Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165201) 30z.Samu válasza buvartacsko (#165198) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom mit ügyködtem akkor annál a hívásnál... :D

Sic Parvis Magna

(#165202) Noxy válasza x220i7 (#165197) üzenetére


Noxy
veterán

Nem fogsz találni. Ilyen nincs hogy VIDEÓ megosztó oldalról MP3 formátumba töltesz le. Max MP4-ben amiben egy 2-3 MB-s zenéből 7-8 MB lesz az MP4 formátum miatt, még akkor is ha csak az album borítót látod.
Meg olyan app-t sem találsz, ami letölti utánna meg át konvertálja MP3-ba.
A minőségről meg nem is beszélve.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165203) vasi89 válasza blaca83 (#165162) üzenetére


vasi89
addikt

" a használt árak illetve egyes "árusok" új telefon árai alig olcsóbbak vagy, kb: egy árban vannak olyan cégek áraival amik elvileg hivatalos helynek számítanak és számlát is adnak."

Hivatalos viszonteladó az a Media Markt, eDigital, Istyle, Icentre stb., az ő áraik azért elég magasak viszont vannak cégek akik adnak számlát és ajánlottak mint a btel vagy mobilcorner de náluk csak 1 év garacniát kapsz a hivatalos viszont eladóknál 1+1év magánszemélyként. Ha cég nevére veszed akkor mindegy honnan veszed. Az meg h az aprón sokan annyiért adják számla nélkül mint más számlával az nevetséges. Azóta nem foglalkozom az itteni nagy eladókkal mikor egyszer rákérdeztem h számla van e, és még neki állt feljebb... de itt is van aki azt írja ad számlát de hát kitudja.

(#165204) lugosi válasza 30z.Samu (#165201) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet, hogy pont letették, amikor megnyomtad.

(#165205) Kbali válasza Noxy (#165202) üzenetére


Kbali
nagyúr

http://www.youtube-mp3.org/

(#165206) bzs73


bzs73
őstag

Megjött reggel az airpods. Hát ez nagyon szuper cucc. Végre nem kell már kínlódni a zsinórral. Ha nem szól a zene, észre sem venném hogy van valami a fülemben. Hangzásra is korrekt. Agybadugós szilikonos füleseket nem szeretem, az earpods is jó lenne, csak a szilikonos agybadugósokkal ellentétben könnyen kimozdítja a zsinór a fülből, ha mozog az ember. De ez így nagyon szuper. Most néztem pc-n is, ott is szuper minden. Tegnap délben rendeltem meg rufusz webáruházból, reggel már itt volt vidéken a postán, 8-kor már át is vehettem. Így utólag nem bántam meg, akárhogy is drágállom az árát egy füleshez mérten, mert tényleg minőségi cucc, és nagyon sokat fogom használni.

If a second or you are the first to lose.

(#165207) takacs tamas válasza Noxy (#165202) üzenetére


takacs tamas
csendes tag

Nem szeretnék vitatkozni, mert iphonnal még nem próbáltam, de én évek óta töltök mp3-at youtube-ról egy egyszerű trükkel: elindítom a kívánt klippet (bármit) majd a címsorból kitörlöm az UBE betűket, és enter.
Ekkor átvisz egy oldalra, ami kb így néz ki: https://yout.com/video/UC7q7lR5kIs ahol lehet választani, hogy mp3 vagy mp4 ben szeretnéd e letölteni....

a mai világban bármi megtörténhet

(#165208) bzs73 válasza takacs tamas (#165207) üzenetére


bzs73
őstag

Ez tényleg működik. Köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#165209) col válasza Noxy (#165202) üzenetére


col
addikt

Számtalan ilyen oldal és program van. Szóval teljesen simán lehet videóból mp3 hangot is letölteni... :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165210) Noxy válasza col (#165209) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor hajrá.
Adott valakinek ez a probléma.
Ne nekem írjál.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165211) col válasza Noxy (#165210) üzenetére


col
addikt

Már elnézést, de te írtad: "...Nem fogsz találni. Ilyen nincs hogy VIDEÓ megosztó oldalról MP3 formátumba töltesz le..."
Pusztán erre reagáltam, hogy ennek ellenére létezik a lehetőség. :D
Hajrá, vagy esetleg HURRÁ ...

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165212) Noxy válasza col (#165211) üzenetére


Noxy
veterán

Ezzel most sokra megy.
Mondtam ne nekem bizonygasd.
Ő neki segíts, ha annyira tudod.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#165213) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Már megoldódott a kérdés, nem értem miért vitatkoztok még mindig rajta. :U

Sic Parvis Magna

(#165214) col válasza Noxy (#165212) üzenetére


col
addikt

.Figyelj, olvasás módot tedd ON állapotba nálad és olvass vissza, leírtam én is egy módszert erre :)
Esetleg próbáld ki te is, vagy amit a kolléga is leírt a UBE eltávolítást a linkből ..

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#165215) vasi89 válasza bzs73 (#165206) üzenetére


vasi89
addikt

És az nem zavaró h metrón semmit nem hallani a zenéből meg ha kimész az utcára akkor alapból semmit nem hallasz a mélyből? :) közben látom h vidéki vagy, akkor a metrós kérdés tárgytalan de sok tesztben írták h a hangzás az mint a sima earpods.

(#165216) 30z.Samu válasza bzs73 (#165206) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért elég kemény, hogy az árából telefont is vehetsz. Enyhén túl van árazva első ránézésre, de remélhetőleg hosszú évekig hű társad lesz. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#165217) buvartacsko válasza 30z.Samu (#165216) üzenetére


buvartacsko
addikt

az iPhoneod árából meg vehettél volna autót, vagy 5000 darab színes ceruzát is akár... :U imádom ezeket az összehasonlításokat.

(#165218) B-L-A-C-K válasza bzs73 (#165206) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És ugyan úgy szól 60 ezerért mint az ~5 ezer forintos sima gyári?

(#165219) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#165218) üzenetére


buvartacsko
addikt

elég sok helyen le volt már írva többször is, hogy jobban szól mint a 10 ezer forintos gyári. :U

60 ezerért itt nem csak a hangzást kapod, hanem hogy nagyon egyszerűen tudod az ökoszisztémán belüli eszközeidhez csatlakoztatni, nem kell folyamatosan párosítgatni ha mással akarod használni. 4-5 napot lazán elmegy töltés nélkül, ha csak headsetként akarod használni akkor elég az egyik füledbe berakni. egyáltalán nincsenek kábelek ami baromi nagy szabadságot ad (persze neked ez nyilván egy bullshit kategória). kicsi, könnyű, elfér bárhol.

nincs jelenleg más wireless füles ami olcsóbban tudná ugyanezt, de drágábban se igazán.

komolyan nem értem, hogy miért nem egy noname 30 ezer forintos ebayes androidos telefont használsz... :U

[ Szerkesztve ]

(#165220) batai15 válasza buvartacsko (#165217) üzenetére


batai15
félisten

Pedig jogos a felvetés. Szerintem 60 ezerért meg sokkal jobb fülest kapni mint az apple cucca.
Itt inkább max a wireless ami a drága benne.

[ Szerkesztve ]

(#165221) buvartacsko válasza batai15 (#165220) üzenetére


buvartacsko
addikt

miben jobbat? mutass olyat ami jobb. :)

a másik amit nem értem, hogy miért kell folyamatosan belekötni az airdpodsba, akárki vesz egyet hirtelen ott lesz 10 okos hangmérnök akik elmagyarázzák hogy fele annyiért sokkal jobbat lehet venni. (de nem tudni soha hogy miben jobb) mindezt anélkül hogy figyelembe vennétek az egyéni preferenciáit annak aki vásárolta.

kb úgy fent vannak akadva az emberek a 60 ezeres fülesen 2-300 ezer forintos telefonnal a kezükben rajta 1 dolláros ebay tokkal, mintha az ő zsebükből vennénk ki a pénzt. nevetséges.

olvasd el még egyszer az előző hozzászólásom, nyilván van hangzásban jobb akár olcsóbban is. ezt senki nem vitatta egyetlen percig sem. viszont tudásban és méretben nincs jobb, és akinek megfelel az earpods hangja (ami tudom tudom... zene hallgatásra tökéletesen alkalmatlan egy-két embernél, de higgyétek el, sokunknál elindulnak ezen a fülesen a zenék) annak ez bőven jó, és a kényelem amit nyújt azt más jelenleg nem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#165222) 30z.Samu válasza buvartacsko (#165217) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az én esetemben ez nem állná meg a helyét, mert jelenleg egy 5-öst nyúzok. :)) De ha újat vennék fogjuk rá, de 200-250 körül nem tudom milyen autót tudnál venni. :) Oké, ott az első Swift meg a hasonló kaliberű autók. De ha komolyabban gondolkozol, arra rá kellene költeni még egyszer a vétel árat, hogy normális állapotú legyen. De én továbbra is tartom, hogy egy BT füles 60k-ért kicsit sok. Ahogyan a Macbook-ok és az iPhone-ok árazásán is fenn tudok akadni. De az Androiddal nem tudok megbarátkozni és nekem az iOS sokkal jobban fekszik, így nincs mit tenni. :))

Sic Parvis Magna

(#165223) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#165219) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Felesleges linkelned 10 ezrekért, 5-ért bárhol kapsz már kéztől sosem használtat.

Máshol meg azt olvastam elég elenyésző a különbség, azért lettem volna kiváncsi a saját véleményére. Azt meg nem tudom miért kell már megint megmagyarázni hogy de márpedig nagyon is megéri, tudom, és itt mindenki tudja hogy buvartacsko minden Apple termékből megrögzött gyári fan, de ha ép ésszel gondolkozunk egy ilyen sz@rért 60 ezer vicc.

[ Szerkesztve ]

(#165224) TheMarci válasza 30z.Samu (#165222) üzenetére


TheMarci
addikt

Sok, nem sok, de meg kell védenem az AirPods-ot, mert nincs rá alternatíva, ami ilyen kicsi, könnyen kezelhető lenne. Nekem már azzal mégéri az árát, hogy nem kell a BT menüben szenvedni a kapcsolódásért, plusz hogy nem lógnak kábelek a fejemből. Szerintem elég relatív, hogy kinek mennyi pénz a sok egy funkcióért.

Do You Dream?

(#165225) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#165223) üzenetére


buvartacsko
addikt

úgy látom neked egy deka saját tapasztalatod nincs benne, de megmagyarázod hogy szar. :) nekem 3 hónapja van, és nagyon is jó. és jobban szól mint a gyári. bárki által hallható.

de még mindig nem látom senkitől a linket, mi az ami ennyiért jobb?! hol van az airpodsnál jobb termék olcsóbban? sehol nem látok linkeket, példákat.

[ Szerkesztve ]

(#165226) batai15 válasza B-L-A-C-K (#165223) üzenetére


batai15
félisten

Neki csak az azapple azisten # nem fog menni úgyse dűlőre jutni ..

(#165227) galaxys80 válasza B-L-A-C-K (#165223) üzenetére


galaxys80
veterán

Azért nem teljesen felesleges, mert az emberek nagyobb százaléka a boltokból és nem a hardverapróról vásárol. :U

(#165228) 30z.Samu válasza TheMarci (#165224) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, nem vagyunk egyformák és nyilván nem kapsz sz@rt a pénzedért, mert az Apple törekszik a minőségre. Viszont a többi BT fülesnél is elég egyszer szórakozni a párosítással, utána ahogy bekapcsolod a két eszközt, használhatod is. Max fél perc az egész, szerintem nem akkora macera. Lehet, hogy én vagyok a zsugori meg minden, de egy fülesért én sokallok 60k-t, még ha BT is.

(#165225) buvartacsko: Szerintem nem szó szoros értelmében értette, hogy szar.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#165229) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#165225) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó hogy nincs benne tapasztalatom, mert 60 ezerért eszembe nem jutna megvenni, de olvasni nem nehéz róla, és ebből következtetést levonni, mert mint látni a megrögzült fanatikusokon kívül nem ájult el tőle senki.

galaxys80: Nem tudom hol volt itt most arról szó ki hol veszi, én a magam szemszögéből írtam véleményt, és úgy ezer forint mivel 2 perc alatt lehet venni ennyiért eredetit.

[ Szerkesztve ]

(#165230) buvartacsko válasza galaxys80 (#165227) üzenetére


buvartacsko
addikt

vicces, hogy egy Apple iPhone topciban hülyének számít az aki nem zugboltokból használtan vásárol (akár hamisított) Apple termékeket. :)

(#165231) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#165230) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az is jópofa hogy ebből az 5 ezerből már egyből zugbolt, meg hamis headset jön le...:D De ha megnyugodsz legyen akkor 5 helyet 10 hivatalos boltból, nem magánszemélytől aki kivette ugyan azt a dobozból, és eladja.

[ Szerkesztve ]

(#165232) buvartacsko válasza 30z.Samu (#165228) üzenetére


buvartacsko
addikt

semmi baj, de emiatt lenézni/lehülyézni valakit, és leszarozni egy terméket amit soha az életben nem próbáltatok ki, fogalmatok sincs mit tud szerintem gáz.

továbbra se látom a sokkal jobb füleseket olcsóbban.. :U

(#165233) buvartacsko válasza batai15 (#165226) üzenetére


buvartacsko
addikt

én használom az AirPodsot 3 hónapja. Te? neked mennyi tapasztalatod van vele?

írtad fentebb hogy sokkal jobbakat kapni ennél ennyi pénzért. Tudsz mutatni pár ilyen terméket? hátha előre tudunk jutni abban, hogy megértsétek miért jó termék a szerintetek rakás szar AirPods amit soha nem próbáltatok még ki. :)

(#165234) bnorci71 válasza batai15 (#165220) üzenetére


bnorci71
addikt

neki megérte
most csak kíváncsiságból megnéztem egy PowerBeats 200dolcsi ami nem agybadugós

azért Beats mert egyszer hallgattam egy fejhallgatót és hát na az kicsit megváltoztatta a véleményem a

egyébként én egy ilyet használok otthon fűnyírás kinti munka közben, az árához képest szerintem jó és jó kis ficsőr, hogy mágnesen össze lehet tenni a két fülest így ha nem kel nyakláncként a nyakadba lehet, egy ami nem tetszik 4-5 órát bír :(, mondjuk lehet a hangerő is erősen közrejátszik a merülés gyorsaságába

de minden zenehallgatás olyan minőségű lesz mint a leggyengébb láncszem

B-L-A-C-K

erre olvastam egyszer
Ha valamit drágának találsz ne fikázd. Nem neked gyártották.

És milyen igaz :K

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#165235) 30z.Samu válasza buvartacsko (#165232) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem néztem le, használja egészséggel! Remélem évekig hibátlanul fog működni. :K Egyébként az is elképzelhető, hogy van benne olyan plusz dolog, ami a többiben nincs. Egy dolgot hirtelen tudok is, lehet Sirit irányítani a mikrofonból, nem kell kivenni a telefont a zsebedből. Lehet a hangerőt szabályozni, számot váltani, keresni, ilyesmi. Bár ez a tömegközlekedésen kicsit érdekesen fest, de tudja és jó pofa dolog annak, akinek ez számít. Meg ha nem számít, akkor is jó pofa, én csak a személyes véleményem írtam le, miszerint én sokallom érte a 60k-t. :))

Sic Parvis Magna

(#165236) danilla válasza buvartacsko (#165233) üzenetére


danilla
őstag

Meddig bírja egy feltöltéssel?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#165237) batai15 válasza buvartacsko (#165233) üzenetére


batai15
félisten

Én is tudok olvasni .. osztom black és Samu véleményét.
Hangminőségbe kapni jobbat mint írtam wireless ami drága benne pont .
Nekem amúgy spec a kialakítás nem jön be folyamat kiesik .

[ Szerkesztve ]

(#165238) buvartacsko válasza bnorci71 (#165234) üzenetére


buvartacsko
addikt

szerintem ez a powerbeats nem férne el kényelmesen a zsebemben a fülpánt miatt és vannak rajta kábelek. de legalább van benne w1 chip ami a könnyű párosításhoz elengedhetetlen. :)

az airpodson egyáltalán nincsen semmilyen kábel, ez nagyon fontos számomra.

(#165239) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#165232) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez is megint öngól, mert te pont ezt csinálod, az olcsó tokokat amit ajánlunk sose volt még neked, de lehurrogod, mert ugye nem eredeti és akkor már fos az összes...Azért meg nekem szerintem felesleges venni 60 ezerért egy ilyen headsetet hogy elmondhassam a véleményem róla, mivel 500 helyen tesztelték, és leírták róla a tapasztalatokat milyen...Pont te vagy ilyen szempontból a hiteltelen, mert úgy védesz valamit, amivel te is tisztában vagy közel nem ér ennyit, ha meg szerinted még is akkor elvakultság...

[ Szerkesztve ]

(#165240) bnorci71 válasza buvartacsko (#165238) üzenetére


bnorci71
addikt

hát az biztos, hogy ez így nem zsebkompatibilis, meg madzagos stb

olyan kicsit mint az Airpods még nem láttam amin nincs madzag, sokáig keresgettem én is BT fülest mert a madzag odakint meló közbe zavart
Headsetbe igen ami most kezd elterjedni hogy bedugod a szivargyújtóba az egészet és csak híváskor veszed ki és rakod a füledbe, de az ugye mono stb.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#165241) buvartacsko válasza 30z.Samu (#165235) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem kell siri a hangerő vezérléshez, én pl Watchról szoktam a hangerőt változtatni, a Sirit egyáltalán nem használom vele. de nem tudom, csak én vagyok ilyen fura hogy egyszer beállítok egy hangerőt és utána azon szól órák hosszán át? először én is azt hittem hogy hiányozni fog erre egy dedikált gomb a fülesről, de tévedtem.

ami érdekes benne az a párosítás rész. egyszer kell az egyik eszközödhöz párosítanod, utána az összes többi ismeri, és simán tudsz váltogatni az eszközökön, úgy mintha egy másik kimeneti eszközt választanál így a fülesen nem kell megnyomni semmit, nem kell újra párosítani stb.

nekem a bal oldali fülesre koppintva 2x megállítja a zenét vagy újra elindítja, a jobb oldali fülesre koppintva pedig a következő számra léptet.

danilla: a fülesek egyenként 5 órát tudnak, a dobozában pedig +24 órára elég töltés van. ez megállja a helyét a valóságban is. sokat hallgatok vele zenét, és elég vasárnap vagy hétfőn feltöltenem, ezután leghamarabb csüt töltöm, de inkább pénteken.

batai15: igen, én értem hogy ti hangminőségre gondoltak ez alatt végig, de kicsit jó lenne ezen kicsit túllépni mert:

hidd el hogy léteznek (normális) emberek akik nem hülyék szeretik a zenét, de mégis tökéletesen elégedettek az EarPods hangzásával. én pl ilyen vagyok. ezeken felül nem szeretem az agyba dugós füleseket mert egy idő után viszket tőle a hallójáratom, valamint nem hallok semmit a körülöttem levő zajokból ami rettenetesen idegesítő számomra. szóval már most látszik hogy az összes agybadugós füles kiesett nálam 2 negatív dolog miatt, pedig a hangjuk tényleg nagyon jó és szeretem is.

a másik kategória a fejhallgató amit én az otthonom kívül biztosan nem fogok felvenni, mert szerintem utcára gáz, arról nem is beszélve hogy általában van nálam egy pár kulcs, pénztárca, iPhone, AirPods. ehhez 3 darab zsebre van szükségem és nem is zsák méretűekre. ezt egy fejhallgatóval nem fogod megcsinálni garantálom, táskát pedig ezért biztosan nem fogok magammal hordani.

tehát kiesett az in-ear és a headphone kategória.

az earpods és az airpodsnak van egyedül olyan formája évek óta ami nem esik ki a fülemből és nem in-ear füles és szerencsére még a hangzásukkal is teljes mértékben elégedett vagyok oda ahol használom őket.

na ezek után lehet linkelni a jobb füleseket amik tudják olcsóbban pontosan ugyanazt mint az airpods, egyáltalán semmilyen vezeték nincs rajtuk, tudnak 24 órát menni egy feltöltéssel, nem fejhallgató, nem in-ear füles és még jobban is szólnak. sok sikert.

akinek a többi megoldás tetszik vagy vált be azok nyugodtan vásárolják azt, én emiatt senkit soha nem néztem le, nem szaroztam le, nem néztem hülyének.

számomra a piacon egyedül az apple tudta szállítani ezt a megoldást, nem találok másik terméket sehol ami mindezeknek megfelel... és szerintem nem csak én vagyok ezzel így, de nyilván csak hülye elvakult fanatikusok vagyunk, az nem lehet hogy különlegesek vagy eltérőek az igényeink amikről szintúgy nem tehetünk, de bújjunk el a világ elől mert örülünk neki hogy van egy cég aki tudott olyan terméket csinálni ami pont megfelelő számomra/számunkra. (ugye B-L-A-C-K? ha ezek után is csak elvakult vagyok, akkor te vagy képtelen elfogadni más embereket)

[ Szerkesztve ]

(#165242) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#165241) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem lenne ezzel gond, csak mint ismerjük te minden Apple termékkel úgy vagy hogy atya úr isten mekkora király és nincs ezektől jobb, más minden rossz, ha az ára meg egytizede akkor meg főleg, szóval ezzel van inkább a gond. Ez a füles meg akkor lenne a király ha úgy szólna ahogy egy ilyen 50 ezer feletti terméktől elvárná az ember, az hogy ütögetem a fülest és zenét vált, meg nincs rajta vezeték ne ájuljunk már el 60 ezerért.

[ Szerkesztve ]

(#165243) vasi89 válasza buvartacsko (#165241) üzenetére


vasi89
addikt

még egyszer nem megyek bele ilyen hülye vitába mint múltkor de ez bántja a szemem.

hidd el hogy léteznek (jó) emberek akik nem hülyék szeretik a zenét, de mégis tökéletesen elégedettek az EarPods hangzásával.

nem ilyen nem létezik, aki szereti a zenét és hallani is akarja nem vesz airpodsot.

én pl ilyen vagyok. ezeken felül nem szeretem az agyba dugós füleseket mert egy idő után viszket tőle a hallójáratom, valamint nem hallok semmit a körülöttem levő zajokból ami rettenetesen idegesítő számomra.

Ezzel nem tudsz mit tenni, nem mindenki bírja őket. De ezzel ne nyugtasd magad h szereted hallani a zajt., 60ezerért. 5e ft-os fülhallgatónál elfogadható, 60ért nem és itt erről van most szó, hosszú bejegyzések óta.

Az airpods egy tipikus divatcucc, ugyan úgy ahogy az i8 is lesz, ha igazak a pletykák.

[ Szerkesztve ]

(#165244) 30z.Samu válasza buvartacsko (#165241) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezek tényleg jó dolgok, megkönnyítik az ember életét. Igazából tényleg ember válogatja, hogy kinek mi éri meg. Én kb 3 évvel ezelőtt az iPhone-ra is azt mondtam hogy csak azért veszik az emberek, mert drága és lehet vele menőzni (igaz, van olyan réteg, aki tényleg ezért veszi) és láss csodát, a második iPhone-omat nyüstölöm nagy megelégedéssel. Igaz nem a legújabbat hanem egy 5 éves modellt, de még ez is jóval használhatóbbnak tűnik számomra, mint az androidos társai. Tudom, ott is vannak jól összerakott telefonok, de én a rendszerrel nem tudok megbarátkozni hosszú távon.

Sic Parvis Magna

(#165245) batai15 válasza buvartacsko (#165241) üzenetére


batai15
félisten

Még véletlenül se a hangminőség miatt kerül ennyibe az airpod már bocs. Félre értés,hanem a wireless miatt .

Jó van benne ráció amit írsz ez tény,de ne legyen már hülye az ember mert sokalja érte ezt az árat.

[ Szerkesztve ]

(#165246) buvartacsko válasza vasi89 (#165243) üzenetére


buvartacsko
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#165247) buvartacsko válasza vasi89 (#165243) üzenetére


buvartacsko
addikt

és én még én vagyok a korlátolt. :U

hidd el hogy lehet az airpodsal is zenét hallgatni, elindulnak, és hallatszanak is, és élvezhető is. :) nyilván te aki soha nem próbáltad ezt a terméket jobban tudod mint én aki 3 hónapja teljes elégedettséggel használom. :)

értelmezhetetlen a fenti kommentem után a divat cucc jelződ erre a termékre... divat inkább az aki egy fél kilós fejhallgatóval rohangál még a wcre is bazi nagy márkajelzéssel az oldalán. az airpodson sehol nem találsz apple logót a dobozán kívül amit amúgy is elraksz a fiók legaljára.. :U

batai15: sehol nem írtam a hozzászólásomban hogy a hangminőség miatt kerül ennyibe. örülök hogy elolvastad és értelmezted amit írtam... :U :U :U már vagy 3x biztosan leírtam, hogy tisztában vagyok vele hogy léteznek sokkal jobb fülesek ebben a tekintetben olcsóbban, csak nem ebben a formában, nem ilyen tudással, nem ilyen méretben, nem teljesen vezeték nélkül és nem 24 óra üzemidővel.

B-L-A-C-K engedd már meg nekem (és másoknak) hogy szeressem (és akár el is legyek ájulva) ezt a terméket mivel tökéletesen és még jobban is tudja azt amit ígér és számomra nagyon is megfelelő basszus.

továbbra se látom a jobb füleseket olcsóbban és tőled sem azokat amiktől már el lehet ájulni nyugodtan mert a te (és csak a te) igényeidnek megfelelnek.... :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#165248) danilla válasza buvartacsko (#165241) üzenetére


danilla
őstag

Én kivételesen egyet értek veled. Ellenben én sajnálnék kiadni 60e-t egy fülhallgatóért. Nah meg tökéletesen megelégszem az earpodsal. Nem ér nekem +50e-t a vezetékmentesség kényelme, most még :)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#165249) buvartacsko válasza danilla (#165248) üzenetére


buvartacsko
addikt

nincs ezzel semmi gond. ezen kívül én is egyszer adtam ki gyári fülesen kívül fülesre pénzt, az egy 30 ezres AKG volt aminek 1,5 év után megtörtek a kábelei, ellenben a 2012-es EarPodsommal ami 5 év után is működik.

madgie +1 :R

[ Szerkesztve ]

(#165250) madgie válasza danilla (#165248) üzenetére


madgie
titán

Ennyi a lényeg. Jó cucc, de drága. Ha valakinek megéri ennyiért is megvenni, az meg az ő dolga.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.