Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Onderon válasza nord_ (#31999) üzenetére


Onderon
senior tag

vigyázz, mert csiga nagyon okos! nehogy már megmagyarázd neki vazze! hogy jössz te ehhez? :DDD

szerk.: omg, r3dsnake is, srácok, ebből dzsihád lesz!

[ Szerkesztve ]

(#32002) kali válasza agabe (#31967) üzenetére


kali
legenda

én láttam, tényleg nagy csúnya volt, hatalmasat kaphatott!

vadászcsiga; kerestem néhány napig az új telefonon a fizikai home gombot, de aztán megszoktam az újítást, és már teljesen beálltam az új módozatra, hogy csak egy pöttyintés az alkalmazásból történő kilépés, illetve mellette lévő ikonon egy másik a futó alkalmazások bezárása.

Vasinger!; nem tudni, hogy mennyit fut, anno mérték, de az még nagyon régi firmware alatt volt, az sem teljesen biztos, hogy most is annyin megy, de a módosításhoz elég mélyen kellene belenyúlni a firmware alapjaiba...

[ Szerkesztve ]

(#32003) Vasinger! válasza kali (#32002) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ja oké, akkor szotrnó. :R

(#32004) vadászcsiga válasza r3dsnake (#32000) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tudom hogy megszokás kérdése, csak nyafiztam kicsit. A letiltás jó ötlet tényleg hülyeség, viszont a főképernyőre lépés sokkal kényelmesebb mint home-mal, csak szokni kell. Köszi Nord_ :R

kali
Kiment a fejemből milyen a telefonod, hogy van ez a pöttyintés?

[ Szerkesztve ]

(#32005) szentkuti11 válasza Vasinger! (#31998) üzenetére


szentkuti11
addikt

Látszik, hogy SGS-ről jöttél. :DDD

Ilyen proci overclockok nincsenek iPhone-ra.

(#32006) vadászcsiga válasza kali (#32002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megvan, xperia z. Bocs.

(#32007) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mivel is lehet belenézni a backupba? Szükségem lenne egy telefonszámra amit ma véletlenül kitöröltem telefonon

(#32008) Kommy válasza vadászcsiga (#32007) üzenetére


Kommy
veterán

ibackupbot

(#32009) vadászcsiga válasza Kommy (#32008) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hálás köszönet, meglett a szám.

(#32010) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ha JB mellett töltöm fel iCloudba a kontaktjaimat, attól még minden további nélkül vissza fogom tudni őket állítani egy friss rendszerre, ugye? Nem kavar be? Bizt. mentést azt tudom, hogy nem "illik" jailbreak mellett, de minden más mehet?

meg

(#32011) Ragnar95 válasza peugeotmate (#32010) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet simán, nem lesz gond. A backupnak se kavar be amúgy a JB, én JB-s backupot használok a teló vásárlása óta szűz rendszeren is és nem volt vele gond...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#32012) sunahunter válasza bull84ghia (#31997) üzenetére


sunahunter
senior tag

Tudom, poén volt, raktam oda szmájlikat is.

(#32013) sipi83


sipi83
aktív tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám egy 3GS-el, ultra.... , nem is írom tovább, ugye ide :(
Ha valakinek van egy fölös 5 perce segíthetne.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#32014) bull84ghia válasza sunahunter (#32012) üzenetére


bull84ghia
őstag

Akkor :)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#32015) sunahunter válasza bull84ghia (#32014) üzenetére


sunahunter
senior tag

:)

(#32016) ronda


ronda
aktív tag

5 napja frissítettem 6.0.1-ről 6.1.2-re. Változatlan körülmények közt (folyamatos 3G, sok net, napi 1 óra Skype, no wifi, no zene) kb 40-60 perccel több használat jön össze.
Csak gondoltam leírom..

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#32017) #33846528 válasza ronda (#32016) üzenetére


#33846528
törölt tag

ezt en is megosztottam mar korábban, azóta is jót nevetek azon, aki azt mondja, hogy a szoftver nem tudja befolyásolni az uzemidot :))

(#32018) kali válasza #33846528 (#32017) üzenetére


kali
legenda

aki ilyet állít, az nagyon nincs tisztában a dolgokkal...

(#32019) d-boy


d-boy
senior tag

Sziasztok!

iPhone és Facebook kapcsolatával kérdeznék egy dolgot:
Ha egy fotót vagy bármit megosztanék a beépített facebook megosztással, nem tudom kiválasztani, hogy csak egy csoportba küldje... :(
Lehet nyilvános, csak én, közeli ismerősök stb... de csoport nincs benne. Vagy csak én nem csinálok jól valamit? Az egész sz@ros fb-t egy csoport miatt használom a távoli barátaim miatt, de oda nem tudok ilyen egyszerűen postolni.

Tipp? (Tudom, használjam alkalmazáson belül :D Csak így egyszerűbben is lehetne :) )

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#32020) Vasinger! válasza d-boy (#32019) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nyisd meg az FB csoportot a kliensben és onnan töltsd fel a képet, mintha posztolni akarnál oda. Ha külön app-ból szeretnéd feltölteni úgy tényleg nem lehet adott csoportba.

(#32021) d-boy válasza Vasinger! (#32020) üzenetére


d-boy
senior tag

Akkor marad az eddigi módszer, kár, hogy nem engedi.
Bár az okát nem tudom, hogy miért. :)

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#32022) sly54 válasza bigdady (#31982) üzenetére


sly54
tag

Mindegy melyikbe rakod,lényeg,hogy csak egy helyen szerepeljenek.Az "összefésülés"egyébként nem baj csak azok ne legyenek benne a kedvencekbe

[ Szerkesztve ]

(#32023) M@te válasza kali (#32018) üzenetére


M@te
senior tag

nem értem miért mondod ezt?! igenis befolyásolja az üzemidőt.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#32024) kali válasza M@te (#32023) üzenetére


kali
legenda

pont azt írtam én is, hogy aki szerint nem befolyásolja a firmware verziója/milyensége, az nincs tisztában a dolgokkal! másként értelmezted?
ellenkező esetben, vajon miért írtam volna le korábban többször is, hogy melyik verzió alatt javult/romlott az üzemidő?

[ Szerkesztve ]

(#32025) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Jelenleg JB-elt iPod Touch 4G-t szeretnék frissíteni a lehető legfrissebb jailbreakelhető szoftverre. Mi a teendőm, hogy ne legyen semmi gubanc? Mentések nem érdekelnek, csak a friss sw.
Előre is köszi. :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#32026) M@te válasza kali (#32024) üzenetére


M@te
senior tag

akkor rosszul értelmeztem amit írtál, bocsi.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#32027) peugeotmate válasza CHIPman (#32025) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nyomsz egy restore-t itunesban és felrakja a legfrissebb iOS 6.1.2-t. Evasiont használva tudod JB-elni.

meg

(#32028) knbs


knbs
senior tag

Udv kedves forumtarsak,

Valaki tudna nekem egy linket adni, ahol szajbaragosan de reszletesen le van irva az Itunes+iphone hasznalata. Az elso generacios iphone ota hasznalaom de szinte soha semmit nem foglalkoztam vele, tobbnyire telefonaltam es persze neteztem a telefonnal.

Mar eleg sok kep gyult ossze a telefonomon kezdem elerni a 32 gb hatarat. Egyszeruen csak szenvedek, hogy mit szinkronizaljak a gepen hova milyen mappakat tegyek stb.

Az itunes nekem az elejetol fogva egy logikatlan nehezen kiismerheto valaminek tunt ezert sem foglalkoztam vele sokat. Amit kelett megoldottam benne, de most szeretnem megerteni vegre. Veszem a faradtsagot es megismerkedunk.

Elore is koszi a segitseget.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#32029) TBMC válasza CHIPman (#32025) üzenetére


TBMC
addikt

ahogy peugeotmate -kollega említette, viszont érdemes mind ezt DFUból csinálni. :K

Xero: ha JBelt a készülék, érdemes mindig DFUból végezni az esetleges frissítéseket. Ajánlott. Semmi sem kell/kötelező - ajánlott kategória.

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#32030) Xero válasza TBMC (#32029) üzenetére


Xero
nagyúr

Már miért kellene hozzá DFU?

[ Szerkesztve ]

(#32031) manchester85 válasza TBMC (#32029) üzenetére


manchester85
addikt

De a restore is bőven elegendő, az ugyanúgy lezúz mindent. Te azzal kevered, hogy jailbreak esetén érdemes kerülni az update-et. Restore esetében úgyis lezúz mindent. A DFU-nak csak annyi a lényege, hogy te manuálisan is betallózhass neki egy firmware-t, de ő úgyis a legfrissebbet akarja feltenni.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#32032) TBMC válasza manchester85 (#32031) üzenetére


TBMC
addikt

tudom hogy lehúz mindent, hidd el nem keverek semmit semmivel :)
nálunk iclubbon is volt nem 1x off topikba is téma ez, hogy nem engedte az egyénnek frissíteni, hibakódokat dobált egyből tinyumbrellatól és egyéb mástól függetlenül.
DFU az ajánlott frissítési/restore mód mindig ha már jailbreakelt készülékről beszélünk.

Nem bizonygatni szeretném a dolgot, csak leírtam ajánlásomat :) szíve joga mindenkinet mit, s hogy csinál.

peace

RE: knbs: egy-két link első nekifutásra :) :

itunes for beginners 1
itunes for beginners 2

:R

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#32033) Xero válasza TBMC (#32032) üzenetére


Xero
nagyúr

Teljesen felesleges még mindig.A restore&update és a mezei update nem ugyan az. :N

(#32034) CHIPman válasza TBMC (#32029) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A DFU-t inkább most még nem erőltetném ha van rá lehetőség, nem az igazi a home gomb, bár lehet, hogy szoftveres a hiba. A JB-hez gondolom akkor mindenképp kell. Tehát mit csináljak pontosan?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#32035) Kommy válasza CHIPman (#32034) üzenetére


Kommy
veterán

Nyomsz iTunes-ban egy restore-t (visszaállítás), majd ha megvan letöltöd az evasi0n progit és megnyomod rajta a jb gombot, majd amikor kéri akkor a készüléken az új ikont és megvárod míg befejezi.

(#32036) CHIPman válasza Kommy (#32035) üzenetére


CHIPman
nagyúr

:R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#32037) samgar


samgar
őstag

Fiam orokolte a 3GS-t, ma vettem észre, hogy a gyári tolto két vegenel a csatlakozok elott kozvetlen mintha ellenne szinezodve vagy egve a vezetek, sot az egyik oldalon hianyzik is egy centis reszen a szigeteles. Ez mitol lehet?

Oppo Find X5 PRO

(#32038) kali válasza samgar (#32037) üzenetére


kali
legenda

betört, áthúz, melegedik és olvad?

[ Szerkesztve ]

(#32039) keszo válasza samgar (#32037) üzenetére


keszo
őstag

vagy csak egyszerűen koszosabb ott a fehér szigetelés.
valamint a csatlakozókba csak egyszerűen bele vannak dugva (gagyi módon) a vezeték szigetelése ami egy idő múlva szépen kihúzódik. Nekem is van egy ilyen adatkábelem.
a gumi szigetelés kihúzódott a csatlakozó törésgátlójából. nincs rá jobb szó gagyi

Attila

(#32040) CHIPman válasza Kommy (#32035) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ja, eszembe jutott valami... A régi gépemen volt az iTunes-hoz társítva az iPod, így is működik a fenti módszer? Természetesen az új szoftverrel már a mostanihoz társítanám.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#32041) vadászcsiga válasza samgar (#32037) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az enyém is ilyen, szerintem egyszerű kosz, mivel ott fogjuk meg a kábelt ahogy beillesztjük a csatlakozókba.

(#32042) Ragnar95 válasza CHIPman (#32040) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen igen, csak ha másik iTunes library-t használsz, akkor törlődni fognak a dolgaid az iPodról, bár ha nem raksz vissza backupot, akkor teljesen mindegy.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#32043) peugeotmate válasza CHIPman (#32040) üzenetére


peugeotmate
őstag

Mit társítanál mihez illetve milyen módszerre gondolsz? Nem értem.

Szerk. Ha arra gondolsz, h másik gépen is csinálhatod-e a restore-t, a válasz igen. A JB-t szintúgy. Közben látom Ragnar95 is megválaszolta, de igen, a tartalmaid el fognak veszni, azt majd csak az adott gépről fogod tudni rárakni.

[ Szerkesztve ]

meg

(#32044) CHIPman válasza peugeotmate (#32043) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az adott gép már darabokban van különböző helyeken, és a windows is elveszett egy jó kis HDD-zárlat miatt, szóval lelkileg belenyugodtam már. :D Köszi mindkettőtöknek. :)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#32045) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Frissíteni szerettem volna az Iphone 4-em. Volt rajta JB és frissítés közben elszállt. Most ha bekapcsolom, csak az usb kábel meg az itunes felirat/hangjegy van a kijelzőn.
Próbáltam úgy dfu módba rakni, hogy kikapcsolt állapotban nyomom a home gombot, miközben csatlakoztatom a pc-hez. Az Itunes viszont kiírja, hogy nem tudott csatlakozni, ismeretlen hiba lépett fel (0xE8000065).

Mit tudok csinálni ilyenesetben?

Előre is köszi!

(#32046) Sn00k


Sn00k
veterán

hi all.

Elnézést , ha kissé buta kérdéseket teszek fel, de még sosem használtam IOS-t és azt hallottam teljesen más mint a droid, én meg eddig csak azt használtam... :U

Jelenleg MicroSim karit használok, viszont , ha jól tudom nano sim kari kell az i5-höz. Na most , ha én nem akarok megint cserélni , akkor van valami átalakító amivel a mikroSimet tudom használni I5-el, vagy ez halott ügy?? Illetve van, olyan lehetőség, hogy a megjelenítendő névjegyeknél belehet állítani IOS-en, hogy a gmail címemből olvassa be a címtáramat, mert itt vannak a névjegyeim...?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#32047) bobooo válasza Sn00k (#32046) üzenetére


bobooo
addikt

1. Olyan nincs. Csak olyan ,hogy kivágatod nano-ra és egy átalakítóval átalakítod micro-ra.

2. Állítsd be mailnek a gmail-t és szinkronizáld a kontaktjaidat vele. Ha nem jelenne meg akkor Kontaktok ->Csoportok és jelöld be a Gmail-t.

(#32048) Sn00k válasza bobooo (#32047) üzenetére


Sn00k
veterán

Házilag gondolod , hogy kivágatni ? Az úgy akkor gondolom járható út, ha bemegyek voda igénylek nanoSimet és később, átalakítóval tudom majd használni , ha akrom mikroSim-ként...?

A gmailes, akkor müxik szupi...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#32049) rayoliviero válasza Sn00k (#32048) üzenetére


rayoliviero
veterán

iStyle, Xms: Ilyen helyeken azt hiszem kivágják, még talán pénzbe sem kerül.

(#32050) Sn00k válasza rayoliviero (#32049) üzenetére


Sn00k
veterán

aha, köszi.
Bár szerintem, inkább bemegyek majd a vodába azt igényleg egy nanót , ha oda kerül a sor A lényeg , akkor hogy átalakítóval, ha úgy alakul tudom mikro-ként is majd használni.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.