összevetve megéri? :U

Tesom szerint nem kérdés hogy megéri-e annyiért. Magyarán: Nem is kell rajta gondolkodni hogy IGEN.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#66045) Sev!er válasza Carasc0 (#66044) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Két kérdés. Milyen a jelenlegi készüléked? És hány gigás 5s-ről lenne szó?

(#66046) Chosen válasza gzbotii (#66041) üzenetére


Chosen
addikt

Simán szvsz.

(#66047) Carasc0 válasza Sev!er (#66045) üzenetére


Carasc0
őstag

Válaszok:

1. Xperia T (Tehát nem Iphone)
2. 5s 16GB

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#66048) Nescafé válasza Smile8822 (#66017) üzenetére


Nescafé
őstag

Fehér van szintén tökéletesen jó :) :D

 iPhone 15 Pro

(#66049) nederlanden válasza gzbotii (#66041) üzenetére


nederlanden
senior tag

Még 40e is,és ezt most komolyan mondom.Ha az i5 házába tennék az i4s mindenét,természetesen akkora kijelzővel,sokan nem éreznének külömbséget!A legjobb vétel per-pill. ezen az áron szerintem!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#66050) Sev!er válasza Carasc0 (#66047) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Szerintem megéri!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.