Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 09:31:23

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) matyi19 válasza szekra (#94992) üzenetére


matyi19
őstag

Persze hogy lehet!

[ Szerkesztve ]

(#95002) szekra válasza matyi19 (#95001) üzenetére


szekra
őstag

Ez be van kapcsolva, de mondom csak akkor kezdi el tölteni, ha belépek a programban. Nekem az kellene, hogy fotózok valamit és rögtön tölti ahogy wifire kerül.

(#95003) matyi19 válasza szekra (#95002) üzenetére


matyi19
őstag

Ott van, a 3. opció!! :)

(#95004) bigdady válasza szekra (#95002) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hátterben futast engedelyezd dropboxnak a telefon beallitasokban

(#95005) szekra


szekra
őstag

:facepalm: köszi... :DD És ugye ez mobilnettel nem tolja fel?

[ Szerkesztve ]

(#95006) matyi19 válasza szekra (#95005) üzenetére


matyi19
őstag

Ha nincs kipipálva a második opció akkor nem...

(#95007) szekra válasza matyi19 (#95006) üzenetére


szekra
őstag

Oké én is úgy gondoltam, csak ott "videos"-t ír. Remélem a képekre is vonatkozik.

(#95008) matyi19 válasza szekra (#95007) üzenetére


matyi19
őstag

Próbáld ki :)

(#95009) erdoke válasza nederlanden (#94940) üzenetére


erdoke
titán

Én nem érzek lényeges különbséget az 5-5S-6 vonalon minőségérzetben, már ami az új készüléket illeti. Az eleje a 6-nak üt legjobban az ívelt üveg miatt, a hátulja a fekete 5-nek volt a legszebb. Ami a tartósságát illeti, azt még nem tudom megbecsülni, viszont az tény, úgy a 6 oldala csúszik normál fogáskor is. Még nem találtam belebújtatós bőrtokot hozzá, így egy gear4 UltraThin féligátlátszó tok van a hátulján, de ha kiveszem, majd visszateszem, ez az első, ami feltűnik. Valami guszta érdesítést rakhatnának rá körbe.

A legjobb aláírás a héten

(#95010) radi8tor válasza Gsx-rr (#94998) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ettől féltem.
Telekom-os biztosításból nem kértem, az marha drága. Más társaságoknál pedig csak lakásbiztosítás mellé lehet igényelni.

⭐ Stella

(#95011) Kiskokó válasza bull84ghia (#94995) üzenetére


Kiskokó
veterán

A képeket lementettem külön az Itunes-al és külön a képeknél a visszaállítással raktam vissza.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#95012) bull84ghia válasza Kiskokó (#95011) üzenetére


bull84ghia
őstag

Akkor itune-sal tudsz törölni is.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#95013) Gicz válasza erdoke (#95009) üzenetére


Gicz
addikt

Nekem a 6 designja kinézetre nagyon tetszik.
2 problémám van vele összvisz, az egyik, hogy ha száraz a kezem, eléggé csúszós tud lenni, a másik pedig a szín. Nekem spacegray vsn, de jobban örülnék egy full black verziónak, mint i5-ből a fekete volt. Számomra az nagyon ütős lenne!

Egyébként meg vagyok vele elégedve nagyon, szerintem nem annyira érzékeny a karcokra a hátulja sem.

(#95014) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mobilnethez widget/kapcsoló létezik? ne keljen állandónan beállításokban mászkálni,macerás

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95015) ryori válasza FIREBLADE78 (#95014) üzenetére


ryori
senior tag

Nem kell kapcsolgatni :U ha szükséges lenne, lenne rá kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

(#95016) peugeotmate válasza ryori (#95015) üzenetére


peugeotmate
őstag

lól

FIREBLADE78
JB-vel a CCSettings lesz a te barátod. A control centert teljesen személyre szabhatod vele. (Azonban ha frissítettél már 8.1.1-re, akkor még várnod kell.)

meg

(#95017) szabogabor10 válasza ryori (#95015) üzenetére


szabogabor10
veterán

Így igaz. Androidon (Sony) zabálta az akksit + forrósította a telót a mobilnet, most megváltás, hogy állandóan bekapcsolva maradhat, mert nem jelentkeznek ezek. Nekem abszolút nem hiányzik a kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#95018) FIREBLADE78 válasza ryori (#95015) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

De akkor gyorsan leszívja az aksit ill. 1 gb netem is hamar elfogy :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#95019) Ragnar95 válasza FIREBLADE78 (#95018) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Minimális adatmennyiséget generál a háttérben a teló, így adatforgalom kímélése miatt 1GB-os keretnél tök fölösleges kapcsolgatni és akksikímélés miatt is max akkor éri meg, ha órákig egyáltalán nem használod.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#95020) radi8tor válasza Ragnar95 (#95019) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De az appokat is lehet korlátozni, hogy mi kommunikálhat a háttérben és mi nem.

⭐ Stella

(#95021) Ragnar95 válasza radi8tor (#95020) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az meg a másik fele, hogy mostmár külön kapcsolhatod, hogy melyik férjen hozzá a mobilnethez és hogy melyik dolgozhasson a háttérben, így gyakorlatilag 100%-osan szűrhető, hogy mi és mikor használja a mobilnetedet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#95022) ryori válasza Ragnar95 (#95019) üzenetére


ryori
senior tag

Akksi kímélés? folyamatosan be van kapcsolva, LTE hálózaton megy, este 11körül lehúzom töltőről, reggel 8 körül 99%-os az akksi :Y ha nem használja a mobilnetet, szinte semmit nem fogyaszt, bizonyított tény hogy a kapcsolgatással még több energiát fogyaszt, mintha idle-ben marad. jó akinek 30MB nete van.... :U
Én az első beaktiválás óta nem kapcsoltam ki a mobilnetet, 1GB, még nem fogyott el.
-
más: miért droppolja a wifit? játszok dungeon keeper 2-vel, és wifiről ledobja mobilnetre, és megszakad a játék. mivel kilőttem a mobilnet használatot neki. :F nem csak ennél. böngészésnél, messengernél. mindíg, mindenol. eldobja a wifit. ilyenkor vagy visszajön, vagy wifi ki-be :U :F :W

[ Szerkesztve ]

(#95023) nederlanden válasza erdoke (#95009) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ha nagyon száraz a kezem valóban jobban csúszik mint az i5 de nem annyira zavaró szerintem.
"Sajnos" eléggé válogatós vagyok mindenben (ruhák,autó,órák,stb.) így nagyon megnézem a munkát/minőséget ,és itt azt látom,hogy a már nagyon kiforrott 5s-t /majdnem/ tökéletesítették egy kevésbé sérülékeny házzal,gyönyörű-nagyobb kijelzővel,még pontosabb érzékelőkkel,finomabb /természetesebb)hangokkal,és precízebb nyomáspontú gombokkal.
Nem így van?
Hol/miben hazudtam?
Ja,hogy elsőre idegenkedtem a 4év szögletes/sarkos/éles iphoneozás után,és gagyinak találtam?
Ne már?!akkorát hibáztam volna?

Ismét eltaláltak egy olyan hasznos méretet ami még nagyon jól kezelhető,kényelmes.
Az i5-i5s nagyon jó telefon de nincs egy kategóriában már az i6-al,pláne ha a minimális árkülönbözetet nézzük.(kb. Bmw f10 vs f30 különbség)

Aki új iphone vásárlás előtt áll gondolkodás nélkűl az i6-ot vegye!
Miért baj ez?
Nem érdekel az alma meg elfogúltság meg ilyen köcsögségek,ami jobb az jobb és kész!
Soha nem szutykoztam az i5s-t míg nem kezdtek személyeskedve szúrkálni,
-hassználtan 100e körűl még mindíg az i5-5s a legjobb választás!!!

Köszi neked a normális hozzáállást.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#95024) Danny750 válasza nederlanden (#95023) üzenetére


Danny750
őstag

Teljesen egyetértek veled!
Valaki nem tudja ,hogy i6-on ,hol lehet az apn-t átírni ??

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#95025) Ragnar95 válasza ryori (#95022) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk ez csak LTE-re igaz, a 3G az valóban zabálja az akksit, de ettől még tény, hogy ahhoz nagyon sokat kell offline lennie a telónak 2 kapcsolgatás között,h megérje a 3G-t kapcsolgatni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#95026) szabogabor10 válasza Danny750 (#95024) üzenetére


szabogabor10
veterán

Alapesetben sehogy, mostmár mindhárom itthoni szolgáltatónak saját bundle-je van, amikben ha jól tudom, le van tiltva az APN piszkálgatás. Miért akarod amúgy átírni? Semmi értelme.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#95027) buci30


buci30
addikt

Mi lehet a hiba ,hogy néha nem kapom meg az iMessage üzeneteket (i6) ?
Aztán azt vettem észre, hogy a telefonszámom nem volt bepipálva (De eddig be volt és jó is volt...) és nem is engedte míg ki nem jelentkeztem iMessage meg vissza.
Akkor okés volt a pipa de ugyan ugy nem jött meg az üzenet csak a mac-re.
Aztán végső ,hogy ujra indítottam a telefont és akkor lett jó.

Mi lehetett?
S párom (5s) se mindig tudod küldeni nekem azt mondta volt ,hogy nem ment el neki az üzenet.
Pedig nem wifi függő ugye a program és vagy adatmennyiség ami be is van kapcsolva és engedélyezve is.

Tehát nála meg minden okés volt. S még is volt ,hogy nem küldte el.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#95028) Zjunior válasza buci30 (#95027) üzenetére


Zjunior
veterán

JB...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#95029) pszichiater válasza nederlanden (#95023) üzenetére


pszichiater
senior tag

Annyira ellentmondásos ez a hsz az eddigiekhez képest, hogy az már fáj. :(((

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#95030) Danny750 válasza szabogabor10 (#95026) üzenetére


Danny750
őstag

Mert bbm -et használok ;)
Akkor a szolgáltató tudja csak ??

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#95031) szvoboda válasza peugeotmate (#95016) üzenetére


szvoboda
tag

Még aláírja az Apple a 8.1-et!

(#95032) ryori válasza ryori (#95022) üzenetére


ryori
senior tag

Jó egyenlőre átálítottam a DNS-t googleDNS-re, egyenlőre nem droppol a wifi. :N

(#95033) buci30 válasza Zjunior (#95028) üzenetére


buci30
addikt

A JB jó :)
Előtte is volt 2x ilyen....

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#95034) szabogabor10 válasza Danny750 (#95030) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja értem. :)
Kérdezz rá a Telekomnál.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#95035) Danny750 válasza szabogabor10 (#95034) üzenetére


Danny750
őstag

Az lesz, köszi a segítséget ;)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#95036) nederlanden válasza pszichiater (#95029) üzenetére


nederlanden
senior tag

a kis érzékeny😌

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#95037) pana0017


pana0017
senior tag

Használt telefon vásárlása esetén, ha nem lesz alkalmunk wifi és gép közelben lenni, akkor kérjem meg az eladót hogy restore-olva hozza a készüléket? Hogy lehet megelőzni az Apple ID-s visszaéléseket ilyen esetben? Illetve ha még garanciális a készülék, akkor mire figyeljek? Elég ha a garancialevélt hozza vagy a számla is szükséges hozzá? (B-telnél vásárolt telefon)

(#95038) Gsx-rr válasza erdoke (#95009) üzenetére


Gsx-rr
veterán

MediaMarkt-ban van bőr. Elég jó én is ott vettem!

(#95039) Slyer


Slyer
senior tag

Hali!

Azt már többször tapasztaltam, hogy az itthoni garanciáztatás több mint tökéletes, ami a telefont illeti :D

Viszont az lenne a kérdésem, hogy a tartozékokkal is ilyen jóság van? Van egy lighting kábelem, amit még a sima 5-höz kaptam annó, a mai napig megvan a kábel, viszont a lightning csati felé meg van törve klasszikus módon. ha visszaviszem gariba egy 5S papírjával, akkor el fognak hajtani a 'csába, vagy cserélik?

(#95040) -secret- válasza Slyer (#95039) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Cserélik.

(#95041) Ferko75HUN válasza Slyer (#95039) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Az itthoni garanciáztatás sem olyan jó már mint régen, pont az ügyeskedések miatt, gondolom nem férne bele venni egy új kábelt... :U
Nem vagyok szent, félreértés ne essék, de egy több éves kábelt gariba kicseréltetni..

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#95042) -Ben-


-Ben-
veterán

Sziasztok!

A húgom kapott egy 4S -t. A kérdésem az lenne, hogy milyen tapasztalataitok vannak az iOS 8.1.1-el kapcsolatban 4S-en? Jelenleg 7.1.2 van rajta "gyárilag". Megéri frissíteni vagy nagyon sokat lassulna? Most egészen szépen muzsikál így.. Meg is lepett

(#95043) hdanit610 válasza -Ben- (#95042) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Használható már a 8.1.1-gyel, de ha nem bánja, akkor inkább maradjon a 7.1.2, azzal sokkal gyorsabb és jobb. Annyival több dolgot nem tud a 8, hogy a gyorsaságot feladja érte.

(#95044) -Ben- válasza hdanit610 (#95043) üzenetére


-Ben-
veterán

Rendben, köszi ;)

(#95045) kchris78 válasza ryori (#95022) üzenetére


kchris78
veterán

én kiteszteltem. A 100%-99% ugrás az legalább 5%-nyi fogyasztást jelent.

A mobilnet kikapcsolás az nem igazán azért számít fogyasztásban mert a mobilnet aktív (és fogyaszt) hanem a háttérben futó kommunikáció miatt a processzek rendszeresen felélednek, csinálnak ezt azt majd visszaalszanak. Na ez tiltott mobilnettel nem történik meg.
Én fölöslegesen nem merítem a telefont, hogy amíg nálam van azalatt ne kelljen akksit cserélni, nem is annyira az ár miatt hanem újonnan csak utángyártottat lehet venni. Éjszakára repülő üzemmódba letolom azt kész, nem is sugároz nem is csesztetnek (ez is fő ok).

(#95046) Shodan


Shodan
addikt

Az apple tényleg még mindig aláírja a 8.1-et?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#95047) ryori válasza kchris78 (#95045) üzenetére


ryori
senior tag

Nekem semmit nem csinálnak :DDD bár kérdés kinek milyen appja van, és minek engedte a mobilnetet?
Nekem ami úgy használhatná esetleg, az a messenger és viber, skype. de nekem aztán oly mindegy, kapcsolgassa aki akarja :)) :DD :C
De mondom, én sosem kapcsolom ki, nyúzom, és estére is marad 20% általában, szóval nagyon jól bírja ez :)

[ Szerkesztve ]

(#95048) ^Boss válasza Chereiose (#94202) üzenetére


^Boss
őstag

gyári stocks app, csak be kell keresned benne az eurhufot, valahogy benne van, usd is természetesen. és akkor notification centerben is megkapod

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#95049) ferrari1 válasza Shodan (#95046) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen, aláírja. Itt egy oldal a lehetőségekről.

(#95050) Chosen válasza Shodan (#95046) üzenetére


Chosen
addikt

Itt is tudod ellenőrizni, hogy mi van épp aláírva: [link] ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.