Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 09:31:23

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) StLui


StLui
veterán

Jól látom, hogy telenornál, több variáció esetén is drágább, illetve ugyanannyi a 4S mint az appstore-ból rendelve? :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9002) icecave válasza StLui (#9001) üzenetére


icecave
Topikgazda

Jól. Ezen a voda után (beszéltük már, nem írom le megint, a napokba elemeztük) nincs is mit csodálkozni :D :D

Feltéve,ha ezt nézted: [link], ami szifonos, és ki tudja végleges-e (bár valószínű,hogy az, de nem 100%).

hami85: nézd meg a linkem...

[ Szerkesztve ]

(#9003) hami85 válasza StLui (#9001) üzenetére


hami85
tag

Hol látsz ilyet a telenor oldalán?

Oké már látom :)

[ Szerkesztve ]

(#9004) StLui válasza hami85 (#9003) üzenetére


StLui
veterán

Mobilaréna, itt olvastam

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#9005) hami85 válasza StLui (#9004) üzenetére


hami85
tag

Jól beárazták :D

(#9006) bandigno válasza hami85 (#9005) üzenetére


bandigno
senior tag

Ja, de elvileg független telót adnak!

(#9007) icecave válasza bandigno (#9006) üzenetére


icecave
Topikgazda

Olvastam én is, de azért ez felvet egy problémát. Mégpedig,hogyha majd a Telenornál is veszik előfizura, és nem fizetik, letilthatják. Viszont, eladják gyári függetlenként hirdetve, mert ugye miből is jönnél rá... aztán boldogan használod, arra gondolván,hogy baj nem lehet, hisz gyári független, és egy napon meg arra ébredsz, hogy iPoddá vált a telefon. Ha ez így fog menni, akkor az ember még akkor sem lehet nyugodt, ha "gyári függetlent" vesz.

(#9008) JamesHun válasza icecave (#9007) üzenetére


JamesHun
addikt

ha a gsm boltok hirdetéséről beszéltek, elég sok átverős hirdetést látni, amik tuti, hogy előfizetéssel megvett telefonok
pl független i4s T-mobilos 90 ért és társai persze 0-s áfás számlával 0 perces bontatlan

SeriesX: JamesSHun

(#9009) Ck.


Ck.
addikt

Sziasztok, par napja irtatok, hogy hasznalt 4S-t mar 80 korul is lehet kapni, kerdem en, hogy hol? Apron 110-tol felfele lattam csak, gsm boltokban ugyszinten.

(#9010) Ck.


Ck.
addikt

Dupla.

[ Szerkesztve ]

(#9011) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

esetleg tudja mar valaki, hogy mennyi lesz az i5 a t-nel?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9012) M@te válasza Ck. (#9009) üzenetére


M@te
senior tag

aluljáróba vagy a váci utcába a magyart akcentussal beszélőktől :)

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9013) icecave válasza Ck. (#9009) üzenetére


icecave
Topikgazda

Annyiért a sima 4-esek mennek... 75-80-ért a 16 gigások. Elírás volt az, vagy ha találsz 80-ért 4S-t szerintem ne vedd meg,hamar ipoddá degradálódhat :D

HUTCHDB: Nem, pár nap múlva biztosan kiderül... csak tippek vannak, azokat olvashatsz sokat, az elmúlt pár napban többször is előkerült a téma.

(#9014) manchester85 válasza HUTCHDB (#9011) üzenetére


manchester85
addikt

Ez nagyban függ attól is, hogy milyen csomagban vennéd. De ettől függetlenül, konkrétumok még nincsenek. Csak nem az alma felé kacsintgatsz? :DDD

i6 Silver

(#9015) HUTCHDB válasza icecave (#9013) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, a joslatokat olvastam, de igazabol a konkretum erdekelne.
nalam igazabol nem nehany ezer forinton lenne a hangsuly, hanem inkabb az fogja eldonteni a vasarlast, hogy 120-130, vagy 180-200 kornyeke lesz-e.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9016) Blyan válasza ittakary (#8963) üzenetére


Blyan
félisten

Tényleg ekkora blama a bumper? Azt a rohadt... :Y

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9017) mondomén válasza HUTCHDB (#9015) üzenetére


mondomén
őstag

200-220:D

(#9018) Kartács válasza vadászcsiga (#8975) üzenetére


Kartács
aktív tag

Azt kérdezted hogy a bumper kifényesíti a fémkeretet?
De melyik vagy mire gondolsz? 3millió féle bumber létezik.
Én egy ilyenről sem tudok ami kifényesítené... mutass képet vagy mondj típust.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#9019) mondomén válasza Kartács (#9018) üzenetére


mondomén
őstag

Nem inkabb az alaszorult mocsok csinalja? Ipodom igyjart. Bar azt erosebben megfujtad es karcos lett.

(#9020) M@te válasza Kartács (#9018) üzenetére


M@te
senior tag

amúgy erre én is kíváncsi lennék. tegnap volt róla szó hogy utángyártott. de mi utángyárott? a keret vagy a bumper?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9021) Kartács válasza BossBoss (#8988) üzenetére


Kartács
aktív tag

Persze és ki is fizeti a fennmaradó részletet helyetted nem? :DDD
Apám... :U

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#9022) HUTCHDB válasza manchester85 (#9014) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

maga a iphone minosegre mindig is tettszett.
volt mar 3g, 3gs, 4, es 4s is, sot jelenleg a fiamnak 3g-je van.
sajnos mindig volt bajom a rendszerrel, de latom, hogy alakul es mindig adnak egy kis pluszt az uj ios-ek.
maga az 5-os mar talan kijelzo meretben is jo lesz, kulsore meg kifejezetten tetszik.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9023) Kartács válasza HUNPSP (#8989) üzenetére


Kartács
aktív tag

1. minek független? több kártyád van és 1 telefont szeretnél cserélgetni mindig? max akkor éri meg.
2. én most vettem 1 hete egy 2 hónapos 0perctől fóliás +2 tokos fekete T-set 16GB 110k-ért, de függetleneket meg láttam többet is 120 körül...
Főleg ha vársz 1-2 hónapot -10k legjön még az árból majd.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#9024) Kommy válasza Kartács (#9023) üzenetére


Kommy
veterán

csak aztán nehogy úgy ját a függő telefonnnal, hogy letiltják, mert nem fizeti valaki a számlát amivel lett véve.

(#9025) Kicsirics77 válasza Kartács (#9023) üzenetére


Kicsirics77
veterán

vagy mint Blyan,hogy kopogtattak nála :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9026) M@te


M@te
senior tag

pannonnál mától kapható a 4s. flottás vásárlásnál nincs részletfizetési lehetőség!!! nem is értem miért nincs? bolondok ezek? trémobilnál volt.
magánszemély vehet részletre. várhatóan később lesz 5-ös modell is.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9027) allando válasza M@te (#9026) üzenetére


allando
tag

Hi,

Lehet én néztem el valamit de drágább a telenornál a 4S mint a hivatalos független más boltokban?

[ Szerkesztve ]

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#9028) icecave válasza allando (#9027) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem nézted el, lista is lett linkelve.

A részletes hivatalos árlista: [link]

Hűség nélkül: 247 990 Ft, Apple Store-ban meg: 179.890 :D

[ Szerkesztve ]

(#9029) Ck. válasza M@te (#9012) üzenetére


Ck.
addikt

Ahaaa...nah ez igy picit neccesnek hangzik. Inkabb meg gyujtogetek. :D

(#9030) Keksz válasza Kommy (#8421) üzenetére


Keksz
senior tag

Ha átnevezem és kábelen újat hoz létre akkor is lefagy, nem megy tovább.
Wifi-n akkor is megcsinálja.

A backup mappát megnézem hogy lehet áthelyezni a telefonhoz (Backup, sok kicsi fájl és neha 1-1 nagy, 3-5GB és Snapshot mappa), az ipa fájlok másik meghajtón vannak, az is vmi fajta backup, nem?

Más:
4S tulajok nem tudom hogy vannak vele, de szerintem én ezt az új verziót most kihagyom, megvárom az 5S-t :-D

[ Szerkesztve ]

(#9031) M@te válasza Ck. (#9029) üzenetére


M@te
senior tag

nem is beszélve arról hogy flottásba kapnám meg 178-ért 2 év hűséggel :D :D :D :D :D
mindjárt meg is rendelem a függetlent az apple huról. de nem, inkább várok pár hetet hátha még lejjebb megy.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9032) Kommy válasza M@te (#9031) üzenetére


Kommy
veterán

az I5 hivatalos forgalmazását mindenképpen várd meg, tehát 28-át.

[ Szerkesztve ]

(#9033) Tomics válasza Kommy (#9032) üzenetére


Tomics
addikt

szerintem utána is várjon pár hetet, mert tavaly is úgy volt hogy a 4 árát a 4S megjelenése után pár héttel csökkentették. ha nem sürgős én várnék akár november közepéig is, hátha csökkentik akár az apple store-ban.

PH! addikt since 2004

(#9034) Def26


Def26
félisten

T-mobile jelenlegi árképzése ( i4s kapcsán) elég lol. Én asszem, az apple.hu -ról rendelem meg a telót.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9035) manchester85 válasza Def26 (#9034) üzenetére


manchester85
addikt

Pedig a 3 közül még mindig ők adják messze a legjobb áron, persze ez dijcsomagfüggő is.

i6 Silver

(#9036) Csabee.


Csabee.
nagyúr

T-nél mikor lehet előrendelni?!

Üdv: Csabee.

(#9037) M@te


M@te
senior tag

@Tomics @Kommy oké köszönöm, várok!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#9038) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

Létezik olyan program iPhone-hoz amivel rögzíteni lehet a kimenő bejövő hívásokat, amint felveszed a telefont vagy felveszik neked, elkezd rögzíteni?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#9039) Okuyama


Okuyama
tag

Üdvözletem mindenkinek ,kis segítség kellene és némi infó :) Adott egy Iphone 4s ,ma csak úgy elkezdtem a Siri-töl kérdezni pár dolgot és egyszer csak olyan furcsán kezdett el beszélni ,a hangja megváltozott .Mitől lehet ez ? Olvastam hogy a Siri tanul és figyeli az akcentust,lehetséges hogy e miatt változott meg a hangja ? Vissza szeretném állítani a régire mert nekem ez nem jön be igy.........ebben várnék ötleteket .Ráadásul ha kikapcsolom a Sirit ,már a sima Voice is igy más hangon beszél hozzám :F És nincs átállítva a nyelv ,már azt is néztem . A Másik kérdésem a következő : A Készülék eredetileg Német függő volt ,ugy kaptam meg hogy minden szolgáltatótól fogad kártyát .Eddig ahol néztem kb 2 hete mindenütt Lock-ot irt ,de mára már Unlocked :) Jelenleg magyar vodás kártyával használom ,és nem volt restore soha .Igy gond nélkül frissíthetek IOS 6 ra ?

[ Szerkesztve ]

(#9040) HBO2


HBO2
tag

ios6 ra mikortól lehet hivatalosan frissíteni?

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#9041) Kashim válasza HBO2 (#9040) üzenetére


Kashim
őstag

Holnaptól.

(#9042) Kommy válasza LordAxwell (#9038) üzenetére


Kommy
veterán

Nem lehet

(#9039) Okuyama:siri-re nem tudom a választ, de ha független akkor természetesen minden gond nélkül frissíthetsz.

(#9040) HBO2: 19-én tehát holnap este nagy valószínűséggel

(#9043) skoos válasza LordAxwell (#9038) üzenetére


skoos
őstag

Nincs és jogszabályilag nem is lehet. Ezért nem is lesz ilyen hivatalos app. Áthidalható, valami Google Talk os funkcióval, de ott is bemondja egy hang hogy felvétel készül a telefonbeszélgetésről.

(#9044) NoX


NoX
senior tag

Tegnap este üzembe helyeztem egy független iPhone 3GS-t barátnőmnek, aki Telenoros.
Minden rendben ment, kivéve, hogy nem működik az iMessage.

Az iMessage aktiválás sikerült, beállítottam, hogy 2 címről is tud fogadni üzenetet: telefonszám és apple id. Ha üzenetet írok magamnak az iPhone 4-emre, akkor bekékül a küldés gomb, tehát felismeri, hogy iMessage-ként tudja küldeni, de küldés után kiírja, hogy nincs kézbesítve piros felkiáltójellel. Sokszori újrapróbálkozás után sem tudja elküldeni. Se a telefonszámomra, se az apple id-mre, ezek nekem is meg vannak adva, mint fogadó csatornák.
Az én telefonom meg nem ismeri fel, hogy iMessage tartozna barátnőm telefonszámához és újonnan regisztrált apple id-jéhez.

Mintha csak félik sikerült volna az aktiválás...

Utána olvastam, és voltak problémák a Telenoros iPhone-okkal iMessage és Facetime ügyben, de ez már állítólag megoldódott.

Végigzongoráztam a Telenoros beállítási javaslatokat is.

Azóta annyi változás van, hogy nálam felismeri barátnőm telefonszámát és apple id-ját, mint iMessage kapcsolatok, kékként (iMessage) küldi el, de aztán végül sima SMS-ként érkezik meg. A 3GS-ről továbbra is 'nincs kézbesítve' üzenetek vannak, ha újat próbál küldeni, vagy a meglévőkre nyom egy újra próbálkozást.

Van valami tippetek, hogy hogyan tudnánk ezt megoldani? Köszi! :R

(#9045) Solar_Wind válasza NoX (#9044) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

iMessage szolgáltatás kiesések vannak az Apple-nél, lehet, hogy ez is közrejátszott.

[ Szerkesztve ]

(#9046) vadászcsiga válasza Kartács (#9018) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Páran biztos írták hogy kifenyesitette a keretet, Ittakary éppen tegnap este. Egy 800 Ft-os kínai bumper volt amit kineztem, ma meg is vettem, rajta is van a telefonon. Olyan a csomagolása mint az eredeti Apple félének, teljesen jól illeszkedik, még a gombok is ott vannak ahol kell. Majd meglátjuk, remelem nem kezdi el szép lassan csiszolgatni mert akkor megb*sz a szél :)

(#9047) kali válasza Solar_Wind (#9045) üzenetére


kali
legenda

tegnap nem működött nekem (sem), jelenleg okés!

(#9048) Tibee86 válasza vadászcsiga (#9046) üzenetére


Tibee86
veterán

Engem már sokszor lebeszéltek itt ezekről a pár száz forintos bumperekről. Hamar törik, gagyi, stb indokokkal. Meg persze, hogy kifényesíti az oldalát, de ez a gyárinál is előfordul. Csak azt nem értem, hogy lehet, hogy valakinek meg egyáltalán nincs ilyen gondja a bumperrel.
Egy linket tudnál mutatni, hogy milyet rendeltél?
Miért nem raksz fel körbe valamilyen olcsó matricát a keretre, és akkor nem kell attól tartani, hogy kárt tesz benne.

(#9049) JamesHun válasza NoX (#9044) üzenetére


JamesHun
addikt

be lehet állítani valahol, hogy imessage csakis imessage ként legyen elküldve és ne SMS ként ha valamit nem jól érzékel
Elején engem is megszívatott, hogy pár imessage-t pénzért küldött el, mert a 3G-t nem érzékelte rendesen, de mióta kivettem többet vacakol, de mindig úgy küldi el ahogy kell :D

SeriesX: JamesSHun

(#9050) LordAxwell válasza skoos (#9043) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Akkor a telefon szolgáltatók miért rögzíthetnek minden beszélgetést? JB-s alkalmazás sincs rá?

Más OP. rendszeres mobilnál se lehet megoldani?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.