Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) TheMarci válasza snooze (#28999) üzenetére


TheMarci
addikt

A multkor amikor -5- -10 fok volt itthon, szélben, és kimentem fotózni egy autót, akkor is 35%-ról nem kellett neki 5 prec, hogy meghaljon. Örültem is neki. Pedig egy átlagos téli nap volt. :(

Do You Dream?

(#29002) Xero válasza snooze (#28999) üzenetére


Xero
nagyúr

A magasság lehet, de a hideg nem az.

Sajnos ebből a szempontból a 4-től fölfelé nagyon leromlottak a dolgok. A 3G még vidáman ment -25-ben 3600-on, szemben a 4S-en ami már küzd erősen.

(#29003) privacy99 válasza snooze (#28987) üzenetére


privacy99
senior tag

Szerintem amit lehet, azt le kell védeni, jelkódzár és PIN alap. Ellopják, és aki naphosszakat azon gondolkodik, hogy hogyan lehet így megszopatni a másikat annak vannak ötletei, hiába mi most nem tudunk durva dolgokat kitalálni ami kárt okozhatna. És előfordulhat, hogy 5-6 óra után veszed csak észre, hogy nincs meg a teló, és ha kocsiban ülsz, vagy akármi, hogy tiltatod le a kártyád?

(#29004) Noxy


Noxy
veterán

Lopás a téma, ehhez kapcsolódva kérdezném, hogy a iCloud-ban miért nem jelenik meg a telom helyzete?
Online is csak akkor lessz kb 1 percig, ha a teloban ki be kapcsolom az iPhone keresése gombot. (3gs JB)

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#29005) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Használt vásárlásnál ha letiltás ellen ha iratok papírt az ér valamit?

(#29006) Gergőke88 válasza Chosen (#29005) üzenetére


Gergőke88
addikt

A szolgáltató nem fog vele foglalkozni, ha nem fizetik letiltják.

(#29007) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Az NCSettingset be lehet úgy állítani, hogy több sorban legyenek a kis kapcsolók, ne egy sorban az összes?

(#29008) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Megvettem életem első cydia alkalmazását az Auxo-t. Store-hoz hasonlóan mindig megkapom a frissítést?

...egy liter benzin ára (© Xero) :D

(#29009) Xero válasza vadászcsiga (#29008) üzenetére


Xero
nagyúr

:P

(#29010) ronda


ronda
aktív tag

Hi all!

Én is belefutottam abba, amit bbenec egy hete már megénekelt. Arról van szó, hogy lock-olt állapotban átvált a tel wifiről mobilnetre. A kérdésem az, hogy 4s 5.1.1-en is csinálta-e? Mert ha nem, akkor visszarakom azt.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#29011) Xero válasza ronda (#29010) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez mindig is így volt.

(#29012) madgie válasza Xero (#29002) üzenetére


madgie
titán

Komolyan nem bírná a hideget sem? Idén lusta voltam éjszakai fotózni télen, de eddig minden évben órákat pocoltam egy-egy csillagfotóért a mínusz tíz fokokban is :) ...és ilyenkor sokszor a telefon is jól jön, ha más nem, akkor ezzel világítok.

Vadászcsiga: köszi! Csak sajnos egyre lustább :D (meg most "elfáradt" egy kicsit ez a hobbi)

[ Szerkesztve ]

(#29013) vadászcsiga válasza madgie (#29012) üzenetére


vadászcsiga
félisten

wow le a kalappal, ügyes vagy :C

(#29014) BossBoss


BossBoss
őstag

A datacounter es a callcountet3 is nagyon rosszul számol. Másnál helyzet?!

(#29015) vadászcsiga válasza madgie (#29012) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ismerős, mostanában én is egyre kevesebbet fotózok sajnos

(#29016) Xero válasza madgie (#29012) üzenetére


Xero
nagyúr

Hideget nem annyira, de még inkább a magasságot.

(#29017) Ragnar95 válasza BossBoss (#29014) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Datacounterrel nálam nem volt gond.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29018) bigdady válasza madgie (#29012) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nagyon komoly képek, grat. Mivel fényképezted?

(#29019) Chosen válasza Gergőke88 (#29006) üzenetére


Chosen
addikt

Ha egy összegben lett vásárolva akkor is letilthatják?

(#29020) kali válasza Chosen (#29019) üzenetére


kali
legenda

nem teljesen kizárt!

(#29021) Ragnar95 válasza Chosen (#29019) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha az előfizut nem fizetik rá, akkor minden további nélkül.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29022) szoki007


szoki007
aktív tag

3Gs-nél olvastam hogy egy kis hókuszpókkal tud 720p videót felvenni ... ez hülyeség szerintetek ?

(#29023) szentkuti11 válasza szoki007 (#29022) üzenetére


szentkuti11
addikt

Utólagosan megnöveli a felbontást. Sok értelme nincs.

(#29024) vadászcsiga válasza szoki007 (#29022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Optika is kéne hozzá. Egyébként google segít

[ Szerkesztve ]

(#29025) szoki007 válasza vadászcsiga (#29024) üzenetére


szoki007
aktív tag

Szerinted honnan szedtem ? :D Nyilván azért írtam be ide hogy hátha valaki próbálta, van tapasztalata .....

(#29026) szentkuti11 válasza szoki007 (#29025) üzenetére


szentkuti11
addikt

Konkrétan zajosabb és pixelesebb lesz a felvétel, de 720p.

(#29027) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Cydiaban létezik olyan app, amivel ki tudom listázni hogy melyik app mennyit evett az akksiból? Régebben volt ilyenről cikk a szifonon, de nem találom. Köszi!

(#29028) f1alonso


f1alonso
aktív tag

Na holnap beviszem t-be a telefont és szerencsét próbálok , mert ma azt vettem észre hogy egy sárga folt jelenik meg a balfelső sarokba ha több ideig van bekapcsolva a kijelző ez már lehet jobb ok lesz.
Akkor egyedül a gari pappír elég?Számla vagy ilyesmi nem kell?

(#29029) kali válasza f1alonso (#29028) üzenetére


kali
legenda

elég!

(#29030) skidrowkill válasza Xero (#28190) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

tárgytalan!
törlést kérek!

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#29031) szoki007 válasza szentkuti11 (#29026) üzenetére


szoki007
aktív tag

Köszönöm ! Ránézek aztán majd kiderül :)

(#29032) madgie válasza bigdady (#29018) üzenetére


madgie
titán

Mikor mivel, a gépváz sokszor egy 40-50 ezres MILC (pl Panasonic GF1), az objektív szintén sokféle, a linkelt képen egy Samyang 7.5mm halszemobi.

(#29033) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Az Evasi0n féle JB (iOS 6-on) ugye nem befolyásolja az FMA-n (FreeMyApps-en) szerzett krediteimet, illetve később ugyanúgy fogom tudni gyűjteni majd beváltani őket? (Még korábban írta valaki, hogy JB-re hivatkozva vonták meg tőle a szerzett pontjait, de ha jól emlékszem, ő le is töltött mellé egy tört alkalmazást, amivel pontot szerzett.)

meg

(#29034) Xero válasza peugeotmate (#29033) üzenetére


Xero
nagyúr

Semmi gond vele.

A credit megvonás a warez miatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#29035) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Hello!

Jailbreakelni akarnam a 3gs-em 5.1.1 szoftal rajta.Velemenyeket szeretnek hallani,arrol,hogy mennyire erdemes ezt megcsinalni.Lassitani fogja a telefont,marmint a cydiabol feltett appok?Az aku elettartamat mennyire durvan fogjak a tweakek befolyasolni?
Elsosorban a notification bar-ba szeretnem betenni a wifi,3g,repulo mod ki-be kapcsolasat es esetleg mas gyors billentyuket is.Foleg ezert jailbrakelnem,mert megorit,hogy barmit csak a beallitasokbol erek el.
Ha valami tortenik jailbrake kozben,visszaallithato-e az 5.1.1-es szoftver vagy mar csak a 6-os?Illetve tortenhet-e valami vegzetes hiba ami miatt mehet a kukaba a telefon?

Ez utan a video utan allnek neki a dolognak,van valami jobb megoldas vagy ez teljesen okes?[link]

Bocsi a tomerdek kerdesert,elore is koszonom a valaszokat. :)

(#29036) szentkuti11 válasza juhiimi (#29035) üzenetére


szentkuti11
addikt

A lassulás mértéke attól függ, hogy mennyi tweak-et használsz. Az általad említett probléma megoldásához 1-2 tweak bőven elég. Ha van 5.1.1-hez SHSH-d, akkor nyugodtan belekezdhetsz, de ha nincs, akkor óvatosan, ha elrontod, nincs visszaút, már csak 6.1-et tehetsz majd fel (nekem is így volt ez i4-nél)

(#29037) Teszla_


Teszla_
senior tag

Be lehet azt állítani, hogy ha mobilnetről netezek, akkor ne kezdje el rögtön frissíteni a telefon az AppStore-t, Game Center-t, időjárást, részvényeket? Az első kettő lenne fontosabb, mert idegesít, hogy a háttérben keresi a programok frissítéseit és magától belép a GC-s accountba, emiatt jócskán lassítja a böngészést és csak fölösleges adatforgalmat generál. Jó lenne, ha csak wifiről csinálná ezeket.
I5, 6.02-es szoftver.

Más: iPhone-hoz lehet Mo.-on garancia kiterjesztést venni? Valaki esetleg vásárolt hozzá? Ha igen, akkor az alap 1 év után hol szervízelik a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#29038) Xero


Xero
nagyúr

(#29039) Dusee válasza Xero (#29038) üzenetére


Dusee
őstag

köszi, tényleg hasznos :R

(#29040) -secret- válasza nord_ (#28589) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

leszedtem a springtomize 2-t, és nem akarta eddig eltűntetni a battery icont, ma lefrissítettem.. a battery eltűnt de a jelerősség ikon jött elő.. valaki?

(#29041) samgar válasza -secret- (#29040) üzenetére


samgar
őstag

Melyik telód van? Mert pl. i5-ön nem komplatibilis a Springtomize.

Más: ezt imádom, megvásárolok valamit, nem kevés pénzért (BiteSms) és nem működik, licensz ellenőrzés hiba, reklám továbbra is ott figyel a képembe :(((

Oppo Find X5 PRO

(#29042) -secret- válasza samgar (#29041) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

4s

(nem vettem, tört progi)

[ Szerkesztve ]

(#29043) majestic


majestic
őstag

Valaki próbálta esetleg a magyar billentyűzet fix-et, hogy megy-e a ios6-on? Esetleg nincs meg valakinek e deb file, mert e szifon repóból nem lehet letölteni (kompatibilitás ios 5-ig miatt)?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#29044) Kicsirics77 válasza majestic (#29043) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szerintem ha vársz kicsit lesz hozzá megfelelő a szifon repóban,gondolom dolgoznak rajta.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#29045) majestic válasza Kicsirics77 (#29044) üzenetére


majestic
őstag

Lehet, hogy dolgoznak... én szinte csak ezért JB-keltem... nincs meg valakinek a deb file, kipróbálnám, nem hiszem, hogy ezen a részen változtatott valamit az Apple..

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#29046) szabopali


szabopali
aktív tag

(#29047) juhiimi válasza szentkuti11 (#29036) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Shsh-at hogy lehet csinalni?Ha jol latom ez vmi biztonsagi mentes a jelenlegi ios verziorol.

(#29048) Blaise válasza juhiimi (#29047) üzenetére


Blaise
veterán

[link]

Kicsit elavult a cikk, de a lényeg benne van.

[ Szerkesztve ]

(#29049) majestic válasza majestic (#29045) üzenetére


majestic
őstag

Az ékezeteseket átírtam magam, a kettős betűket nem tudom, hogy kell, így most már tudok várni :)

Ha valakit érdekel, akkor ezen leírás szerint kell megcsinálni, csak a keyboard-hu.plist file máshol van (/System/Library/TextInput/TextInput_hu.bundle) [link]

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#29050) juhiimi válasza Blaise (#29048) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Tehat ha jol ertem 5.1.1-et mar nem lehet megoldani,mindig csak a legujabb verziot?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.