Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) ricska1 válasza bigdady (#84991) üzenetére


ricska1
csendes tag

enyém is ebayes !
a kábelt amit adtak hozzá kuka ....
de az eredetit rádugod azzal megy :)

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#85002) Milgram1 válasza mongoose123 (#84998) üzenetére


Milgram1
aktív tag

Értem. Valahogy meglehet nézni hogy melyik? :(

(#85003) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

A párom töltője egyik pillanatról a másikra meghalt... Gondoltam belenézek, vesztenivalóm nincs... :Y Létezik, hogy ez gyári töltő lenne? Szerintem nagyon gyanús, hogy nem... :W

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#85004) univerzita válasza adp (#84999) üzenetére


univerzita
addikt

Más hasonló program valakinek akár 1gb-nyit töröl.De ez általába néhány hónap eredménye.

(#85005) Kommy válasza szekfizsolt (#85003) üzenetére


Kommy
veterán

Ez nem gyári töltő
Itt egy gyári szétszedésről egy videó: [link]

(#85006) tigomigocika válasza Ragnar95 (#84947) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Köszönöm !
Akkor veszem a fáradtságot és kicseréltetem ha lesz időm a rengeteg munka közben :W
:R :R :R :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#85007) erdoke válasza bigdady (#84991) üzenetére


erdoke
titán

Igen, még az i5 megjelenése után rendeltem egy futófényes LED-del felturbózott kábellel. :D Utóbbi rég megadta magát, de a dokkoló gyári kábellel jó.

A legjobb aláírás a héten

(#85009) adp válasza univerzita (#85004) üzenetére


adp
őstag

Heti 3-4 szer hasznalom. Ugyhogy nem hiszem

(#85010) tommjee


tommjee
senior tag

Üdv! Valakinek van erre bármiféle tippje?

(#85011) Ringloszilva válasza tommjee (#85010) üzenetére


Ringloszilva
tag

Van már iCloud regisztrációd, vagy most akartál ezzel regisztrálni?

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#85014) erdoke válasza Ringloszilva (#85013) üzenetére


erdoke
titán

Jelen pillanatban 3-féle "szabványos" microUSB létezik, melyikre gondolsz? :P
Amit a telefonokban általában használnak, az sem sebességben (USB 2.0), sem áramellátásban (max. 1 A, míg az iPad Air 2,4-et vesz fel a Lightningról), sem méretben nem felel meg a kor elvárásainak. Az USB 3.0 micro verziója még nagyobb, még inkább asszimmetrikus, és emiatt alig pakolták be valamilyen eszközbe. A nemrég bejelentettet pedig meg senki nem látta, és legalább fél év, mire a boltban megvásárolható eszköz lesz belőle.
Van itthon több tucatnyi microUSB-s eszköz az első két fajtából, ritka elb@szarintott kontrukció mind a Lightninghoz képest. Tipikusan háromszor kell nekifutni, mire bedugja az ember, és nem vagyok nyomi.
Szerintem hagyd ezt a témát, ha soha nem volt dolgod a 4 szóban forgó csatlakozóból hárommal... :(

A legjobb aláírás a héten

(#85015) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok. Iphone 5S vásárlásán töröm a fejem és lenne pár kérdésem.
Iphone 6 bemutatását érdemes megvárnom, és ha nekem bejövős, akkor olyat vegyek?
Iphone 5s meddig kap még IOS-es támogatást?
Milyen árban lesz elérhető az Iphone 6?
Ha az iphone 6 beérkezik kishazánkba, akkor mennyivel zuhan az 5s ára?

[ Szerkesztve ]

(#85016) Ringloszilva válasza erdoke (#85014) üzenetére


Ringloszilva
tag

Arra gondolok, amit bedugok bármelyik telefonba és megy :P. Amúgy a sima 2.0-ra gondolok :). De nyugi, a Samu 3.0 csatlakozója se tetszik :)

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#85017) VoidXs válasza Joe Swanson (#85015) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Szerintem elértük azt a pontot, ahol képtelenek bármi újat mutatni. Kis hazánkba jó pár hónap, mire megérkezik, és az árcsökkenés sosem volt jelentős, úgy folytatódik, ahogy most megy.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85018) Joe Swanson válasza VoidXs (#85017) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Értem, köszönöm a választ!
Használt garis, vagy zsír új legyen(szintén garis)?
Azért megvárom 9-ét.

(#85019) tommjee válasza Ringloszilva (#85011) üzenetére


tommjee
senior tag

Meglévő Apple-ID nem most regisztrált

(#85020) univerzita válasza Joe Swanson (#85015) üzenetére


univerzita
addikt

Érdemes várni.A 5s még legaláb 2 IOS-es támogatást kap.A 6-os ,, brutális" áron lesz elérhetö. Az aszt jelenti hogy a 5s induló árához tegyél 100$.

(#85021) Ringloszilva válasza tommjee (#85019) üzenetére


Ringloszilva
tag

Azt értem, hogy az Apple ID az meglévő. Úgy értettem a kérdést, hogy korábban ezzel az Apple ID-vel használtál valaha más iOS készüléken iCloudot?

(#85017) VoidXs

Óvatosan ezzel a kijelentéseddel. Még a végén téged is úgy jellemeznek, hogy "bemutatkoztál" :D. Nem mindenkinek elég a jelenlegi megoldás. Például az iPhone 7 megint egy jobb és gyorsabb csatlakozóval jön ki, akkor aztán dobhatja el az iPhone 6-ot :D

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#85022) Joe Swanson válasza univerzita (#85020) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Én maximum 150 ezer FT-ot szánnék telefonra. 5S-t érdemes még venni?

(#85023) univerzita válasza Joe Swanson (#85022) üzenetére


univerzita
addikt

A 5s szerintem a legszebb telefon,és nagyon jó használni.Ha megjelenik a új akkor ezt 150-ért talán megkapható.

(#85024) Joe Swanson válasza univerzita (#85023) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Hát, akkor szerintem szept 9-én még visszanézek :)

(#85025) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok!

Iphone 4-s nél a jelkódot ha rosszul beírjuk 5-10 szer csinál valamit? Hányszor lehet megpróbálni , s mit csinál ha hibásan írjuk be folyamatosan?

The easy day was yesterday!

(#85026) Totheground válasza tomrRRR (#85025) üzenetére


Totheground
addikt

Ha be van állítva, akkor 10 hiba után wipeolja a telefont. Ha nincs, akkor asszem 3 hiba után egyre hosszabb ideig nem próbálkozhatsz újra.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#85027) galaxys80 válasza kali (#84994) üzenetére


galaxys80
veterán

Persze. Minden ilyen megvolt. Home+power aksi kalibràlàs is. Napról napra rosszabb lett.

(#85028) kali válasza galaxys80 (#85027) üzenetére


kali
legenda

a tiéd ettől újabb kiadású, ugye; link?

(#85029) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egyéni rekordom született üzemidőben az 5S-sel, nem volt tudatos, egyszerűen csak használtam ahogy szoktam, viszont elfelejtettem töltőre dugni este, így ez lett bele.

(#85030) Adorjanksz


Adorjanksz
tag

Sziasztok!

Barátnőmmel egy készüléken játszottuk egy-egy kedvenc játékunkat, egy account alól.
Azt szeretném megtudni, hogy a game centerbeli játék - godus - mentése átmenthető -e másik accountba?

Köszönöm a segítséget!

i6s

(#85031) galaxys80 válasza kali (#85028) üzenetére


galaxys80
veterán

Igen. Sajnos nem estem bele.
Mindegy. Most S4-ezek 1-2 hètig amig megjön az I5. :)

Black
Nagyon kivàncsi leszek majd, hogy mennyi ebből neked a valós kijelző idő (Ios 8)

[ Szerkesztve ]

(#85032) Ragnar95 válasza Adorjanksz (#85030) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem igazán kivitelezhető. Max ha iBackupBottal az iTunes backupból kiszeded az adatokat és átrakod a másik készülék backupjába.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#85033) vtechun válasza ádika86 (#84962) üzenetére


vtechun
veterán

Tekerd konyharuhába :)

(#85034) vtechun válasza Ringloszilva (#84982) üzenetére


vtechun
veterán

Én vettem egy használt 0 perces (gariban cserélt) ipad4-et februárban, feltűnt, hogy rohadt lassan tölt az ipad2-esemhez képest, 0-ról 100-ra kell neki vagy 10-12 óra.

Ki is cserélte az apple :) aztán utána derült ki, hogy a kábel miatt volt. Nem eredetit adtak hozzá... Fogyasztásmérővel kimértem, 6-7 watt volt az én kábelemmel, eredetivel pidig megvolt a 12 watt felvett teljesítmény.

Ennyit a kábelekről. Persze lehet van már azóta olyan nem eredeti kábel is ami jó, de ki tudja... Meg lehet, hogy iphone töltésénél nem jelentkezik probléma

(#85035) vtechun válasza szekfizsolt (#85003) üzenetére


vtechun
veterán

Ha gyári lenne, nem halt volna meg :) kb.

(#85037) bigdady válasza Ringloszilva (#85036) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem volt már hogy a gyari kabel tolto kombora azt irta a telo hogy nem kompatibilis szoval van ilyen.

(#85038) r3dsnake válasza erdoke (#84983) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

1 dolcsis kabeleket es microusb-lightning atalakitot hasznalok ebayrol i5S-hez. Munkahelyen Nokia toltovel toltom. Nem volt meg olyan, ami ne mukodott volna elsore.

[ Szerkesztve ]

(#85039) Ringloszilva válasza bigdady (#85037) üzenetére


Ringloszilva
tag

Az oké, hogy van a csipsz védelem, de a vita arról szólt, hogy működik utángyártottal, vagy sem. Az én eredetim is úgy néz ki, mintha kutya szájából rángatták volna ki (használtan vettem a telefont). Szóval inkább user error mint csipsz error. Erre akartam kilyukadni.

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#85040) Zjunior válasza Ringloszilva (#85036) üzenetére


Zjunior
veterán

Szép kis komment, grat.
Kit érdekel h mi a véleményed?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#85041) Tibee86 válasza Zjunior (#85040) üzenetére


Tibee86
veterán

Aki a 4S topikot követi, az már tudja, hogy van az ő véleménye, és más nincs. Van az ő felhasználási szokása, és más nincs. Legjobb az volt, amikor elregélte, hogy miért a 4S a tökéletes iPhone, a többi csak parasztvakítás.
Én csipázom, mert vicces regényeket ír(az részletkérdés, hogy teljesen másról), ha valaki ellent mer neki mondani. :D

[ Szerkesztve ]

(#85042) Zjunior válasza Tibee86 (#85041) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem gyengén adja elő!:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#85043) hoby36


hoby36
senior tag

Üdv!Van egy iphone-om.Ha veszek másikat,akkor a játék mentéseim...szeretném az új készülékre vinni.Hogyan csináljam?Elég,ha belépek az újban a régi jelszó,felhasználói névvel?

A logikában semmi sem véletlen!

(#85044) VoidXs válasza hoby36 (#85043) üzenetére


VoidXs
nagyúr

iCloud-ba mentesz, és visszatöltöd.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85045) gabor0077 válasza hoby36 (#85043) üzenetére


gabor0077
tag

Szia!

Engedélyezni kell a játéknál az iCloud mentést. Ezt elég sok játéknál meg lehet csinálni, és az új telódon belépsz az Apple ID-del, és majd le tudod tölteni a felhőből a mentést.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#85046) B-L-A-C-K válasza Ringloszilva (#85036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért nehogy szívinfarktus kapj véletlenül, látom nagyon ideges lettél. Mint írtam is "nem volt tudatos, egyszerűen csak használtam ahogy szoktam"! Ezt látom nem fogtad fel, tudod nem úgy használom a telefonom hogy letiltok mindent, és leveszem a fényerőt, majd várom a csodát meddig megy az aksija hogy itt villogjak vele! Azért is raktam offba, és azért is írtam hogy egyéni rekord mivel tisztába vagyok mindenkinél más-más üzemidő érhető el. Mivel nem értem még el a telefonnal ennyit azért is lepődtem meg, így gondoltam megmerem offba osztani. De ha már itt tartunk így használtam:

- Fényerő fix középen (automata nélkül)
- Wifi/3G folyamatosan be volt kapcsolva
- 4db Gmail, Facebook, Viber folyamatos szinkronizáció
- Facebook messenger válaszolgatás/új üzenet írás (passz hány óra nem emlékszem)
- Több kisebb internetezés kb 1 óra
- Sok kisebb hívás
- Kb 20 fénykép készítése
- fél óra játék (zynga póker)
- Több óra Quick office használat
- GPS, helymeghatározás nem volt használva

Nem szokásom hazudni, valótlan dolgokat állítani, így ha nem hiszed el abszolút hidegen hagy, pont annyira mint a véleményed...;)

[ Szerkesztve ]

(#85047) kispecek válasza Zjunior (#85040) üzenetére


kispecek
aktív tag

Nekem a mobilbank nem csak az aksimat szívja ;]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#85048) profisher.


profisher.
tag

Sziasztok!

Véleményetek szerint az normális, hogy a 4S-em intenzív használattal (telefonálás, youtube, zenehallgatás, facebook, böngészés) 1,5 óra alatt 20%-ot merül az akksi? iOS 7.1.2 van fent, a telefon 3 napos, elég fura nekem ez. :F

köszi,
profisher. :R

(#85049) hoby36 válasza gabor0077 (#85045) üzenetére


hoby36
senior tag

A játékoknál hogyan kell beállítani? :B Köszi előre is!

A logikában semmi sem véletlen!

(#85050) Tibee86 válasza profisher. (#85048) üzenetére


Tibee86
veterán

Még majdnem kevés is. Ha kiszámolod, így ~7,5 óra használati idő jön ki intenzív használat mellett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.