Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) Tibee86


Tibee86
veterán

Gyorsan, egyszerűen +1GB tárhely Dropboxhoz:[link]

Hmmm jó kis fólia téma ismételten?! ;] Monnyonleafóólia :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47002) madgie válasza Tibee86 (#47001) üzenetére


madgie
titán

A copy.com 15+5 GB-t ad ingyé'

Reflink?! Ejnye!

[ Módosította: Qru ]

(#47003) Tibee86 válasza madgie (#47002) üzenetére


Tibee86
veterán

Azt nem ismerem, nekem bőven megteszi a dropbox is. VIP-ként reflink...ajajj :F :D
Bár az nem jön be benne, hogy mindig ki kell másolni a programból a képeket, ha teljes felbontásban akarom látni. Ez a copy.com is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#47004) Zjunior válasza madgie (#47002) üzenetére


Zjunior
veterán

Naggyon zsír!!
Fel is raktam kaptal 5 gigaáát!!;)
Nrkem csak 15gb-t mutat!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#47005) Ragnar95 válasza Zsolaf (#46999) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam a Pages vált be, nem olcsó, de ez az (egyik) legnagyobb tudású a Store-ban jelenleg, így megéri a pénzt

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47006) Zsolaf válasza Ragnar95 (#47005) üzenetére


Zsolaf
addikt

Köszi én is azt néztem ki, csak nem ismerem, de így már ok ha te is azt javallod. :R

ja és az új icloud-ban benne lesz a Pages ha igaz. [link]

[ Szerkesztve ]

(#47007) M@te


M@te
senior tag

franciaországból származó i5-re van itt garancia igaz?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47008) leroyclub


leroyclub
senior tag

[link]
Ez milyen kijelző lehet? Az eladó azt irja hogy gyári, de ha jol tudom gyári nincs. Vagy hol tudok venni?

[ Szerkesztve ]

(#47009) madgie válasza Tibee86 (#47003) üzenetére


madgie
titán

Offba raktam, nebáncsámá' :D

Másnak: 15 giga alapból, ha letöltöd az app-ot és azt indítod el, akkor jön plusz 5 giga (nekem, meg neked is) :)

(#47010) Tibee86 válasza M@te (#47007) üzenetére


Tibee86
veterán

Mivel EU tag, van.

leroyclub: Mindenki azt mondja, hogy eredeti, én is azt mondanám rá, ha árulnám, jobban vinnék. :D

madgie: Én is azért tettem offba, nem bántás. :D

#47011: Azért majd járj utána, ki tudja, lehet tud valamit az eladó, amit mi nem.

[ Szerkesztve ]

(#47011) M@te válasza Tibee86 (#47010) üzenetére


M@te
senior tag

köszi én is így gondoltam de az eladó próbált meggyőzni hogy nincs. nem baj legalább olcsóbb ;]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47012) B-L-A-C-K válasza leroyclub (#47008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem az is utánagyártott, de nem kell tőle megijedni, mivel ugyan olyan jó mint a gyári, nővérem pár hete cseréltette ki i4-en, semmit nem lehet rajta észrevenni a gyárihoz képest. De az majdnem 15 ezerért beszerelés nélkül nagyon drága. Csináltasd meg itt, 12 ezer beszereléssel (ha mondod hardveraproról vagy) gyorsan dolgozik, igényesen, és 3 hónap garanciát vállal rá.

[ Szerkesztve ]

(#47013) Ragnar95 válasza Zsolaf (#47006) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így van, de iCloudba menteni már mist is tudsz, így eléred egyből gépről/ipadről is, amit telón szerkeztesz, de az iOS7 után már bárhonnan eléred iCloud.com-ról
leroyclub: eredeti kijelzőt csak bontásból lehet szerezni

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#47014) madgie válasza Tibee86 (#47010) üzenetére


madgie
titán

Ciki, hogy nem ismertem az alapelvek ezen részét, bennem csak az maradt meg, hogy egy időben kis túlzással minden harmadik aláírás dropbox reflink volt.

Szóval elnézést kérek mindenkitől :B

(#47015) leroyclub válasza B-L-A-C-K (#47012) üzenetére


leroyclub
senior tag

Köszii!! :)) Jónak tűnik. Akkor azt mondod hogy ugyanolyan kijelző? Érzésre, zsírosodásra, színhűségre?

(#47016) B-L-A-C-K válasza leroyclub (#47015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az én 4S-em mellett néztem, nem tűnt rosszabbnak, persze ha mikroszkóppal átnézed biztos találnánk különbséget mert egy gyári csak nem egy utánagyártott...De eredetit mint említették is max bontottan kapsz...

(#47017) Onderon válasza B-L-A-C-K (#46998) üzenetére


Onderon
senior tag

már régóta nem hisztizem, feladtam, mert felesleges, neked meg főleg. a lételemed a szófosás/fingfűrészelés/okoskodás.

ez a "nem lehet észrevenni semmit, hogy utángyártott" duma meg a kedvencem. olyan, mint amikor valaki egy 20 éves géppel közli, hogy nála akadozás nélkül fut a legújabb need for speed, vagy hogy a szinkron jobb, mint az eredeti :D nyugtatgatni magadat lehet, de ettől még hülyeség amit állítasz (láttam már utángyártott alkatrészeket, működés közben is, nem mondanám őket silánynak, de zongorázni lehetne a különbséget sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#47018) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
iPhone 5 vásárlásán töröm a fejem és segítséget szeretnék kérni, hogy hol lenne érdemes megvásárolnom.
16 gigás elég lenne nekem.
Az argep.hu-n láttam pár üzletet, ahol 155-165.000 forint körül már árulják a készüléket.
Érdemesebb inkább telefonszolgáltatótól vennem a telefont, vagy ilyen gsm boltból is vehetem? Kérdezem ezt azért, mert bizalmatlanabb vagyok az ilyen gsm boltokkal kapcsolatban. Persze tudom, hogy ezek is normális üzletek, nem árulnak lopott telefont, de mindig az aluljárós gsm boltok jutnak ezekről az üzletekről az eszembe. :)
Mindenképpen minimum 1 év apple garanciát szeretnék hozzá és a legtöbb gsm boltban (a weboldaluk szerint) adnak is hozzá, tehát a sima forgalmazói garancián felül ez is jár, ami elég megnyugtatóan hat a számomra. Mondjuk nem tartom valószínűnek, hogy 1 év alatt elromlana a telefon, de jobb félni, mint megijedni.
Az ötleteket, tanácsokat, ajánlatokat előre is köszönöm mindenkitől!
Üdv!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#47019) Zolom89 válasza lordjancso (#47018) üzenetére


Zolom89
senior tag

Vannak megbízható GSM boltok biztos, sajna én egyszer régen még a nokia-csúcs idején voltam meggondolatlan. GSM üzletben vettem a telefonom mert ott olcsobb volt egy tizessel mint a szolgáltatónál és readásúl még független is. Igen ám, csak amit adtak garacia levél nem volt érvényes, nem fogadták el a nokia szervízben és mind kiderült csak bolti garancia volt amit náluk tudtam érvényesíteni. Sajna volt egy jó nagy bukásom azon a telefonon. Saját hibájából tanulva az ember, én már úgy vagyok vele hogy inkább legyen egy kicsit drágább de a gari normális legyen.
Természetesen vannak normális telefonos boltok ahol rendes hivatalos garit állítanak ki.

Szóval csak annyit akartam hogy körültekintően járj el! :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#47020) irgum


irgum
addikt

Nagyon meg vagyok elégedve a beta 6 akksi üzemidővel. Öregasszonynak feltettem a Vibert 2 hónapja, nemrég uninstalláltam, és megtáltosodott a telefonom. 2 naponta töltöm, mobilnet használat nélkül, csak wifi-vel 8 óra üzemidőket érek el pár napja. Tetszik nekem, kedvelem.

(#47021) Blyan válasza irgum (#47020) üzenetére


Blyan
félisten

Hát mobilnet használata nélkül nem is csodálom...
Egy hete Sukorón voltam, semmi wifi, csak mobilnet. 10!! óra alatt lemerült, 2 ó 40 p használati idővel.

szerk:
Igaz az még a béta 5 volt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47022) B-L-A-C-K válasza Onderon (#47017) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te kötekedsz éjjel nappal úgy hogy nem is neked írok, csak ugye nehéz kibírni hogy ne köss belém... Én saját tapasztalataimat osztom meg nem pedig kitalálom. De kb ezekről hogy fólia van a telefonon vagy nincs, vagy utánagyártott vagy gyári a kijelző úgy beszélsz mintha egy trabantot meg ferrarit hasonlítanál össze. Mondtam nővérem most csináltatta meg, direkt megnéztem, nekem nem tűnt fel semmi hogy rosszabbak lennének a színek, vagy nehezebben lehetne kezelni, most mondjam azt hogy igen sz@rabb fényévekkel ha nem így van? Csak össze tudom hasonlítani ha több mint fél éve ilyeneket használok...
Az meg hogy te mindenben mindenkinél okosabb vagy és majd megmondod hogy ki mit csináljon, plusz többes számban is imádsz beszélni ez azt sugallja hogy kicsit problémás gyerek vagy. Na meg hogy ne offoljunk (persze úgy hogy te is ezt csinálod nagyrészt), ne beszéljünk a fóliákról meg erről arról mert már eleged van belőle, mintha kb tiéd lenne a topik, ha nem tetszik valami lehet menni máshová...+ elmondták már a moderátorok is lényeget, de csak nem sikerül felfognod...Az meg hogy már többször ki lett beszélve egy téma, és újból megkérdezik csak eldönthetem hogy leírom róla a személyes tapasztalataimat vagy nem, senki se kért meg hogy szólj hozzá olyan dologhoz ami nem is neked szólt, de te huszonnyolcadjára is hisztizel mindenért...

[ Szerkesztve ]

(#47023) luccc


luccc
csendes tag

Kedves hozzáértők! Az éjjel ellopták a táskámat telefonostul-mindenestől. A telefon 1 iPhone 4S volt, teljesen lemerült állapotban, szóval az iCloud-os Find my Phone nem működik. Mit tegyek? Rendőrségi feljelentésem van, de a szolgáltatóhoz fussak vagy vissza a rendőrségre, hogy az IMEI száma alapján nyomozzák le? A telefon unlocked.

(#47024) Zsolaf válasza luccc (#47023) üzenetére


Zsolaf
addikt

A rendőrség nem fog vele foglalkozni, mármint keresgélni, a szolgáltatónak szólhatsz ők letiltják az imeit ha minden papírod meg van hozzá. Ennyi amit tehetsz...szerintem.

Mondjuk én nem vagyok hozzáértő :N

[ Szerkesztve ]

(#47025) csacsi67 válasza Zsolaf (#47024) üzenetére


csacsi67
addikt

Miért nem foglakozna teszik a dolgukat.Végül is büncselekmény történt.

(#47026) joey04 válasza snooze (#47000) üzenetére


joey04
titán

Nem "minek fólia", mert valami minimális védelmet ad, ez nem kérdés. Csak a felhasználói élmény csökken annyival, ami sokaknak már nem éri meg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47027) Zsolaf válasza csacsi67 (#47025) üzenetére


Zsolaf
addikt

Úgy legyen :K ők nem keresgélik imei alapján, ha csak nem botlanak bele.

[ Szerkesztve ]

(#47028) nord_ válasza joey04 (#47026) üzenetére


nord_
veterán

Próbálj csak ki egy Ozakit.

(#47029) Blyan válasza luccc (#47023) üzenetére


Blyan
félisten

Sajnos ez bukta. Ha szolgáltatós telefonod lenne, akkor annyi történne (ha szerencséd van), hogy egy újabb aktiválás során a szolgáltatóhoz befut az aktuális telefonszám és és pár hónap alatt a rendőrséghez eljut az infó (amennyiben nem valami noname flottás követhetetlen előfizetés az, mert akkor szinte lenyomozhatatlan).

Nálam így fogtak meg egy lopott i4-et. Vettem fű alatt egyet tavaly június legelső napjaiban, és augusztus legvégén jött egy idézés a kíberektől, hogy menjek be hozzájuk.
Bementem, akkor derült ki, hogy 2011-ben lopták a telefont és az aktiválási információ alapján jutottak el hozzám
Én nem voltam sáros, csak a telefont és az árát buktam.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47030) joey04 válasza nord_ (#47028) üzenetére


joey04
titán

kösz, kihagyom

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47031) Onderon válasza B-L-A-C-K (#47022) üzenetére


Onderon
senior tag

hányszor vered a melled még a moderátorok szoknyája mögé bújva? :U mindenkinél okosabb az te vagy, veled van tele a fórum topik! a "100ftért rendeltem 10 fóliát ebayről" meg a 20ft-os tokjaidról amik jobban védenek, mint egy atombunker! a nővéred most dzsunkáztatta össze a mobilját és TE nem látod a különbséget? na és akkor most mivan? azért mert TE nem látod, akkor nincs is? mert "fél éve"(!) használsz ilyen készüléket? baszki akkor te már szakértő vagy! :R és csak mondod és mondod és mondod és mondod és mondod és mondod és mondod. dögunalom és szánalom. menj picsogni nyugodtan egy moderátornak, pont nem érdekel, akkor is elmondom 1000szer is akár, hogy nálad idegesítőbb faj nincsen a fórumokon! (lehet nálam sem, mert nem bírom megállni szó nélkül, de ha neked lehet itt agysorvasztani, akkor kérem szépen nekem is ám!)

[ Szerkesztve ]

(#47032) M@te


M@te
senior tag

Ha ez: MD297B/A a modelszamom i5on akkor melyik verzioszamu ios7 beta 6ot kell letoltenem?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47033) B-L-A-C-K válasza Onderon (#47031) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:)

Kicsit szánalmas vagy, de elmagyarázom neked utoljára. Ha valaki ír és válaszolok neki a 20 Ft-os fóliámról meg a 25 forintos tokokról, vagy netán talán megmerem osztani arról a véleményem amit vettem az NEM NEKED SZÓL, NEM KELL RÁ REAGÁLNI, ennyire nehéz ezt felfogni? Itt csak TE mondhatod el a véleményedet? Én nem? Mert Te ki vagy itt? Azt hiszed az Atya Úr Isten, közbe meg a szánalmas állandó hisztizéseden kívül nem sokat mondtál itt az utóbbi időben. Az meg hogy én fél év után 6-7 darab iphone 4-4S után bemerem írni a véleményem ne haragudj már, gondolom ilyet nem szabad csak neked mert már volt vagy 360 db ilyen telefonod...Egyszerűen egy vicc vagy, és ha nem fogod fel hogy kerülj el nagy ívben mert kutya nem kíváncsi a kis kirohanásaidra majd tudomásodra adja ismételten más....

[ Szerkesztve ]

(#47034) bobooo válasza M@te (#47032) üzenetére


bobooo
addikt

A1429

(#47035) irgum válasza B-L-A-C-K (#47033) üzenetére


irgum
addikt

Ti ismeritek egymást az életben is? Mert ha nem, akkor fura ez az ellentét köztetek. :D

(#47036) B-L-A-C-K válasza irgum (#47035) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja, csajom...:D ;]

(#47037) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Te jó ég milyen lavinát indítottam el egy egyszerű fóliás kérdéssel :DDD

(#47038) M@te válasza bobooo (#47034) üzenetére


M@te
senior tag

Koszonom :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47039) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Használt iphone-t szeretnék venni, hol tudom leellenőrizni, hogy mikor lett aktiválva a telefon, illetve milyen függő, milyen színű gyárilag, hány gb-os. Mást nagyon nem kell ellenőrizni igaz?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#47040) B-L-A-C-K válasza h1ght3chzor (#47039) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pl.: link

(#47041) h1ght3chzor válasza B-L-A-C-K (#47040) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Köszönöm. :R Csak azért kérdeztem, hogy ti biztos tudtok vmi megbízható helyet. :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#47042) Zsolaf válasza B-L-A-C-K (#47040) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez jól jött nekem is... :R rendben is van.

[ Szerkesztve ]

(#47043) M@te


M@te
senior tag

I4re a beta dmg fajlokbol siman ki tudtam szedni az ipsw-t de az i5osbol egyszeruen nem tudom, nem is talalom a dmg-ben. Mar az osszest kicsomagoltam de egyik sem az

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#47044) Vasinger! válasza B-L-A-C-K (#47040) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát nem tudom...csak én nem írnám be az IMEI számomat ide? Egyik ismerősömnek így tiltották le a telóját, hogy megadta egy oldalnak és visszaéltek vele. Főleg ilyen .info végződésű oldalak a furák.

(#47045) Blyan válasza Vasinger! (#47044) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem főleg Te.. :) Én beírtam már x hónapja ide, mások is innen. Még nem panaszkodott senki.
Persze az ördög nem alszik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47046) matyi19 válasza Vasinger! (#47044) üzenetére


matyi19
őstag

En is irtam mar be, ilyen es ehhez hasonlo oldalakon az imei szamomat, es eddig meg semmi sem tortent...
Amugy olyan egyszeru lenne, ha ismerek egy imei szamot, akkor le lehet tiltatni?

(#47047) Zsolaf válasza matyi19 (#47046) üzenetére


Zsolaf
addikt

Tiltani nem, csak klónozni az imei-t, de nekem sem volt még gondom ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#47048) Vasinger! válasza matyi19 (#47046) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Persze, most ezzel nem azt akartam mondani, hogy minden oldal ilyen, de simán leklónozhatják az IMEI számodat. Teszem azt valaki téglásította a telóját, átírja az IMEI számát egy lopottra ami jó és máris van egy teljes értékű telója.

(#47049) gabormgp válasza #51177472 (#46912) üzenetére


gabormgp
senior tag

Mi annak az appnek a neve,ami át lát a ruhán? :D :D :DD :DD

(#47050) B-L-A-C-K válasza Vasinger! (#47044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még anno nekem is innen ajánlották, azóta rengeteg telefont lecsekkoltam vele, eddig semmi olyanról nem tudok ezek közül hogy letiltották volna...Az az oldal meg régebben megvan már, ha cinkes lenne csak töröltették volna...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.