Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135001) agabe válasza wesaaa (#135000) üzenetére


agabe
addikt

lehet a töltésvezérlés hibás...ezt jobb lenne megnézetni hozzáértővel.
lehet még kábel is hibás, és lehet a töltő maga is.

[ Szerkesztve ]

(#135002) wesaaa válasza agabe (#135001) üzenetére


wesaaa
aktív tag

az drága buli lesz.....? :F
Ha az iPhone nem tölthető vagy az adatkommunikáció alatt a számítógép azonosítatlan USB eszközként ismeri fel a telefont és ezt a problémát a dokkcsatlakozó cseréje sem oldja meg, akkor beszélhetünk a Charging IC meghibásodásáról.
Itunes hibátlanul másol és frissíti a készülékem!

[ Szerkesztve ]

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#135003) Tibee86 válasza kleinguru (#134999) üzenetére


Tibee86
veterán

Nálam magasan az első helyen szerepel a VirtualHome. De van jó pár tweak ami eléggé hiányozna.

(#135004) agabe válasza wesaaa (#135002) üzenetére


agabe
addikt

ha a kábel és a töltő biztos jó, akkor ő ajánlott , írj neki ha semmi előbb említettel nincs gond, és megmondja tud-e segíteni.

(#135005) wesaaa válasza agabe (#135004) üzenetére


wesaaa
aktív tag

Írtam neki aztán meglátjuk mit tud segíteni..csak furcsálom h megkapta az új akksit..mégsem olyan amilyen kéne legyen! :R

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#135006) kleinguru válasza Tibee86 (#135003) üzenetére


kleinguru
addikt

Megnéztem és tetszik is, de elég lassúnak találom így a telefon kezelését.

Mi van még, amit használsz és fontos számodra?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#135007) agabe válasza kispéé (#134994) üzenetére


agabe
addikt

Droidon ami javasolható leginkább a nexus telók.
Azokkal jellemzően nincs sok gond (hacsak nem vmi széria hiba a készülékben, de a mostaniakról nem tudok).
Ha androidra mennék valszeg kizárólag 5x, 6P jöhetne nálam szóba, igaz vannak jobb speckóju készülékek (S7 pl.), de ahogy iphone-nál nexusoknál is az összkép számít amiben jobbak mint az egyéb gyártók termékei.
Mindamellett S6-os sem rossz már (csak nincs rá olthatatlan vágyam és pár órás tapasztalat nem győzőtt meg) ezért gondolom S7 elég frankó lehet, vagy sokan várják a HTC One M10 -est pl, de arról még nincs tapasztalat ugye.

(#135008) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, valaki probalta mar esetleg ? [link]

(#135009) Barcode_Rec válasza kleinguru (#135006) üzenetére


Barcode_Rec
tag

VirtualHome nálam is az első. :K
Nekem most ezek vannak még fent: Activator, Swipe Home, Springtomize, Alkaline, Cylinder, Power Tap, CCSettings, Fascy, BatteryLife

(#135010) -secret- válasza Caaabi (#135008) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem de nem is próbálkoznék...

(#135011) kispéé válasza Tibee86 (#134996) üzenetére


kispéé
aktív tag

Nyilván nekem kell eldönteni, mivel droid-os vonalon egyáltalán nem mozgok, így nem tudom megítélni, hogy mennyivel járok szarabbul vagy jobban, ha droidra váltok pl. vmi 8 magos csodára.
Nexus-okon én is gondolkodtam, de azok se olcsóbbak és ha jól tudom itthon hivatalosan nem is lehet kapni. Asszem marad a 6S! :))

(#135012) takacs tamas válasza anytime (#134990) üzenetére


takacs tamas
csendes tag

http://audiko.net/

itt nézz körül először, elég nagy a választék...szerintem
:))

a mai világban bármi megtörténhet

(#135013) -secret- válasza takacs tamas (#135012) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én a Zedgét preferálom.

(#135014) #03372544 válasza kispéé (#135011) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nexus vonalon az 5x szerintem nem okozna nagy csalódást, expansys-on kapható az is, itthon tudod hivatalosan gariztatni az LG-nél 1 évig.

Az abszolut győztes droid fronton most az S7, de nyilván ezt az ára is tükrözi.

(#135015) agabe válasza #03372544 (#135014) üzenetére


agabe
addikt

elég brutál árkülünbségek vannak..van ahol 90ezerért kapható, és MM-ben pl. 200ezer felett :Y
200-at nem hiszem, hogy megér, de 100 alatt egy év garival jó választás.

[ Szerkesztve ]

(#135016) kleinguru válasza Barcode_Rec (#135009) üzenetére


kleinguru
addikt

A power tap tetszik, a Fascy nem találtam videót, a többi jó pofa, de nincs hozzá adott értéke számomra.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#135017) Tibee86 válasza Barcode_Rec (#135009) üzenetére


Tibee86
veterán

Nálam: VirtualHome, AlarmVolume, Bloard, Cameratweak 3, Ccloader, Ccsettings, DockShift, f.lux, NoSlowAnimation, iCleaner, magyarbillfix, SwipeSelection

(#135018) privacy99 válasza kleinguru (#134999) üzenetére


privacy99
senior tag

Én a Note 4-es tapasztalataimból indulok ki, miután már lassan 1 éve megvan az i6 :)

Lehet, hogy egy Nexus után más lenne, bár nem sírnám vissza az Androidot (mint a Note 4-nél az iOS-t) az biztos.

(#135019) bibimad


bibimad
aktív tag

Sziasztok!
Valaki tudna-e segíteni-Elég banális a problémám.
Ezelőtt 2 éve a nejem vett egy Iphone 4S telefont,nem figyelte és nem foglalkozott vele,mivel nem használta az Icloud fiókot.Most vettem neki egy másik telefont ezt a !S-t lefrissítettem és akkor vettem észre,hogy bejelentkezve maradt az előző tulaj.De és itt jön a gond,nem emlékezik a jelszavára,a megadott Apple ID e-mail fiókja megszünt/hotmailos volt/nem tud egy biztonségi kérdést sem és a telefonszáma sem az már mint amit megadott a Hot-mail-nál.Megjegyzem mégegyszer a telefon nem lopott,vagy talált,ha valaki kiváncsi,akkor megadom a bennt ragadt illető telefonszámát és nevét.
A segítséget előre is köszönöm.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#135020) szekfizsolt válasza bibimad (#135019) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Szerintem az ismerősödnek - aki eredetileg vette a kászüléket és be maradt jelentkezve - kellene felhívni az Apple ügyfélszolgálatát és valószínűleg tudnak majd neki segíteni. Más megoldás erre nagyon nincs szerintem.

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#135021) bajzal


bajzal
őstag

Sziasztok!

Első iphone-om, hogy a legegyszerűbb átrakni androidos telóról iphonera a tel. számokat?

[ Szerkesztve ]

(#135022) lacy86 válasza bajzal (#135021) üzenetére


lacy86
addikt

(#135023) CharlieDrop válasza bajzal (#135021) üzenetére


CharlieDrop
veterán

gmail contactokat lehet használni iOS-en is :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#135024) bajzal válasza CharlieDrop (#135023) üzenetére


bajzal
őstag

fogom, gmail-be berakom a számokat és e-mail címből be tudja szinkronizálni?

(#135025) kali válasza bajzal (#135024) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, amikor beállítod a gmail fiókot a készüléken, akkor rákérdez majd, hogy miket szeretnél leszinkronizálni, a levelek mellett van lehetőség a kontaktok, naptárak és jegyzetek lehúzására is a telefonra.

(#135026) oszy válasza bajzal (#135024) üzenetére


oszy
veterán

Bizony :)

Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#135027) radi8tor válasza kali (#135025) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennek az a hátránya, ha törli a gmail accountot a telefonról, akkor a címlista is törlődik.

⭐ Stella

(#135028) kali válasza radi8tor (#135027) üzenetére


kali
legenda

úgy rémlik, rákérdez a rendszer, hogy törölje a telefonról, vagy sem.

(#135029) bajzal válasza kali (#135025) üzenetére


bajzal
őstag

Ja igen, sikerült. Köszi mindenkinek :)

(#135030) radi8tor válasza kali (#135028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet azóta változott iOS-el ez, de 2014 végén még nem volt így. Ezért kellett vcf-be átraknom a kontaktokat, majd azt beimportálni egy alkalmazással a telefonba.

⭐ Stella

(#135031) w333


w333
félisten

Beakadt a faros lemez vagy ilyenkor mi van ... :F már 1 órája semmi nem történik, újraindítás + hard reset stb. már minden volt, még RAM ürítés is :U

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#135032) madgie válasza w333 (#135031) üzenetére


madgie
titán

Kérelmezve, nem érted? Újítás a régiófüggő viselkedés, nálunk a hivatalban is órákat vársz mindenre, nem? :P

(#135033) w333 válasza madgie (#135032) üzenetére


w333
félisten

De gyönyörű ... akkor talán 1 hét múlva elindul a frissítés is :W

Különben tuti beakadt valami, ez már nem fog frissülni :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#135034) B-L-A-C-K válasza w333 (#135033) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért nem kell szórakozni a bétákkal...

(#135035) madgie válasza w333 (#135033) üzenetére


madgie
titán

Biztos beindul az... majd random. Én a filmkölcsönzős cache-pucolást nyomtam el tegnap, azzal is elszórakozott vagy negyed órát, míg kész lett. Nem is tudom, hogy vicces, vagy szomorú, hogy ilyen hülye metódusokkal kell takarítani :))

(#135036) w333 válasza madgie (#135035) üzenetére


w333
félisten

Tiszta gáz az egész, amennyire stabil és jónak éreztem az elején az iOS rendszert 8.4 -el csatlakoztam a szifon felhasználók táborába, most annyira hulladéknak érzem az egészet ... a Facebook pl. egy lagg tenger, össze vissza akadozik az egész, pont a kisebb laggok + akadások miatt jöttem Androidról erre követnek a laggok szifonon is, szomorú hogy a fejlesztők már nem tudnak optimalizálni, sebességben és smoothságban már az Android is kenterbe veri, naná hogy elindult az iOS a lejtőn, és fogadni merek hogy a 10 csak rosszabb lesz

Biztos beindul az... majd random

Sz*rok rá, szombaton úgyis lehet megyünk a Westendbe ha addig nem javul meg akkor beb*szom vele az iStyle ablakát (csak hogy megnyugodjak) :DDD

Mondjuk az a vicces hogy semmi jelét nem látom annak hogy le szeretné tölteni, térerő melett nem forog az a kis karika, és ha a Wifit kikapcsolom a beállítások ikon ugyan úgy forog tovább a frissítésnél, lehet hogy újra kéne az egészet húzni :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#135037) galaxys80 válasza w333 (#135036) üzenetére


galaxys80
veterán

Én meg fogadni mernék, hogy mindezt csak azért írod, mert készülsz az S7-re áttérni. Gondolom utána jön, majd az iPhone fika. :U Nem ritkák nálad ezek a hatalmas vélemény változások.
Mellesleg a 9.3 semmivel sem rosszabb, mint a 8.4.
El kellene végre felejtened a Béta szoftvereket talán.

Istyle-ba meg szerintem ne add be azzal, hogy nem megy rendesen a béta szoftvered, mert kiröhögnek.

(#135038) B-L-A-C-K válasza w333 (#135036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Tiszta gáz az egész, amennyire stabil és jónak éreztem az elején az iOS rendszert 8.4 -el csatlakoztam a szifon felhasználók táborába, most annyira hulladéknak érzem az egészet ... "

De most komolyan úgy fikázod a rendszert hogy tesztelői béta iOS-t használsz? :U

Nekem 9.3.1 iOS-szel semmi bajom, eddig egy hibát nem tapasztaltam SE alatt.

[ Szerkesztve ]

(#135039) w333 válasza galaxys80 (#135037) üzenetére


w333
félisten

Dehogy ... nekem az a sz*rkupac nem kell ! :((

Illetve nem fikázás eddig jó volt, de most valamiért nem akar frissülni :(

(#135038) B-L-A-C-K

Visszarakom a stabilt aztán meglátjuk ... :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#135040) w333 válasza w333 (#135039) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... véletlen egybeesés vagy nem tudom hogy mi történt, rádugtam gépre "megbízható számítógép" elfogadtam, valamit ott szinkronizált 4 lépésben, majd bejött az iTunesben a telefon menüje ugye rányomta a frissítés keresése azt írta hogy naprakész, közben gyorsan belépetem a telefon menüjébe és már csak azt látta hogy tölti a Beta 2 frissítést, lehet hogy amiatt mert rányomtam a iTunesben a Frissítések keresésére ? a lényeg hogy most pakolja fel :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#135041) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Kérdés. Apple id-m most gmailos e-mail, csináltam egy iCloud-ost is, át lehet az egészet az iCloud-ba költöztetni? Vagy mindent ujra kell akkor tenni?.. Kosz

(#135042) -secret- válasza Zsolaf (#135041) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itt tudod kezelni, megváltoztatni.

(#135043) Zsolaf válasza -secret- (#135042) üzenetére


Zsolaf
addikt

Itt próbáltam de azt írta az iCloud-os emailre h azt nem adhatok meg, nem értettem én sem.

[ Szerkesztve ]

(#135044) -secret- válasza Zsolaf (#135043) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor azt nem tudsz gondolom sehogy sem.

(#135045) Ombi5


Ombi5
őstag

Van 2 alkalmazas ami beragadt es nem akar frissulni,azaz egyik nem telepult fel,masikra meg frissitest ir,de nem tudom alkalmazasokat torolni. Erre van vmi tipp-trukk?! :D

(#135046) -secret- válasza Ombi5 (#135045) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

home-power

(#135047) Ombi5 válasza -secret- (#135046) üzenetére


Ombi5
őstag

Koszi ez muxik. Lenne meg 1 kerdes,2 cuccon ugyanaz az appstore azonosito, ha kiveszem alkalmazasok elol a csuszkat,akkor azon nem fognak frissulni az alkalmazasok amit a masikon letoltenek elmeletileg!? Viszont jon a kerdes,h nem engedi kivenni a csuszkat,mindig visszaugrik... :U

(#135048) -secret- válasza Ombi5 (#135047) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> iTunes és App Store-ban -> vedd ki a csúszkát az Alkalmazások és a Frissítésekről.

(#135049) radi8tor válasza Zsolaf (#135043) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennek biztonsági oka van. Ne apple-s címet adj meg apple-nél.

⭐ Stella

(#135050) Ombi5 válasza -secret- (#135048) üzenetére


Ombi5
őstag

Se a zene,se az alkalmazasrol nem engedi kivenni,automatan abban a pillben visszarakja?! :F

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.