Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164051) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Aki Duzhi tokot rendelne, itt van ugyanaz csak más márka és persze olcsóbb 2-3 euróval.

(#164052) B-L-A-C-K válasza -secret- (#164051) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Rendeltél már, vagy tippre ugyan az a minőség?

(#164053) -secret- válasza B-L-A-C-K (#164052) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tippre meg képek alapján teljesen ugyanaz. Múlt héten rendeltem Duzhit szóval most ez kimarad, de ha annak is baja lesz akkor ilyent rendelek.

Btw, jókor ajánlotta fel ezt az Ali...

[ Szerkesztve ]

(#164054) B-L-A-C-K válasza -secret- (#164053) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk ez akciósan ennyi most.

(#164055) tuzpenge válasza Clemi (#164043) üzenetére


tuzpenge
őstag

Valóban. Bekapcsolt Siri mellett nekem is ott van.

ˣ

(#164056) tuzpenge válasza smallmer (#164047) üzenetére


tuzpenge
őstag

Én meg ilyet. 11x feltöltöm róla az SE-t. Szerintem ár / érték bajnok.

ˣ

(#164057) batai15


batai15
félisten

Egyébként miért csak töltőre dugva működik a hey siri 5s-en ? Segéd chip hiánya miatt lenne , és sokat fogyasztana?

(#164058) szekra válasza -secret- (#164051) üzenetére


szekra
őstag

Ez olyasmi, mint az apple "eredeti hamisítvány" bőrtok? Mert az szépnek szép, de tapintásra-fogásra nekem nagyon nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#164059) B-L-A-C-K válasza szekra (#164058) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, ennek sokkal jobb a tapintása, tényleg kényelmes, nekem most is van fent.

(#164060) szekra válasza B-L-A-C-K (#164059) üzenetére


szekra
őstag

Előlap síkjából mennyire jön ki oldalt a tok? Mert arról nem látok képet, az baromira idegesített, hogy kb. beleakadt az ujjam. Mondjuk ennyiért lehet nem szarozok megnézem hátha..

(#164061) B-L-A-C-K válasza szekra (#164060) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem most van rajta egy 0.2-es teljes keretes üvegfólia, így ezzel van egy síkban pont.

Viszont minőségben ugye ez az akciós nem tudom ugyan ez e amit mi szoktunk rendelni, mert az ugye ez, tényleg hasonló, de lehet nem pont az, így ha nem akarsz kísérletezni vedd kicsit drágábban szerintem az eredeti forrásból.

(#164062) -secret- válasza szekra (#164058) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem többet ér az, hogy védi a telefon alját is a tok.

(#164063) szekra válasza B-L-A-C-K (#164061) üzenetére


szekra
őstag

Lehet az lesz akkor.

secret: nem is azzal van a baj, hanem oldalt, ha kilóg nagyon.

(#164064) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Sokszor volt téma de most én is felteszem mert ilyen nálam még nem volt.
Lányomnál ez jelentkezik:
Ma csináltam 9.30-kor biztonsági mentést a készülékén és akartam tenni rá csenghangot ituneson keresztül.Belépés után kiírja,hogy visszaakarja állítani januári 27-ei biztonsági mentésbőll vagy újként akarja beállítani?A ma reggeli biztonsági mentés nem jelenik meg ott hanem megjelenik az én telefonom biztonságija és az asszonyé is amik ne tudom miért.
Mit tudok kezdeni egyszer,hogy a mostani biztosnsági mentés ott legyen mert anélkül nem tudok csinálni semmit mert újként elvesz minden adat és zene stb.
Köszi a válaszokat addig is.

(#164065) lugosi válasza Clemi (#164043) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam is megjelenik, magyar régióval.

(#164066) Clemi


Clemi
veterán

Kérdés, mondhatni egy újonc kérdése.

A fotók és egyéb dokumentumok tárolása a telefonon eléggé korlátozott nekem a 32GB-os belső tárhely miatt. Ha a telefonról törlök valamit, az ugyebár törlődik az iCloud mappából is. Azt olvastam valahol, ha átteszem családi megosztásba, akkor ha törlöm a telón, attól a felhőben ott marad és bármikor továbbra is elérhetem és ott maradnak a teljes méretű képek amíg onnan nem törlöm.
Ez hogy is működik pontosan? Aki használja ezt a funkciót ossza meg velem az infót ha kérhetem.
Köszi!

(#164067) elperroloco


elperroloco
csendes tag

Gyerekek, ez hogy is van, most kérhetem az Apple Id törlését, vagy nem???🤔🤔

VII. Megszűnés

A. A Megállapodás Ön általi önkéntes megszüntetése

Ön bármikor törölheti Apple ID-jét és/vagy felhagyhat a Szolgáltatás használatával. Ha Ön szeretné abbahagyni az iCloud használatát az eszközén, akkor azt megteheti az iCloud egy eszközön történő letiltásával. Ehhez nyissa meg az eszközön a Beállítások alkalmazást, koppintson az iCloud gombra, majd a „Kijelentkezés” parancsra. Ahhoz, hogy megszüntesse a Fiókját és törölje Apple ID-jét, vegye fel a kapcsolatot az Apple támogatásával a http://apple.com/support/appleid/contact címen keresztül. Amennyiben megszünteti a Fiókját és törli Apple ID-jét, többé nem tudja elérni az Apple ID-hez társított további Apple-termékeket és szolgáltatásokat. Előfordulhat, hogy ez a művelet nem fordítható vissza. A megszüntetés előtt befizetett díjak nem visszatéríthetőek (kivéve, ha ezt a jelen Megállapodás valamely kifejezett rendelkezése lehetővé teszi), ideértve azokat a díjakat is, amelyeket a megszüntetés előtti évben a számlázási évre előzetesen fizetett meg. A Fiókja megszűnésével Ön nem mentesül a Fiókjával kapcsolatban felmerült díjak és költségek megfizetése alól

[ Szerkesztve ]

(#164068) B-L-A-C-K válasza elperroloco (#164067) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez most minek? Ugye nem gáz ha nem olvasom el ez az 50 oldalt...:/

[ Szerkesztve ]

(#164069) elperroloco válasza B-L-A-C-K (#164068) üzenetére


elperroloco
csendes tag

Azért tettem be csak ezt a VII.pontot!
Világosan leirja hogy kérheted az apple id végleges törlését.
Nem kértem hogy olvasd el az 50 oldalt😬
A reagálosotok után szerettem volna irni hogy ma beszéltem a magyar ügyfélszolgálattal, ahol azt mondták, nem törölhető...
De én kérek elnézést, hogy idepofátlankodtam érdeklődni, yeppp

(#164070) B-L-A-C-K válasza elperroloco (#164069) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem kell megsértődnöd, utólag szerkesztetted a hozzászólást, amit akkor még nem láttam, előtte meg kérdést se tettél fel, csak bekopiztál ~50 oldalt...

Amúgy erre nem tudok válaszolni, sose próbáltam törölni.

[ Szerkesztve ]

(#164071) lugosi válasza Clemi (#164066) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem úgy van beállítva (16 gigás telefon), hogy a telefonon nincs bekapcsolva az icloud fotókönyvtár, de be van kapcsolva a fotóstream. A számítógépen (nem tudom mennyiben számít, macbook air, tehát van a Fotók alkalmazás) be van kapcsolva az icloud fotókönyvtár. Amint wifi alá érek, feltöltődnek a fotók. Ezt gépen átteszem az icloud fotókönyvtáron belül egy új albumba, vagyis nem marad ott az ömlesztett fotók között. Ha ezután törlöm a telefonról, bár kiírja, hogy minden szinkronizált gépen törlődni fog, valószínűleg csak a fotóstreamből törli, mert az icloud fotókönyvtár albumaiban megmarad. Ezt kb másfél éve így csinálom, és minden fotóm megvan, tehát a telefonon nem kell hogy megmaradjon azért, hogy a felhőből ne törlődjön, de ennek könnyen lehet, hogy az a feltétele, hogy egy másik eszköz is szinkronizálva van vele, ahol viszont fent vannak. Feltételezem, sőt szinte biztos vagyok benne, hogy ha a Fotók-ból is törölném a mac-en, akkor törlődne az icloud fotókönyvtárból.
Én így csinálom, nálam működik így a felhőtárhely. Jelenleg valamivel több mint 130 giga fotóm van fent.

(#164072) elperroloco válasza B-L-A-C-K (#164070) üzenetére


elperroloco
csendes tag

Nem sértődtem, megkövetlek.
Elb...tam a kivágást/copyt először, azért szerkesztettem...
csak kicsit stresszel a sztori, hogy a magyar support szerint nincs mit tenni; most cseteltem amerikával, ők mondjuk másképp beszéltek, miután nekik is beszurtam angol nyelven az(50) oldalt... de visszairányitottak magyarokhoz...🤔
Azt nem értem az egészbe, hogy szép és jó az iphone, azért használom;
DE HA ÉN ÚGY DÖNTÖK (személyes, magán okokból pl, amihez nincs közük), hogy meg akarom szüntetni az apple id-met, akkor miért ilyen nehéz ez??
Ill az apple nél mi ez a korlát, hogy egy eszközhöz max 3 fiók regelhető?? (Amugy ezért is olvastam el az áfsz-t, hátha van valami erről)

(#164073) kalimist válasza Clemi (#164066) üzenetére


kalimist
aktív tag

iCloud Photo Libraryt használsz ugye? Akkor tudsz csak a telefonról törölni ha a Beállításokban kikapcsolod az iCloud Photo Libraryt. Így viszont az új képek nem fognak feltöltődni a felhőbe vagy ha visszakapcsolod a Photo Libraryt újra a telefonon lesznek azok a képek, amiket már töröltél onnan. Családi megosztás nem változtat a dolgokon semmit. A megoldás, hogy kezdésnek előfizetsz egy 50Gb-os extra tárhelyre.

[ Szerkesztve ]

(#164074) Parson válasza Nocsesz1 (#163998) üzenetére


Parson
addikt

Dehogy vannnak. csináltam egy hálozati beállitások visszaállitását is, lényegében semmit nem ért....

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#164075) kispéé válasza kispéé (#163547) üzenetére


kispéé
aktív tag

Ha esetleg valaki szenved az alábbi hibával:

[link]

Telenor-os telefon esetén, akkor próbálja a beállítások/mobilhálozat/mobiladat lehetőségek/mobil adathálózat/LTE -nél beírni az APN-hez beírni az "online" -t. Kb. egy hete beírtam, azóta nem tapasztaltam mobilnet szakadást hívás után, jönnek az imessage-k is...

[ Szerkesztve ]

(#164076) szekra válasza kispéé (#164075) üzenetére


szekra
őstag

Nekem ez mindig is be volt írva. Neked hogyhogy nem?

(#164077) Clemi válasza kalimist (#164073) üzenetére


Clemi
veterán

(#164071) lugosi Köszi, de nekem PC a másik eszköz, arra le tudom tölteni egy gombnyomással, igaz minden alkalommal az összes képet leszedi egy újabb mappába, vagyis nem növekményes szinkronizálás, amí elég gagyi így.

(#164073) kalimist Igen iClous Photo Library-t használok, de amit te írsz 50GB-os előfizetés vajon miben segítene, mikor a 32GB-os telefonon most 16GB helyet foglalok (12 szabadot ír) amiből az iCloud szerint 1,8 GB a fotók és videók (1 hónapos sincs még a telefon). Tételezzük fel, hogy elfogy a telefonon a tárhely vagyis még legalább 6-8 GB helyet megtöltök fotóval és közben előfizettem az 50GB tárhelyre, ami szinte ingyen van, hogyan szabadítok fel helyet a telefonon anélkül, hogy képet veszítenék? Ha törlöm a telón, törlődik a felhőben is. Olyan opció nincs, hogy csak a telefonról törlődjön és online megmaradjon, hogy azért ha szükséges elérjem bárhonnan? Ezzel kapcsolatban hallottam, vagy olvastam valahol, hogy ha beteszem családi megosztásba, akkor ha a telefonon törlöm, attól még a felhőben megmarad.

De egyébként igen van OneDrive GDrive tárhelyem, van Dropbox fiókom, és Flickr fiókom is ahol 1TB hely van a fotóknak, de automatikusan egyikre se szinkronizálódik sajnos, vagy csak én nem tudom hogy és mivel lehetne.

(#164078) bilon73 válasza Clemi (#164077) üzenetére


bilon73
aktív tag

a pc az jó, ott is kapcsold be a photostreamet, és oda is szinkronizal az icloud. (gondolom az icloud for windows telepítve van)
namost, ha törölsz képet a telefonról, akkor törlődik elvileg mindenhonnan...kivéve a pc-ről...

én is így használom, bár már nincs gondom mert 64 gb a telóm, és van 50 gb az icloudban, de biztonsági mentésnek tökéletes...

(#164079) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Még senki sem reagált,.
Sokszor volt téma de most én is felteszem mert ilyen nálam még nem volt.
Lányomnál ez jelentkezik:
Ma csináltam 9.30-kor biztonsági mentést a készülékén és akartam tenni rá csenghangot ituneson keresztül.Belépés után kiírja,hogy visszaakarja állítani januári 27-ei biztonsági mentésbőll vagy újként akarja beállítani?A ma reggeli biztonsági mentés nem jelenik meg ott hanem megjelenik az én telefonom biztonságija és az asszonyé is amik ne tudom miért.
Mit tudok kezdeni egyszer,hogy a mostani biztosnsági mentés ott legyen mert anélkül nem tudok csinálni semmit mert újként elvesz minden adat és zene stb.
Köszi a válaszokat addig is.

(#164080) tuzpenge válasza bilon73 (#164078) üzenetére


tuzpenge
őstag

Erre lenne jó az icloud drive (ha már úgyis előfizetek), mivel ami ott van az ott is marad, hiába törlöd a fotó stream-ből meg a telefonról, stb. Csak az a baj hogy oda meg nem lehet tömegesen feltölteni a képeket csakis egyesével. Úgy meg elég macerás azért....
Szóval a jó megoldás engem is érdekelne.

ˣ

(#164081) Xmodule


Xmodule
őstag

Hali. Felteszem itt is a kérdést, hátha valakinek ezzel van tapasztalata. Vettem egy i7 eset ami januarban volt véve de nem volt kibontva. Mult het penteken vettem. Namost ha megneznem az apple oldalan hogy meddig el a gari akkor kiirja hogy meg nincs beregisztralva a telefon es hogy adjam meg a vasarlas idöpontjat. Kerdesem, hogy muszaj e nekem a januari idöpontot megadni vagy megadhatom -e a multhet penteki idöpontot amikor is kibontottam a dobozt es elöször kapcsoltam be a telefont? (én lehet hogy tevesen de eddig abban a tudatban eltem hogy az apple termekekre nem kell a szamlat megörizni mert az elsö bekapcsolastol/aktivaciotol ketyeg a garancia. (ja amugy a telefon nem szolgaltatotol volt véve hanem elektronikai boltbol függetlenul)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#164082) aujjobba válasza bilon73 (#164078) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez az iCloud for Windows neked nem gyilkolja a gépet?
Nálam három iCloud* kezdetű szolgáltatás fut a laptopon, amik összesen kb. 35-40%-ot harapnak a CPU-ból, és valóban érezhetően lassabb a gép amíg ezeket ki nem lövöm.
Pedig a konfig nem szar.

i7-4610M@3Ghz, 16GB RAM, Win7 Pro 64bit

(#164083) Šolaire válasza elperroloco (#164072) üzenetére


Šolaire
veterán

Miért akarnád törölni? Megér ennyi fáradozást?

“Praise The Sun” \[T]/

(#164084) szekra válasza Xmodule (#164081) üzenetére


szekra
őstag

Lehet, hogy most baromságot mondok, de szerintem az csak max. azért kell nekik, hogy lássák, hogy valid purchase date stimmel-e. Ahogy beaktivalod, ergo icloude accountot hozzarendeled akkortól számít az 1 év.

[ Szerkesztve ]

(#164085) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Androidról iOS-re váltáson gondolkodom. Egyrészt kíváncsiság, másrészt sokan (egyre többen) használják megelégedéssel.

Biztos jártak már mások is hasonló cipőben, ezért kíváncsi lennék pár tippre/tanácsra, hogy mire számítsak váltásnál, mit mérlegeljek a döntés előtt.

Androidban azt nem szeretem, hogy 2 év alatt egy top telefon is belassul és már nem olyan mint újkorában. Nincs rootolva az android sem, nem használok feltört programokat.

Viszont egyelőre (vagy tartósan) windowsos asztali géppel használnám, ennek lenne bármi hátránya?
Iphone se illetve iphone 6s közt gondolkodom, hardverben ugyanaz a kettő ha jól tudom.

Amire használom a telót az navigáció, fotózás, videózás, messenger, levelek, túratérképek.

Ha tudtok nekem ezzel kapcsolatban valami jó cikket/blogot nekem az is szuper lenne.

(#164086) Šolaire válasza BaLee (#164085) üzenetére


Šolaire
veterán

Én droidról váltottam nekem megkönnyebbülés volt. Fotózni,zenét hallgatni tökéletes telefon.

“Praise The Sun” \[T]/

(#164087) 30z.Samu válasza BaLee (#164085) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

Én jelenleg egy iPhone 5-öt használok, ami már cirka négy éves konstrukció. Viszont a legfrissebb szoftver alatt sem produkál fagyást, lassulást, teljesen stabilan megy. Az, hogy Windows-os géped lenne mellette az nem lenne semmiben sem hátrány, mivel arra is van iTunes. Az SE és a 6S nagyjából ugyanaz a két telefon, legalábbis a rendszer chip ugyanaz benne. Ott igazából azt kell eldöntened, hogy melyik méret számodra a megfelelő. Remélem tudtam segíteni, de szerintem majd a tapasztaltabb kollegák is ki fogják egészíteni ezt a kis szösszenetet.

Sic Parvis Magna

(#164088) szekra


szekra
őstag

Végre (legalábbis eddig én nem láttam itt) Apple oldalára is felkerült magyar nyelven (is), hogy mit is jelent a szavatosság, és, hogy 2 éven belül meghibásodás esetén lehet vinni a terméket a gyártóhoz vagy a forgamazóhoz. Magyarországra vonatkozik természetesen.

Jótállás és szavatosság

(#164089) bilon73 válasza aujjobba (#164082) üzenetére


bilon73
aktív tag

őszintén...én nem figyeltem, nem vettem észre.

annyira alap dolgokra használom az otthoni gépet, hogy ha a felét enné meg a teljesítménynek az icloud for win, akkor sem venném észre...

(#164090) kchris78 válasza szekra (#164088) üzenetére


kchris78
veterán

Ehhez viszont szükség van a számlára igaz?

(#164091) kchris78


kchris78
veterán

Telefon cserén vagyok túl és az iMessage-em elszállt. Mindent próbáltam amit lehetett, nincs valami tuti megoldás? (Hogy milyen szar az ios helyesírás javítója ...)

(#164092) drk88


drk88
senior tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy ha a family sharing be van kapcsolva és úgy nem én vagyok a csoport tulaja akkor van rá lehetőség h storeba az én kártyámmal fizessek és ne family sharinges kártyával?

Köszi!

(#164093) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ne zavarjanak visszajelző ikonja nektek is bugos?
Első bekapcsolásnál mutatja a kis holdat fent. Aztán kikapcsolom és vissza de már nem mutatja az ikont. :U

⭐ Stella

(#164094) r3dsnake válasza radi8tor (#164093) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nop, sosem volt gondom vele. (Napi szinten használom évek óta.)

(#164095) radi8tor válasza r3dsnake (#164094) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Home+Power újraindítással sem változott a helyzet. Nálam bugos. Még szerencse hogy nem használom. :P

⭐ Stella

(#164096) batai15 válasza BaLee (#164085) üzenetére


batai15
félisten

szia! én félig váltottam 5s-re( azért félig mert párom használja, de napi látom a telefont, valamint én is használtam 1 napig kb , 2-3 hónap múlva se-re szeretnék váltani)
szóval bátran ajánlom.
Untam az androidot egyrészt, kettő meg vágytam végre egy olyan telefonra ami úgy minden tekintetben számomra kompromisszum mentes, nem kell mókolni mert a gyári szoft nem jó, nem kell egy rakás 3rd party app például kamera, etc etc.
Én nem írom azt hogy meg könnyebbülés, hanem csak egyszerűen jó használni a telefont .
Jelenleg ios-ből amit hiányolok az a t9 tárcsázó, de ez is csak átszokás kérdése.
A siri kifejeztten bejön, tanulgatom a parancsokat is, valahogy google alatt erre nem volt ingerem , mondjuk ugye ott magyar nyelvel nem is ment a google now, itt viszont megy magyar nyelvel is a siri, valszeg ha nem így lenne, akkor nem használgatnám, minden esetre látok benne potenciált amit ki akarok majd használni.
Egyébként 5s-t vettünk, meg annyi android után azt mondom (legutóbb snapi 820 4gb ram kombó) után azt mondom hogy igen kellemes kis telefon.
Lehet nem tud annyit mint a droid, de igazából minden lényeges dolgot tud amire szükség lehet,
Összesítve azt mondom bátran próbáld ki, nem roszabb mint a droid, igaz nem is jobb (nyílván a hulladék droidos telefonokat alázza) az 5s is, meg tudom most már érteni akik ennyire apple fanboyok.
régen apple hater voltam, de most már kezdem érteni az apple feelinget.
Szóval én így vélekedem. :R
UI: nem leszek továbbra se szemellenzős fanboy, és droid hater sem .
Ezután is le fogom írni bárhova a véleményem ami természetesen szubjektív.

(#164097) 30z.Samu válasza batai15 (#164096) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szintén zenész, én se szerettem az iPhone-t, úgy éreztem túl van értékelve a tudásához képest. Aztán amikor úgy alakult hogy megvettem az első iPhone-om, akkor megértettem pár dolgot és azon túl nagyon kellemes volt (még most is az) használni a készüléket, jó volt a kezemben fogni. Teljesen más feeling, mint a többi, bár én először WP-ről tértem át iOS-re.

Sic Parvis Magna

(#164098) batai15 válasza 30z.Samu (#164097) üzenetére


batai15
félisten

én is voltam wp-n még lumia 710-el kezdtem. utána 820, htc 8x , lumia 640 .
Láttam is benne erősen potenciált (főleg ekkor még gyengécske droid volt )
ekkor még kb úgy gondoltam hogy a wp a szegényember ájfonja (zárt kevesebbet tudó rendszer, viszont amit tud jobban tudta még akkor mint a droid)
és így ebben a leírt telefon sorrendben kezdett elfogyni a lendület, remény, míg végül utálatba ment át a dolog, amit azt hiszem sok wp user meg élt ,bár szerintem ezen ismét nem kell csodálkozni, a többi rendszer meg szépen elhúzott.
Offot bejeztem .

(#164099) joey04 válasza BaLee (#164085) üzenetére


joey04
titán

Nincs semmi hátrányod ha wint használsz, annyi, hogy az isten gépe nem elég ahhoz, hogy az itunes ne legyen lassú, de működik. Meg persze azok a funciók amikhez macos kell nem fognak menni (Continuity).

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#164100) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Sziasztok. Van egy olyan problémám, hogy amikor befejezek egy hívást a kijelző nem ébred fel, de nem mindig csinálja. Általában hosszabb hívás után, de napi gyakorisággal.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.