Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) r3dsnake válasza Noxy (#48000) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Valoszinuleg nem ertetted a kerdest.

(#48002) icecave válasza Noxy (#48000) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ez igaz, viszont azt hittem, van olyan app, aminek egy kliens programját a gépre telepítve azzal kommunikál az iPhone/iPad, majd egyből nyomtat is usb-n keresztül (tehát nem kell a gépen külön válogatni, mint,mekkorát, mikor,hogy nyomtassak, hanem csak rányomok az appban,hogy print, majd a kliens a pc-n ezt fogadja és nyomtatja is ki a nyomtatóval (mint wifis nyomtató esetén ugye).

(#48003) satyátó válasza peugeotmate (#47998) üzenetére


satyátó
tag

és ezt hogy használjam?

(#48004) StLui válasza DieHard (#47996) üzenetére


StLui
veterán

Most is lehet kapni telenornál, egy barátom most veszi át az 5-öst.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#48005) DieHard válasza bigdady (#47999) üzenetére


DieHard
senior tag

Na ennek "örülök". Hogy nem csak az enyém katasztrófa!

(#48006) Noxy válasza r3dsnake (#48001) üzenetére


Noxy
veterán

Mert?
A printscreen képet hova rakja? Nem a filmtekercs mappába? :U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#48007) Noxy válasza icecave (#48002) üzenetére


Noxy
veterán

Ha ilyen igényed van, neked az App Store keresőt tudnám ajánlani.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#48008) Ragnar95 válasza icecave (#48002) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem ilyen appot nem nagyon fogsz találni, esetleg még azt próbálhatod meg, hogy a géppel hálózativá teszed a nyomtatót, tehát hogy nyomtatószerverként funkcionáljon a gép, bár nem vagyok benne biztos, hogy iPhone-al működne-e a dolog, de tudtommal hálózatba kötött gépeknél windows szerverrel megvalósítható az, hogy USB-s nyomtató hálózativá váljon, ha a szervergépre kötöd...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48009) vadászcsiga válasza Noxy (#48007) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te hsz-t gyűjtesz vagy magadtól vagy ilyen értetlen? Gondolod hogy nem ismeri az AppStore-t? Ajánlj konkrét appot vagy maradj csendben.

Ragnar95
Vagy valami remote appal pl splashtop-al vezérli a szam.gép nyomtatojat

[ Szerkesztve ]

(#48010) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#48009) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1
Valóban bicskanyitogató a kolléga stílusa, a hsz-ai 90%-ban csak mások sértegetéséből állnak, ráadásul full jogtalanul, de még 1db olyan hsz-t nem olvastam tőle, amiben tényleg segített volna... :U

Valóban, a remote app is megoldás lehet, bár akkor ugyanúgy át kell juttatni a képet a gépre, tehát nem sok időt/energiát spórol ezzel a megoldással sem sajna.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48011) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#48010) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Max annyit hogy nem kell leülnie a gép elé, de valszeg az igazi megoldás egy wifis nyomtató

[ Szerkesztve ]

(#48012) peugeotmate válasza satyátó (#48003) üzenetére


peugeotmate
őstag

Letöltöd a Neked megfelelő módon.[link] Ezután a letöltött .ipsw-t betallózod miután csatlakoztattad a telód a géphez. Ezt úgy tudod megcsinálni, hogy iTunesban a telefonodra kattintás után a Shift+Restore-t egyszerre nyomod.

meg

(#48013) satyátó


satyátó
tag

Sziasztok!

Iphone 3G bekapcsológombot szeretnék cseréltetni mivel elromlott...
Aki esetleg ért hozzá, vagy ha tud valakit ajánlani azt megköszönném!

(#48014) r3dsnake válasza Noxy (#48006) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Erre kár is reagálnom, mert icecave alapfeltevését sem értetted meg. A printscreen, filmtekercs, dropbox teljes mértékben irreleváns volt ebben a helyzetben.

(#48015) irgum válasza vadászcsiga (#48011) üzenetére


irgum
addikt

Van olyan lehetőség is, hogy appsoreból letöltöd a nyomtatódnak megfelelő app-et és a hálózatba kötött nyomtatót tudod vele kezelni. Nekem egy HP nyomtatóm van megosztva airport express usb csatlakozójával. Régebben próbáltam több ilyen app-et, de aztán feladtam mert nem volt fontos. Írd be appstoreba pl hogy "hp printer", láthatod mennyi app van hozzá.

(#48016) icecave válasza Noxy (#48007) üzenetére


icecave
Topikgazda

Pont az a lényeg,hogy NE printscreenelni kelljen és úgy nyomtatni, szóval látom "átment" a lényeg...

Inkább segítenél, minthogy beszólogatsz, sokan megköszönnék. Ismerem az Appstore-t, viszont nem tudom, milyen keresőszót alkalmazzak (eprint, webprint, print, stb megvoltak, eredménytelenül), ezért céloztam konkrétan ide a kérdést, hátha más is ezzel szív, csak már talált rá megoldást.

Ragnar95: valahogy sejtettem, hogy nem lesz ilyen megoldás, szóval csak jobb lesz beszerezni majd egy WIFI-s nyomtatót. Addig meg marad a fapados módszer.

[ Szerkesztve ]

(#48017) Ragnar95 válasza satyátó (#48013) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

fagyalllot keresd hardveraprón, megbízható, jól dolgozik és normális áron

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48018) satyátó válasza Ragnar95 (#48017) üzenetére


satyátó
tag

köszi. irtam már neki tegnap. de nem írt vissza pedig ma is belépett már... :( telószáma meg nem jó amit ki írt az adatlapjára

(#48019) Kommy válasza icecave (#48016) üzenetére


Kommy
veterán

iCan-print próbáld ki.

(#48020) Totheground válasza satyátó (#48018) üzenetére


Totheground
addikt

Jó az (ismerős csütörtökön hívta azon), de lehet, hogy a hétvége miatt nem éred el.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#48021) satyátó


satyátó
tag

Köszönöm. Akkor majd holnap keresem!

(#48022) icecave válasza Kommy (#48019) üzenetére


icecave
Topikgazda

Úgy néz ki, ez működni fog,de rohadt ronda kis program, csinálhatnák egyet, ami még ki is néz valahogy :D

(#48023) icecave


icecave
Topikgazda

Emlékeztem,hogy régen, mikor ingyenes volt, letöltöttem a printer pro-t. Kipróbáltam, hogy működik-e és igen, lehet vele úgy nyomtatni,hogy a PC kliensét felrakom asztali gépre... Csak kiválasztom az appban a kívánt webpoltadalt, képet, bármit, rányomok, hogy nyomtassa, majd elküldi a PC kliensnek, és az USB-s nyomtatóm már kaparja is a lapra a dolgokat. Remek :) Ez az app legalább még egész jól is néz ki, bár nem olcsó...

(#48024) xors


xors
senior tag

csak én vettem észre, hogy az icoud webes felületén lehet ingyen használni a pages -t numbers -t és keynote -ot? (beta) ? ez eddig nem volt ott ingyen ugye? vajon lesz mobilra is ingyen? :Y

(#48025) joey04 válasza xors (#48024) üzenetére


joey04
titán

lehet

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48026) Blaise válasza xors (#48024) üzenetére


Blaise
veterán

Azt pletykálják, hogy az irodai appok ingyenessé válnak ha kijön az iOS 7, persze ez csak pletyka.

(#48027) xors válasza Blaise (#48026) üzenetére


xors
senior tag

Az nem lenne rossz, tekintve hogy a google is ingyen kínálja, csak persze nem ilyen minőségben..

(#48028) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Muszáj lesz ha tartani akarja a lépést a google-el.

[ Szerkesztve ]

(#48029) VoidXs válasza Blaise (#48026) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az "5 éves az App Store" akció alatt ingyenesek is voltak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#48030) Kommy válasza VoidXs (#48029) üzenetére


Kommy
veterán

Pages, Keynote, Numbers soha nem volt ingyenesen elérhető eddig.

(#48031) xors


xors
senior tag

Kéne egy kis help iTunes-hoz.. windows-on van zenekönyvtáram, és az iTunes többszörösen jeleníti meg a számokat, sőt van olyan is ami mellett felkiáltójel is van, és nem is létezik...
[link]
hogy tudnám legegyszerűbben rendberakni? avagy nektek hogy van? (nem itunesban voltak vásárolva a számaim)

[ Szerkesztve ]

(#48032) Ragnar95 válasza xors (#48027) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És a google is csak online kínálja ingyen, ami meglesz az icloudon iOS7-től az Apple-nél is biztosan, ha az offline szerkesztőprogramok is ingyenesek lesznek, az nagy + lesz az Apple-nek, mivel előnybe kerül a Google-el szemben...Bár ettől még a windows és android/wp8 felhasználók nem valószínű, h áttérnének iWorksre, mivel nem valószínű, h offline kliens lenne más rendszerekre, mint amire most van (OSX és iOS)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48033) joey04 válasza Zsolaf (#48028) üzenetére


joey04
titán

Kevesen váltanának emiatt szsvz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48034) xors válasza Ragnar95 (#48032) üzenetére


xors
senior tag

pedig nekem van google drive iPhone -on és ingyen volt :)

(#48035) atirag


atirag
őstag

Lehet egy számítógép két accountra is feljogosítva?
Mert nem akarom,hogy emiatt valami gáz legyen az itunes match-al.

(#48036) Zsolaf válasza xors (#48034) üzenetére


Zsolaf
addikt

De az online csak..

(#48037) r3dsnake válasza atirag (#48035) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Alapbol lehet, de match eseten tudtommal felfuggesztesre kerul 1 honapra a match-ed, ha accountot valtasz.

(#48038) atirag válasza r3dsnake (#48037) üzenetére


atirag
őstag

Na igen erre gondoltam. Akkor ezt miért nem mondják.( nem komoly kérdés)
A másik gépnél is valami hasonló volt és azóta nincs még match-em azon.
Csak az a gáz,hogy így nem engedi áttvinni az alkalmazásokat míg nem jogosítom fel.

(#48039) Ragnar95 válasza xors (#48034) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A google drive-ban szerkeszteni nem minden dokumentumot lehet és abban sem vagoyk biztos,h offline működik-e a szerkesztés funkciója...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48040) L_YKing


L_YKing
addikt

Sziasztok!

Ismerősöm telefonját szeretné frissíteni. De nem ért hozzá. Az Itunes-om felismerné a telefonját? Tudnám frissíteni rajta?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#48041) r3dsnake válasza L_YKing (#48040) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Felismerne, es egy gombnyomas a frissites.

(#48042) xors válasza L_YKing (#48040) üzenetére


xors
senior tag

igen
erre valaki?

(#48043) L_YKing


L_YKing
addikt

Köszi mindkettőtöknek. :) :R
És vissza is tudja maj állítani Cloudból? :)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#48044) bigdady válasza L_YKing (#48043) üzenetére


bigdady
nagyúr

Előbb legyen mentese. :)

(#48045) Okuyama


Okuyama
tag

Valakinek van tapasztalata Iphone 5 autós tartóval kapcsolatban ? Pl ez a tipus [link] behelyezésnél illetve kiszedéskor karcolja a krómkeretet ?

(#48046) Noxy válasza Okuyama (#48045) üzenetére


Noxy
veterán

Rakd szilikon tokba előtte, azzal együtt is belefér.
Ez garantáltan nem fogja. [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#48047) bigdady válasza Okuyama (#48045) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem ilyen van. Ez nem karcol semmit mivel eleve szivacsos. Tökéletes.

(#48048) vadászcsiga válasza bigdady (#48047) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hasonló nekem is van, remeg út közben. Nem jó

(#48049) bigdady válasza vadászcsiga (#48048) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én ventillátorra raktam, ott nem rezeg semmit.

(#48050) vadászcsiga válasza bigdady (#48049) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na olyat még nem próbáltam, ilyen kiegészítő nem volt benne. Most egy exomounthoz megtévesztésig hasonlóra esküszöm ;) Ha beválik veszek egy eredetit. Modernebb mint a hagyományos, az már ciki sztem. Olyan mint a csuklópántos műbőr autós táska :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.