Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 09:31:23

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) DanielK


DanielK
addikt

Ios 7 beta: imessage és facetime másoknál megy?

(#39002) Terence12 válasza maathe (#39000) üzenetére


Terence12
tag

hali, a downgrade megy. én most vissza is állítottam a 6.1.3-ra. és szerintem a hivatalos frissítést is ki fogom hagyni ősszel :W

amúgy reg nélkül tettem fel a 7-et...

[ Szerkesztve ]

(#39003) maathe válasza Terence12 (#39002) üzenetére


maathe
senior tag

Közben találtam valamit: elvileg csak a shift+restore-hoz kell UDID reg, shift+update-hez nem.

Ennyire nem tetszik? Mi a gond vele? Hányas szifonod van?

[ Szerkesztve ]

(#39004) DanielK


DanielK
addikt

na restore-t csak akkor lehet nyomni, ha az iphone keresés kinyomva, de azt csak kód ellenében teszi (icloud id jelszó) :C

(#39005) manchester85


manchester85
addikt

A sima GSM verzió és a GSM rev A között mi a különbség? De ugy is kérdezhetném, hogy melyik kell. :) köszi.

DanielK

De gondolom DFU-ból ugyanúgy lehet restore-olni. Akkor meg tök mindegy.

Szerk.

1429??

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#39006) DanielK válasza manchester85 (#39005) üzenetére


DanielK
addikt

1429-es!

AKI TEHETI RESTORE-RAL TEDJE FEL!!!
így megy aszínes dock és az imessage és facetime is!!!!

(#39007) Terence12 válasza maathe (#39003) üzenetére


Terence12
tag

Ezek csak az én szubjektív benyomásaim - megelőzendő a fikázó hozzászólásokat a post-omhoz :)

sima 4 16Gb fekete. ezen elég hülyén mutat, hogy minden hófehér. ezzel a design-nal elvesztette számomra azt a prémium érzetet, amit mondjuk a telefon külső megjelenése alapján elvárna az ember. Számomra ez egy rosszul sikerült kínai-gagyi phone menüjére hasonlít. az új funkciók pedig nem hoznak akkor újítást, ami miatt szívesen bámulnám ezt a gagyi műanyag kinézetű interface-t. a menü logikája nem változott, az eddig is jó volt, csak a telefon maga vesztette el az egyediségét és eleganciáját ezzel az ui-val. ezt a design-ert fellógatnám fejjel lefelé egy fáról kicsit, hogy több vér jusson az agyába...

Sokkal többre tartom a funkcióbeli változásokat, mint anno az icloud, mint a látványos, de haszontalan parasztvakító "fejlesztéseket"...

De ez csak a privát véleményem...

[ Szerkesztve ]

(#39008) Terence12 válasza manchester85 (#39005) üzenetére


Terence12
tag

itt a megtalálod:
[link]

(#39009) DanielK


DanielK
addikt

lehet számokat tiltani külön smsre és telefonra is!

(#39010) matyi19


matyi19
őstag

Nagyon szepen megkernek valakit, hogy segitsen nekem dev. accont nelkul felrakni az iOS7-et. Elolvastam az osszes hozzaszast, de nem lettem okasabb. Letudna valaki irni a lepeseket?
Koszonom!!!

(#39011) samgar válasza Terence12 (#39008) üzenetére


samgar
őstag

Akkor az enyem ha 1429-es, mukodik cdma halozaton?

Oppo Find X5 PRO

(#39012) Totheground


Totheground
addikt

Hát, első tapasztalat, hogy bizony az UI nem mindig látszik túl jól.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39013) maathe válasza Terence12 (#39007) üzenetére


maathe
senior tag

Az ikonok kivételével nekem bejön a design, bár lehet fekete telefonon nem fog kinézni túl jól, azért teszek egy próbát.

(#39014) Terence12 válasza samgar (#39011) üzenetére


Terence12
tag

Hát erre nem vennék mérget ...

(#39015) Totheground


Totheground
addikt

Az viszont baromira tetszik, hogy a spotlight elérhető bárhol.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39016) samgar válasza Terence12 (#39014) üzenetére


samgar
őstag

Csak mert az oldal szerint, amit linkeltél, minden stimmel, nem mintha kitudnám használni ;]

Oppo Find X5 PRO

(#39017) Terence12 válasza maathe (#39013) üzenetére


Terence12
tag

Tedd azt! :) én csak a saját véleményem írtam le. Nyilván sokaknak bejön majd ez a design. Lehet hogy én vagyok túl "öreg" és maradi hozzá...

(#39018) Terence12 válasza samgar (#39016) üzenetére


Terence12
tag

Lehet. De az is lehet hogy a cdma-s verzió gyártásával egyidőben módosítottak a gsm verzión is valamit...

(#39019) maathe válasza Terence12 (#39017) üzenetére


maathe
senior tag

Szerintem egy hét használat után arra sem emlékeznél, hogy hogyan nézett ki a 6-os :D

(#39020) Terence12 válasza maathe (#39019) üzenetére


Terence12
tag

Ez első szifonom egy 2G volt, majd 3G, 3Gs, 4 - itt leragadtam mert nagyon tetszett. Szerintem 5 év használat után eléggé megjegyeztem a régi ui-t :D

(#39021) madgie


madgie
titán

Nekem semmi bajom amúgy a WP-szerű vonásokkal (eléggé szerettem a WP7 egyes részeit), a próbával viszont várok picit, úgyis megszaladtak az ebay-en az udid árak tegnap este óta.

(#39022) Blyan


Blyan
félisten

JB-s készülékről készült mentés gondolom felejtős lesz a iOS7 alatt?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39023) Ragnar95 válasza madgie (#39021) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És úgysincs rájuk szükség :DDD
Amúgy szerintem egyáltalán nem lett WP-s a kinézet, sem Androidos, de az eddigi iOS-re se hasonlít, teljesen egyedi lett...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39024) matyi19


matyi19
őstag

(#39025) madgie válasza Ragnar95 (#39023) üzenetére


madgie
titán

Nincs rájuk szükség? Nekem restore kell(ene) a JB miatt.

(#39026) Blaise


Blaise
veterán

Lehet downgrade-elni bétáról, vagy a szokásos figyelmeztetésként írták, hogy nem lehet?

(#39027) Blyan válasza matyi19 (#39024) üzenetére


Blyan
félisten

Persze.

Blaise
Ez honnan van?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39028) Ragnar95 válasza madgie (#39025) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor restore-olj 6.1.3-ra, aktiváld a telót és az aktivált rendszerre rakd fel shift+update-el a betat

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#39029) icecave


icecave
Topikgazda

Felraktam a bétát, itt van pár kép, majd még bővítem. Azért a tárcsázó rész, meg 1-2 dolog igen vicces még, remélem, a véglegesre más formát kapnak.

(#39030) Blaise válasza Blyan (#39027) üzenetére


Blaise
veterán

Ez az iOS Dev.Center kezdőlapja.

(#39031) Blyan válasza Blaise (#39030) üzenetére


Blyan
félisten

Linket tudsz adni?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39032) matyi19 válasza Blyan (#39031) üzenetére


matyi19
őstag

Itt is megvan.

(#39033) Blyan válasza matyi19 (#39032) üzenetére


Blyan
félisten

Ez nem pont a devcenter oldala. :))

(#39034) Blaise

Thx!

Regelt UDID amúgy mire használható?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39034) Blaise válasza Blyan (#39031) üzenetére


Blaise
veterán

Ide csak akkor tudsz belépni, ha van fejlesztői accountod (99 dollár/ év)

Az ipsw fájlokat innen is le tudod szedni.

[ Szerkesztve ]

(#39035) nofi válasza icecave (#39029) üzenetére


nofi
őstag

Új design mellé új hangok/effektek is dukálnak?

Xbox GT: nozsolt

(#39036) gagaracer


gagaracer
csendes tag

Nem tud valaki egy ingyenes offline navigációt ajánlani?Navigon már nem ingyenes:S

iPHONE 4 8gb white iOS 6.1.3

(#39037) madgie válasza Ragnar95 (#39028) üzenetére


madgie
titán

Lehet az lesz, de ráér... a munkahelyi, egy megabitet is csak alulról szagoló internetkapcsolattal elég izzadságszagú volna belekezdeni :D

(#39038) munnergep


munnergep
senior tag

Felraktam én is, de - kövezzetek meg -, most lett vége, hogy továbbra is csak iphone-ban gondolkozzak.
Vissza is rakom a 6ot gyorsan, aztán remélem délutánra kirúgják 2 lábbal ezt az elbszott tervezőt.

Eltünt az az érzet, hogy elég volt csak rápillantani a kijelzőre és soha nem kellett keresni semmit, hogy mire kell rányomni egy funkcióhoz. Most meg nincs kontraszt a megnyomható "gomb" és egy sima szöveg között. Lelassult a telefon kezelése. Nálam ezért volt mindenek feletti az iOS.
Nem, ezt egyszerűen nem hiszem el, olyan mint ha egy galaxy valamire ráraktam volna valami ócska romot.

Bocs mindenkitől, de ez úgy is szubjektív. Remélem rajtam kívül mindenkinek tetszeni fog és megmarad az iOS a legjobb rendszernek.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#39039) nord_ válasza munnergep (#39038) üzenetére


nord_
veterán

Milyen iPhone-od van?

(#39040) munnergep


munnergep
senior tag

Nord_ : 4s
Fenti tárgytalan, csak nem tudtam kitörölni, lejárt a szerkesztési idő.
Nem szabad véleményt alkotnom 5 perc alatt, majd 2 nap múlva. Bocs mindenkitől.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#39041) Blyan


Blyan
félisten

iTunes Beta elérhető akkor valahol?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39042) matyi19 válasza Blyan (#39027) üzenetére


matyi19
őstag

Ugy nez ki nem lehet...

(#39043) Axel100


Axel100
tag

Sziasztok tudnátok segíteni?Ezt írja az iTunes:Egy Iphone észlelve, de nem azonosítható megfelelően!Kérjük válassza le és csatlakoztassa ismét az iphone készüléket, és próbálja újra!KB:1000x lehúztam meg vissza de ugyanez!Vmi ötlet!Geveyes 5.1 oprendszer!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#39044) Axel100 válasza gagaracer (#39036) üzenetére


Axel100
tag

sygic magyar térkép van rajta ingyenes!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#39045) nord_ válasza Axel100 (#39043) üzenetére


nord_
veterán

Húzd le, indítsd újra az iTunes-t majd újból dugd rá a telefont.
Sygic: hét napig ingyenes a navi.

[ Szerkesztve ]

(#39046) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ha van fent JB (raadasul semi tethered) es Shift+update-et nyomnek, az mennyiren hulyitene meg a telot?

(#39047) icecave válasza r3dsnake (#39046) üzenetére


icecave
Topikgazda

Én a helyedben ilyennel nem szórakoznék. Bár lehet azóta változott,de még i4 korában eljátszottam ezt, teljesen meghülyült, lehetett restore-olni és új iPhone-ként beállítani. Mondjuk olyanról is hallottam, akinek semmi para nem volt belőle. Nyilván függ attól, milyen JS-s tweak-ek és mennyi van rajta.

(#39048) Axel100 válasza nord_ (#39045) üzenetére


Axel100
tag

Most azt írja:Nem tudtuk teljesíteni az iTunes store áruházzal kapcsolatos kérését.Ismeretlen hiba lépett fel!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#39049) icecave válasza Axel100 (#39048) üzenetére


icecave
Topikgazda

Lehet nem megvásárolt programot próbálsz synceltetni vele nem?

(#39050) ittakary válasza r3dsnake (#39046) üzenetére


ittakary
nagyúr

tilos ilyet csinálni

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.