Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) oba


oba
addikt

Üdv!

Ingyenes offline turn-by-turn navigációs app létezik iPhone -ra? Magyarország, esetleg Európa térképpel, ez utóbbi nem feltétel.

Köszi!

(#89002) Laca1212 válasza Tibee86 (#88961) üzenetére


Laca1212
őstag

Új infó számomra. Ezt nem tudtam. Hmmm. Akkor a szürke importos almák esetében sem minden fenékig tejfel ez alapján... :(

(#89003) kali válasza Laca1212 (#89002) üzenetére


kali
legenda

kompromisszumos az olcsóbbság, de nincs is ezzel gond, hiszen mindennek ára van.

(#89004) leonel


leonel
aktív tag

Sziasztok,

Lehet, hogy volt már de nem találtam.

Egy kérdés és egy probléma.

-Amióta ios 8 van az 5c-n nem tudom a fotókat facebook alá szinkronizálni. Előtte automatikusan feltöltötte nem publikus könyvtárba, de most hiába megyek be a facebook>more>photos>synced mappába nem jeleníti meg a frissen készített fotókat. Mit kellene csinálnom?

-gond: időnként fogja magát elkezd vibrálni a kijelző és bebarnul az egész kivéve fent egy 2cm-es sávot, Ha ilyenkor használom van hogy hosszanti csíkok jelennek meg. Kb 1-2 perc és elmúlik. Találkozott már ilyennel valaki?

köszi! :R

[ Szerkesztve ]

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#89005) Romvr válasza oba (#89001) üzenetére


Romvr
őstag

Be-on-road, szerintem jó.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#89006) #51177472


#51177472
törölt tag

Ismerősöm mentett i4-en kb. 25 giga backupot iTunes-szal, gépre. 5s-re szeretné ezt most rárakni, de visszatöltés után kb. 10mp-vel jön egy olyan error, hogy vagy sérült a bizt. mentés vagy nem kompatibilis. Mi lehet a megoldás?

(#89007) oba válasza Romvr (#89005) üzenetére


oba
addikt

thx! openstreet -es, jó lesz ez :)

(#89008) Ragnar95 válasza leonel (#89004) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

5C-ből nincs is fehér előlapos változat, úgyhogy ez vagy mégsem 5C vagy nem eredeti az előlap és így a kijelző sem és akkor meg is van, mi okozza a vibrálást.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89009) Noxy válasza Ragnar95 (#89008) üzenetére


Noxy
veterán

Sztm jó lessz az egy 4S-nek is, nem 5C-nek.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89010) legiaap válasza Kicsirics77 (#88997) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor onnantól kezdve végre működni fog az iCloud Drive is ugye?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#89011) Kicsirics77 válasza legiaap (#89010) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nemtudom,de szerintem nem véletlen van így időzítve
nincs mac-em. nem érint a dolog.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#89012) leonel válasza Noxy (#89009) üzenetére


leonel
aktív tag

Csak tudom, hogy milyen telefonom van. :D
5c egy sárga keretes kijelző védővel. Amivel eddig még nem volt gond.
A hiba most jelentkezett.

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#89013) legiaap válasza Kicsirics77 (#89011) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem sincs mac-em csak iPad meg iPhone, de igen őrülnék ha a drive már működne frankón.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#89014) Ragnar95 válasza leonel (#89012) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mint azt írtam, nem létezik fehér előlapú 5C, szóval ez vagy nem 5C vagy nem eredeti a kijelzője.
Amúgy énis Noxy kollégával kell hogy egyetértsek, 4S-nek néz ki így csak az előlapot látva a telefon.
Rakj már fel képet tok nélkül a hátlapjáról + oldaláról is és gyorsan kiderül az igazság :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89015) Tibee86 válasza Ragnar95 (#89014) üzenetére


Tibee86
veterán

" sárga keretes kijelző védővel"
Sárgát épp nem találtam, de itt van mondjuk egy fehér: [link]

(#89016) leonel válasza Tibee86 (#89015) üzenetére


leonel
aktív tag

Erről van szó csak sárgában mivel az 5c is sárga. :DD

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#89017) Ragnar95 válasza Tibee86 (#89015) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk ez nem éppen kijelzővédő, hanem az előlapot védi, de így már valóban elhiszem,h 5C :D
leonel:Ebben az esetben restore és ha az sem segít, akkor szerviz. Esetleg nem utángyártott töltővel töltés közben jelentkezik véletlenül ez a probléma?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89018) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Az iphone olvasasi listaban hany oldalt tudok lementeni?

(#89019) leonel válasza Ragnar95 (#89017) üzenetére


leonel
aktív tag

Oks. Akkor a tipust tisztáztuk. :D
(Júliusban vettem a hülyénél)

Nem töltés közben hanem teljesen rendszertelenül jelentkezik.
Restore volt.
Írtam az istyle-nak- hátha válaszolnak mert a szerviz elérhetetlen telefonon. (Support non plus ultra :W )

Facebook foto sync-el kapcsolatban van esetleg ötlet? Meg sem jeleniti az elmúlt egy hét fotóit a sync könyvtàrban.

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#89020) Ragnar95 válasza leonel (#89019) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor gyanús,h kijelzőhiba.
Ugye backupot nem raktál vissza, úgyis kipróbáltad? Bár elég esélytelen,h ez szoftveres hiba legyen sajna.
Ha az MM-re célzol hülye alatt, akkor elvben hozzájuk is viheted gariztatni, bár náluk nem tudom, mennyi idő a csere, iStyle-nál max 3 nap. Sajna valóban kéne még pár + telefonvonal nekik, mert csomószor elérhetetlenek.
FB syncről fogalmam sincs, sose használtam.
Scoobyka: bármennyit, nincs korlátozva.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89021) Scoobyka válasza Ragnar95 (#89020) üzenetére


Scoobyka
addikt

Koszi a gyors valaszt :R

(#89022) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Valaki próbálta már 4S-en a 8.1 beta1-et? Vélemény?
Bocs a láma kérdésért, de még a 8 megjelenése előtt "vettem" dev. acc.-ot, azzal a 8.1 beta-t is tudom tesztelni vajon, vagy mi lehet ennek a lejárata?
Kipróbálnám, de visszariaszt kicsit, hogy utána 8.02.-re tudok csak restore-olni... :F

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89023) samgar


samgar
őstag

Most járna le a kétéves garanciám egy iPhone 16 GB-os telóra mely power gomb széria hibás volt, így részt vesz a gombcsere programban. Elvittem egy bécsi márkaszervízbe, 5 nap eltelt és kaptam egy refurb készüléket :) A másik már ütött-kopott volt, hangerőszabályzó sem működött rajta. Ez igen:)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#89024) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

keresek olyan 4s-tulajdonost, akinél még hozzám hasonlóan 7.1.2 van még fent és sikerült beállítani rajta a teljes képernyős hívó-fénykép megjelenítést bejövő híváskor!
segítséget kérnék
köszi!

(#89025) Tibee86 válasza Tibiajax (#89024) üzenetére


Tibee86
veterán

iOS8-ba került csak vissza, a 7 egyik verziójában sincs teljes képernyős.

(#89026) Zjunior


Zjunior
veterán

Vett már vki innen i6-ra szifon storebol zagg üveg foliat?
Ha igen milyen?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89027) Scoobyka válasza Zjunior (#89026) üzenetére


Scoobyka
addikt

Nem sikerult jol...neha nem erzekel. Eloszor azt hittuk rosszul raktuk fel,de a polar reteg vagy mi miatt nem tapad ra olyan jol.

Neked is kifagyogat az i6? Nekem eddig 2nap alatt 4xer indult magatol ujra. 2szer raktam ujra az iost rajta,a kamera meg lassabban lovi a kepeket,mint a regi i5om :/

(#89028) plus44


plus44
veterán

Kis off: ipadet T-mob-nál gariztatni elég csak a készülékkel, semmi más papír nem kell hozzá?

ittakary: köszi! :R

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#89029) ittakary válasza plus44 (#89028) üzenetére


ittakary
nagyúr

Thez kell papír. Apple garanciához nem kell papír.

(#89030) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Nem mintha nálam ez aktuális lenne, csak érdekességképpen létezik, hogy már van JB IOS8.1-re, vagy kamu?
Mondjuk az lenne a legfurcsább, ha beta-ra adnának ki JB-t, már csak ezért sem értem... :U

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89031) Zjunior válasza Scoobyka (#89027) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem fagy.
Facebook lepeget ki...
Nekem meg nem indult ujra eddig...
Igaz telot ujkent allitottam be nem backup...
Akkor Zagg kilove:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89032) Hopo82


Hopo82
tag

Sziasztok, a segítségetek szeretném kérni hogy xperia sp-t megérné lecserélni iphone 4 vagy 4s-re? a zene szempontjából sokkal jobban szól az iphone ahogy hallottam.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#89033) Scoobyka válasza Zjunior (#89031) üzenetére


Scoobyka
addikt

Nekem back up szuksegszeru...egy jo tok is kene,mert tok nelkul sajna nagyon billeg,ha asztalon van es gepelgetek rajta,feltem a kameranal,hogy lepatogzik vagy lekopik majd. A gyari tok jo,csak tole meg olyan vastag a keszulek..otlet?

(#89034) Zjunior válasza Scoobyka (#89033) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem veszek ra sose tokot egy bortokba rakom amikor nem hasznalom:)
Asztalon nem gepelek minek?
Amugy is diktalok altalaban:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89035) Laca1212 válasza kali (#89003) üzenetére


Laca1212
őstag

Jogos!
Viszont ha szerencsés az ember és nincs szüksége garanciáztatásra, akkor az olcsó a jobb. :)

(#89036) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Egyik ismerősöm jelenleg Vegas-ban van, tudna nekem onnan hozni egy iPhone 6-ot, ami eurobában is működik?
Pontosan mennyi ott egy független 16 GB i6?
Kell e vámot fizetni rá?

(#89037) matyi19


matyi19
őstag

Az hiszem, az ár megvan, szóval lehetséges behozni Európába, anélkül hogy vámot fizessek?

(#89038) Ragnar95 válasza matyi19 (#89037) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Megoszlanak a vélemények, h ez független-e vagy csak hűségnyilatkozat nélküli, úgyhogy erre mindenképp rá kell kérdezni kint.
Elvben nem lehet, gyakorlatban doboz nélkül zsebben/poggyászban gond nélkül áthozható.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89039) oszy válasza Ragnar95 (#89020) üzenetére


oszy
veterán

Viheted az MM-be, de akkor kb. 3 nappal hosszabb lesz a szervizelési idő!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#89040) matyi19 válasza Ragnar95 (#89038) üzenetére


matyi19
őstag

Contract-free-t ír, szóval lehet nem független...

(#89041) r3dsnake válasza plus44 (#89028) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az ipad gyari fuggetlen, sztem viheted apple-hoz is. Csekkold le a serialt.

(#89042) oszy válasza matyi19 (#89040) üzenetére


oszy
veterán

én is úgy veszem ki, hogy nem független.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#89043) Tibiajax válasza Tibee86 (#89025) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fuh, emiatt nem fogom még felrakni a 8asat, az biztos..
akkor ezért sem sikerült, pedig már szinkronizáltam össze-vissza

(#89044) Scoobyka válasza Zjunior (#89034) üzenetére


Scoobyka
addikt

Neha azert nem akarom h mas is tudja mit uzenek. Ami meg zavar a 6osnal,hogy egyaltalan nem gyorsabb mint egy i5s. A kameranal sincs az,mint olvastam h nagyon penge lenne. I5s-rol en nem tudom nyugodt szivel tanacsolni a valtast.

(#89045) INMOTEP válasza Scoobyka (#89044) üzenetére


INMOTEP
őstag

Max ha 200 alá esik az i6 talán akkor érné meg váltani ,de a mostani helyzetben énsem bántam meg hogy 5S -T vettem

(#89046) Zjunior válasza Scoobyka (#89044) üzenetére


Zjunior
veterán

Most olvastad vagy hasznalod?
Semmi baj a kamera gyorsasagaval!:)
Döbbenetes videókat csinál!
Abban sokkal jobban latszik a kulonbség!:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89047) Hopo82


Hopo82
tag

Valaki segítene a feltett kérdésem megválaszolásával ha megkérem szépen? xperia sp-t megérné lecserélni iphone 4s 16gb-ra?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#89048) bigdady válasza Hopo82 (#89047) üzenetére


bigdady
nagyúr

:K

(#89049) szekfizsolt válasza Hopo82 (#89047) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Arra igen, sima 4-re nem biztos, attól függ milyen elvárásaid vannak... :K

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89050) M@te


M@te
senior tag

estét!

kis segítséget szeretnék igényelni! remélem sikerül érthetően leírnom. szóval...
amikor a telefonról feltöltöm a gépre a képeket akkor ugye mindig külön mappába teszi őket az adott dátummal és 001-től 0xx-ig számozza a képeket attól függően hogy hányat importálok. nekem van a gépemen 4 ilyen mappa mindegyikben 001-től kezdődnek a képek. ezeket szeretném betenni egy mappába (hogy ne legyen a fotókban a telefonon 6-7 könyvtár) de ugye ha egy mappába teszem őket akkor vagy felülírja vagy átnevezi 001(1)-re az ugyan olyan nevűeket és így a dátumok is elcsúsznak. hogyan tudnám megoldani azt, hogy mindegyiknek más legyen a neve de megtartsa a dátum szerinti rendezést. szeretném ha a telefonon is dátum szerint lennének a régi képeim 1 mappában.

remélem érthető. előre is köszi

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.