Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 09:31:23

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) ittakary válasza -secret- (#77995) üzenetére


ittakary
nagyúr

De. Hapcizni fog. :D

(#78002) -secret- válasza ittakary (#78001) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:P :DDD

Felnevettem :D

(#78003) Kbali válasza insight (#78000) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha lehet kapni, akkor a T-nél még olcsóbb.

(#78004) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a ios 7.1.1-ben lévő billentyűzet szókiegészítését lehet-e valahogy befolyásolni? Nem találtam semmilyen állítási lehetőséget. Borzasztó szavakat ajánl fel. Ez amúgy tanulékony? Nem úgy veszem észre. :) Tudom, hogy ki lehet kapcsolni. Bocs, hogy ezt írom, de a többi platform ezen a téren messze túlmutat ezen a megoldáson. Vagy én nem tudom beállítani?

Köszi a segítséget előre is!

(#78005) insight válasza Kbali (#78003) üzenetére


insight
aktív tag

wow, ezt nem is tudtam. köszi!

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#78006) Kbali válasza insight (#78005) üzenetére


Kbali
nagyúr

Sokszor futok bele a T-nél ilyesmi dolgokba. Pl.: Nokia CK200-as kijelzős, memóriás kihangosító 14e Ft, csak most ugyanígy nem rendelhető, talán 1-2 üzletben van.

(#78007) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Megéri még Iphone 4S-t venni 2014-ben? Lehet IOS7-tel használni? Valahol olvastam, hogy az IOS7 nem nagyon megy az Iphone 4S.eken, meg lassú is. Akkor csak IOS6-tal érdemes használni inkább? Köszi a válaszolóknak!

(#78008) B-L-A-C-K válasza szildavid90 (#78007) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

i4 nem a legjobb, 4S-sen még használható, viszont ha hosszabb távra tervezel i5 alá ne add...

(#78009) insight válasza szildavid90 (#78007) üzenetére


insight
aktív tag

ha arra van pénzed, akkor megéri. Ha picit kell csak tovább nyújtózni és belefér, akkor i5.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#78010) ittakary válasza szildavid90 (#78007) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sokan dobálóznak (pl ez előttem írók), hogy megéri, de mint minden, ez is relatív. Mennyiért vennéd?

Mert új áron (90-100k): NEM éri meg, mert ennyiért vagy minimálisan többért használtan i5-öt kapsz.

(#78011) feedme


feedme
tag

Hali!

Kéne egy kis segítség, kezembe nyomta tesóm a telefonját(3g) hogy "rossz" jailbreakelve volt és gyáribeállításokat csinált.
Próbálkozom reggel óta mindennel, de sehogy sem akarja az igazságot.

Tudom már volt párszor, olvasgattam is őket, de egyik se akart menni. Nem tudom mi hogy volt rajta mert ő is csak úgy kapta.

Rendes firmware 1015 es hiba, Custom pedig 1600-1604.Bármilyen módban.

Köszönöm!

(#78012) roberto211 válasza szildavid90 (#78007) üzenetére


roberto211
őstag

Nekem i4s em van és teljesen használható még az iOS 7 el is.. Főleg 7.1 óta..

Amúgy érdemes még venni de hoosszú távra ne gondolkozz.. Max ha ilyen 1 évre tervezel telót venni... szerintem..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#78013) szildavid90 válasza roberto211 (#78012) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat aki segített nekem ebben a kérdésben. :R

(#78014) feedme válasza feedme (#78011) üzenetére


feedme
tag

Solved! :DD

(#78015) horn3t


horn3t
tag

Sziasztok!

Biztosan valahol már valaki megkérdezte, de valahogy nem sikerült kereséssel rátalálnom, és előre is bocsánatot kérek, ha túl láma a kérdés, vagyis a problémám.

3G-m van. 3. valamilyen IOS-vel. Eddig elvoltam vele, mert amire kellett arra pont jó volt. De most kéne 4-es IOS. régen voltam iTunes-ban, de ahogy nézegettem nem találtam meg a lehetőséget arra, hogy ne a legfrissabb szoftvert tegye fel, hanem mondjuk valamelyik 4-eset. Ebben tud valaki nekem segíteni?

Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy 4.xx és 4.xx között is van különbség ugye, de gyorsaságban is? Ha a legutolsó 4-es IOS-t teszem fel nem fog fullá lassulni?

Előre is köszönöm, ha valaki szán a problémám megoldására egy kis időt.

Üdv: Horn3t

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#78016) insight


insight
aktív tag

Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy ha új üzenetet nyit meg az értesítési központból, akkor újraindul a telefon?

Kódot nem kér, villámgyors restart, de rohadt idegesítő, és többször előjött már. Csakis azóta, mióta a legújabb szoftver van fenn.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#78017) Ragnar95 válasza horn3t (#78015) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

3G-re 4.2.1 a legújabb iOS, csak azt tudod felrakni rá. De, be fog lassulni tőle a teló jelentősen, ráadásul 4.2.1-re sincsenek már gyakorlatilag appok az AppStore-ban, szóval nem sokat érsz a frissítéssel...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#78018) horn3t válasza Ragnar95 (#78017) üzenetére


horn3t
tag

aham. értem. köszi a gyors választ. igazából gmail chatet akartam felrakni. vagy valami hasonlót, hogy telefonon tudjak chatelni gmailes ismerősökkel.....
akkor b terv, nincs valami olyan progi, ami esetleg még 3-as szoftverrel még fut és tudok gmail chatet használni?

köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál.....

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#78019) galaxys80


galaxys80
veterán

Az előbb kiírta a telefonom, hogy nincs szolgáltatás. Bármit csináltam (repülő mód ki-be) nem akart helyreállni.
Nyomtam egy home+power újraindítást azóta minden rendben vele.
Mi lehetett a gond?
Esetleg a szolgáltató rakoncátlankodik? (Vodafone)

(#78020) nord_ válasza joefasalasso (#78004) üzenetére


nord_
veterán

Tanulékony, bizony.

(#78021) samgar


samgar
őstag

Nekem totál elszállt az itunes a frissítés után :W

Oppo Find X5 PRO

(#78022) samgar


samgar
őstag

Újra kellett telepíteni, most jó.

Oppo Find X5 PRO

(#78023) Ragnar95 válasza galaxys80 (#78019) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valószínűleg egyszeri anomália volt, ne foglalkozz vele, ha nem jelentkezik többször.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#78024) Martin107


Martin107
tag

Az lenne a kérdésem, hogy pl. iPonnál vásárolt gyári független i4S garanciáztatása hogyan működik?

(#78025) Zjunior válasza Martin107 (#78024) üzenetére


Zjunior
veterán

Tök mind1 hol vetted, keress egy hivatalos APR boltot, és vidd be, vagy hívd fel őket, és futárral beküldöd:).

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78026) Martin107 válasza Zjunior (#78025) üzenetére


Martin107
tag

Beviszem a telefont, megnézik hogy imei alapján garanciális, aztán ennyi?

(#78027) Zjunior válasza Martin107 (#78026) üzenetére


Zjunior
veterán

Serial alapján, igen! :K

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78028) Martin107 válasza Zjunior (#78027) üzenetére


Martin107
tag

Köszi a gyors infót!

(#78029) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Párom vásárolt 2 hónapja egy iPhone 5C típusú készüléket, és még akkor beállított egy jelkódot, ma délután még feltudta oldani a kóddal a készüléket, de már este 6 körül nem, próbálkozott, de mostanra már minden próba után azt írja, hogy iPhone lezárva, próbálkozzon 1 óra múlva.

A készüléket a Telekomnál vásárolta.
Oda ha holnap bevisszük minden papírral, hogy tudja bizonyítani, hogy valóban erről a készülékről van szó, és az övé, akkor feltudják oldani ezt a jelkódot, ha igen akkor ennek van anyagi vonzata?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

Ui.: Find my iPhone nincs bekapcsolva a készüléken.

Samsung S9

(#78030) puru válasza Víz Elek (#78029) üzenetére


puru
senior tag

Szia!
Ők se tudják feloldani a jelkódot, ha sehogy se fogadja el, a törlés a legbiztosabb megoldás.
Itt a hivatalos leírás: [link]

De biztos jó kóddal próbálkoztok? :)

(#78031) B-L-A-C-K válasza Víz Elek (#78029) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Magyarul elfelejtette a kódot...Mert olyat még sose hallottam hogy valaki jót ír be és nem veszi be a készülék...

A telekomnál ha elvileg tudnak függetleníteni, szerintem ezt is megtudják oldani, de lehet tovább kell küldeniük a szervizbe...

(#78032) asuspc96


asuspc96
senior tag

Mindenkinek kellemes estét!

A kérdésem a következő lenne, ha nincs banki számlám se bankkártyám se semmi lóf@asz amivel be tudnék reggelni appstore-ba úgy hogy fizetős dolgokat vegyek, akkor ezt hogyan lehet kiküszöbölni ?
Vagy van valaki itt a jelenlévők közül aki tud rajtam segíteni ?
személyes találkozó alkalmával elküldené nekem ajándékba (úgy tudom lehet ilyet, kapok egy kódot az email-emre amivel le tudom tölteni) én meg ott helyben kifizetem borravalóval együtt...
.

(#78033) Víz Elek válasza puru (#78030) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Időközben felhívtuk a Telekom ügyfélszolgálatot, lekérték az adatokat (szerződésszám stb..), minden egyezik, és azt mondták, hogy vigyük be a legközelebbi szuper szervizbe, és 1100 Ft-ért megcsinálják.

Gondolom akkor ők is azt tudják majd csinálni, hogy törlik a készüléket.

Samsung S9

(#78034) #51177472


#51177472
törölt tag

Szoval az iOS meg mindig nem jatszik le semmit, amihez flash player kene?

(#78035) erdoke válasza #51177472 (#78034) üzenetére


erdoke
titán

Az OS nem, de appok igen, pl. Puffin.
Erről jut eszemb, mintha ma lett volna hír, hogy a YouTube teljesen leállt a Flashsel.

A legjobb aláírás a héten

(#78036) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Masnak is van olyan problemaja h ha feloldom a touchid-vel a telot es rakkattintok egy ikonra akkor ahelyett h megnyilna elkezdenek rezegeni. Van erre valami gyogymod?

Koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#78037) B-L-A-C-K válasza adamssss (#78036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nálam ilyen nincs és sose volt. Ha kezdő iPhone használó lennél, akkor azt gondolnám hogy biztos hosszan nyomsz rá, mert akkor igen rezegnek az ikonok, de tudtommal már nem vagy kezdő...Így ha ez valóban hiba nálad akkor próbálj meg egy Power + home resetet...

(#78038) adamssss válasza B-L-A-C-K (#78037) üzenetére


adamssss
veterán

Igazabol mar lattam itt kollegat aki ugyanerre panaszkodott, ezert kerdeztem. (2009 ota vagyok szifonos) :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#78039) samgar válasza adamssss (#78038) üzenetére


samgar
őstag

Én is de még csak hírből sem hallottam ilyen bugról. Van új a nap alatt.

Oppo Find X5 PRO

(#78040) adamssss válasza samgar (#78039) üzenetére


adamssss
veterán

De naponta van h otszor. Raadasul nem is kell nagyon gyorsan kattintani. :F

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#78041) asderr


asderr
aktív tag

Sziasztok
Minap vasaroltam megbizhato forrásból,egy kitunő 3gs-t.
6.1.6 iOs-sal,ez katasztroofalis!
Van SHSH-em 4.3ra(inkább mint a 6.1.6)
Redsnowwal visszatöltöttem a 4.3at SHSH keretében,és itunes logó jött ki.
Tinyumbrella valahogy a házban lévő összes gépen nem indul el Java hiba miatt.
Mit tudnátok javasolni tinyumbrella-n kivül visszaallitasra?

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#78042) VoidXs válasza asderr (#78041) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nincs alternatíva. Miféle hibát kapsz pontosan?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#78043) asderr válasza VoidXs (#78042) üzenetére


asderr
aktív tag

itunes logó :(

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#78044) bigdady válasza asuspc96 (#78032) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak bankkartyával megy. Nyiss egy számlát. Mindent kp-vel oldassz meg a 21 században?

(#78045) Vekko


Vekko
aktív tag

Üdv!

Hogyan lehetne megoldani, hogy PC-men lévő videókat lejátsszam iphoneról? Külön hálózatból, internet segítségével. Google drive-om van, onnan letudom tölteni a fájljaimat, de én streamelni szeretnék.

(#78046) irgum válasza Vekko (#78045) üzenetére


irgum
addikt

Ez jó lesz: link

(#78047) ittakary válasza Víz Elek (#78033) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nyomorékok tárháza a T :)

1100ft-ért megnyomnak egy gombot az igen.. Nehogy bevidd, ne pénzeld ezeket :U Elmondjuk mit kell csinálj.

(#78048) Tibee86 válasza ittakary (#78047) üzenetére


Tibee86
veterán

Ne tartsd magadban, kíváncsi vagyok hogyan lehet megkerülni a jelkódot iOS7 alatt.
Szerk.: egy sima restore után kérni fogja nem?

[ Szerkesztve ]

(#78049) TheMarci válasza Tibee86 (#78048) üzenetére


TheMarci
addikt

restore?

Do You Dream?

(#78050) Tibee86 válasza TheMarci (#78049) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem tudom, azért kérdeztem, nem loptam még iPhone-t. ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.