Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Köszönöm. Dropbox jó is lesz, a felhőzés nem tudom miért nem jutott még eszembe. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#52002) #51177472 válasza VoidXs (#52000) üzenetére


#51177472
törölt tag

olyan sokról nem maradsz le.

(#52003) bobooo válasza VoidXs (#52000) üzenetére


bobooo
addikt

Nincs.

(#52004) majestic válasza Shodan (#51984) üzenetére


majestic
őstag

Simán ki tidod deríteni, írd be ide az IMEI-det: [link]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#52005) manchester85 válasza VoidXs (#52000) üzenetére


manchester85
addikt

Már hogy lenne? A rendszer maga is alig bír megmozdulni. :)

i6 Silver

(#52006) VoidXs válasza manchester85 (#52005) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Észrevettem... :((( Nem úgy van a szervizekben, hogy újabb iPhone-ra cserélik, ha az enyém már nem "támogatott" (tehát nem kapható már)?

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#52007) #51177472 válasza VoidXs (#52006) üzenetére


#51177472
törölt tag

??????

(#52008) VoidXs válasza #51177472 (#52007) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egyik 3GS-es ismerősöm akksicserére vitte be a telefonját, de 60000-ért lecserélték neki inkább 4-re, mert már nem foglalkoznak régiséggel.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#52009) bigdady válasza Shodan (#51984) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sam nevű program ki tudja olvasni milyen függő, nekem sikerült anno egy 3GS-en.

Nálam amúgy kellemes csalódás ios7 aki idő i5-on mert kb egy órával nagyobb használatot tudok most elérni. Sosem volt meg 5,5 óra használati idom :C

(#52010) agabe válasza VoidXs (#52008) üzenetére


agabe
addikt

hivatalos szerviz volt az? fura lenne, ha ilyet csinalnanak....vagy esetleg szolgaltato.
apple szervizben ugyanazt a tipusu keszuleket fogod kapni ha cserelik mint amit beviszel gariztatni.

(#52009) bigdady:
Biztos azert birta tovabb, mert nem nyomkodod annyit mivel ronda :D
Najo viccet felreteve... szerintem kb ugyanaz az akksiido (kis elteres lehet), de 1-2 nap alatt ezt nehez leszurni pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#52011) manchester85 válasza agabe (#52010) üzenetére


manchester85
addikt

Pedig sanszos, hogy igaz. A garancian túli szervizeles ugyebár fizetős, de hozza nem nyulhatnak a készülékhez. Tehát, ha valaki megvárja, míg teljesen kiürül egy modell, 60 ezerért kaphat egy újabbat. Mas kérdés, hogy ez nem biztos, hogy megéri. Mondjuk a 3Gs ért 20 ezret, plusz fizetett 60-at, szal 80-ért van egy új i4-e. Ez mondjuk pont megérte, de ha emiatt valaki megtart egy régi telefont, és tegyük fel, egy 4-et csak majd 2015-ben cserélnek 4s-re 60 ezerért, az mondjuk mar nem biztos, hogy megéri.

i6 Silver

(#52012) Ragnar95 válasza VoidXs (#52006) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, mivel refurb az jóval tovább van, mint ahogy a forgalmazás leáll, 3GS-ből is van még mindig, tehát elég kicsi rá az esély,h jobb telót kapj csak mert a jelenlegi nincs készleten, bár volt már rá példa, de ez nagyon ritka eset...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52013) faham


faham
aktív tag

Hali, az lenne a a kérdésem hogy 6.1.3 a legfrissebb szoft 3Gs-re?
Én így tudtam de lehet tévedek.
Csak mert ezt írtk ki a szifon.com -osok facebookra:

"Tegnap délután óta többen is megkerestetek minket azzal, hogy azt olvastátok máshol, hogy az iOS 7 megjelenése miatt az Apple többet nem írja majd alá a 6.1.3-at az iPhone 3GS vagy mondjuk az iPod Touch 4G esetén sem, és így azok használhatatlanná válnak.
...
Kizárólag azokban az esetekben szűnt meg már most is az iOS 6 aláírása, amelyik készülékekre telepíthető az iOS 7. A korábbi készülékekre, amelyikre nincs iOS 7, az Apple továbbra is aláírja majd az azokra elérhető legfrissebb verziót - gondoljunk csak az iPhone 3G-re, ami esetén most is aláírja a 4.2.1-et."

Csak így nem értem, hogy - hogy is van ez... Mert nem írja alá mikor az az utolsó elérhető szoft?
Bocsi a hülye kérdésért.

[ Szerkesztve ]

(#52014) Noxy válasza Shodan (#51998) üzenetére


Noxy
veterán

Én már egypárat beírtam, de soha nem tévedett.
IMEI számot meg elvből soha nem rakok ki weboldalra.
Amugy meg qrva nehéz lenne egy SIM kártyát keríteni? :U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#52015) vadászcsiga válasza faham (#52013) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha tényleg 3GS az a készülék akkor alá kell írnia, kivéve ha véletlenül nem 3G, járt mar itt így valaki.

Ha nincs benne iránytű, és ha a camera nem tud videót rögzíteni akkor az 3G

[ Szerkesztve ]

(#52016) faham válasza vadászcsiga (#52015) üzenetére


faham
aktív tag

Értem köszi :)

(#52017) Ragnar95 válasza faham (#52013) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Félreértetted a szöveget, itt is azt írják, hogy akkor nem írja alá már az Apple, ha iOS7 kompatibilis a készülék....
Természetesen 3GS-re aláírja még mindig és alá is fogja...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52018) faham válasza Ragnar95 (#52017) üzenetére


faham
aktív tag

Basszus tényleg... Bocsi! :W :W :W :W

(#52019) #51177472


#51177472
törölt tag

Lol.
Egy csomó megvásárolt appom (fizetős) oda lett, nincs lehetőségem az újraletöltésre, csak a megvásárlást kínálja fel. Majdnem az összes. Ilyenkor mi van? Régebbi biztonsági mentést raktam fel, de elvileg nincs köze a kettőnek egymáshoz..

(#52020) Gorbesz válasza #51177472 (#52019) üzenetére


Gorbesz
tag

telon app storeban updates-nel ha ramesz a "purchased"-re, akkor ott kell lennie mindennek, ha azzal az appleId-vel vagy belologva a beallitoknal amivel vasaroltad. onnan engednie kell. en egy masfel eve megvett AVPlayert szedtem le ugy ujra.

en most azon gondolkodom iSamurai-nal beszamoltatom az i4-et egy i4s-re, hogy jovore az legyen az "also" telo amit meg tamogatni fog az iOS8. vegulis az elozo eveket nezve mindig kiesett alulrol egy. +15-20k-t meger az a + 1 core :D hmm?

[ Szerkesztve ]

PS5/iOS

(#52021) #51177472 válasza Gorbesz (#52020) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ilyenkor mi van? Nem egy alkalmazás meg volt véve.. nem is kevésért.

[ Szerkesztve ]

(#52022) vadászcsiga válasza #51177472 (#52021) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gépen iTunes-ban a purchased alatt talán hamarabb megtalálod, biztos hogy nem vesztek el

(#52023) ThuG4LifE válasza #51177472 (#52021) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Lehet, hogy csak valami server hiba van, próbáld később vagy itunesból.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#52024) #51177472


#51177472
törölt tag

iTunesból valóban jó, köszi!

(#52025) VoidXs válasza #51177472 (#52019) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Megvásárlod, és kapod az "Ezt már megvetted, ezért ingyenes." üzenetet. Nálam is volt már, hogy régi játékokat így szedhettem csak le.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#52026) bigdady


bigdady
nagyúr

Na meguntam a fos csoportos ikonok hátteret es első oldalra csak sima ikonokat pakoltam igy nem látszik :)

(#52027) f1alonso


f1alonso
aktív tag

hihetetlen hogy az apple nem írja alá már a 6.1.3at..várhattak volna még egy kicsit..most szenvedhetek ezzel a szar ios7el.. :(((

(#52028) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Miért nem látszik az időjárás az értesítési központban? Egyik oldalon sem, aljára görgetve sem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#52029) Gorbesz


Gorbesz
tag

wow erre most jottem ra. ha benne vagy a beallitasokban egy sub menuben, pl vezerlokozpont, es ha balra swipeolsz visszamegy egy szintet. lehet nem neztem eleg iOS7 features videot :D

(#52028) VoidXs: Settings->Privacy->Location Services-nel be van kapcsolva a weather?:D

[ Szerkesztve ]

PS5/iOS

(#52030) snooze válasza f1alonso (#52027) üzenetére


snooze
veterán

ez van.. :) de minek frissitettél addig,amig nem nézted meg egy másik telon hogyan fut? :) én is igy fogok tenni.. :) amugy mindig igy van,hogy az uj megjelenése után már nem irja alá a régit..

GO Gunners!!!

(#52031) Ragnar95 válasza f1alonso (#52027) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Általában ahogy kijön az új szoftververzió, csak az lesz aláírva és a korábbi nem, tehát most még szerencséje volt azoknak, akik az iOS7 megjelenése utáni 2-3napban tudtak restore-olni 6.1.3/4-re...
Amúgy kényszerített bárki is a frissítésre...? :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52032) bigdady válasza VoidXs (#52028) üzenetére


bigdady
nagyúr

Napokig aláírta így is, a korábbi pár óra helyett...

(#52033) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#52031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne hibaztassatok, az előző 2 főverzióval en is megszivtam, nem tájékozódtam kellőképpen. Kell némi gyakorlat hogy az ember atlassa mi merre meddig?

[ Szerkesztve ]

(#52034) Atikusz válasza f1alonso (#52027) üzenetére


Atikusz
senior tag

Ha jövőhéten kapok a szervizből egy cserélt iPhone 4-et iOS6-tal, azt még aláírja az Apple ugye? Nem akarom iOS7-re frissíteni.

(#52035) vadászcsiga válasza Atikusz (#52034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha azzal kapod az már alá van írva, és nem kötelező frissíteni.

Egyébként nem tudom mi a szokás ezekkel a refurb peldányokkal, frissítik e őket, figyeli e valaki ezt, illetve van e erre valami utasítás az apple felől?

[ Szerkesztve ]

(#52036) Atikusz válasza vadászcsiga (#52035) üzenetére


Atikusz
senior tag

Rendben, akkor megnyugodtam. :)

(#52037) buci30 válasza Cyberpunk (#51995) üzenetére


buci30
addikt

Én ezt a kettőt szedtem le e célból:
iFileExplorer
FileMaster

Tok ki milyet használ? Ami nem vastagítja a telefont meg nem csúnyítja a dizájnt?

Egyenlőre ezeket néztem ki:
Csak nem tudom ,hogy a fehér is menni fog az ezüsthöz vagy inkább csak ezüst legyen a tok is?

Zomgo aluminium bumper iPhone 5
Zomgo aluminium bumper

Joy Factory Jamboree védőtok

iPhone 5 bumper - fehér/átlátszó

SPIGEN SGP iPhone 5 Neo Hybrid EX Slim Snow - fehér

SPIGEN SGP iPhone 5 Neo Hybrid EX Slim Snow - ezüst

Aksiba meg ami pici és elfér zsebbe:

iPhone 5 / iPod Lightning Pótakku 2200 mAh - fekete

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#52038) snooze válasza vadászcsiga (#52035) üzenetére


snooze
veterán

nem hiszem.. hiszen a készleten levö bontatlanokat sem frissitik a legujabbra..

buci30: olyan akksit nem érdemes venni a csati miatt..de te tudod..
a bumpereknek meg jo ára van.. :( ez M.o..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#52039) bigdady válasza buci30 (#52037) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem volt alu, de blokkolta a gps jelet :)

(#52040) f1alonso válasza Ragnar95 (#52031) üzenetére


f1alonso
aktív tag

azért frissítettem , mert olvastam hogy az apple aláírja még a 6.1.3-at , mondom akkor kipróbálom az ios7et felraktam tegnap reggel úgy voltam vele hogy vasárnapig rajta hagyom és majd eldöntöm h marad-e..én naív gondoltam hogy még vasárnap tuti vissza fogom tudni tenni ha úgy döntenék de hát ez van...

(#52041) B-L-A-C-K válasza f1alonso (#52040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Előbb utóbb úgyis eljött volna az ideje hogy válts, szóval nem vesztettél sokat. De minél többet használod egyre jobban megfogod szeretni, vagyis nálam ez a helyzet.

(#52042) Ragnar95 válasza f1alonso (#52040) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Erre lett volna jó a GM, amit mindenféle mókolás nélkül fel lehetett rakni és a 6.1.3 is gond nélkül visszarakható volt még, amikor csak a GM volt kint...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52043) bigdady válasza Ragnar95 (#52042) üzenetére


bigdady
nagyúr

csk itunes nem volt hozzá win-re :)

(#52044) Criton válasza B-L-A-C-K (#51930) üzenetére


Criton
veterán

Nekem nem atlatszo,esetleg valahol be lehet ezt kapcsolni?

(#52045) buci30 válasza snooze (#52038) üzenetére


buci30
addikt

Tényleg mert gyári csati kell már :)
Akkor sok választás nem lesz :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#52046) B-L-A-C-K válasza Criton (#52044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is csak minimálisan átlátszó, sőt hátérkép válogatja azt is, van ahol egyáltalán nem is játszik. A jobboldali képet csak illusztrációnak szántam, hogy jó lenne ha olyan lenne.

(#52047) snooze válasza buci30 (#52045) üzenetére


snooze
veterán

nem a gyárira gondoltam,hanem mert az akksinak van sulya..és a csati tartja csak..
jobb a kábeles..vagy a tokba épitett..

GO Gunners!!!

(#52048) Lacc88


Lacc88
senior tag

Sziasztok ! Az lenne a kerdesem hogy az "normalis" dolog hogy haver vett 1 bontatlan iphone 5 feketet es 1 pici szín kopas volt a
keretén ?

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#52049) whitezo88 válasza Lacc88 (#52048) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sajnos ez előfordul a feketénél :( de azonnal kell reklamálni.

(#52050) B-L-A-C-K válasza Lacc88 (#52048) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem normális, mivel egy bontatlan készüléknek esztétikai szempontból hibátlannak kellene lennie, hardveresen lehet gyári hibás, de külsőleg ezeket átnézik csomagolás előtt (elvileg).

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.