Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141001) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Van valami új kamera app az MS-től, lehet hogy érdemes ránézni: Pix (beszmac cikk)

(#141002) #21715712 válasza lugosi (#141001) üzenetére


#21715712
törölt tag

Teszteltem,gyari kam jobb kepet lo. Este meg valu nem mukodik ms appba.

(#141003) lugosi válasza #21715712 (#141002) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is ugyanerre jutottam. Sokkal gyengébbek a képei beltérben mint a gyári appnak. Majd még kint csinálok 1-2 összehasonlítást, de egyelőre úgy érzem eléggé delete-érett a helyzet.

(#141004) TigerCat válasza kchris78 (#140967) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez igaz. De nem is a részletekkel, mind inkább a tényleges minőségérzettel van gondom. Az valahogy elmarad az árcédulától. Persze nem rossz, de mégis, kicsit kevés. Egyébként a Mac-em simán hozza ezt az érzést...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#141005) Potrien válasza #03372544 (#140996) üzenetére


Potrien
senior tag

Meg fogom próbálni, de szinte 100% hogy s@ar lesz.
ezért ki fogják cserélni?

(#141006) Caaabi


Caaabi
senior tag

Az mindegy h a jb t laptoprol csinalom vagy pedig a webflames weboldalrol safarin keresztul ahogy az everythingapplepro s videoban van? Valami kulonbseg van ekozott es a pangus laptoprol jb elos dolog kozott ?

(#141007) -Ben- válasza Potrien (#141005) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem alaposan tisztítsd meg a gombot (akár enyhén nedves kéztörlővel), majd szárazra, moss kezet, ezután pedig állítsd be újra az adott ujjra a leolvasót. Ha így se jó, akkor egy próbát megér a szerviz. (iCentre, Almárium-Pro)

(#141008) r3dsnake válasza Caaabi (#141006) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Felesleges PC hozzá, mehet simán Safariból.

(#141009) -atesz- válasza r3dsnake (#141008) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Hogy?

(#141010) r3dsnake válasza -atesz- (#141009) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

(#141011) -atesz- válasza r3dsnake (#141010) üzenetére


-atesz-
aktív tag

A végét olvastad?

(#141012) r3dsnake válasza -atesz- (#141011) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem, mert nekem még működött pár napja. Akkor sry.

(#141013) Potrien válasza -Ben- (#141007) üzenetére


Potrien
senior tag

Megyek szervízbe vele szerintem.

(#141014) C$abi


C$abi
aktív tag

Sziasztok!

Pár, apróbb kérdésem lenne hozzátok:

Outlookba mentett kontaktokat (merthogy Windows Phone-ről jönnék majd) lehet szinkronizálni az iOS-es telefonkönyvvel?
Google Chrome-os könyvjelzőket lehet importálni Safariba?
Van Miracast vagy DLNA iPhone SE-nél?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#141015) Ragnar95 válasza Potrien (#141013) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha még nem volt meg, restore és újként beállítással tegyél egy próbát, hogy kizárd a szoftveres hibát biztosan.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#141016) -atesz- válasza r3dsnake (#141012) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Mákod volt. Nekem már nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#141017) r3dsnake válasza -atesz- (#141016) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem volt mákom, csak nem halogattam feleslegesen. :)

(#141018) nord_ válasza C$abi (#141014) üzenetére


nord_
veterán

- Kontaktok: természetesen lehet. Használhatod továbbra is az outlookos címedet, de csinálhatsz iCloudosat is: egyszerűen csak a vCardba exportált fájlt húzod az iCloduos telefonkönyvbe.
- Könyvjelzők: természetesen lehet (legalábbis Macen biztosan, de akkor sanszos, hogy PC-n is).
- (az utolsót nem használom, erre talán valaki más)

(#141019) senior69


senior69
tag

Üdv! i5s-t használok már közel 2-3 hónapja és nagyon klassz szerintem👌 Na de a lényeg amiért irok is hogy, a home gombhoz érve (nem rányomva) ilyen fura pattogó hangot ad ki. Ezzel szerintetek foglalkoznának a szolgáltatói (t-mobile, telenor stb ahol vettem) szervízben?

(#141020) #99546112


#99546112
törölt tag

Tud valaki takarító programot iphone-ra? Mert ami nekem volt a battery doctor az már megszűnt létezni az áruházban és nem találok hasonlot. Pedig olyan jó volt mert több gigát is felszabadított sokszor. Vagy van erre valamilyen más megoldás?!
Köszi!

(#141021) univerzita válasza C$abi (#141014) üzenetére


univerzita
addikt

DNLA megfelelő aplikácioval ( van több) lehetséges. Gondolom tv-re képeket,zenéket.

(#141022) univerzita válasza #99546112 (#141020) üzenetére


univerzita
addikt

Egyik módszer amikor nagyobb filmet próbálsz letölteni a stórból mint amekkora hely van a telefonon. Vagy a iPhone Care Pro ( gépre) és a Trial verzióval megcsinálod.

(#141023) csabiks válasza senior69 (#141019) üzenetére


csabiks
senior tag

Nekem is ilyen volt, nyomkodd folyamatosan be ki be ki jó gyorsan és a kosz kimehet kozule.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#141024) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Sajnos iOS 10 meg nem támogatja a Topia alkalmazást, így ha valakinek van felesleges pár perce akkor tudna nekem segíteni? [Erről] a képről a középsőre lenne szükségem, valamint [ez] a háttérkép kellene még nekem.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#141025) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Mi a teendő ilyenkor ha a képnél mindig betölt a kis cucc és utána tisztul ki a kép?
Visszaállítás történt és azóta ilyen. :F

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#141026) TheMarci válasza Ngtx (#141025) üzenetére


TheMarci
addikt

Icloud - kepeknel kapcsold ki a tarhely optimalizalasat.

Do You Dream?

(#141027) -Ben- válasza Aaron14 (#141024) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha megírod, hogyan keressek rá, akkor küldöm rögtön ;) Nem találom őket..

Más: hol tudom megnézni az összes - több telefonnal készült - eddigi, felhőbe mentett fotóimat?

[ Szerkesztve ]

(#141028) senior69 válasza csabiks (#141023) üzenetére


senior69
tag

Szerintem lazán van meghúzva egy csavar mert azóta már jó párszor be lett nyomkodja

(#141029) Magnum_


Magnum_
nagyúr

sziasztok!

erősítsetek meg pls, hogy ez az autós töltő iphone 5S-hez jó! vagy ez
Köszönöm!

ajándékba lesz olyannak, aki csak néha-néha töltené autóban.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#141030) bandigno válasza Magnum_ (#141029) üzenetére


bandigno
senior tag

a második képen ott van, hogy jó hozzá is! igazából amelyik cserélhető kábeles töltőfej, az szinte minden típushoz jó! persze a töltési idő függ a leadott A/V-tól is!

(#141031) Magnum_ válasza bandigno (#141030) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ohh, tényleg! köszönöm!

töltési idő kb mindegy, a használójánál elmegy lazán 2 napot is, autózni meg hosszú utakon szokott, szóval ez ilyen to-be-on-the.safe-side alapon kell
:R

I humbly and respectfully decline™

(#141032) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#141029) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igazából egyik se mert előbb utóbb tuti gond lesz vele (kiírja nem támogatott, és nem fog tölteni). Ezt venném inkább.

(#141033) Tewe013


Tewe013
őstag

Sziasztok!
A nővérem kint van Japánban és szeretne ott venni egy iPhone SE-t. A kérdésem az, hogy ha ott megveszi akkor az jár-e valamilyen hátránnyal? Tudja használni itthon is normálisan? Meg elméletileg Japánban van valami szabály, hogy hiába némítod le a telefont a kamera hangja ugyanúgy megmarad, a szoftvert lehet valahogy "honosítani"?
Válaszokért köszönet előre is! :R

(#141034) Tibee86 válasza Magnum_ (#141031) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha nem azonnal kell én a helyedben inkább rendelnék egy ilyet, amiket linkeltél azokra én biztos, hogy nyugodt szívvel dugnám rá a telefont.

(#141035) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#141032) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Miert elobb utobb? Hogyhogy nem azonnal?

Tibee: a jovo heten kell :/

I humbly and respectfully decline™

(#141036) Tibee86 válasza Magnum_ (#141035) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez mondjuk egy jó kérdés, hogy mi alapján tilt le. Volt olyan kábelem ami pár hét után, volt amelyik egy évig is ment és utána, némelyik egy idő után újra működik... :F

szerk.: Most olvasom az előző kommentemet, kimaradt a 'nem' szócska.

[ Szerkesztve ]

(#141037) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#141035) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezekbe van egy chip, és ami nem MFI szabványos előbb utóbb nem fog neki tetszeni, van hogy egyből, vagy hogy frissítés után, de van hogy fél évig jó, majd gondol egyet és utána nem veszi fel a töltést.

(#141038) Totheground válasza Tewe013 (#141033) üzenetére


Totheground
addikt

Tudja használni, persze.
A kamera hang már trükkösebb, mert az a firmwire-ben van benne (Japánban törvény írja elő, hogy a kamera hangot nem lehet elnémítani). Vannak megoldások, de egyik sem triviális.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#141039) Magnum_ válasza Tibee86 (#141036) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Raertettem :R

Black: amit linkeltel, az tuti?
Mert a kornyekemen van, at is tudnam venni hetfon. Ha van rakin.

I humbly and respectfully decline™

(#141040) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok! Fel tettem az ios 10 béta 2-t es működik is rendesen, de egy nagyon idegesítő dolgot vettem észre! Magától össze vissza keverte az általam iTunes-ban mappakba rendezett képeket! Ez normális??? Mit lehet tenni ellene? Vissza lehet ezt csinálni?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#141041) lugosi válasza lugosi (#141001) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

No kipróbáltam verőfényes napsütésben is, bátran törölhető az app, nem hogy jobb képeket nem csinál mint a beépített kamera progi, hanem bőven gyengébbeket. :/

(#141042) Braddock válasza Magnum_ (#141029) üzenetére


Braddock
őstag

Szia!
Én ilyennel oldottam meg: autós szivargyújtó mini USB töltő

+ USB kábel

Ez alapján MFI-s: [link]

Így tudja a kábelt máshol is használni, és 2 töltőhelye lesz a kocsiban.

[ Szerkesztve ]

(#141043) Noxy válasza Diokhan (#141040) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor még sem működik rendesen mert BÉTA.
Amúgy meg ha béta, feedback az Applenek.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#141044) Diokhan válasza Noxy (#141043) üzenetére


Diokhan
addikt

Rendben van, csak utána olvastam kicsit, ugy nez ki, hogy ez része az uj photos appnak...! Feedback ment természetesen!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#141045) szekfizsolt válasza Diokhan (#141044) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Én is feltettem és meglepve tapasztaltam, hogy használható 5S-en is. Jó, a 9.3.3 sokkal smooth-abb rendszer,d e beta-ról beszélünk.
Nem rossz, a fórumos visszajelzések alapján sokkal rosszabbra számítottam... :K

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#141046) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok, szeretnék venni használtan egy 6S készüléket, de mivel vidéki vagyok, és a legtöbb telefont pesten árulják, tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék biztosra menni a vásárlással? Köszi :)

(#141047) csƵ


csƵ
őstag

Egy ideje már folyamatosan ott az 1 értesítés a Messenger ikonon, akkor is, ha nincs olvasatlan üzenetem. Ez miért van?

(#141048) oliwire válasza csƵ (#141047) üzenetére


oliwire
őstag

Valamiért egy üzenetet olvasatlannak érzékel, de a Messenger appal nem látod. Én számítógépen láttam meg, hogy melyiket érzékelte olvasatlannak, majd ott megnyitva eltűnt.

(#141049) Ragnar95 válasza Peterzon94 (#141046) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak és kizárólag személyes átvételben bíznék a helyedben, minden más túl rizikós, én látatlanban még több száz pozitívval rendelkező eladótól sem vennék ekkora értékű eszközt.
Az meg le van írva topik összefoglalóban, hogy mire figyelj használt eszköz vásárlásánál.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#141050) B-L-A-C-K válasza Peterzon94 (#141046) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megbízható eladótól kell venned, pl itt apróról, akinek rengeteg pozitív értékelése van, nulla negatívval, és régi tag. Ezek a személyek valószínű nem fognak átverni, vagyis a nevük többet ér, minthogy behúzzanak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.