Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 09:31:23

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) ittakary válasza Octopus21 (#27000) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze

(#27002) Blaise válasza HaZsolt (#26998) üzenetére


Blaise
veterán

Használni veszed vagy vitrinbe?

Ha vitrinbe, akkor gondolom valami hobby dolog lesz, ott meg nem ildomos a pénzt számolgatni ;)

(#27003) HaZsolt válasza Blaise (#27002) üzenetére


HaZsolt
őstag

Vitrinbe inkább:) ez egy 6 éves telefon tartok tőle hogy mindent ki kell cserélni.

(#27004) TheMarci válasza HaZsolt (#26998) üzenetére


TheMarci
addikt

Ebay-en 600 euróért veszel egy zsír újat, amit valaki valahogy megőrzött, olcsóbb, mint az 5-ös. :D Amúgy ha szeretsz magad szerelgetni, szerintem jó ötlet, főleg, ha logout cikket is írsz róla!

Do You Dream?

(#27005) madgie válasza #33846528 (#26999) üzenetére


madgie
titán

Miért, az aprón mi van? Most mondom, hogy már két i4-et is vettem ott, vadiújan, papíros garival (Voda és T). Igaz, csak 8 gigásak voltak. Míg mondjuk egy új, de mégis aprós 4S már másfélszer annyiba kerül.

El kell dönteni, mit akar az ember: kevesebbet fizetni most, vagy kevesebbet szívni, mert az újabb cucc két év múlva is használható lesz.

(#27006) #33846528


#33846528
törölt tag

pont ezt mondom. hozzáteszem a Voda meg a tmobil pont nem releváns most, mert kartyafuggetlen kell, sőt a 16 gb is előnyösebb sztem. nem véletlenül mondtam a 4s-t, en hosszútávra vettem, emiatt nálam a 4 alapból kiesett.

[ Szerkesztve ]

(#27007) Mr. Teddy válasza Octopus21 (#26996) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Igen, erre gyanakodtam én is, hogy a 16gb-os verziók között kb nincs árkülönbség. De ha van, azt 1-2 év után, amikor esetleg eladná az ember a telefont, ugyanúgy megmarad. Tehát értékben többet ér a 4S. Tudásban is jobb.
8gb 4 és 16gb 4S összehasonltása felesleges kb.

Amúgy én 32GB alá nem mennék. 16 is karcsú, főleg, hogy a rendszer elfoglal egy csomót. Elutazol külföldre, azt hiphop betelíti a HD video a tárhelyet.

Persze ez egyéni igény szerint változik.

(#27008) Mr. Teddy válasza HaZsolt (#27003) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Ha vitrinbe megy, akkor gondolom nem is kardinális kérdés, hogy mindene működjön nem?

ui: sorry hogy nem előzőt szerkesztettem, azt hittem már lejárt az idő...törölni meg ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#27009) B-L-A-C-K válasza Mr. Teddy (#27008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze tudjuk a őstagságra hajtasz... ;] :D

(#27010) Mr. Teddy válasza B-L-A-C-K (#27009) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Lebuktam :U

(#27011) madgie válasza #33846528 (#27006) üzenetére


madgie
titán

Ja, tényleg. Épp én pofázom, hogy független kell, aztán a függő aprós cuccal jövök.

Ultimate facepalm, csak nekem, csak ma (?) :DDD

(#27012) bbenec válasza Blaise (#26988) üzenetére


bbenec
tag

Erre rákérdeztem külön, hogy ez hogy van. 1 év világgarancia és utána 1 év bolti garancia ami teljes körű, nem csak a szoftverre!

Oda is van írva hogy:
"Választasának megfelelően az EU, HU és Gyártói garanciával kapható készüléket 1 illetve 2 év teljes körű garanciával,magyar nyelvvel, a gyártó által csomagolt összes alaptartozékkal együtt értékesítjük."

Szóban pedig megerősítést kértem erre, hogy ugyen a 2. év nem csak a szoftver és mondták, hogy nem, tejljeskörű a gari, csak az már nem Apple hanem a boltba kell vinni.

[ Szerkesztve ]

(#27013) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Viszont most néztem, hogy a 140e Ft az a feketére vonatkozik meg a garancia EU-s. Na most már kezdek összezavarodni a garanciával kapcsolatban is. Mi a különbség az EU-s és a gyártói garancia között?

Ajánlanai valaki egy konkrét boltot vagy csomagot hogy hol vegyem a legolcsóbban, normális garanciával?

Köszi.

(#27014) bbenec válasza Octopus21 (#27013) üzenetére


bbenec
tag

Elvileg a fehér is pont ugyanannyiba kerül. Én is először feketét rendeltem, aztán meggondoltam magam fél nap alatt, odaszóltam és fehéret kaptam másnapra ugyannyiért. A garira meg közben írtam választ, szerkesztettem a fenti post-ot.

(#27015) Blaise válasza Octopus21 (#27013) üzenetére


Blaise
veterán

(#27016) D@niel


D@niel
addikt

van a notimon egy mp3 album, csatlakozva a könyvtári wifire, teló szint úgy wifin, de kábel nélkül. na hogy varázslom rá a mobilra a zenét? =)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#27017) Qru válasza D@niel (#27016) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

e-mailben :D

#nincsbennetarcsi

(#27018) Kicsirics77 válasza D@niel (#27016) üzenetére


Kicsirics77
veterán

dropbox

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#27019) Mr. Teddy válasza D@niel (#27016) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Hogy le is játsza az music appon keresztül, vagy csak a fájlok kellenek?
Vannak olyan appok, amik tunak webszervert létrehozni. Ha azzal létrehozol, akkor a notiról böngészőből belépsz és feltöltöd az albumot oda.
Vagy esetleg dropbox, google drive, és egyéb felhős dolgon keresztül :)

(#27020) Octopus21 válasza bbenec (#27014) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Te honnan rendelted?

Amúgy azt nem tudjátok, hogy amikor kiadták a 4S-t akkor mennyi volt az ára? Csak kiváncsiságból érdekel.

(#27021) Octopus21 válasza Blaise (#27015) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Köszi, de nem erre a boltra gondoltam :) Feleslegesen nem fizetnék többet érte.

(#27022) TheMarci válasza Octopus21 (#27021) üzenetére


TheMarci
addikt

Szerintem a normális gari, gsm bolt, és legolcsóbb közül válassz kettőt, talán úgy megy.

Do You Dream?

(#27023) Aki Ross


Aki Ross
csendes tag

Üdv!

Olvasgattam ...sokat ..... :)

Bár még nem teljesen tiszta ...azt hiszem ez mára már lehetetlen:

Adva van egy GYÁRI iPhone4 (T-mobil) 4.1-es szoftal ..... JB=no
Lehet ezt 4.3.3-ra frissíteni?

Hiba esetén, cseréljen felhasználót!

(#27024) eszgé100


eszgé100
őstag

valamelyik nap felraktam az új itunes-t, de nem igazán jött be, annyi lenne a kérdésem, hogy a régi 10.7-est vissza lehet valahogy rakni úgy, hogy a beállításaim megmaradjanak? jelenleg a biztonsági mentésen kívül minden a d:\-n van, el is vannak szépen rendezve a dolgaim, és nem szeretném, hogy el legyen barmolva

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#27025) bobooo válasza Aki Ross (#27023) üzenetére


bobooo
addikt

Nem.. Csak 6.0.1re mivel gondolom nincs SHSH-d

(#27026) BossBoss válasza Aki Ross (#27023) üzenetére


BossBoss
őstag

i4-et nyugodtan frissítsd iOS 6-ra. Mit szenvedsz egy i4el egy 4-es szoftal? :F

(#27027) nord_ válasza lupus_l (#26997) üzenetére


nord_
veterán

És azt sem, hogy a 4S Home gombja is jobb lett.

(#27028) Aki Ross válasza BossBoss (#27026) üzenetére


Aki Ross
csendes tag

Gevey miatt ....
csak 4.1-es és 6.01 -es mentés van

Hiba esetén, cseréljen felhasználót!

(#27029) BossBoss válasza Aki Ross (#27028) üzenetére


BossBoss
őstag

Ahha. Így már értem. Sajna erről tilos itt beszélni. Sok sikert.

(#27030) Aki Ross válasza BossBoss (#27029) üzenetére


Aki Ross
csendes tag

Azért kösz .. :)

Esetleg privi, hogy merre induljak el .... ?

Hiba esetén, cseréljen felhasználót!

(#27031) BossBoss válasza Aki Ross (#27030) üzenetére


BossBoss
őstag

Ha nincs mentve SHSH-ed az adott szofthoz, akkor tudomásom szerint esélytelen. De olvasgass itt az ilyen témában.

(#27032) Qru válasza nord_ (#27027) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Anno filóztam én is, de végül úgy döntöttem nekem nem ér +40k-t az S-es a simával szemben.

#nincsbennetarcsi

(#27033) #33846528


#33846528
törölt tag

es mára nem működik a fb push szolgáltatása, se uzenetnel, se kommentnel... tegnap meg működött, érthetetlen.

(#27034) Mr. Teddy válasza Qru (#27032) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Azt meg kell hagyni, ha eladod használtan ez a 40k még mindig megmarad...
Én ezt befektetési szemmel is nézem, hogy ha arról van szó, később jobb áron eladható az újabb.

(#27035) Tibee86 válasza Qru (#27032) üzenetére


Tibee86
veterán

Szintén. Bár amikor én vettem a 4-et, több volt a különbözet, mint 40.
Majd ha az 5S hoz valami olyat, hogy húú, akkor arra váltok, ha nem, marad a 4S, mert az 5 nekem nem kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#27036) Qru válasza #33846528 (#27033) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam működik, most is kaptam push üzit, hogy rámírtak fb-on.

Mr. Teddy: Hidd el később nem fogod annyival többért eladni mint a mostani árkülönbözet. Ha csak azt veszem, hogy év 5-6%-al inflálódik a forint, már lehetetlen visszahoznod a mostani 40k-s különbséget. Ár/érték mutatója jobb a 4-nek mint a 4S-nek jelenleg (is).

#nincsbennetarcsi

(#27037) #33846528 válasza Qru (#27036) üzenetére


#33846528
törölt tag

nálam reggel óta nem működik. megpróbálkoztam egy deaktivalassal is, de nem javult meg egyelőre :/

(#27038) Mr. Teddy válasza Qru (#27036) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Jó, legyen a 40k helyett 25k vissza. 15k különbözet: jobb kamera, javított szériahibák, gyorsabb, stb, stb...
Mondjuk én eleve újonnan vettem 2 év hűséggel. Eleve csak 8GB lett volna 4-ből és én 32-est vettem, már csak innen is kiesik a 4.

Amúgy nem tudom, de régebben amikor néztem a használt piacot, 4S-ek olyan 120k körül mozogtak, 4-ek 70k között. Használtan.

(#27039) kenny123


kenny123
addikt

Van itt egy 2g-s ipod, azért itt kérdezek, mert ez majdnem a 3g iphone.
Most frissül épp 4.2.1-re, ha letöltök egy 3.1.3 fw-t, akkor ctrl+frissétés/restore gombbal felmegy rá?

Igazából nem akarok vele sokat szopni, mert nem az enyém. :DDD

yo

(#27040) Qru válasza #33846528 (#27037) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor lehet a szolgáltatód szórakozik... Telenyomornál minden ok.

Mr. Teddy: Kb annyi, nem egész 40k a különbség. Használtakat néztem, 80k volt a 16GB-os 4 a 4S 32GB-os lett volna 120k. Mind a kettő non garis de gyárilag független (fekete), igaz a 4S-en nem volt fólia (a 4-en igen) és karcosabb/kopottasabb volt a 4S... és a 4-hez ennyiért adott a csóka két tokot is (4S-hez nem adott volna).

Amire én használom a 4 is bőven sok.

#nincsbennetarcsi

(#27041) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Másik ügyben is kérdeznék. Nekem 3GS-em van és azt nem tudom, hogy amikor wifi hálózaton vagyok akkor a háttérben pl fut e a Skype miután kilépek belőle vagy nem? Ugyenez a kérdésem a Viberrel és a Facebookkal kapcsolatban, mert jó lenne ilyenkor online maradni ezekben és esetleg jelezne a telefon ha valamelyikről üzenet jön esetleg hívás. Social Chess-el sakkozok és haverom is. Neki Ipad 2 van és ő akkor is online marad a sakkban amikor a Home gombbal kilép és jelzi neki a Slide "ikonon" amikor lépett valaki.

Ezeket nem lehet Iphone-ra is belőni?

(#27042) Vazallus


Vazallus
tag

Üdv,

Kérdezném,, hogy hátha tud erre valaki valami bűvésztrükköt:
iPad 1-en (5.1.1 jailbreakelt) ha updatelni szeretnék egy alkalmazást akkor beugrik az a híres ablak, hogy Nem lehet kapcsolódni az itunes Store áruházhoz. Új appot letölteni enged, de az updateknél ez a hiba már elég régóta fenn áll és se wifin se mobilneten és még más Apple ID-val sem tud frissíteni meglévőt mert ott mindig felugrik az ablak.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#27043) skidrowkill válasza Ragnar95 (#26887) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

kitöröltem az iTunes-t ahogy mondtad,. most meg azt írja hogy telepítette de sehol sincs, nem tudom telepíteni :|

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#27044) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Teljesen rendben van a 6.1... Nem fagy, a gps géphangú még mindig, de elvitt ma legeldugottabb helyre... :) És reggel óta használom a telefont, net, navi és 2-3 hívás, most 60%-os az akksim. Saját tapasztalat, gondoltam leírom. Iphone 4s

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27045) #33846528 válasza szekfizsolt (#27044) üzenetére


#33846528
törölt tag

kíváncsian várom e szempontbol a hivatalos verziót.

(#27046) bobooo válasza szekfizsolt (#27044) üzenetére


bobooo
addikt

Most megy fel nekem is. Eddig a 6.0/6.0.1/6.1 beta 4 elég sz@r akku időt produkált, de hát ha ez segít ezen. Hopp már fent is :B

szerk.: Amint beaktiváltam a telefont, fel is ajánlotta, hogy frissítsem a szolgáltatói beállításokat (kép). Másnak is volt ilyen? Netán LTE? ikon 400 LTE csomagban vagyok, de nem i5-el, hanem "csak" i4S-el, így kipróbálni nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#27047) erdoke válasza szekfizsolt (#27044) üzenetére


erdoke
titán

Hátha csak 1 hetet kell várni a hivatalos véglegesre. A 6.0.2 frissítés óta (legalabbis az lehetett dec. 19-én) nem indítottam újra az iPhone 5-öt, most már kibírom azt a pár napot, ha eddig 40-et elketyegett gond nélkül. :K
Illetve a WiFi kijelzés valahogy beragadt, bármilyen erős hálóra csatlakozik, mindig csak a legalsó pötty fehér a kijelzésen. Ezért nem fogom újraindítani. :N

A legjobb aláírás a héten

(#27048) privacy99 válasza erdoke (#27047) üzenetére


privacy99
senior tag

Nekem néha 1-2 app ikonjánál telepítést ír (miközben már rég fent van), meg egy ikonból 2 van stb..kis hibák fordulnak elő, ezért hetente 2-szer újra szoktam azért indítani.

[ Szerkesztve ]

(#27049) irgum válasza bobooo (#27046) üzenetére


irgum
addikt

I5-ön ilyen nekem nem volt.

#27050: duuuurva! :D

[ Szerkesztve ]

(#27050) bobooo válasza irgum (#27049) üzenetére


bobooo
addikt

Most a frissítés után az Info fül alatt a Szolgáltatónál ez áll: T-Mobile H 14.1 (kép)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.