Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165151) oba válasza csipszikutya (#165150) üzenetére


oba
addikt

Ha hivatalos Apple viszonteladó akkor kizárt hogy hamis legyen. A sorozatszámot ellenőrizd le a checkcoverage.apple.com -on majd az aktiválás után.

[ Szerkesztve ]

(#165152) agabe válasza csipszikutya (#165150) üzenetére


agabe
addikt

Kibontás nélkül is látható a doboz alján a gyári szám / imei amit be lehet ütni ide . Ha nem hamis akkor aktiválás előtt azt írja ki még nincs aktiválva kéri, hogy aktiváld.
Aktiválás után nem sokkal ( nem tudom mennyi idő talán pár perc talán fél óra) meg ha újra lekérdezed akkor kiírja az 1év garit.
Ha meg volt már iphone a kezedben egyből kiszűrod ha nem eredeti más dolgokból is főleg bekapcsolás után ahogy működik. Pl. ha visszatölti a korábbi icloud mentésedet akkor is tuti iphone.
Ha erre nincs időd, akkor pl appstoreba belépve ne úgy nézzen ki mint az androidos playstore ;)
Minden mást meg körbe lehet nézni hibátlan-e kinézetre meg funkciókra mint bármely telefonnál nem-e visszacsomagolt bármi.

[ Szerkesztve ]

(#165153) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#165154) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!
Van lehetőség arra hogy egy iPhone SE készüléket valamilyen módon két sim kártyával használjak egy időben?

(#165155) tboldi válasza knoxhu (#165154) üzenetére


tboldi
nagyúr

:N

(#165156) B-L-A-C-K válasza knoxhu (#165154) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Veszel 2 SE-t és összeragasztod... :P

(#165157) knoxhu válasza B-L-A-C-K (#165156) üzenetére


knoxhu
senior tag

Igazán költséghatékony :C megoldás

(#165158) univerzita válasza knoxhu (#165154) üzenetére


univerzita
addikt

Akár 3-mal is,de csak mindig eggyel kommunikál ( 2 vagy 3- mas adapter a hátlap alá)

(#165159) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Muter kapott új telefont és nem tudjuk hitelesíteni a fiókot mert két biztonsági kérdést kér amit persze nem tudunk... Visszaállítani se lehet, mert nincs elég információ...

Valami ötlet?

(#165160) agabe válasza Buster17 (#165159) üzenetére


agabe
addikt

Most akkor be van léptetve a telefon egy fiókkal ami miatt nem megy a visszaállítás ?
Ha ez a helyzet, és van számla a telefonról akkor APR-ben megoldják simán.

(#165161) Buster17 válasza agabe (#165160) üzenetére


Buster17
addikt

a kérdéseket nem lehet vissza állítani és ezért belépni se tudok a fiókba mert nem tudjuk a válaszokat a kérdésekhez.

(#165162) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

A feleségemnek szeretnék venni egy Iphone 6S telefont. A 16 vagy maximum a 32 Gb-os verzió az ami szóba jöhetne, mert nagyobbra nincsen szüksége.

Igazából nem vagyok képben az Iphonokkal,mert androidos készülékeim vannak és ezért is kérdeznék tőletek. :B :) :B

Több helyen nézegettem az árakat az interneten és az "Aprón" is. Amit nagyon furcsállottam és nem igazán értek, hogy a használt árak illetve egyes "árusok" új telefon árai alig olcsóbbak vagy, kb: egy árban vannak olyan cégek áraival amik elvileg hivatalos helynek számítanak és számlát is adnak.

Nem szeretnék "befürödni" a dologgal, ezért kérlek áruljátok el nekem, hogy mire kell figyelnem, hogy ne legyen csalódás a vásárlás vége.

Köszi előre is a segítséget.... :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#165163) univerzita válasza Buster17 (#165159) üzenetére


univerzita
addikt

(#165164) Elims válasza B-L-A-C-K (#165134) üzenetére


Elims
veterán

Ez is nagyon jó! :-)

(#165165) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Ki milyen TG-t ajánlana? Vettem simát, körbe a széle levegős volt, aláment a kosz. Vettem 3D-s üveget, ott meg a kijelző alja nehezen érzékelt. Magyarországi illetve Alis link is jó lenne, hogy sima vagy 3D-s az mellékes. Vagy a Nanoshine-t valaki használja/használta már?

(#165166) Tibee86 válasza kovbandi82 (#165165) üzenetére


Tibee86
veterán

Nillkin 3d cp+ max.

(#165167) Buster17 válasza univerzita (#165163) üzenetére


Buster17
addikt

Ez már megvolt. Probléma továbbra is fent áll ezzel az üzenettel:

"A biztonsági kérdések nem állíthatók vissza
Nincs elég információnk a biztonsági kérdések visszaállításához."

(#165168) syIex


syIex
veterán

Egyébként Jet Black-re milyen tokot ajánlanátok legjobban? :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#165169) buci30


buci30
addikt

Feltettem az iOS 11 béta 5 IPSW fájlt iTunes-el de a béta profilt nem tettem fel mert ez fejlesztoknek van ha jól tudom. A kérdés így is jelzi majd a véglegest automatikusan ugye?
Vagy ha nincs béta profil akkor nem? Ha így van akkor azt feltudom tenni most utólag vagy nem fontos?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#165170) syIex


syIex
veterán

Lehet már saccolni amúgy, hogy kb mennyibe fognak fájni az új készülékek? Főleg, ha 3 lesz...:U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#165171) danilla válasza syIex (#165170) üzenetére


danilla
őstag

7s 265e
7s plus 295e
pro 315e
;)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#165172) syIex válasza danilla (#165171) üzenetére


syIex
veterán

És ez szolgáltatóra, teszem fel Telekomra két éves hűséggel mennyit takarhat? 2 éve a 6S-t 112 ezerért tudtam kihozni az M-es előfizetésemmel (15k/hó). Azóta már platina vagyok nem lehet még tippelni, hogy mennyivel lesz ez drágább? Mert biztosan drágább lesz! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#165173) Alex91 válasza danilla (#165171) üzenetére


Alex91
félisten

+AFA :D !

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#165174) syIex válasza Alex91 (#165173) üzenetére


syIex
veterán

Hát azért csúnya lenne, ha annál is több lenne. És itt gondolom a legkisebb modellekre gondolt. Mármint tárhelyben! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#165175) Alex91 válasza syIex (#165174) üzenetére


Alex91
félisten

Miert, nezd meg a tobbit! Mennyibe van a sima macbook es a pro? Mennyibe van a sima ipad es a pro? Minimum duplaja lesz a sima iphone-hoz kepest a pro ara...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#165176) Tibee86 válasza Alex91 (#165175) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor te egy 500+ ezer forintos árral számolsz? :D
Azért az kicsit erős.

(#165177) Alex91 válasza Tibee86 (#165176) üzenetére


Alex91
félisten

Akar... Miert, a tobbi ara nem durva?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#165178) Lejszi


Lejszi
senior tag

Sziasztok

amikor hiv vki akkor ugye lehetosegunk van egy elore megint sablon sms kuldesere annak aki epp hiv minket. (pl:"elindultam"; "targyalason vok" stb.

Be tudok irni vmi magamnak valot, ami ram vonatkozik es ami kesobb megjelenik ebben a listaban, amikor hivnak es el tudom kuldeni azt a hivo felnek?

(#165179) syIex


syIex
veterán

Durva itt az összes ár, de remélhetőleg és valószínűleg a Pro árát lesz legnehezebb kitalálni, a másik kettő pedig váltani fogja az előzőt szokás szerint.. Már csak a mennyi a kérdés! NA meg, hogy mégis milyenek lesznek! :DD :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#165180) buci30


buci30
addikt

Erre valaki?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#165181) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok. Megrendeltem Banggood - ról a telefonhoz a töltőt, Kivancsi leszek 😀

Meg van egy kis gondom .. a telefonom ( 5s ) nagyon , iszonyatosan gyorsan merul . Esetleg tudtok ajánlani valami jó akkumulátort akar itthonrol , akar valahol kintről ? ( eBay , Banggood , Aliexpress ). Olyan kellene akinek van mar az adott termékkel tapasztalata .

[ Szerkesztve ]

(#165182) szabogabor10 válasza Alex91 (#165177) üzenetére


szabogabor10
veterán

500+-ért (pláne ha ez induló ár) jóformán senki nem venné meg. Azért van egy határ még iPhone-oknál is, amit nem szabad átlépnie az Apple-nek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#165183) talamasca válasza syIex (#165172) üzenetére


talamasca
senior tag

Szolgáltatónál már nem veszünk iPhone-t. Drágább, mint a független. ;]

“Black as midnight on a moonless night.”

(#165184) Alex91 válasza szabogabor10 (#165182) üzenetére


Alex91
félisten

Miert, iMac Pro-t hanyan fognak venni? Meg ne a magyar piact nezzuk mar... Itthon majd veszik az olcsobb (ami meg mindig draga) sima iPhone-t. Ha a Pro-ba betesznek mindent amit irnak, akkor azt nem fogja olcson adni. Jo, lehet, hogy csak 400k korul lesz, de az is borsos, nem?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#165185) szabogabor10 válasza Alex91 (#165184) üzenetére


szabogabor10
veterán

Oké, de a Mac vonal azért más kategória. Érdemes megnézni, mennyi Mac-et és mennyi iPhone-t adnak el.
Nyilván nagyon kicsi piac vagyunk, de ha mondjuk USA-ban is 1700 USD-tól (nettó) fog indulni az ár, ott is meggondolják sokan, ennyiért megvegyék-e. Azért ez mégiscsak egy telefon, nem egy teljes értékűnek mondható Mac.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#165186) Alex91 válasza szabogabor10 (#165185) üzenetére


Alex91
félisten

Mondjuk 1000-1200-tol indulna.( Ez itthon siman 400k folotti ar!) A csoroja meg beeri a simaval. Csucstechnikat nem fog bagoert adni... Ne legyen igazam, de a jelenlegi tendenciakat elnezve nagyon valoszinu.

Hat, ez mar van olyan, mint a Mac. Azert az ARKit eleg brutalis...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#165187) szabogabor10 válasza Alex91 (#165186) üzenetére


szabogabor10
veterán

Meglátjuk. A dollár jelentős gyengülése lehet bekavar majd a dologba.
Oké, ARKit, de próbálj meg iPhone-on pl. programozni, vagy bármilyen USB-s hardvert rákötni. Az egyik egy számítógép, a másik egy telefon.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#165188) Alex91 válasza szabogabor10 (#165187) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, csak a telefon sokaknak mar letkerdes :). Miert, szerinted mennyi lesz az ara?

(Es akkor a Watch arakat ne hozzuk ide? Valamelyik arabol mar iPhone-t veszel...)

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#165189) szabogabor10 válasza Alex91 (#165188) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tulajdonképpen tippelni se nagyon akarok. :D
Létkérdés, de ha a használati területet hasonlítjuk össze, azért egy számítógép az számítógép.
Az Apple Watch (meg úgy általában az okosórák) luxuscikk, az áruk is ennek megfelelő. Mondjuk ha a te árazásod jön be iPhone 8 esetében, az is luxuscikké fog válni. :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#165190) Alex91 válasza szabogabor10 (#165189) üzenetére


Alex91
félisten

Hat, mivel mindenki mar iPhone-nal szaladgal... Mit gondolsz, miert forditottak a kameran? Hogy latni,lehessen, hogy Pro-ja van az embernek :DD!)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#165191) nord_ válasza Lejszi (#165178) üzenetére


nord_
veterán

RTFM.

(#165192) 30z.Samu válasza nord_ (#165191) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hívás elutasítása, és átirányítás közvetlenül a hangpostára: Tegye a következők egyikét:

Nyomja meg az Alvás/Ébresztés gombot kétszer gyorsan egymás után.

Ez mióta van benne? Az előző iPhone-omnál egyszer nyomtam meg és már elutasította.

Sic Parvis Magna

(#165193) Kommy válasza 30z.Samu (#165192) üzenetére


Kommy
veterán

Mindig is így volt, 1 a némítás, 2 az elutasítás

(#165194) 30z.Samu válasza Kommy (#165193) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor nem értem pedig határozottan emlékszem, hogy egyszer nyomtam le és bontotta a hívást. :Y

Sic Parvis Magna

(#165195) Noxy válasza 30z.Samu (#165194) üzenetére


Noxy
veterán

Honnan tudod hogy bontotta?
Felhívtad magadat? Ha igen, akkor próbáld meg még1x.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165196) 30z.Samu válasza Noxy (#165195) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, valahogy véletlenül megnyomtam amikor hívtak és bontotta is. Mindegy, nincs olyan nagy jelentősége, de én eddig úgy tudtam csak a hangerő gombbal lehet némítani.

Sic Parvis Magna

(#165197) x220i7


x220i7
tag

Sziasztok!
Gozerovel keresek olyan weboldalt/appot, amellyel YouTube link birtokaban mp3-ban tudok letolteni az iPhone-omra. Az elterjedt weboldalak mobillal nem mukodnek, a letoltes gombra kattintva mindig csak egy lejaszot kapok, ahol online hallgathatom meg, amit letolteni kivantam, de azt elmenteni nem tudom.

(#165198) buvartacsko válasza 30z.Samu (#165192) üzenetére


buvartacsko
addikt

első nyomásra némítja, másodikra elutasítja. :) én iOS 6-al csatlakoztam a klubhoz, azóta tutira így van, de szerintem előtte is így volt.

(#165199) col válasza x220i7 (#165197) üzenetére


col
addikt

Ezen az oldalon tudsz konvertálva letölteni, majd innen teheted fel pl 3utools-al. :)
youtube-os letöltés

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165200) Cathfaern válasza buvartacsko (#165198) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

3GS-nél is így ment már :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.