Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) CharlieDrop válasza bobooo (#30998) üzenetére


CharlieDrop
veterán

html5-ösök a videók?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#31002) bobooo válasza CharlieDrop (#31001) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem sikerült lejátszanom. Direkt kipróbáltam.

(#31003) Ombi5 válasza overclockerr (#31000) üzenetére


Ombi5
őstag

Ovet fogom benne hasznalni mikor kell. Csak mobilon van netem : 2x500Mb

(#31004) CharlieDrop válasza bobooo (#31002) üzenetére


CharlieDrop
veterán

laza :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#31005) Bocaa


Bocaa
senior tag

Megéri még 3gst venni? vagy inkább gyűjtögessek egy 4re az tovább lesz támogatott.

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#31006) kali válasza Bocaa (#31005) üzenetére


kali
legenda

(szerintem) inkább a 4!

(#31007) nord_ válasza bigdady (#30967) üzenetére


nord_
veterán

Ne légy lusta. :)
Egyszer kell csak megcsinálni, utána sose lesz vele gondod. A legtöbbünk túlesett rajta - tudom, ez téged nem vigasztal, de a rendrakáson előbb-utóbb túl kell esni. Nézd a dolog pozitív oldalát: az iTunes rendszeretetre nevel. ;)

(#31008) M@te válasza Bocaa (#31005) üzenetére


M@te
senior tag

sokkal inkább 4

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#31009) bigdady válasza nord_ (#31007) üzenetére


bigdady
nagyúr

:)
Most megnéztem és win tökéletesen hozza az albumneveket előadót, még a közreműködöket is. Mégis itunes-ban tiszta össze vissza. Vagy lehet hogy azt nem tudom használni? :DDD

(#31010) nord_ válasza bigdady (#31009) üzenetére


nord_
veterán

Ahogy Kommy mondja: nézd végig a számokat. Előadóra, albumelőadóra, albumra különösen figyelj és ha kell, pipáld a part of compilations-t. A számítógép, iTunes sose kever semmit magától: mindig azt csinálja, amit a júzer beállít.

(#31011) bigdady válasza nord_ (#31010) üzenetére


bigdady
nagyúr

:)

[ Szerkesztve ]

(#31012) keszo


keszo
őstag

iPhone 4-eknél mit jelent, a kisebb sárga elszíneződés a kijelzőn?
Egyre többet hirdetnek így. Ez valami típus hiba?

[ Szerkesztve ]

Attila

(#31013) Totheground válasza bigdady (#31011) üzenetére


Totheground
addikt

Egyszer megcsinálod (nekem ez 2 napig tartott :DDD ), utána már sokkal egyszerűbb rendbentartani. Sőt, ha online veszed a zenét, abban ált már benne van a megfelelő tagging. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#31014) M@te


M@te
senior tag

olyan boldog vagyok :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#31015) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tudnátok ajánlani jó és olcsó iPhone szervízt?

Eddig ezeket ismerem: Belvárosi és iDoki

(#31016) Totheground válasza Vasinger! (#31015) üzenetére


Totheground
addikt

Fagyálló itt a fórumon.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#31017) Qru válasza Vasinger! (#31015) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Stylebolt (itt az egyik ph!-s forma a szervízes, csak ajánlani tudom).

#nincsbennetarcsi

(#31018) Onderon


Onderon
senior tag

tudja valaki a megoldást, hogy a Skype ne disconnecteljen egy idő után? a jailbreak miatt bolondul meg? settingsben természetesen be van állítva, de valamiért mégsem akarja. próbáltam wifin, lte-n, még 3g-n nem mondjuk...

(#31019) agabe válasza turbobusa (#30979) üzenetére


agabe
addikt

az eco-hoz 250-be kerult a telefon...annyiert mar fuggetlent is kaphatott volna, igy nalam santit a dolog, mert eco-val venni az szokta akinek nincs eleg penze egyben kicsengetni (vagy nagyobb csomaggal) , igy meg az is eselyes, hogy reszletre vasarolt...de meg nem is ez a legnagyobb baj, hanem azt hiszik (vagy direkt felrevezetnek) egyes eladok, hogy ha nem reszletre vasaolt telo, akkor nem tiltathato az imei.
Marhasag. Minden elofizus telo tilthato.
Az eco egy havidijas csomag, amit ha nem fizet (baromi magasak a percdijak), akkor vehette egyben a telefont, titlast egybol foganatositjak ahogy nem erkezik meg idoben a fizetes (kis rahagyassal).

Mindenkeppen infromalis erteku, hogy megvan-e a szamla, elofizetoi szerzodes (amiket raadasul a t-mobile az elofzeto keresere potol), mert ha azok "elkeverdtek koltozeskor" stb szoveggel nincsenek, akkor a legjobb esetben is reszletre vasarolt (rosszabb esetben lopott) keszulek.

Ha van szamla, elofizu szerzodes, a letilthatosag miatt akkor sem ajanlatos a vasarlas barmennyire vonzonak tunik az ar.

(#31020) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Szeretném megkérdezni hogy megoldható e hogy a gépemen levő Outlook le szinkronizáljon kontakt calendar task mindent.

HAJRÁ VIDI !!

(#31021) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Sziasztok,

iPhone 4s-el olyan problémám van, hogy a home gomb néha nem érzékeli ha megnyomom, néha pedig kettőnek veszi az egy nyomást is.
Még bőven garanciális, vitte már be valaki ilyen problémával? T-Mobile

Köszi a választ. Üdv

(#31022) Blyan válasza PredatorNo1 (#31021) üzenetére


Blyan
félisten

Ha garanciális, akkor bátran vidd be. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31023) PredatorNo1 válasza Blyan (#31022) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

És elvileg cserélik szó nélkül, vagy majd kérdezgetnek, letesztelik egyebek?
Mert nem rendszeresen csinálja ezt.

(#31024) Blyan válasza PredatorNo1 (#31023) üzenetére


Blyan
félisten

Nézd, ha tényleg rossz, sokat nem kell rajta tesztelgetni. Megnézik, tényleg, aztán majd jön egy másik készülék. Elvileg.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31025) ZooLee válasza PredatorNo1 (#31023) üzenetére


ZooLee
őstag

Megnézik, csinálja, cserélik, kollégám is így járt... Dettó ugyanez volt, először persze nem produkálta a telefon, de másodszorra igen, nem vacakolt vele a szervízes, azonnali cserére küldte.

(#31026) Blaise válasza PredatorNo1 (#31021) üzenetére


Blaise
veterán

Attól függ milyen szervizest fogsz ki. Vidéken elküldik cserére ami 1-2 hét, de inkább 2.

Azonnal érzékelhető hibánál Bp-n van olyan üzlet, ahol állítólag azonnal cserélnek.

(#31027) Kapanyél válasza Ombi5 (#30996) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ez annyira, de annyira szoftverfüggő lehet, mert ha csak beszélek az i5-ön (<1 óra), akkor 95%-kal teszem le otthon este! (reggel 8-tól este 18-ig).
De a legdurvább napom után (2,5 óra pofázás, folyamatos 2G szinkron, 1 óra navigálás +3G, sok e-mail olvasás) is 70%-kal értem haza.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#31028) Ombi5 válasza Kapanyél (#31027) üzenetére


Ombi5
őstag

A heten felcsapom ra a 6.1.2-est,hatha segit.... Most 6.0.2.-vel van..

(#31029) Kapanyél válasza Ombi5 (#31028) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ja, a lényeg lemaradt (dolgozok közben :D ), nálam is 6.0.2 van!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#31030) Kapanyél válasza Vasinger! (#31015) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ez a legolcsóbb általában.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#31031) Blyan


Blyan
félisten

4S tulajoktól kérdem, nem vettetek észre kamera minőség romlást az újabb iOS6 óta?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31032) ittakary válasza Blyan (#31031) üzenetére


ittakary
nagyúr

Miert, te?

(#31033) bull84ghia válasza Blyan (#31031) üzenetére


bull84ghia
őstag

IOS 6-on belül melyik van neked fent? Nekem 6.1 van fent és az elözőhőz képest nem vettem észre semmi romlást. Mondjuk nekem IOS 5 soha nem volt rajta.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#31034) Blyan válasza ittakary (#31032) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, némileg. Anno, mikor az 5 kijött, szinte semmiben nem maradt el a 4S attól amit az nyújtott, és nekem azóta minden frissítéskor egyre zajosabb képeket csinál.

Aztán lehet, hogy csak belemagyarázom. De mintha a fénymérés nem lenne a legjobb. Régebben jobban sikerült.

(#31033) bull84ghia

6.1.1

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31035) bgaborj válasza Blyan (#31034) üzenetére


bgaborj
csendes tag

Éppen írni akartam erről. Múlt héten síelni voltunk, ugyanott, ahol egy éve. Ugyanazokon a helyeken, ugyanolyan fényviszonyok között csináltam képeket, mint egy évvel korábban. Feltűnt, hogy a most 6.1-es szofttal készült képek lényegesen zajosabbnak, a részletekben elmosottabbaknak tűnnek, mint a korábban csináltak, amikor 5.1-es IOS volt fent. (4s-t használok)

(#31036) bigdady válasza Blyan (#31031) üzenetére


bigdady
nagyúr

En se vagyok vele teljesen megelégedve. Tényleg mintha kevésbé lennének jók.

(#31037) Blyan válasza bgaborj (#31035) üzenetére


Blyan
félisten

Ennyi, szvsz annyira kiemelte a sajtó, hogy semmit nem változott a kamera a két generáció alatt, hogy inkább a 4S-t butították. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31038) bgaborj válasza Blyan (#31037) üzenetére


bgaborj
csendes tag

Lehet ezen segíteni ezen szerintetek, ha nem az alap kamera app-ot használjuk? Vagy azok is az alapszoftvertől kapják a képinformációt, és csak effekteket raknak rá?

[ Szerkesztve ]

(#31039) Blyan válasza bgaborj (#31038) üzenetére


Blyan
félisten

Nem igazán lehet segíteni rajta, főleg rontani. :D Nekem nem sikerült. Lehet játszani képek készítés módjával, de jobb képet nehéz bármivel csinálni, mint a gyári app.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31040) bgaborj válasza Blyan (#31039) üzenetére


bgaborj
csendes tag

Ezen most eléggé felhúztam magam, legszívesebben egyből visszamennék 5.1-re. Nem nagyon figyeltem mostanában az ezzel kapcsolatos híreket, lehet 4s-t downgrade-elni?

Kommy: Kösz a választ. Akkor egy gonddal kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#31041) Kommy válasza bgaborj (#31040) üzenetére


Kommy
veterán

nem lehet.

(#31042) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Éppen én is ezen akadtam ki az egyik nap, bár sima 4-ről van szó: katt
Igaz nekem nincs összehasonlítási alapom a régebbi szoftverekhez képest.

(#31043) Blyan válasza Vasinger! (#31042) üzenetére


Blyan
félisten

Régebben (5.1.1 alatt, tavaly nyáron) ilyen képeket csinált a i4. Én akkor elégedett voltam. [link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31044) Ombi5 válasza Blyan (#31043) üzenetére


Ombi5
őstag

Akkor i4-emre fel se rangatom a legujabbat.. Tobben is tapasztaljatok?

(#31045) Blyan válasza Ombi5 (#31044) üzenetére


Blyan
félisten

Erre nem mondhatok semmit, nekem most 4S van (nem tudom romlott-e a sima 4-es azóta), de az én meglátásom szerint a 4S romlott a 6-ossal.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31046) agabe válasza Blyan (#31045) üzenetére


agabe
addikt

A 4S alapból jobb képek készít.
Egyetlen módon lehetne megtudni 5.1 -el, vagy 6-ossal más a kép.
Ugynaott, ugyanakkor egy 5.1-es szofverű és egy 6-os szoftverű 4S -el is kell lőni egy képet, és öszehasonlítani.
mindaddig amíg nem így vannak a képek az csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

(#31047) vans? válasza Vasinger! (#31042) üzenetére


vans?
őstag

Igaz csak erzesre, de szerintem nekem sokkal szebbet csinal az i4 511-en.

A jo oreg Q epulet. :D

hábm bábm

(#31048) Blyan válasza agabe (#31046) üzenetére


Blyan
félisten

Nézd, lehet ,hogy találgatás, de én érzésre azt mondom, hogy rosszabb lett. Egyrészt mert elég sok i5-i4s összehasonlítást láttam megjelenéskor (azóta meg nő a szakadék a két telefon képminősége közt), másrészt meg - mint írtam - én így érzem.
Még a régi 4-es képeimet látva is túl sok a zaj.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31049) Ombi5 válasza agabe (#31046) üzenetére


Ombi5
őstag

A baj,h en heves megyeben lakom. Te merre?
A fo problemam,h retek lassu mar az 5.1.1--em, es ezert kattogtam rajta, de ha igy all a helyzet,maradok 5-os szoftvernel...... :U

(#31050) nord_ válasza Ombi5 (#31044) üzenetére


nord_
veterán

Az i4 sose volt olyan jó, mint a 4S...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.