Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 09:31:23

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) #51177472


#51177472
törölt tag

Számomra ez nagyon várós. [link]

(#64002) TheMarci válasza -secret- (#63999) üzenetére


TheMarci
addikt

Jó, de én meg úgy vagyok vele, hogy annyit fizetek, amennyi ki van írva, adja az eladó drágábban, akkor is megveszem az adott terméket, de ne azért adja 980-ért, hogy majd a huszast otthagyom. Kalkulálja bele az árba a hasznát, meg mindent, hogy most plusz minusz 200 forintért veszek egy gyrost, telefontokot, bármit, nagyjából mindegy, de ne nézzen rám morcosan, hogy annyit akarok fizetni, amennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#64003) Kommy válasza Mr. Erikszon (#64000) üzenetére


Kommy
veterán

a mobilesubstrate és a preference loadert rakd újra akkor menni fognak de csak a következő újraindításig (telefon).

(#64004) Zjunior válasza #51177472 (#64001) üzenetére


Zjunior
veterán

Igeeen.Komoly!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#64005) -secret- válasza #51177472 (#64001) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez kvajó. Én nem érzek még motivációt, hogy feltegyem a jb-t... csak a zeppelint. ;]

(#64006) Mr. Erikszon válasza Kommy (#64003) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

De a tweakeket nem kell ujradobjam...igaz?

(#64007) Kommy válasza Mr. Erikszon (#64006) üzenetére


Kommy
veterán

azokat nem kell.

(#64009) #51177472 válasza matyi19 (#64008) üzenetére


#51177472
törölt tag

De, a mai ingyenes a Tiny Thief, ami pár napja alapból ingyenes volt, nem is értem... tiszta gáz már minden. :DDD :(

(#64010) Kommy


Kommy
veterán

Mivel áll az iTunes Store így állítani sem lehet, hogy mi mennyibe kerüljön a fejlesztők részéről, amúgy tavaly is egy csomó dolog volt már előtte ingyenes, nem kell ezen fennakadni.

(#64011) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Nincs perference loaderem...van mobile substrafe ios 7-re külön valami...nekem van egy ilyesmim hogy mobil substrafe fix 3 és még egy sima mobile substrafe.
Állandóan ki be kapcsol a gps hogy tudom letiltani akár tweakkel?

[ Szerkesztve ]

(#64012) Blaise válasza Mr. Erikszon (#64011) üzenetére


Blaise
veterán

Nyilván nem viccből kapcsolgat ki/be, hanem olyan appot használsz folyamatosan ami igényli a helymeghatározást. A beállításokban egyébként szimplán kikapcsolhatod, akár alkalmazásonként is.

(#64013) vadászcsiga válasza Kommy (#64010) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lúzerek ott az apple-nél. Azt hitték ha csak 7-re teszik elérhetővé majd frissítek :DDD

akár tweakkel
:)) ez jó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64014) 206 cc


206 cc
senior tag

Skacok!
Vett itt már valaki iphonehoz-padhez bármilyen un. okos tartozékot?Mérleg,csuklópánt,játék,vérnyomásmérő stb...... ilyenekre gondolok...

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#64015) Gsx-rr válasza Vasinger! (#63982) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Semmi! Csak max a minőség!!! :DD

http://szifon.com/2013/06/07/csak-ovatosan-az-olcsobbnal-is-olcsobb-toltokkel/

de tőlem mindenki úgy teszi esetlegesen tönkre a készülékét ahogy akarja!

[ Szerkesztve ]

(#64016) Xero válasza -secret- (#63999) üzenetére


Xero
nagyúr

Na most nem azért, de a partnerek nekem sem utalnak borravalót mondván, hogy volt még pár száz fölösleges € a számlájukon.
Nyilván bizonyos szolgáltatásnál rendben van, ahol elképzelhető, hogy bőven bele van kalkulálva az adott munkaerő bérezésébe, de egy bolt legyen az akár trafik is, ne legyen már ilyen hely.
Normális országokban/helyeken ahol erre szükség van ott már úgyis bele van kalkulálva az árba.

Azt meg külön mókásnak tartom, hogy elvárod. :U

(#64017) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Valaki használja a swipeselection nevű tweaket ios 7-en?

(#64018) Gsx-rr válasza 206 cc (#64014) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Csak ajtózárat ,immobilizert ,kaputelefont ,philips hue izzót.

Nincs aki jailbreakelt ios7-ről? Hívásnál nekem fekete lesz az állapotsor , alig látom az időt és térerőt ,más tapasztalta ezt?

[ Szerkesztve ]

(#64019) Zjunior válasza Gsx-rr (#64018) üzenetére


Zjunior
veterán

Ajtózárat?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#64020) #51177472 válasza -secret- (#64005) üzenetére


#51177472
törölt tag

En azt vilag eletemben nem hasznaltam amugy, semmi ertelme sztem.

(#64021) Gsx-rr válasza Zjunior (#64019) üzenetére


Gsx-rr
veterán

http://szifon.com/2013/07/01/magyar-fejlesztes-tesztje-iphone-nal-nyithato-ajtozar-garazs-auto/

(#64022) Kommy válasza Gsx-rr (#64021) üzenetére


Kommy
veterán

Elég rövid életű volt, már sem facebook oldal, sem a szifon store nem árulja.

(#64023) Gsx-rr: természetesen lehetséges, de akkor is furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#64023) Gsx-rr válasza Kommy (#64022) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem akkor csak valami átmeneti gond lehet átszervezés vagy valami ,mert nincs 2 hete ,hogy megjött és ez is az ő termékük.

http://www.bluebulb.com/

(#64024) snooze válasza Mr. Erikszon (#64017) üzenetére


snooze
veterán

az pontosan mire jo?

GO Gunners!!!

(#64025) Silverss


Silverss
aktív tag

Sziasztok!

Ma hangszóró és mikrofon cserét kapott az i4S-em, ezekkel semmi probléma a szerviz óta, viszont hazajöttem és hiába próbálom rádugni a gépre az iPhone-t, ismeretlen eszköznek írja.

2 kábelt is próbáltam és 3 gépet, mindenhol ugyanaz, csak tölti a telefont.

Úgy tudom, hogy a mikrofoncsere dock cserével is jár, így gondolom ez lehet a gond. Ilyenkor nekem kéne valamit beállítani, resetelni, vagy mehetek vissza pestre a szervizbe?

(#64026) vadászcsiga válasza Silverss (#64025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miért nem hívod a szervízt? Csak nem ez az első cseréjük

(#64027) -secret- válasza Xero (#64016) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Dehogy várom el. Csak viccesnek tartom nem azt amire írtál most, hanem az azelőtti hsz-em. Nem várom el, igaz.. 2 nap általában összejön a borravaló egy kávéra (120ft). :))

(#64028) radi8tor válasza Gsx-rr (#64023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyik oldal komolyabb, mint a másik. Itt pl ára sincs a cuccoknak. :U

⭐ Stella

(#64029) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Egyik ismerősöm úgy járt az 5C telefonjával, hogy este feltöltötte olyan 90%-ig, lehúzta töltőről, majd reggel arra kelt fel hogy a telefon meg se nyikkan. Csak úgy tudta be kapcsolni hogyha a power home gombot nyomta. Esetleg rendszer hiba volt, vagy lehetséges hogy hw-es gond áll a háttérben?

iPhone 13 Pro Max

(#64030) Ákinard válasza -secret- (#63965) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Kábelből is jó lenne ha kezelné a 'szart. :D

Ha veszek eBayen egy sima mezei ócsós lightning kábelt, azt lehet nem fogadja ez az iPad mini? :D Mert gondolkodtam, hogy jó lenne beszerezni egyet, ne a gyári kopjon :D

(#64031) vadászcsiga válasza jozsi252 (#64029) üzenetére


vadászcsiga
félisten

vagy az egyik, vagy a másik ;)
Honnan tudjuk?

(#64032) -secret- válasza Ákinard (#64030) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem nem is azért volt 4S-hez 200 forintos hogy 'ne a gyári kopjon'.
Szét volt szórva melóba itthon , balcsin aztán nem azon kellett stresszelnem, hogy otthon hagytam-e a kábelt. :)

[ Szerkesztve ]

(#64033) Oracle


Oracle
senior tag

Hi

Ios 7 alatt, tpottal hol találom az alkalmazásokat? Megnéztem az összes mappát de egyikben sem volt. :F

(#64034) jozsi252 válasza vadászcsiga (#64031) üzenetére


jozsi252
veterán

Csak hogy valaki találkozott-e ilyen hibával, abból már talán lehetne következtetni. Ja és amikor bekapcsolta akkor az aksi 50%-on volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#64035) Kommy válasza Oracle (#64033) üzenetére


Kommy
veterán

pedig ott vannak csak szépen kóddal vannak a nevek.

/var/mobile/Applications ban vannak a telepített programok és a
/var/stash/Applications.*-ban az alap appok.

(#64036) Silverss válasza vadászcsiga (#64026) üzenetére


Silverss
aktív tag

/on
Na, felhívtam. Azt mondták ilyen még sosem történt, biztos a kábel a rossz. Mondtam, hogy tuti nem, azt mondta menjek vissza, megnézik. Szóval majd januárba mehetek megint.

/off
Lassan 3 év rajongás után, elegem lett az iPhoneból, újonnan vettem, vigyáztam rá és minden baja van.
Eddig tökéletesen működött, az utóbbi fél évben egymás után jönnek a bajok. Kezdődött olyannal, hogy nem látta a wi-fit, majd recsegett a hangszóró, aztán meghalt a mikrofon. Most megcsináltattam a bajokat, erre meghal a dock connector is.
Szuper!
1 hónapja csak szopok vele

Ha megkérdezik, hogy vennék-e újra, a válaszom NEM!
Jó meg minden, de alapból instabil vagyok idegileg és mit ne mondjak, mikor a mikrofon megadta magát és nem tudtam telefonálni majdnem földhözvágtam és indultam S3-mat, vagy S4-et venni.

[ Szerkesztve ]

(#64037) Ákinard válasza -secret- (#64032) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Tulajdonképpen nekem is erre kellene. A telefonom Androidos, ahhoz is van egy töltő itthon, van egy "mobilizálható" és van egy a melóban is... De ahhoz semmi extrát nem használok, 2 darab 1,8 méteres kábel 290-ért adták az extreme digitalnál :D

Jó lenne ehhez is legalább egy készlet a melóba, biztos ami tuti. De ha nem fogadja el, akkor feleslegesen rendelgetnék.

Tehát, válogatós az iKütyü kábel ügyben?

(#64038) radi8tor válasza Silverss (#64036) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Alaplapcsere?

⭐ Stella

(#64039) Silverss válasza radi8tor (#64038) üzenetére


Silverss
aktív tag

Hát ha arra kerül a sor, akkor remélem erre is kiterjed a szerviz magángaranciája, mert én mikrofon és hangszóró problémával mentem be, és persze hibátlan dock connectorral.
(A WiFit korábban egy Restore megoldotta)

(#64040) Oracle válasza Kommy (#64035) üzenetére


Oracle
senior tag

Igen ez ok régebbi ios-en is itt voltak, de most nem találom pedig felraktam az open ssh-t. Mi lehet a gond?

(#64041) Kommy válasza Oracle (#64040) üzenetére


Kommy
veterán

T-pothoz afc2add kiegészítő kell cydia-ból, hogy látszódjon a teljes telefon tartalma.

[ Szerkesztve ]

(#64042) atees válasza Silverss (#64036) üzenetére


atees
őstag

Lehet, hogy hülyeség de pucolt ki a csatlakozót, hihetetlen mennyi piszok beragad oda!
Nekem pl tölteni nem akart, miután kipucoltam hibátlan lett!

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#64043) Oracle válasza Kommy (#64041) üzenetére


Oracle
senior tag

Köszönöm így már olyan mint rég. :R Eddig ez nem kellett hozzá, ezért nem tudtam mi történt. :)

(#64044) Mr. Erikszon válasza snooze (#64024) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Húzod az ujjad a billentyűzeten és megy az a kék cucc jobra meg balra és ha pl elírsz valamit nem kell a nagyítóval tökölni...goglizd ki ha nem érted miről hadoválok.

[ Szerkesztve ]

(#64045) DanielK válasza Silverss (#64036) üzenetére


DanielK
addikt

Azért vagy kibukva mert valaki szarul dolgozik? Hova vitted? Hivatalos szervizbe?

(#64046) paci88 válasza Gsx-rr (#63944) üzenetére


paci88
tag

Nálam is fekete az állapot sor,így nem tudom megnézni hogy hány óra hívás közben!

(#64047) Silverss válasza DanielK (#64045) üzenetére


Silverss
aktív tag

Neeem, ez már csak a hab a tortán. A mikrofonon voltam a legjobban kibukva, mert pont tele voltam fontos dolgokkal és nem bírtam telefonálni, csak kihangosítva, meg fülhallgatóval.
Kihangosítva cink volt közterületen, meg hívás közben keresgélni a fülest is, szóval...

(#64048) Silverss válasza atees (#64042) üzenetére


Silverss
aktív tag

Tudom, ismerem a "trükköt". Korábban már mentett meg, de ebben a helyzetben, most konkrétan "új" csatlakozóm van, mivel a mikrofon egyben van a dock connectorral és csak együtt cserélik, szóval ezért gyanakszom a szervizre.

...mivel lejárt a garancia és pénzes zsák sem vagyok, így rászorultam a nem hivatalos szervizre sajnos, de nem akarom szidni őket, vagy valami, mert korrektek, le is beszéltük telefonon, hogy visszamegyek és leellenőrzik, majd "garanciálisan" javítják a készüléket.
Ezzel párhuzamosan külföldi fórumokat is végigolvastam, több10 hasonló sztorival, de semmire sem jutottam végül, legközelebb januárba megyek pestre, majd jelentem a fejleményeket utána.
Remélem nem alaplapi baj.

Tényleg nem akarom szidni a srácokat, gyorsan kész lett a készülék, meg egyenlőre én sem tudom mi a gond, szóval nincs probléma a szervizzel. Ha meg esetleg ők is hibáztak akkor is elégedett vásárló leszek. (Persze amennyiben a korrekció is akadálytalanul zajlik majd.) :)

[ Szerkesztve ]

(#64049) majestic


majestic
őstag

Srácok, mondjátok már meg légyszi, hogy a mostani JB mennyire stabil? (a mobilsubstrate problémáról tudok).

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#64050) Silverss válasza majestic (#64049) üzenetére


Silverss
aktív tag

Én még nem JailBreakeltem (feljebb látod, hogy mivel küzdök xd), de haverom felrakta és nem is a stabilitással hanem a tweakek kompatibilitásával van a legtöbb gond. Szinte semmi nem jött még ki iOS7-re.

Egyébként nemrég kijött egy 2. verzió is evasion JBből, nem tudom az miben más, még nem olvastam utána, ha neked gondjaid vannak akkor egy restoret követően adnék annak is egy lehetőséget.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.