Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164601) dni válasza DJosef (#164600) üzenetére


dni
őstag

Köszönöm a választ, ezt a részét tudom, de nincs személyes tapasztalatom, hogy mennyire gördülékeny egy esetleges garis probléma ügyintézése. Eddig csak itthoni, rendes boltban, vagy szolgáltatótól vásárolt iPhoneom volt az iPhone 3G óta.

(#164602) oba válasza dni (#164601) üzenetére


oba
addikt

Ha az Apple garancia checkolós oldalán érvényes garanciát jelez akkor számla nélkül viheted garanciális ügyintézésre az 1 éven belül. Bárhol a világon.

(#164603) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

SE-n valaki hasznal 11es Beta4-et?

(#164604) syIex válasza SzalaiÁdám95 (#164603) üzenetére


syIex
veterán

Egyik haverom igen, de amennyiben jól tudom nagyon buggos!

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164605) SzalaiÁdám95 válasza syIex (#164604) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Ohh basszus:/ 3-st hasznaltam de abban 3 idegesito bugg golt ezekszerint most megtobb lett :/

(#164606) syIex válasza SzalaiÁdám95 (#164605) üzenetére


syIex
veterán

Tudomásom szerint igen.... :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#164607) darnics


darnics
aktív tag

üdv! lenne egy nagy kérdésem ami miatt már tiszta ideg vagyok.csengöhangot szeretnék végre a telefonomra iphone 6 -ra de ami a megszokott itunes meg apowersoft phone managgar meg átkozott konvertálo m4r formátumba meg csak 30 mp lehet stb stb ezekkel teli a padlás.itunes nem rakja fel.a phone menegger sehogysem akar kapcsolodni mostanában oedig azzal szoktam és egy idö után amit rárakok csengöhang egyszer csak eltünik.ma is igy volt.hivtak és az eredeti alapértelmezett csengöhang jött be amiket felraktam hült helye.pedig levan vágva minden átkonvertálva és ott van a gépen de nem tudom a telora rakni.maga a telefonon nem lehet megoldani?app formájában?van fent egy azzal meglehet vágni de nem értek hozzá de ha levágod azt is felkell rakni a gépre meg ilyenek ugyhogy semmi értelme.van valakinek ezeket az ötleteken más??youtubon csak ezekröl van de kéne valami egyszerü megoldás.esetleg ingyenek konvertáló??meg olyan cucc amivel simán rádobhatom a telora a hangot.nagyon szépen köszönöm elöre is és további szép napot!!

(#164608) univerzita válasza darnics (#164607) üzenetére


univerzita
addikt

3uTools -al. Ez akár a mp3 -mat konvertál.

[ Szerkesztve ]

(#164609) darnics válasza univerzita (#164608) üzenetére


darnics
aktív tag

telefonon app vagy ingyenes pc-re??

(#164610) -secret- válasza darnics (#164609) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

PC-re van. Én itt szoktam csengőhangot csinálni, le se kell hozzá tölteni semmit.

[ Szerkesztve ]

(#164611) univerzita válasza darnics (#164609) üzenetére


univerzita
addikt

PC-re,ingyenes. De ezzel nem csak konvertálni lehet,sokan iTunes helyett használják mert lehet vele zenét,filmeket képekért másolni fel-le.

(#164612) darnics válasza -secret- (#164610) üzenetére


darnics
aktív tag

hogy hogy nem kell letölteni??egyépként pc-röl telora kéne valami a csengöhang vágás meg ilyenek megy.

(#164613) söncö


söncö
tag

Sziasztok.
Akadt egy olyan problémám hogy, adott egy zenei lemez amit szépen tatásan importáltam iTunes-ba.
Nincs valami megoldás arra ,hogy ne keljen minden egyes új lemez importálása után szinkronizálni a szifont kábelen?
Például iTunes zene könyvtárba feldobni és telón meg csak letölteni ,mint ahogy az Apple music zenéket is kezelem. Ott példa amit gépen hozzáadok listához vagy leszedem gépre azt a telón a Music appban is csak lementem és nem kell szinkronizálgatni.
Ha a feltevésem helytálló ,akkor hogyan adom hozzá az adott számot/albumot az itunes zene mappához hogy azt a szifonon is lássam?
Ha valakinek van erre megoldása azt megköszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#164614) tboldi


tboldi
nagyúr

Úgy tűnik, Siri szereti a Queent. :))

(#164615) Aaron14


Aaron14
őstag

Csak szerintem irtózatosan ronda a Music widget a lock screen-en? (iOS 11)

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#164616) Clemi


Clemi
veterán

Valaki help please! :F A költözéssel és a belakással együtt, jött a telefonra az outlook fiókom is (egy email és a onedrive) és persze vele a naptár is amiben ott van a születésnapok nevű elem. Hiába veszem ki előle a pipát állandóan vissza megy a jelölés :W és ezért éjfélkor jelez a telefon, hogy kinek lesz a születésnapja másnap. Hogy lehetne ezt a funkciót végleg kikapcsolni a fiók törlése nélkül? :F

(#164617) univerzita válasza Clemi (#164616) üzenetére


univerzita
addikt

Lehet itt nézd meg - Beállítások -Outlook - Értesítések engedélyezése ( it kikapcsoni) De!! Most megnyitotam a Outlook naptárt és abban van hogy Naptári értesítések - legalul Hang és itt ki tudod kapcsolni a hangot.

[ Szerkesztve ]

(#164618) talamasca válasza söncö (#164613) üzenetére


talamasca
senior tag

Ha van iTunes Match előfizetésed, akkor így működik.
Más dolog, hogy manapság az Apple Music-t tolja az Apple, nem is tudom, hogy a Match-re lehet e még előfizetni...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#164619) söncö válasza talamasca (#164618) üzenetére


söncö
tag

iTunes Match nincs. Csak Apple Music

(#164620) adise válasza söncö (#164619) üzenetére


adise
őstag

Miert nem szinkronizalod wifin? Vagy van megannyi program amivel szinten csak behuzod a zeneket drag and drop es berakja a music appba

(#164621) Ragnar95 válasza Aaron14 (#164615) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem jobb lett, mint az iOS10-es volt, bár azzal sem volt különösebb problémám.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#164622) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

Hova kell bele szinkronizalni a mar levagott konvertalt csengohangot?

(#164623) Ragnar95 válasza SzalaiÁdám95 (#164622) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunesban rámész a telefonodra>Tones>Vagy sync all vagy pedig válaszd ki az adott csengőhangot.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#164624) FhRossi


FhRossi
tag

Sziasztok!

Régebbi lementett kamerafelvételeket szeretnék visszamásolni az iPhone-ra úgy, hogy láthatóak legyenek a Fotók alkalmazásban. Lehetséges ez?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#164625) darnics válasza univerzita (#164611) üzenetére


darnics
aktív tag

nagyon szépen köszönöm ezt a progit iszonyatosan jó! még nem néztem át mit tud hogyan de csengöhangokat ami volt eddig levágva készen azokat pikk pakk felrakta és rajta van ugyhogy nagyon fasza kis cucc.alapból van rajta sok csengöhang amikbe bele is halgathatsz ami külön nagyon jó de mivel nem nagyon az én stilusom azok a zenék igy szerintem nagyon kevés lenne amit használnák de nem is lényeg hiszen szeretem a saját kedvenc zenéimböl megcsinálni.király vagy !!!köszi mégegyszer!!csáóóó!!

(#164626) bjergerking válasza FhRossi (#164624) üzenetére


bjergerking
tag

Gepen feltoltod google driveba es telefonon letoltod belole.

(#164627) Noxy válasza FhRossi (#164624) üzenetére


Noxy
veterán

Igen.
Az iCloud for Win programmal.
Bemásolod az Upload mappába, és vársz pár percet.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#164628) Clemi válasza univerzita (#164617) üzenetére


Clemi
veterán

Nos ott tartok, hogy reggel kivettem a pipát az outlook születésnapi naptár elől, az outlook naptáron belül kikapcsoltam az értesítéseket, erre 10 perce pittyeg a telefon, hogy holnap xy születésnapja lesz. Megnézem a naptárt és az outlook naptárbana születésnapi naptár előtt megint ott a pipa. :O :((( Ezt most miért és hogy? Miért jelez, ha kikapcsolom, miért teszi vissza a pipát? :F :F

(#164629) anytime


anytime
őstag

Sziasztok,

Mondjátok, ha elfelejtettem a tablest aktiválási zárjához tartozó jelszavat (Apple ID megy), akkor hogyan tovább?

Megkaptam ezt a tabot a lányomtól és szeretném a telefonom mentéseit rátenni a saját fiókommal.

Köszi,
A

(#164630) Ragnar95 válasza anytime (#164629) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt a hivatalos leírás hogyan oldhatod meg a problémát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#164631) univerzita válasza Clemi (#164628) üzenetére


univerzita
addikt

Így próbáld meg : belépsz a outlook.live.com -on a saját outlook fiókodba és ott bal oldalon legalul lesz születésnapi naptár és lehetőség kikapcsoni.

(#164632) anytime válasza Ragnar95 (#164630) üzenetére


anytime
őstag

Köszönöm!
Teljes siker, még az appokon belüli mentések is átmentek :)
Ragnar95 még azt írd meg nekem légy szíves, hogy hol kell (lehet?) azt beállítani, hogy wi-fi környezetben sziknkronizáljon a két készülék egymás között?
Köszi,
A

(#164633) Ragnar95 válasza anytime (#164632) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mit szeretnél szinkronizálni? iClouddal ha belépsz mindkét készülékre, amit beállítasz, hogy szinkronizáljanak, azt automatikusan megteszik, nem is kell egy wifin lenniük.
A hívások/üzenetek továbbítását pedig a Telefon/Üzenetek beállításai között találod.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#164634) anytime válasza Ragnar95 (#164633) üzenetére


anytime
őstag

Csak annyit, hogy ha appot szedek le az egyike készüléken, akkor azt leszedje a másik is, illetve ha pl. egyik játékban változás történik, az megjelenjen majd a másikon is.

(#164635) Ragnar95 válasza anytime (#164634) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezt a Beállítások>iTunes & AppStore>Automatikus letöltések alatt tudod beállítani.
Játék mentések szinkronizálását az adott játék fejlesztőjének kell implementálnia, Beállítások>iCloud>Tárhely>Tárhely kezelése alatt találod hogy melyik játékok használják az iCloudot.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#164636) anytime válasza Ragnar95 (#164635) üzenetére


anytime
őstag

Köszönöm, nézem.

(#164637) Clemi válasza univerzita (#164631) üzenetére


Clemi
veterán

:R Köszi! Ez volt a megoldás!

(#164638) domerator


domerator
veterán

Regebben volt szo arrol, hogy egyes esetekben az akkumulatort hasznalo programok kozott voltak olyanok, amik nem is voltak hasznalva, tobbek kozott - ami nalam is elofordult az utobbi idoben - a zseblampa....pedig nem hasznaltam hetek ota. Nos azt hiszem rajottem hogy a zseblampa app akkor szerepel az akkuhasznalati listaban, ha az ertesitesek erkezesekor a led is villog (most kapasbol nem tudom hol kell beallitani). Kikapcsoltam az ertesitesi led villogast es lass csodat, rogton eltunt az akkuhasznalatbol a zseblampa... vagyis technikailag a zseblampa appot hasznalja a vizualis ertesitesekhez. Kicsit megteveszto a dolog.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#164639) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem vagyok egy facebookos, most cseréltem 9 év után profilképet, viszont az normális jelenség hogy nem jön értesítés ha lájkolják (természetesen be van állítva)?

(#164640) -secret- válasza B-L-A-C-K (#164639) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem normális...

(#164641) yimm válasza B-L-A-C-K (#164639) üzenetére


yimm
aktív tag

:R Lehet mert nem lájkolták ? ( trollolo :)) :U lo )

[ Szerkesztve ]

(#164642) B-L-A-C-K válasza yimm (#164641) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De másfelen, és pont ez a baj nem jelzi...:/ :P

Amúgy szar az app, már mindent cisnáltam de ugyan az. Fész messzendzsert azt használok rendszeresen, az meg mindig tökéletesen jelez.

(#164643) bigdady válasza B-L-A-C-K (#164642) üzenetére


bigdady
nagyúr

Reklámblokkolót adblock stb-t töröld. Nekem emiatt nem jött push. Bár lehet like-ról már nem is jön szerintem

[ Szerkesztve ]

(#164644) B-L-A-C-K válasza bigdady (#164643) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sose volt fent ilyen appom. :)

(#164645) gxcman


gxcman
tag

Sziasztok!

Ma belebotlottam 1 hirdetésbe, amely az iPhone SE akciós árát érintette, jelenleg az 5S árában van ha jól látom.

SE

Valóban ennyit csökkent az SE ára vagy valami gyengébb széria amit hirdetnek?...mert ha minden OK vele szerintem benevezek 1-re volt5S-m fél évig és minden ok volt azzal...viszont ennek a motorházteteje alatt komolyabb a cucc.

Kösz a választ előre is

(#164646) bigdady válasza gxcman (#164645) üzenetére


bigdady
nagyúr

Már nem gyártott kifutó 16gb készlet. Jó ár

(#164647) B-L-A-C-K válasza gxcman (#164645) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

5S árában nem hiszem van, mivel már nem is forgalmazzák szinte sehol. Ez az SE viszont nem rossz árban, ha elég a 16GB, akkor jó vétel.

(#164648) SFAkos


SFAkos
aktív tag

Sziasztok.

Hozzam kerult egy hasznalt 5s iphone es olyan problemam van vele, hogy sem a beallitasoknal sem pedig a kontaktoknal nem latom a facetimeot. Azt olvastam hogy probaljam visszaallitani, nem lett jo. Azt is olvastam hogy nehany helyen pl dubai vasaroltakon le van tiltva, de ezt ketlem. Mi lehet a megoldas? Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#164649) Imy válasza B-L-A-C-K (#164647) üzenetére


Imy
veterán

Annyira nem jó ár, mert én kb 3 hete kaptam 32Gb-os SE-t, és 96-ért vette a cégem... A 16Gb lett volna 94e.

(#164650) B-L-A-C-K válasza SFAkos (#164648) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te mentésedet raktad rá, vagy már volt rajta egy mentés? Csak mert ha a beállítások -> korlátozásoknál nincs tiltva, akkor látnod kellene. Ha így se látod akkor az amit mondasz, olyan országból származik ahol nem használhatod.

Imy: De ez hivatalos hely, így 1+1 év újraindulós gari van rá (1év gari + 1 év szavatosság, de ez ugyan az mintha 2 év lenne rá), így mondhatni jó ár érte.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.