Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#284001) Jorus válasza kali (#283999) üzenetére


Jorus
nagyúr

F´ck be volt állítva valóban átirányítás pár napja az elsődleges számról a személyesre, de vmiért azt hittem az feltételes átirányítás, tehát átirányít, ha nem elérhető, de ezek szerint konstans. Köszi szépen, kikapcsoltam, és megoldotta a problémát! :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#284002) lugosi válasza Jorus (#284001) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tud az ios feltételes átirányítást sajnos.

(#284003) MasterMark válasza lugosi (#284002) üzenetére


MasterMark
titán

Azt nem a telefon csinálja hanem a szolgáltató. Az ios-ben csak nincs hozzá gomb, de a kódokat kézzel beírva meg lehet oldani.

Switch Tax

(#284004) zelikocc válasza lugosi (#284002) üzenetére


zelikocc
senior tag

De tud. [link]

(#284005) lugosi válasza zelikocc (#284004) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt a verziót használom én is, elmentettem a telefonkönyvben. Ezt viszont nem az ios “tudja”, ez egy bármilyen tárcsázóban alkalmazható kód.

(#284006) lugosi válasza MasterMark (#284003) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az iosban nincs hozzá beállítás. Így értettem. Ahogy nyilván érthető is volt.

(#284007) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Adott egy iphone 7 készülék és Szoftver frissítés közben újra indult, és azóta csak addig jut el, ami a képen látszik.

Mit lehet csinálni vele ? Vagy egyáltalán lehet valamit ? számitógépre még nem volt rakva a telefon . Igy nincs is letöltve hozzá a szoftver.

(#284008) -secret- válasza jenei1994 (#284007) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát dugd gépre.

(#284009) Pfiucska válasza tothjozsi96 (#283979) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Szétszedésben nincs tapasztalatom, viszont a Touch ID-vel kapcsolatban rossz hírem van. Amikor nekem tonkre ment az SE-ben, egy hivatalos szervizt nem talaltam, aki kicserelte volna normalis aron..

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#284010) kakuk.tamas válasza jenei1994 (#284007) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Look this! [link]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#284011) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Lehet váltok iPhonra. Valószínűleg használtan venném. Az összefoglalóban van link, hogy mire figyeljünk használt vásárlásakor. Az egy 2015-ös cikk. Változott azóta valami, van ami abban még nem szerepel?
Samsung Galaxy watch 4 classic órát használok. Fogom tudni használni?
Előre is köszönöm szépen a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#284012) -secret- válasza atosan (#284011) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Arra figyelj legjobban, hogy kifizetett telefont vegyél és ne hitelre vásároltat. Ez a legfontosabb.

(#284013) Sgr_A válasza atosan (#284011) üzenetére


Sgr_A
addikt

W4 klasszik csak droiddal megy
én semmilyen előfizetésre vett telót nem vennék, a hűség végéig tilthatják ha kivan fizetve ha nem

(#284014) atosan válasza Sgr_A (#284013) üzenetére


atosan
addikt

Köszi mindkettőtöknek!
11-es szériában gondolkodom, egyelőre többet nem szánnék rá. Ott talan már lejártak a hűségek, hitelek. Mindenképp ellenőrzöm a dokumentumokat.

Maine coon

(#284015) Sungoo válasza atosan (#284014) üzenetére


Sungoo
addikt

Új 11-et lehet még kapni, lehet érdemesebb lenne arra kacsingatni. 2 év garancia, és még mindig jó telefon az.

(#284016) emeron válasza Sgr_A (#284013) üzenetére


emeron
tag

Miért tiltanák az előfizetés végéig, ha már ki van fizetve az összes törlesztő részlet? Őszintén kiváncsi vagyok, nem kötekedésképpen írom.

(#284017) Musaka válasza emeron (#284016) üzenetére


Musaka
senior tag

Mert a díjcsomagra is hűséget vállat így kapta olcsóban a telefont részletre. Ha nem fizeti a díjcsomagot akkor is tiltják a telefon IMEI számát a hálózatról.

[ Szerkesztve ]

(#284018) dni


dni
őstag

Sziasztok,
arról van esetleg infótok, hogy a Svájcban vásárolt AirPods Pro 2-re egy vagy két garit ad az Apple? Eltérő infókat látok erről a neten.

[ Szerkesztve ]

(#284021) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Feleségemnek XR teloja van, és egy kis furcsaság van, ami nem tudom, hogy a telefon, vagy inkább az otthoni hálózat sara-e, de amikor esténként az anyjával beszélnek Viberen, sokszor van gond a minőséggel. Szétesik a kép, elmegy a hang, lecsatlakozik wifirol, ilyenek. Azért fura, és gyanakszom inkább a telora, mert pl. ha én beszélek anyámmal Google Meet-en, semmi gond nincs a Samsung S21-emmel, ill. emlékeim szerint akkor sem, ha feleségem az én telomrol beszél az ő anyjával. A kérdés az hogy mire érdemes váltani? 14 túl sok pénz. 12 vagy 13 a kérdés? Kisebb boltok is a trv.szerinti 3 év garit adják ugye? Igazából ÁK-n a legolcsóbb megbízható bolt az xre.hu (fel is van tüntetve hogy apple jótállás), 259e / 280e a 2 teló, szóval nem valami hatalmas nagy a kül. árban. Megéri inkább akkor a 13? Hacsak nem rosszabb valamiben, tudom is én, nincs valami ismert hibája...

(#284022) Peat76


Peat76
őstag

Ez mi ez?? :F
Iphone 13 Pro Max képernyő kikapcs, felvillanó pixel az elsötétedés pillanatában! Restart volt, nem volt előtte ilyen sosem!
Mi okozhat ilyet?? Valakinek volt hasonló?
Mindig ugyanaz a pont, de szerintem van ez 5-6 pixel is egyben!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#284023) Parson válasza Gabesz87 (#284021) üzenetére


Parson
addikt

Én i13 mini-t használok, teljesen okés, és telefonnak nekem elég. iPad-em nem lenne, akkor i13-at vettem volna. De ezek már szubjektiv részletek.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#284025) Mr.Grincs válasza nagyfejü (#283998) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akksi hiba valószínűleg. Hány százalékot mutat a Maximális kapacitás?

Peat76:

Vagy sw bug, vagy kijelző hiba lesz. Egy factory resetet nyomnék rá, beaktiválnám és ha üresen is ugyan ez a hiba akkor ez kijelző hiba valószínűleg. Garis?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#284026) ricsi0307 válasza Musaka (#284017) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Volt egy részletre vásárolt iPhone 12-őm. 1 éves korában lecseréltem egy 13Pro-ra, Yettelnél ott helyben kifizettem a maradék törlesztőjét, és ki is lett függetlenítve mivel minden rendezve volt. Azt utána már senki nem fogja tiltani semmiért mert teljes egészében rendeztél mindent, mondjuk nekem az előfizura csak egy év hűség van mert flottás vagyok. Ilyenkor felszámolnak egy plusz költséget mert idő előtt törlesztettél de ennyi. Nyílván semmi sem garancia, de egy megbízható, sok pozitív értékeléses régi hardveraprós profillal rendelkező tagtól én személy szerint vennék használt iPhone-t.

[ Szerkesztve ]

(#284027) Peat76 válasza Mr.Grincs (#284025) üzenetére


Peat76
őstag

Garis még, van bő fél év!
Nem csinálja mindig, néha kihagy...akkor talán valami bug valóban ...
Várok meg a FR-el...ha rosszabb lesz nyomok rá egyet!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#284028) Sgr_A válasza ricsi0307 (#284026) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ha lejárt a hűséged is akkor nem tiltják
de a mezei 2 éves hűséggel vett telót simán letiltják.
Tele van a HA sok pozitívos nepperrel tőlük biztos nem vennék, csak ha papírral igazoltan nem szolgáltatótól van a teló

(#284029) Mr.Grincs válasza Peat76 (#284027) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Meg kéne várni a 16.4-et. Hátha az majd kijavítja ezt a bugot. Ha nem javítja meg akkor valami hardveres probléma van a háttérben. De ha hardveres a probléma, akkor a kijelzőt vagy a telefont úgy cserélik, ha látják a hibát, mert állandó. Ha ciklikus, vagy véletlenszerű akkor nem biztos, hogy javítani, vagy cserélni fogják. Más fórumon találtál esetleg hasonló hibajelenséget?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#284030) Gabesz87 válasza Parson (#284023) üzenetére


Gabesz87
addikt

Köszi, de kis méretre váltás eléggé szokatlan, visszalépés volna, szóval ez a verzió nem játszik. A kérdés, hogy 12, vagy 13?

(#284031) Sgr_A válasza Gabesz87 (#284021) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mivel eu-s termékeket árulnak ezért a hivatalos apple garancia az aktiválás után 1 évig érvényesíthető a 2.-3. évben bolti garanciád lesz

amúgy a 13-nak állítólag jobb az akkuideje

[ Szerkesztve ]

(#284032) Gabesz87 válasza Sgr_A (#284031) üzenetére


Gabesz87
addikt

Bocs ha hülyeséget kérdezek, de akkor ez azt jelenti, hogy 1 év után nem vihetem hivatalos Apple szerizbe (istyle, icentre...), csak vissza a boltba? És ez a bolt milyen garit ad? 10-essel drágább kb. Még mindig jóval olcsóbb, mint hivatalos boltban.

(#284033) Sgr_A válasza Gabesz87 (#284032) üzenetére


Sgr_A
addikt

Viheted de fizetős lesz a javítás, viszont csak ott tesznek bele gyári alkatrészeket
csak hivatalos helyről vett telóra lesz rendes 3 év garanciád
ezek a szürkeimportos boltoknál vett iphone-okra csak egy év hivatalos garid lesz

érdemes elolvasni a csillagozott részt:
FONTOS: Mivel a gyártók még nem teljes mértékben reagáltak a törvényi környezet változására, ezért előfordulhat, hogy a törvény által garantált plusz garanciát a gyártói szakszerviznél nem, csak a forgalmazónál, azaz az értékesítő boltnál tudja a fennmaradó garanciát érvényesíteni. Bízunk abban, hogy ez a közeljövőben tisztázásra kerül.

[ Szerkesztve ]

(#284034) Noxy válasza Gabesz87 (#284032) üzenetére


Noxy
veterán

"És ez a bolt milyen garit ad?"
Bocsi, de idáig már nem jutottál el a garancia kérdésében? [link] :U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#284035) MiniXD55


MiniXD55
tag

Sziasztok!
Jelenleg egy magsafe-es tokom van a telefonon, tervezek venni egy baseus autó tartót amely mágnessel rögzül a telefonhoz, eddig amely telefontartókat próbáltam a plusz fémdarab nélkül mind elengedték a telefont, kérdésem a következő, sérülhet-e bármilyen szinten ez a magsafe-es dolog, ha veszek egy sima mágneses tartót és beleragasztom a tokba a kapott fém karikát.

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#284036) Parson válasza Gabesz87 (#284030) üzenetére


Parson
addikt

Én i8-ról váltottam i13mini-re… nekem ez méretben is pozitív fejlődés volt :DDD

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#284037) sethi válasza MiniXD55 (#284035) üzenetére


sethi
senior tag

Szerintem a legegyszerűbb ha veszel egy magsafe kompatibilis autós tartót. [link] már egész olcsón lehet venni. Nekem egy esr van a kocsiban és stabilan tartja a telefont

(#284038) bostone


bostone
addikt

Iphone 11 néhány helyen még kapható, de lehet szolgáltatónál is találni.
Yettel vagy Voda korlátoz még? A Telekom biztosan nem, de náluk már nincs 11-es.
Meddig él a támogatás főverziót illetően? Bizonytalan? 5+ év?
Érdemes még ezt a modellt választani?

(#284039) szabonagyur válasza bostone (#284038) üzenetére


szabonagyur
félisten

Yettelnél ami biztos, hogy i13-tól független, előtte levők régen nem voltak azok.

Ha feltöltősben veszed akkor igazából mindegy is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#284040) balinlin válasza MiniXD55 (#284035) üzenetére


balinlin
senior tag

Ha eleve az újabb, magsafe kompatibiliset veszed, az tökéletesen fog működni, ha a tokod is jó.

(#284041) Szabi®


Szabi®
addikt

Iphone 11-nél szoftveres (ios 16) vagy hardveres lehet az a probléma, hogy portré módban nem működik a háttér elmosás a csúszkával és gyakran azt írja ki "menjen távolabb" és már sokszor elég távolról is . . .
Mi lehet a gond ? :F

(#284042) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Hogyan tudom beállítani, hogy minden hívás csak az elsődleges sim kártyán történjen?
Jelenleg hiába van beállítva az "Alapért. vonal hanghíváshoz Elsődleges" ha személyes sim-en keresztül érkezett hívásokat visszahívom, a személyes sim-en történik :W :W :W

(#284043) Lali-213 válasza Szabi® (#284041) üzenetére


Lali-213
senior tag

Fókuszt rendesen eltalálja a telefon? Nem koszos a kamera?

(#284044) zelikocc válasza Poiro7 (#284042) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nyisd meg az adott kontaktokat és az “utolsó használat: személyes” részt állítsd át minden ilyen kontaktnál “használat mindig: elsődleges”-re

(#284045) Poiro7 válasza zelikocc (#284044) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Tömegesen nem lehet?

(#284046) zelikocc


zelikocc
senior tag

Van valakinek tapasztalata azzal, hogy megy-e vagy sem a gyorstöltés az “Important battery message” mellett?

@prohardver27:
úgy tudom nem, csak ott ami a képeden is van

[ Szerkesztve ]

(#284047) Szabi® válasza Lali-213 (#284043) üzenetére


Szabi®
addikt

Úgy jó minden, "sima" képeknél is, videónál is, csak portréba állandóan ezzel a "menjen távolabb" szöveggel megy. És elég nehezen is jönnek össze azok a képek, amik miútán elkészültek lehet állítani a mélységet.

(#284048) dvdbackuper válasza zelikocc (#284046) üzenetére


dvdbackuper
őstag

mukodik persze

(#284049) BoneDragon válasza Poiro7 (#284045) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ajfon, allitsd at a tobb szaz kontaktod egyenkent… agyrem. :U

(#284050) Lali-213 válasza Szabi® (#284047) üzenetére


Lali-213
senior tag

Fényviszonytól független a probléma? Nappali világosság esetén is fennáll?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.