Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165651) tuzpenge válasza 30z.Samu (#165650) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ne a sima ébresztést állítsd be hanem az alvásosat. Az szépen fokozatosan ébreszt, és nem ugrasz ki az ágyból.

ˣ

(#165652) 30z.Samu válasza tuzpenge (#165651) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó ötlet! Köszi! :)

Sic Parvis Magna

(#165653) atees válasza kchris78 (#165644) üzenetére


atees
őstag

Ne hidd így is fájt😂😂

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#165654) Sify


Sify
senior tag

Iglass védőt használ valaki? Double kiadásban gondolkozom. Vajon megéri az árát?

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#165655) Roland93 válasza 30z.Samu (#165648) üzenetére


Roland93
aktív tag

Egyikre sem. Nyomogatom aztán egyszer bejön a kép. De csak néha csinálja. :/

(#165656) syIex válasza Sify (#165654) üzenetére


syIex
veterán

Személy szerint nem használtam még sima kijelző védőt sem a 6S-en és a 7-esen. A 6S-nek semmi baja nem volt sosem és teljesen karc mentes is volt, viszont a 7-nek az elején lett pár karc. Mondjuk az valószínűleg annak köszönhető, hogy Jet Black szín miatt mindig kijelzővel lefelé tettem le bárhol. :U :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#165657) vasi89 válasza Roland93 (#165655) üzenetére


vasi89
addikt

szerintem ez simán szoftveres dolog lesz. Rakd újra az egészet szerintem.

@Sify: nem éri meg. Én általában ilyen max 1e ft-osakat veszek, ami csak a kijelzőn üveg, körbe meg valami flexibilis anyag. Azon kívül, hogy az a része haol fekete vagy fehér a fólia kb 2 nap alatt lesz marha karcos, teljesen rendben van. Szerencsére még nem kellett tesztelni de barátnőm kezéből a múltkor kilökték a telefont meg rá is lépett a paraszt. Igaz az huawei de szerintem semmit nem befolyásol, hogy a fólián kívül semmi nem sérült, pedig az övére ilyen 2,5 dolláros vackot raktam. A drágább max annyiban jobb h nem lesz annyira ujjlenyomatos de ezek a 10ezer ft-os fóliák csak sima lehúzás, meg hülye szöveg h ne ezen spórolj. A nillkin fóliája aliról olyan 2500-3000 ft, az meg van olyan mint az általad kérdezett.

[ Szerkesztve ]

(#165658) syIex válasza Roland93 (#165655) üzenetére


syIex
veterán

Vagy próbálj egy force restartot, lehet az is elég.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#165659) Mr X


Mr X
veterán

Urak, van rá mód, hogy bármilyen billentyűzettel hosszú gombnyomásra számokat írhassak? Tehát ne kelljen átváltanom a numerikus tabra.

(#165660) b.kov válasza Mr X (#165659) üzenetére


b.kov
senior tag

Én szerintem ez teljesen billentyűzetfüggő. A gyáriban nem valószínű, hogy be lehet álíltani, de biztosan találsz alternatívát helyette. :)

(#165661) Mr X válasza b.kov (#165660) üzenetére


Mr X
veterán

Gboard, Swiftkey nem tud ilyet, többet nem néztem meg. Köszi.

(#165662) kchris78


kchris78
veterán

Ha már billentyűzet: melyik az ami van olyan mint a gyári megbízhatóságban de van benne valami használható predikció, illetve tud értelmes módon számot írni? Azt a megoldást amit az iOS11 gyári billentyűzete tud iPaden azt Plus-ba igazán beletehették volna.

(#165663) dome29


dome29
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék csengőhangot beállítani, anélkül hogy PC-re dugnám!
Van erre valami program esetleg? (Iphone 7)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#165664) batai15


batai15
félisten

No hivatalosan is beléptem a geek táborba egy gray 32-es Se-vel .
Icloudba hogy tudom fel nyomni a biztonsági másolatot? mert rányomtam, de azt írja még soha nem készült róla másolat :R

(#165665) b.kov válasza batai15 (#165664) üzenetére


b.kov
senior tag

Üdv köztünk, jó választás. :)
Beállítások -> Apple ID (legfelső sor) -> iCloud -> iCloud Biztonsági Mentés -> Biztonsági mentés

Ha valamiért mégse menne, akkor próbáld meg iTunes-on keresztül. Úgy rémlik, mintha be lehetne pipálni, hogy hova szeretnéd készíteni.

(#165666) oszy válasza batai15 (#165664) üzenetére


oszy
veterán

iTunes-ban ha titkosítod, akkor ezeket az adatokat is menteni fogja:
- A mentett jelszavakat
- A Wi-Fi-beállításokat
- A webhelyelőzményeket
- Az egészségügyi adatokat

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#165667) lugosi válasza oszy (#165666) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A wifi beállításokat online mentésben is tárolja szerintem, vagy legalábbis icloudon keresztül szinkronizálja a többi eszközre. Ugyanígy a safari jelszavakat is.

(#165668) nofi válasza batai15 (#165664) üzenetére


nofi
őstag

Hajrá, hajrá! Kíváncsi vagyok mennyire válik be hosszabb távon, úgy rémlik jópár droidos telón túl vagy már :K

Xbox GT: nozsolt

(#165669) oszy válasza lugosi (#165667) üzenetére


oszy
veterán

Itt azt írja, hogy titkosítatlannál nem.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#165670) oszy


oszy
veterán

Nekem most megint az a gondom, hogy nem mindig jelenik meg az akkumulátor ideje az értesítések között. Pedig kiraktam a widgetet! A telefoné sem látszódik és az óráé sem. Utóbbi lenne inkább fontosabb.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#165671) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.

Usa id-m van, bankkártyát/paypalt állítanék be.
Hogy a viharba írjam be a telefonszámomat hogy el is fogadja?

Vennék egy appot de a paypalt sem engedi belőni :(.

Köszi

(#165672) -secret- válasza Möhe (#165671) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

06 helyett 36

(#165673) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

(#165674) batai15 válasza nofi (#165668) üzenetére


batai15
félisten

Eddig nagyon tetszik bízom benne hogy hosszabb távon be fog válni az 5 S hez hozzá viszonyítva gyorsabb , de az 5s sem sokkal lassabb . A 4 collt meg már meg kedveltem .

(#165675) Möhe válasza -secret- (#165672) üzenetére


Möhe
addikt

próbáltam, nem fogadta el

amúgy pc-n most a visa kártyámat nem fogadja el :(((

szerk: paypalra meg ezt kapom:
Sorry, to use PayPal for preapproved payments to this merchant, your PayPal and merchant accounts must be registered in the same country.

[ Szerkesztve ]

(#165676) 30z.Samu válasza batai15 (#165674) üzenetére


30z.Samu
félisten

Használd egészséggel! :R Én a Voda oldalán nézelődtem, most lenne olyan lehetőség, hogy 43-at befizetek és utána 2 éven keresztül havi 3k a törlesztő. Elsőre nem tűnt olyan rossz ajánlatnak, de kicsit utánaszámolva inkább elvetem ezt az opciót. Ráadásul szerintem ha várok egy kicsit (vagy max karácsonyig), használtan és ésszerű ára lesz az SE-nek és akkor nem kell két éven keresztül nyögni a törlesztőt.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#165677) szabogabor10 válasza Möhe (#165675) üzenetére


szabogabor10
veterán

Amerikai PayPal fiókod van?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#165678) Möhe válasza szabogabor10 (#165677) üzenetére


Möhe
addikt

az a valós címemhez van társítva

(#165679) Sipka81


Sipka81
tag

független 6s-t használok telekomos simmel, van mobilnet előfizum, megy 4g-n.
Annó feldobta a szolgáltatói frissítést, amit elvileg le is frissítettem. Mégis úgy veszem észre, hogy amikor telefonálok, levált a telefon 4g-ről, aztán ha leteszem, visszaáll rá.
Ennek így kellene működnie vagy kell valamit állítanom azon, hogy a hang is a 4g-n menjen? :F

(#165680) RWD


RWD
tag

Üdv Hölgyek, Urak!

Szerintetek meddig lehet még kapni majd az SE-t? Elég tűrhető ára lett a 16G-s változatnak iStyleban (100e bruttó). Kíváncsi lennék, megy-e majd még lejjebb később. Pláne ha már rendelhető lesz a legújabb modelljük. Igazából nem öreg ez a masina, tavaly dobták piacra, gondolom pár évig még forgalmazzák majd. Még egy karácsonyi leárazásban bízom. Szerintetek? Köszi.

(#165681) danilla válasza Sipka81 (#165679) üzenetére


danilla
őstag

Ennek igy kell mukodnie alap esetben, jelenleg. Budapest egyes reszein elvileg mar megy a 4g telefonalas.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#165682) RWD válasza 30z.Samu (#165676) üzenetére


RWD
tag

Látom nem csak Én matekolok...:)

(#165683) 30z.Samu válasza RWD (#165682) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én kb folyamatosan, szerintem túlságosan is. :D De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem kb addig lesz támogatva az SE, mint a 6S. Ugyanis ugyanaz a hardver dübörög mindkét telefonban.

Sic Parvis Magna

(#165684) vasi89 válasza 30z.Samu (#165683) üzenetére


vasi89
addikt

Vodánál nem szabad telefont venni. Egy jó nagy parasztvakítás az egész. Viszont az SE ára szerintem sokkal nem megy lentebb mert nem lesz belőle 2. generáció. Az új telefonok meg annyira messze lesznek tőle árban, hogy nem fogják befolyásolni szerintem. Az 5S ára is évekig volt 110 körül.

(#165685) Gsx-rr válasza RWD (#165680) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Par evig kizartnak tartom, a dizajn miatt! Mar igy is retro!

(#165686) 30z.Samu válasza vasi89 (#165684) üzenetére


30z.Samu
félisten

Momentán az aprón a használt mobilok többsége nagyon kicsivel olcsóbb, mint az új. Holott egy 16GB-s SE-t kapsz 85-ért újonnan, a 32-es 91 ezer. Így véleményem szerint a reális használt ára olyan 65-70-nek kellene lennie. Erre tényleg nagyon minimálisan olcsóbb a használt áruk, kicsit rádobsz és tudsz venni egy 6S-t. Bár az nem feltétlen opció, mert a 4"-os kijelző számomra még mindig kényelmes. A Vodás vételt pedig pontosan ezért vetettem el, amit írtál..osztottam, szoroztam és hamar rájöttem, hogy az úgy nem éri meg.

Sic Parvis Magna

(#165687) aujjobba válasza 30z.Samu (#165676) üzenetére


aujjobba
addikt

Te jó ég az 187ezer Ft összesen.
Az iStyle-ban 3 éves áruhitelre is megkapod a 32Gb verziót összesen 138ezerért.
Két évre 146ra jön ki a végösszeg, és független gépet kapsz.

(#165688) agabe válasza batai15 (#165674) üzenetére


agabe
addikt

Kis hasznalat utan visszaterve 5S-re azert elegge erezheto a kulonbseg.
Parom nem techmanias, es amikor az unszolasomra valtottunk neki 5S-rol SE-re egybol eszrevette a kulonbseget. Nem mondom, hogy 5S hasznalhatatlan lenne, de eleg erosen erezheto a kulonbseg ;)

(#165689) 30z.Samu válasza agabe (#165688) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mivel eltelt a két telefon fejlesztése között 3-4 év, így annyira nem meglepő ez. :) Gondolom az 5S megkapja még az iOS 11-et és utána csókolom.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#165690) adise válasza aujjobba (#165687) üzenetére


adise
őstag

ő ennél olcsóbban veszi, számold át még párszor :U

(#165691) aujjobba válasza adise (#165690) üzenetére


aujjobba
addikt

Jaja igazad van, bocs.
Valamiért a 2 évet 48 hónapra fordította le az agyam :DD

(#165692) mukibuci válasza 30z.Samu (#165686) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért 103ért a vodás 32 gigás sem annyira híresen rossz vétel, mint ahogy itt előadjátok :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#165693) 30z.Samu válasza mukibuci (#165692) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyira nem, de valahol megkapod 91-ért is, ráadásul független. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#165694) agabe válasza 30z.Samu (#165689) üzenetére


agabe
addikt

5S es 6S kozott pont ket ev telt el, az SE csak kesobb jott ki ;)
Igen valoszinu (sot biztos) IOS11 utan mar nem kap tobbet, de az is nagyon szep hiszen 7-es rendszerrel startolt azaz 5 evnyit lehet vele kihuzni (az eddig lathato tesztek alapjan nem is gyotrelmes kompromisszumokkal mint 4S eseteben az IOS9-el ) folyamatosan friss rendszerrel.
Persze a tobbi resz (kamera, kijelzo, kicsit akkuido is, LTE es wifi sebesseg esatobbi) elmarad az ujabbaktol, de nem sok keszulek van ami ugyanezt meg tudta volna tenni eddig ilyen szinten...sot szerintem nincs masik olyan okostelo ami 5 evig hasznalhato lett volna egyfolytaban legujabb rendszerrel orjito lassulasok nelkul.

(#165693) 30z.Samu:
Ket ev mulva a huseg lejartaval a vodas is fuggetlen lesz ingyen ;)
Ja meg 91-ert nem kapsz ket ev garit, es szinben is csak gold meg rose gold a valsztek valoszinuleg.

[ Szerkesztve ]

(#165695) 30z.Samu válasza agabe (#165694) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja tényleg, csak két év..valamit benéztem, bocsi. :) A függetlenítéses történetről hallottam, csak azt nem tudtam, hogy végül életbe lép-e vagy sem. A Vodánál kapsz 2 év garit a telefonra? Ez akkor megint új számomra, anno az 5C-re 1 évet adtak. Úgy viszont tényleg nem tűnne olyan rossz vételnek.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#165696) galaxys80 válasza 30z.Samu (#165695) üzenetére


galaxys80
veterán

+ első szóra cserélik a telefont, míg az apr-ek egyre többet javítanak vagy éppen visszadobják.

(#165697) Tibee86 válasza 30z.Samu (#165693) üzenetére


Tibee86
veterán

Viszont a szolgáltató hivatalos viszonteladó.

(#165698) 30z.Samu válasza Tibee86 (#165697) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meggyőztetek. :R

Sic Parvis Magna

(#165699) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Segítsetek légyszi, mert ezzel a hülye iCloud PC-s verzióval nem boldogulok. Párom telójáról akarom a képeket a gépen látni. Úgy mint a Google Drive. Beépül a fájlkezelőbe, és semmit nem kell állítanom, ott van minden tartalom. Most ezen a sz..on mit a fenét kell beállítani, hogy a képeket lássam, anélkül, hogy letöltené őket a gépre:

Nem is értem, mi a fenének töltsem le a képeket. Remélem nem kell ahhoz tényleg a gépre letölteni, hogy láthassam. Szóval mit állítsak be ezek közül?

Más: iPhone 6S-e van a páromnak. Most az előbb kezdett el oylat, hogy eszméletlenül villog, vibrál a kijelző, Facebook-nál is az egész eltánt, kicsit szürkén világított az egész kijelző, majd visszajött a kép, de uztána is össze-vissza vibrált, lefagyott pillanatra, szóval elég gáz volt. Rem. ez csak valami átmeneti, és nem lesz vele baj. Még garis mondjuk. Eddig soha nem csinált ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#165700) szabogabor10 válasza Möhe (#165678) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na akkor ezzel lesz a baj, US Apple ID-hez csak US PayPal fiókot lehet hozzáadni fizetőeszközként, azt is csak akkor, ha ahhoz US bankkártya van hozzácsatolva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.