Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126001) bylow


bylow
aktív tag

Email ben csatolmány ként kapok valami dokumentumot.
Megnyitom, majd ha később, pár nap múlva is szeretném de nem a Mail en keresztül, akkor hol találom? Miben kell keresni?

ByLow #

(#126002) TheMarci válasza bylow (#126001) üzenetére


TheMarci
addikt

Ugyanabban az emailben.

Do You Dream?

(#126003) bigdady


bigdady
nagyúr

9.2 óta megjelent az alkalmazasfrissites a hatterben alatt a news. Viszont ilyen appom nincs. Vagy hogy inditható?

(#126004) bylow válasza TheMarci (#126002) üzenetére


bylow
aktív tag

Na ezt mondjuk a saját eszem is ki dobta.
Természetesen az email nélkül gondoltam. Vagy ha már törölve lett azóta az email... Akkor mi van?

ByLow #

(#126005) danilla válasza bigdady (#126003) üzenetére


danilla
őstag

Már 9.1-óta a Settings/Mobil Data menüpontban is benne van a News ;) ... de minek :F

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#126006) TheMarci válasza bylow (#126004) üzenetére


TheMarci
addikt

Akkor törli a filet is, valamilyen filekezelő programba kell elmentened, hogy később nézhesd.

@ danilla: Mert ha régiót váltasz UK/US-re, akkor te is használhatod a News appot.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#126007) szekra válasza bylow (#126001) üzenetére


szekra
őstag

Én általában iBooks-ba mentem le a doksikat, ott utána mindig elérhető offline. Bár nem tudom nálad miről van szó.

(#126008) szekra


szekra
őstag

Más: ha a telefont lehúzom a töltőről visszaesik 10-15%-ot. (pl. most 32%-on volt amíg töltőkábelem volt, lehúztam majd 21% lett). Illetve múltkor 20%-nál egyszer csak kikapcsolt és töltőért kiáltott. Ez akksi probléma, vagy valahogy kalibrálnom kellene? i6 és még garis.

(#126009) danilla válasza TheMarci (#126006) üzenetére


danilla
őstag

Azt én tudom. De ha a régiómban le van tiltva az app és nem tudom használni, miért tudjak neki lehetőséget adni, hogy használja a mobilnetet? :)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#126010) oszy válasza banánocska (#125993) üzenetére


oszy
veterán

Nézz szét most az iStyle webshopjában. Vannak akciók, ráadásul most a szállitás is ingyenes! Azt hogy milyen lenne jó... neked kell eldönteni! 😊

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#126011) pr0bi


pr0bi
senior tag

Google Maps támogatja már az offline navit IOS-en? Nem szeretném feleslegesen frissíteni. Előre is köszi.

(#126012) -secret- válasza pr0bi (#126011) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#126013) pr0bi válasza -secret- (#126012) üzenetére


pr0bi
senior tag

Thx :R

(#126014) hdanit610 válasza szekra (#126008) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Tuti rossz az akksi, cseréltesd ki!

(#126015) csdm


csdm
senior tag

Hali,
Iphone 4S-en jelenleg 7.1.2 van - tokre meg vagyok elgedve mindennel.
Ha ratennem a 9.2-t mit kapnek cserebe? (Pl. Hosszabb üzemidőt?(mennyivel hosszabbat?)

Iphone 5-on pedig 9.0.1 van. Az erezhetoen lasabb lett mint 8.X alatt. A 9.2 hoz érdemi gyorsulást?

(#126016) -secret- válasza csdm (#126015) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szvsz ne rakd fel rá!

(#126017) B-L-A-C-K válasza csdm (#126015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

4S-be szerintem nem érdemes felrakni, bár tapasztalatom nincs benne, de a 7-essel még elég jól ment, 9-essel már nem annyira ahogy olvasgatom. i5-ön viszont ha 9-es van eredetileg is akkor érdemes 9.2-re frissíteni mivel az már eléggé jó javított változat.

(#126018) Gengi


Gengi
senior tag

iPhone 6 "click" hiba és némi egyéb vélemény.

Nha három hete észrevettem hogy az I6-om nyomás hatására nyikorog (clickelés hang). Bevittem a Telenorba és tegnap kaptam egy új telefont helyette.

Viszont, ami megdöbbentett. 1 év alatt a telefon kvázi széthullásba kerül és az aksija is brutálisan legyengül. Tokban tartottam a telefont 1 éven át egy darab karc sem volt rajta. Viszont a két telefon színe sem volt ugyan az. Arany színű telefon egy picit inkább rózsaszínűbb árnyalatba ment át. Nehéz leírni a pontos különbséget, de más lett a színe a korábbinak, csak mivel szépen fokozatosan változott meg így nem vettem észre. A clickelés hang pedig a bendgate-ből ered. Egy picit is meghorpad a telefon ez mm-ben sem mérhető. De már elegendő ahhoz, hogy hő hatására elválik a kijelző.

Tegnap 1 órán át agyaltam, hogy beaktiváljam vagy adjam el. De végül beaktiváltam és nem adom el, majd csak jövőre.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#126019) w333 válasza Gengi (#126018) üzenetére


w333
félisten

De már elegendő ahhoz, hogy hő hatására elválik a kijelző.

Az úgy nehéz lenne, főleg hogy csavarozva van a kijelző és nem ragasztva :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#126020) Nescafé


Nescafé
őstag

Olyankor mi a helyzet ha nem tudok ujjlenyomamtot hozzáadni?
Nem olvassa be.
Reagálni reagál csak a végefelé nem csinál semmit se..
ujrainditottam, holnapig még garis.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#126021) w333 válasza Nescafé (#126020) üzenetére


w333
félisten

Újraindítás után sem jó ? egyáltalán nem reagál vagy mi ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#126022) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Az mitől lehet, hogy az iBooks 2,3 gigát foglal a készüléken, pedig nincs is benne semmilyen tartalom (volt korábban több könyv is, de töröltem őket, csak a purchased fülön láthatók felhőcskével).

(#126023) Nescafé válasza w333 (#126021) üzenetére


Nescafé
őstag

Jolett valamiért nem akarta
Csak valamikor nem veszi , megtörlöm és már jo is

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#126024) Gengi válasza w333 (#126019) üzenetére


Gengi
senior tag

Rá van ragasztva az üveglapra ami a kijelző felett van. Azalatt van egy fémlap (nem tudom ennek a lapnak a funkcióját). Ez a kettő van egybe rakva és rápattintva a rögzítő kis karmantyúkra.Majd az egész két csavarral lerögzítve. Hogy most a fémlap és a kijelző között lett e rés. Vagy a karmantyúk befeszítik az egészet és ettől lesz hangja nem tudom... De a következő képen terjedt a hiba : Bal alsó sarok az aksi csatlakozójától indult. Egy hétre rá a teljes kijelző hangot adott.

De mivel szét nem szedtem így attól függetlenül bármi lehet. "A gyanu az ez volt"

Ahogy utána olvastam az egy-két napban. A váz "gyötréséből" eredhet a hiba.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#126025) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Olyan gondom van, hogy wifire néha nagyon nehézkesen csatlakozik, pedig a másik telefon látja a hálózatot. Többszöri wifi ki-be kapcsolásra megtalálja.. 9.1 iOS van rajta, ennek gyengébb lehet az antennája, vagy csak valami szoftverhiba és esetleg megoldódik, ha 9.2-re frissítek?

(#126026) -secret- válasza zsoltee10 (#126025) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Más wifivel is ezt csinálja? Frissíts mindenképp, ha utána sem jó akkor gari/szerviz.

(#126027) bylow válasza szekra (#126007) üzenetére


bylow
aktív tag

Na igen, ez lesz az a menet amit kerestem, csak kicsit fura, hogy itt 1 pdf fájlt is könyvnek nevez, és gondolom ezért kerülte el a figyelmem...
:R

ByLow #

(#126028) Gyurvagyi


Gyurvagyi
tag

Sziasztok!

Az iCloud 5GB tárhelyet meg lehet növelni? Akár fizetős megoldásba?

Challenge accepted!

(#126029) -secret- válasza Gyurvagyi (#126028) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Persze.

[ Szerkesztve ]

(#126030) BeastMode válasza Gyurvagyi (#126028) üzenetére


BeastMode
őstag

Beállítások / iCloud / Tárolóhely / További tárhely vásárlása

(#126031) Gyurvagyi válasza BeastMode (#126030) üzenetére


Gyurvagyi
tag

Köszönöm mindkettőtöknek.
A hiba ott volt, hogy én a webes felületet "túrtam fel" a beállításért és a telefonba eszembe sem jutott keresni.
Egyébként mi a tapasztalat, valaki vett már ilyet? Persze értem, hogy felhasználó függő!

Challenge accepted!

(#126032) TigerCat válasza TigerCat (#125988) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A Vodafone-os ügyintézők megint jó fejek voltak, megérkezett az új készülék.
Hurrá, végre nem foltos a kijelző!
:C

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#126033) TechN7ne válasza CharlieDrop (#125802) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Valoban egyre jobb az akkumlator, kellet neki par nap! :R

(#126034) zsoltee10 válasza -secret- (#126026) üzenetére


zsoltee10
addikt

Más wifivel annyit sikerült kipróbálni, hogy egy lenovo telefon még vígan csatlakozik, addig az 5S már nem látja a hálózatot, de ha közelebb megyek a routerhez egy helységgel, akkor csatlakozik és utána nem veszíti el a jelet, ha távolabb megyek. Most töltöm a 9.2-őt, meglátjuk.

(#126035) takessz


takessz
senior tag

Valakinek Telekom cserélt már telefont nekem 2 hónapos és élcsúszót az előlapi kamera kb 1-1,5 mm et még nem zavarja az előlapi kamerás képeket cseréleik vagy javítják ha leadom a Telekomnál be??
Illetve 2 hónap alatt 3 szor kérte hogy lépjek be az icloudba ano elején beléptem azóta nem is nyúltam hozzá talán feltörték volna??

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#126036) -secret- válasza takessz (#126035) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Cserélik.

Illetve 2 hónap alatt 3 szor kérte hogy lépjek be az icloudba ano elején beléptem azóta nem is nyúltam hozzá talán feltörték volna??

Jelszóváltás nem fogalmazódott meg benned?

[ Szerkesztve ]

(#126037) Steeke válasza zsoltee10 (#126034) üzenetére


Steeke
tag

Nekem i5-tel ugyanez a problémám. Van rá valami megoldás? Sajnos garim már nincs :(

(#126038) TechN7ne válasza takessz (#126035) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem cserélik, most már 72 orán belül sem! Andrássy uti szervizbe fognak küldeni.....

(#126039) takessz válasza -secret- (#126036) üzenetére


takessz
senior tag

Váltottam de azóta is csinálta egyszer már nem értem miért :)

#126038) TechN7ne köszi akkor ök fogják talán cserélni vagy ök sem vagy javítják vissza rakják a kamerát a helyére?? még nem egetrengetö az elcsúszás csak azért zavar 2 hónapos telonál :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#126040) Gsx-rr válasza zsoltee10 (#126034) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Router firmware frissitessel is probalkozhatsz.

(#126041) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

SIM kártyát és ez által telefonszámot váltok az iPhone-omon. Kell valamit csinálni azon kívül, hogy most a régi számomon letiltom az imessage-et? Esetleg az AppleID-mhoz is hozzá van rendelve a régi számom?

Xbox GT: nozsolt

(#126042) TechN7ne válasza takessz (#126039) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Rám hallgatsz meguszol egy felesleges utat, es mindenestul elviszed az Andrassy utra.
Valoszinu javitani fogjak.

[ Szerkesztve ]

(#126043) takessz válasza TechN7ne (#126042) üzenetére


takessz
senior tag

Rendben ha Pestre járok fel viszem és erre a iCloudraa nem tudom mit tegyek már 4 jelszót váltottam és folyamat kéri lépjek be e miatt mag amiatt és ráadásul a Biztossági kérdés is elég nehéz nem értem :) soha nem törtek még fel semmim :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#126044) univerzita válasza takessz (#126043) üzenetére


univerzita
addikt

(#126045) takessz válasza univerzita (#126044) üzenetére


takessz
senior tag

Pls email se jött hogy valaki fellépett volna és valami tevékenykedik!! ezért nem értem :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#126046) csdm


csdm
senior tag

Hali,

Frissen alaplapcserélt iphone 6-t nem ismer fel az itunes windows 10 alatt. Csak a kepek szinkronizacioja megy.
Mi lehet a problema?

[ Szerkesztve ]

(#126047) Gyurma_13 válasza takessz (#126045) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Nem értem mi a bajod? Megfogalmaznád érthetően.

Az iCloud miért kérné, hogy jelentkezz be, ha már be vagy jelentkezve?!
Egy a lényeg, jegyezd meg jól a jelszót, ha újat csinálsz. Ellenőrizd vissza, hogy a jelszó amit tudsz, azzal be tudsz-e jelentkezni. Utána állítsd be az iphone keresést on-ra. És nyugodj meg.
Lehet azért nem kéri, mert az ujjlenyomatod elég neki, mert úgy állítottad be.

Ha meg kéri, mert néha szokta, akkor add meg. Ha valamiért nem éri el az e-mail szervert akkor szokta.
Az alpértelmezett e-mail címed melyik szolgáltatónál van?

Egyébként mennyi IOS ezközt használsz? Mert akkor jön e-mail, ha egy új eszközzel csatlakozol az ID-dhez. Ha már csatlakoztál utána nem jön több.

[ Szerkesztve ]

(#126048) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

I tunes szinkronizáláskor mi az az 54-es hiba?
Kidobja de utána megy.

(#126049) takessz válasza Gyurma_13 (#126047) üzenetére


takessz
senior tag

1 et valszeg ez az email szerveres gond lesz akkor :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#126050) _adaml21_ válasza TechN7ne (#126042) üzenetére


_adaml21_
őstag

Megkérdezem én is, mert olyan borzasztó helyesírású párbeszédek folynak itt, hogy tényleg nem tudom leszűrni a lényeget.

Egy iPhone 6-ot, ha elcsúszott az előlapi kamera, cserélnek szervizben? (refurb készülékre)
Vagy csak javítják?

Köszi előre is a választ!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.