Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#307001) fery02 válasza Zsolt,72 (#307000) üzenetére


fery02
addikt

Pontosan ez történt nálam is az egyik képpel, amit linkeltél.
Nem emlékszem pontosan hol történt, ha nem Fotókban, akkor Fájlokon belül sikerült produkálnom és nem mondom végülis biztosra, hogy nem kérdezett rá, de legalábbis nekem sikerült elkerülnie a figyelmemet.
Azért utánanézek majd, hogy ki lehet-e kapcsolni a funkciót, mert ártalmasabbnak gondolom, mintsem hasznosnak.

(#307002) M1995 válasza fery02 (#307001) üzenetére


M1995
aktív tag

Kikapcsolni nem lehet a funkciót. Csak akkor jelenik meg, ha nyomva tartod az objektumon. A Fotókban nem tudod "elrontani", a Fájlokban és Jegyzetekben pedig előbb rá kell menni a "Kész" gombra a véglegesítéshez.
Képeket szerkeszteni Fotókban érdemes, bármit csinálsz két mozdulat visszacsinálni az eredetihez. Lehet duplikálni is szerkesztés előtt, ezt a Fájlokban is lehet balesetek elkerülésére.

(#307003) rankesz válasza fery02 (#306992) üzenetére


rankesz
veterán

Eredeti visszaállítása és ott is van az érintetlen kép

(#307004) Roland861010 válasza dik (#306990) üzenetére


Roland861010
addikt

Van magyar oldal is . Az ikiegeazitok.hu
de az ESR terméket csak a gyártótól vennék mert bármivel bajod van azonnal cserélik vagy visszaadják az árát pár napon belül .

(#307005) Zsolt,72 válasza rankesz (#307003) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Ezt én is megtaláltam a Fotókban, csak nem ez kell neki, mert ott eleve “el sem tudja rontani” a tárgy mozgatása során.

 iPhone 15

(#307006) fery02 válasza M1995 (#307002) üzenetére


fery02
addikt

Már össze is állt a kép, ahogy írod, hogy esetemben mi is történt.
Azt tudtam korábban is, hogy Fotókban nem tudom “elrontani” a képet, így ez alapján gondoltam ugyanígy a Fájlokban sem tudom és azt sem gondoltam, hogy a “Kész” gomb Mentésként funkcionál, hanem gondoltam csak visszatér előnézetbe szerkesztés nélkül, de akkor most már figyelni fogok, hogy mikor szabad “Kész” gombot nyomnom. 😁
Köszi!

———————————-

Más:
Előugrott egy értesítés, hogy “Biztonsági mentés nem lehetséges.
Ha az iPhone-ja elvész vagy megsérül az adatai elveszhetnek.
Váltson nagyobb csomagra vagy kezelje a tárhelyét.”
Na most ezt úgy írja, hogy az 5GB iCloudom-ból csak 2GB van lefoglalva.
Ezesetben mi az egyáltalán, hogy “nem lehetséges a biztonsági mentés”?
Valójában semmi probléma sincs és simán csak terelni szeretne az egyik szolgáltatásuk megvásárlása felé?

(#307007) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Apple One, családi megosztásban, szülői felügyelet esetén hogyan lehet beállítani, hogy a fiam (9 éves) is tudjon hallgatni bármilyen zenét? Nem találok ilyen opciót és olyan számokat sem enged korhatár beállítás miatt, amiket egyébként szeret.

(#307008) kerobi


kerobi
senior tag

Még mindig nincs kimenő üzenet facebook Messengeren, mobil adat kapcsolaton keresztül. A Facebook nem reagál a hiba jelentésre. Csak bemenő üzenetek vannak de wifin keresztül minden jól működik.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#307009) esbii22 válasza kerobi (#307008) üzenetére


esbii22
őstag

Nalam van, tudom ez nem vigasztal. WiFi-n is és mobilneten is működik mindkettő.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#307010) kerobi válasza esbii22 (#307009) üzenetére


kerobi
senior tag

Már nem tudok vele mit csinálni újra telepítettem többször is, megnéztem a beállításokat. Akkor ez Most telefon hiba?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#307011) esbii22 válasza kerobi (#307010) üzenetére


esbii22
őstag

Szerintem szimplán a messenger a probléma. Ugye az új funkciók is csak bizonyos felhasználóknál érhető el. Úgy tesztelik. Hibák sem állnak fent mindenkinél.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#307012) kerobi válasza esbii22 (#307011) üzenetére


kerobi
senior tag

Safarin sem jon be a facebook azt irja nem tud kapcsolatot letesiteni, mert nincs biztonsagos kapcsolat a serverrel.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#307013) vadkörte


vadkörte
addikt

Üdv!
Előre bocsátom, hogy hosszú hosszú évek óta megrögzött droid-os vagyok. (Előtte Symbian-os voltam :D, remélem még van akinek ez az OS név mond valamit.) Van egy öreg Xiaomi Redmi 1S-em. Igen, muzeális darab még Android 4.4.4-es, de teszi a dolgát. Májustól kb. októberig használom, bringázáshoz viszem magammal, hogy az a néhány személy aki ismeri a számát elérhessen. Illetve ne az elsődleges telefon (jelenleg Motorola G60) legyen nálam.

Ad1, ha ezzel a vénséggel történik valami mégsem akkora katasztrófa
Ad2, ha a G60-nal történne valami az felérne egy fejlövéssel
Ad3, békén hagynak tekerés közben, mivel aki nem ismeri a számát nem ér utol... :)

A köztes időben néha elindítom/rátöltök de egyéb funkciója nincs. Mivel már, finoman fogalmazva sem mai jószág - bár a célnak még megfelel - elgondolkodtam egy cserén. Annyi elvárásom lenne a váltótípussal, hogy ne legyen tepsi, lehessen vele telefonálni(!), néha felnézni a netre (levelek, social media, stb...), szükség esetén navigálni és a kamera készítsen értékelhető képeket (ha megüti a Redmi 1S minőségét, már elégedett leszek)

Képbe jött az iPhone 8/SE2020 is (az ökoszisztéma nem teljesen ismeretlen, Apple ID-m vagy 10 éve van és 2023. február óta Mac-ezek). Nem létkérdés a legfrissebb OS, mivel nem elsődleges ez a telefon, "specializált" a felhasználás valószínűleg 1-2 app-on kívül kizárólag gyári applikációkat használnék rajt, így a 32GB tárhely sem lenne szoros. Mellesleg "betanulni" is jó lenne, erős a gyanúm, hogy hamarosan az elsődleges telefonomat is cserélem iPhone-ra.
Egyelőre csak mint ötlet. Szerintetek nagyon elvadult gondolat?

Üdv. V. Körte

(#307014) sherlock82


sherlock82
senior tag

Boldog Karácsonyt minden aktív topik tagnak. :)

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#307015) tothjozsi96 válasza vadkörte (#307013) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én ha már pénzt adnék érte, akkor iPhone 11-nél nem vennék régebbi telefont.

(#307016) Zsolt,72 válasza vadkörte (#307013) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Üdv!

Nem “elvadult” ötlet, mert amiket leírtál, arra teljesen megfelel a 2020-as SE gyártmány. :) Ismerkedés céljából is kockázatmentesnek mondom, plusz nem kerül sokba sem. Anno pont ugyanilyen megfontolás vezetett engem is arra, hogy kis pénzért lépjek az iOS világba, így próbaképpen egy kifutó modellt, a 6s-t választottam. Ő amúgy a mai napig is tökéletes másod-telefon.

Igen, vagyunk itt 50 felettiek, akik számára szép emlék a Symbian OS, kismillió ilyen rendszerű telefonom volt, mert nagyon kedveltem.

 iPhone 15

(#307017) vadkörte válasza tothjozsi96 (#307015) üzenetére


vadkörte
addikt

Elsődlegesnek én se - nagyon szemezek a 14Pro-val, de még a Rejoy-os árától is szívom a fogam. Még... (a Mac Mini-n is fél évig agyaltam, mégis csak fél misi volt, de azzal legalább pénzt is keresek) - de ilyen, lényegében alkalmi felhasználású telefonnál mindegy. Szerintem.

Üdv. V. Körte

(#307018) esbii22 válasza kerobi (#307012) üzenetére


esbii22
őstag

Milyen hirdetésblokkolót használsz?

Nálam Wipr-el és most kipróbáltam adguardal is bejön minden Safarin.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#307019) Aszpirin válasza vadkörte (#307017) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Teljesen igaz, amit írsz, szerintem.
Hozzátéve, hogy én akár elsődlegesnek is jószívvel ajánlok akár idősebbet is, mint a 11-es (az XS szerintem még valamivl jobb telefon is szerintem, mint a sima 11-es), jó akkuval vagy utólagos gyári akkucserével. Az iPhone-ok sokal kevesebbet változtak a X-es óta, mint elhitetni akarják, az emberek 90%-ának egy 64GB-os XS bőven elég lenne... mondom úgy, hogy XS-ről váltottam 14Pro-ra, és majdnem teljesen fölöslegesnek érzem így utólag az erre az upgrade-re kidobott plusz pénzt)
Ami aggályos lehet, így, hogy régi és megrögzött androidos vagy, az az iOS megszokása. Ne tévesszen meg a viszonylag hasonló kinézet, nagyn más a két rendszer alapfilozófiája, és elnézve itt az Androidról váltók (értthető) sirámait, komoly akadály lehet a másik "milág" megszokása.
Éppen ezért jó ötlet elsőnek a lehető legolcsóbbat venni, ami még viszi a friss oprendszert (de azt sem muszáj, mert az iOS is alig változik, érdemben tkb. már jónéhány verzió óta majdnem semmit)

(#307020) tothjozsi96 válasza vadkörte (#307017) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nekem az a bajom az iPhone 11 előtti összes telefonnal, hogy akkumulátor teljesítményben (mindegy hogy új vagy használt), sokkal kevesebb képernyő időt tudnak. Én nekem ezért nem lenne mindegy, most nyilván megint egyénfüggő a dolog, de én már pl. annyira a ló túloldalán vagyok, hogy a Pro Max-ot méretügyileg használhatatlannak tartom magam számára a mindennapokra, ezért nem is volt még ilyen telefonom. Viszont, akkumulátor téren azt gondolom hogy az a normális amit az a telefon nyújt. Emiatt viszont egyre jobban gondolkodom rajta, mert ez amit a "sima" Pro tud, pl. 15 Pro, nekem az nem elég. Van hogy elindulok reggel 05:00-kor és hazaérek éjfélre, most már van powerbank-om, eddig nem volt, csak kicsit akkor is az a véleményem hogy egy telefonnál az 5-6 óra SOT nem biztos hogy elég.. :U

[ Szerkesztve ]

(#307021) Zsolt,72 válasza tothjozsi96 (#307020) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

„Nekem az a bajom az iPhone 11 előtti összes telefonnal, hogy akkumulátor teljesítményben (mindegy hogy új vagy használt), sokkal kevesebb képernyő időt tudnak.”

@Vadkörte nem elsődleges telefont keres.

 iPhone 15

(#307022) Sys85 válasza Zsolt,72 (#307016) üzenetére


Sys85
veterán

“Igen, vagyunk itt 50 felettiek, akik számára szép emlék a Symbian OS”
38 múltam, de a húszas éveim elején azért nekem is volt pár. :DDD
Gyakorlatilag egy Nokia E71-ről váltottam az első mai értelemben vett okostelómra (Samsung Galaxy Ace).

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#307023) lugosi válasza Mátésum (#307007) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Régen volt erre egy trükk, el kellett indítani egy szám (vagy album) megvásárlását és akkor megkérdezte hogy akarod-e engedélyezni a szókimondó tartalmakat, de lehet hogy ez már nincs.

(#307024) vadkörte válasza Aszpirin (#307019) üzenetére


vadkörte
addikt

"Ami aggályos lehet, így, hogy régi és megrögzött androidos vagy, az az iOS megszokása. Ne tévesszen meg a viszonylag hasonló kinézet, nagyn más a két rendszer alapfilozófiája, és elnézve itt az Androidról váltók (értthető) sirámait, komoly akadály lehet a másik "milág" megszokása."

Ennyire azért nem ismeretlen az iOS. :) A mod-dolásból kinőttem. A Moto G60-at azt sem tudom hogyan kell root-olni. :DDD
Ha W10 után a MacOS-sel összebarátkoztunk pár nap alatt, az iOS-sel sem lesz nehéz. Az elsődleges telefonomon jelenleg használt applikációk 90+%-a elérhető iOS alatt is, vagy van alternatívája.

#307020 tothjozsi96 az átlag smartphone user-től gyökeresen eltérően használom a telefonom. :) Nem nyomogatom állandóan, a Wi-Fi, Bt, mobilnet, GPS eleve inaktív, csak akkor aktiválom, amikor szükségem van rá. Nem stream-elek, YT-ozok, stb... rajt, a készülék az üzemideje 99%-ában sima 2G sávon dekkol. A hosszú készenléti idő nekem fontosabb, mint a hosszú kijelzőidő. (a Moto G60-nal a rekordom 3 hét egy töltéssel :DDD )

#307021 Zsolt,72 még! De ahogyan az adóellenőr pap mondta, nyugtával dicsérjük a napot! :DDD

Üdv. V. Körte

(#307025) kerobi válasza esbii22 (#307018) üzenetére


kerobi
senior tag

Semmilyet. De megoldodott. A szolgaltatomnal a szuloi felugyelet strict-re volt allitva ezert nem ment at semmi. Felnottre kellett kapcsolni es mostmar mukodik.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#307026) M1995 válasza Mátésum (#307007) üzenetére


M1995
aktív tag

Nem tudok pontos választ, normál fiók felnőtt esetben amikor egy explicit dalt elindítanak, akkor megkérdezi lehet-e.
Beállítások screen time alatt is lehet engedni az explicit dalokat.
Weben is bekapcsolható. Próbáld engedélyezni. [link] [link]
Viszont lehetséges, ha az Apple látja 9 éves gyerek használja, akkor csak gyereknek szánt zene megy, nem tudom.

(#307027) Szabi® válasza Sys85 (#307022) üzenetére


Szabi®
addikt

Sok ösvényt kitaposott az a lesajnált symbian az iphoneok előtt. :D

(#307028) mazsiii92 válasza tothjozsi96 (#307020) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Teljesen megértelek, én pont ugyanígy vagyok a 13 Pro-val, hogy a 6 óra SOT az lehetetlen, jó esetben kijön az 5 óra, ha mondjuk 6-22 óráig sokat nyomkodom. Ha már két kevésbé sokat nyomkodós napra kell elosztanom akkor a készenléti fogyasztás miatt már csak 4-4,5 óra kijelző idő jön össze maximum.

Ezek miatt szinte biztos Pro Maxra fogok rámenni, kivéve akkor ha a sima modell Plus változata kap 60 Hz-nél nagyobb kijelzőt, de azt gondolom, hogy ez felejtős, szóval marad a Pro Max verzió, ha egyszer lecserélem a 13 Pro-t.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#307029) M1995 válasza fery02 (#307006) üzenetére


M1995
aktív tag

Ha több cuccod lett a mobilon közben, talán már nincs elég hely a következő backupnak. Beállítások, neved, iCloud menüben lehet megnézni. Amúgy havi 400 Ft az 50 GB csomag és Hide My Email funkció is jár hozzá. iPhone iCloud nélkül = palacsinta lekvár nélkül

(#307030) Aszpirin válasza mazsiii92 (#307028) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Te jóságos ég, naponta 5 óra telefonra meredve (ami nem elég), gondolom van 8-9 óra munka is, éltek valamikor valódi életet is? :Y

[ Szerkesztve ]

(#307031) Aszpirin válasza Szabi® (#307027) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Ja, tanulságos volt, hogy hogyan nem érdemes telefonos oprendszert csinálni. Kellenek az ilyen ösvények is.

[ Szerkesztve ]

(#307032) Szabi® válasza Aszpirin (#307031) üzenetére


Szabi®
addikt

Könnyű okosnak lenni 20 év távlatában . . .

(#307033) Aszpirin válasza Szabi® (#307032) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Persze. Az nyert, aki akkor volt okos :D

(#307034) Szabi® válasza Aszpirin (#307033) üzenetére


Szabi®
addikt

Kicsit idősebb leszel, mert vélhetően nagyon fiatal vagy, akkor fogsz több összefüggést meglátni, miből mi lett, és miért, és mikor stb.
Láthatóan még az objektivitás teljes hiányától szenvedsz. :D

(#307035) tuzpenge válasza vadkörte (#307024) üzenetére


tuzpenge
őstag

A wifi, BT, mobilnet és GPS kapcsolgatása itt totál felesleges....és csak 2G-re se fogod tudni állítani ezeket a telefonokat! Itt 2 - nagyonmax 3 napnál többre ne számíts még akkor se ha hozzá se nyúlsz egész nap!

ˣ

(#307036) fery02 válasza M1995 (#307029) üzenetére


fery02
addikt

Nem lett több cuccom és direkt néztem is időközben (és most is megnéztem) és ugyanúgy csak 2GB van foglalva az 5-ből, szóval inkább csak annyi volt szerintem az egész, hogy ajánlgatni akart csomagváltást (mondjuk a “Biztonsági mentés nem lehetséges” szöveget illett volna kihagynia, legalábbis kevésbé etikus szerintem, főleg hogy “Biztonsági mentés” címen jelenleg is csak 88MB van állítólag felhőben).

@tuzpenge: Nálam kimondottan nem is szereti, ha hazaérek és kikapcsolom a mobilnetet, ugyanakkor a Wi-Fi- t pedig be.
Nem akar olyankor magától visszamenni az otthoni Wi-Fi-re, hanem külön a Wi-Fi beállításokban kell rá csatlakozkom.
Semmi egyéb okoseszközzel a házban nincs ilyen jelenség, de megtanulom én is, hogy a legalább a Wi-Fi-t nem kapcsolgatom és kész.
A végén már a mobilnetet is csak azért fogom lehet továbbra is kapcsolgatni, mert nem akarok azzal szembesülni, hogy valami történik a Wi-Fi-vel valamikor, nem veszem észre egyből és mondjuk addig a nézett videó javában zabálja a mobilnetet.

[ Szerkesztve ]

(#307037) Aszpirin válasza Szabi® (#307034) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Ohh, látom objektíve nagyon megy az emberismeret :))
84-ben kezdtem a számítástechnikát, első programommal, egy Sinclair ZX-81-en. Igaz, akkor még kiskamasz voltam, de a szakmaválasztásom akkor dőlt el.
Na most lődd be a koromat egy picit jobban :D Objektív támpontok alapján :D

[ Szerkesztve ]

(#307038) Szabi® válasza Aszpirin (#307037) üzenetére


Szabi®
addikt

A mindenit, nekem már jelenleg is egy-egy reflektálásod egy "kiskamasz"-éra hajaz . .

45-47-re saccolok, csak ha valaki ennyire benne van "állítólag" a techvilágba, akkor számomra érthetetlen miért hiszi, hogy az iphone-ok előtt közvetlenül a dinoszauruszok és neandervölgyi emberek voltak . . . És így akkor méginkább hiányolom az objektivitást, és süt minden hozzászólásból a túlzó, már-már fanatikus részrehajlás. :N

(#307039) Aszpirin válasza Szabi® (#307038) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Ez a matek csak akkor működik, ha egy 6-8 éves gyereket "kaskamasznak" neveznek :), ha így van, akkor rrosszul használatm ezt a szót, és elnézést. [link]
Mindegy, nem ez a lényeg. Az iphone-osoktól is megkaptam már a magamét itt, de az obbjektivitás hiányáról csak annyit, hogy tapasztalatom szerint pont annál hiányzik a leginkább, aki ezt hozza elő érvként egy diskurzusban.
A Symbian egy viszonylag rövid életű, túl gyorsan túl népszerűvé vált, ígéretes próbálkozás volt, de nem volt képes (csak túl későn) szakítani a régi paradigmákkal, mert sajnos beleesett abba a népszerűséggel járó betegségbe, hogy így van jól minden, és emiatt halálra lett ítélve, a nagyon későn és nagyon béna módon észbekapó Nokiával együtt. Ez nem részrehajlás, ez történelmi tény. Az általa kitaposott ösvények legnagyobb haszna az volt, amit írtam, nem ismételném.

[ Szerkesztve ]

(#307040) Szabi® válasza Aszpirin (#307039) üzenetére


Szabi®
addikt

El lehet ezt relativizálgatni, de ahhoz hogy ma egyáltalán az iphone létezhessen, kellett pár kört futnia az akkori nagy gyártóknak. Én viszont ismétlem magamat, könnyű ma már 20 éves távlatban okosnak lenni. (visszatekintésben)

szerk: nincs avx profilom, így ez nekem nem mond semmit.

[ Szerkesztve ]

(#307041) Aszpirin válasza Szabi® (#307040) üzenetére


Aszpirin
senior tag

szerk: nincs avx profilom, így ez nekem nem mond semmit
Nem is vártam el, hogy bármit mondjon, egyszerűen a korom miatt linkeltem, ha már annyira firtattad :) Ott van, igaz elég apró betűkkel. Nem vagyok rá büszke, szívesebben lennék kiskamasz :)
Amúgy igen, kellettek a zsákutcák (is).

[ Szerkesztve ]

(#307042) Årpi válasza Aszpirin (#307041) üzenetére


Årpi
őstag

Login nélkül nem látszódik a profilodból semmi.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#307043) Aszpirin válasza Årpi (#307042) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Oh, sorry, ezt nem tudtam

[ Szerkesztve ]

(#307044) mazsiii92 válasza Aszpirin (#307030) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Ha valóban 84-től vagy a számítástechnikában - remélve, hogy nem ragadtál le ott sem a szakmában, sem semmilyen téren - akkor azért valamennyire értened kellene, hogy mit lehet kezdeni egy ilyen telefonnal, és mire képesek a mai világban. Hogy megnyugodjon a lelked, nem használom napi szinten 5 órát a telefont, és életem is van.. de amikor kell az intenzív használat, akkor elvárom, hogy simán hozza. Épp ezért a következő telefonom olyan lesz, ami kérdés nélkül tudni fogja.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#307045) Aszpirin válasza mazsiii92 (#307044) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Köszi, megnyugtattál :)
:))

(#307046) lugosi válasza Szabi® (#307038) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lassan már hetente kétszer kell szólni hogy a személyeskedést hagyjátok már. Légyszi ezt tényleg ne. Ez egy szakmai topik.

(#307047) Rossi válasza mazsiii92 (#307028) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem a 15PM jobban merül, mint a 14 P. :(((

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#307048) dud998 válasza Szabi® (#307027) üzenetére


dud998
őstag

Én nagyon szerettem. Volt egy N8-as Nokiám. Annak még szerintem ma is nagyon jó a kamerája. Szuper 720p-s videókat vettem fel vele remek hanggal. 🙂

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#307049) kali válasza Rossi (#307047) üzenetére


kali
legenda

Azonos feltételek mellett nem lenne úgy, a PM verziók jelentősen jobban bírják.

(#307050) Mátésum válasza M1995 (#307026) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszönöm, lugosinak is. Ezt a vásárlást kipróbálom. Egyébként minden engedélyezve van, az életkort viszont nem szeretném feljebb állítani csak ezért. Meglátjuk.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.